Доказ Кола - подвійні витрати

Я не знав, як доказ Кола запобігає подвійні витрати. У військовополонених очевидно, що мені потрібно 51% від потужності мережі, щоб "перегнати" реальної ланцюга з мого шахрайських виделкою. Але що мене зупиняє доказ Кола:

 1. Зберегти існуючу мережу як є.
 2. Відправити 1 монету Боб
 3. Перейти в автономний режим і додати блоки, щоб моя ланцюжок підкріплені, окрім моїх попередніх операцій, і чекати, поки це не більше, ніж реальні блокчейн
 4. Виходити в інтернет і транслювати шахрайських виделкою.

Все інше в мережі є спосіб, щоб побачити, що я змінив, додавши мої власні блоки? У полоні вони могли перевірити хеш, але вони не можуть тут. Я, звичайно, не отримає жодної плати або винагороди за "фейк", але я б все-таки повернути мої гроші, які я посилаю до Бобу.

Сподіваюся, що хтось може прояснити, чому це неможливо, і як в мережі можна визначити, що я не був обраний, щоб додати ці блоки.

+690
cthonctic 6 бер. 2014 р., 13:15:09
34 відповідей

У мене є проблема з биткоин Збройової. Я запустити його на Win 7, Збройова версія 0.93.3-бета. Я запустити його принаймні раз у тиждень до цих пір він нормально працював. Тепер він не синхронізує з мережею (пробки на 0 %, з повідомленням про помилку вискакує через якийсь час). Зазвичай це робилося через півгодини або раніше. Я не став нічого змінювати.

Тепер рішення, що я зустрічав був перенести його на інший комп'ютер. У мене Ubuntu на домашній комп'ютер, на якому з'являється та ж проблема. Я встановив Збройової, але його не запустити з синхронізація. Починається "ініціалізація торрент-двигуна", але залишається на 0 %. Так що, можливо, це не проблема комп'ютера. Будь-які ідеї про те, як отримати свої биткоины? Підтримка Арсеналу не відповів. Принаймні, поки.

+985
Nancy Perika 03 февр. '09 в 4:24

Крім того, щоб скачати весь биткоин блокчейн при використанні Електрум, які ще є переваги у порівнянні з використанням биткоин основних 0.17.1?

Крім того, якщо я вирішив використовувати мій власний сервер Електрум, яка перевага полягає в тому, що за биткоин основних 0.17.1?

+972
2010 Kur 26 лип. 2012 р., 10:49:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Адреси призначені для використання один раз, і є проблеми з повторним використанням, але це, як правило, безпечний, щоб просто використовувати один і той же неодноразово для пожертвувань, якщо ви не маєте можливість легко його оновити. Однак, Биткоин-це нова технологія, так що це може змінитися в майбутньому (вчинення повторного перестати працювати) - прочитати нотатки про випуск нових версій перед оновленням переконайтеся, що у вас не застали зненацька.

Якщо у вас є спосіб, щоб автоматично оновити сторінку, є у форматі JSON-RPC методу "getnewaddress", які ви можете використовувати. Тим не менш, це дуже небезпечно запускати ваш Bitcoin гаманець на веб-сервері, так що будьте впевнені, якщо ви йдете цей маршрут, що ви відштовхуєте його від окремої, що охороняється машиною.

PayPal не в цьому час підтримувати биткоин.

+963
Lucca Mordente 5 лип. 2015 р., 05:40:36

Ви праві досі, ви просто зупинилися, перш ніж були закінчені. Як BIP16 говорить, він "визначає додаткові правила перевірки, які застосовуються тільки до нових угод", - зокрема, "{серіалізації скрипта} витягується початковий стек, і операції перевіряється ще раз, використовуючи ляснув стопку і десеріалізації скрипт scriptPubKey."

Так:

1) сценарій виштовхується з стека, залишаючи тільки [підпис] в стек.

2) десериализованный скрипт додається, залишивши [підпис] [стандартний] OP_CHECKSIG.

2) операцію ще раз перевірені, тобто, відбувається нормальної перевірки підписів проти зазначеного відкритого ключа.

+949
attma 1 лют. 2013 р., 09:17:58

Подвійні витрати-це просто підписання двох угод, які проводять один і той же биткоин вихід в два рази. Є кілька способів зробити це.

Все, що вам потрібно, це деякий інструмент, який дозволяє зробити операції вручну, наприклад http://brainwallet.org/#txбиткоин-ядра сирих угоди ЕКП команди, або навіть просто тестовий редактор і знання угода форматі. Можна створити транзакцію, яка проводить певні заходи по яким-то адресою, як правило, контролюється себе, а також створювати різні операції проводити один або більше одного виходу(с) Кому ти платиш. Він також може бути можливим без ручного створення правочину, якщо ви можете зробити ваш гаманець забудьте угоди, в цьому випадку він може створити подвійний витрати, що вона просто не знає, що він робить.

+922
StuartB 29 жовт. 2017 р., 09:06:35

Немає очевидного способу об'єднати кілька виходів в один вихідний.

Більшість операцій мають більш ніж один вхід, тому я вважаю, що аргумент є хибним.

+884
Shantavira Brazier 7 трав. 2015 р., 21:34:36

Зрештою, коли все биткоины були здобуті дизайн вимагає постійно-кінцевої системи і можливу дефляцію

Крім того, користувачі Bitcoin стикаються з небезпекою, яка не загрожувати користувачам будь-якій іншій валюті: якщо биткоин користувач втрачає свій гаманець, свої гроші назавжди, якщо він не знайде її знову. І не тільки до них; вона повністю зникла з обігу, наданих абсолютно недоступними ні для кого. Як люди гублять гаманці, загальне число биткоинов буде поступово знижуватися...

...Це, як кажуть, є механізм для боротьби з очевидними наслідками. Екстремальної дефляції призведе до більшості валют дуже непрактично: якщо один канадський долар раптом міг купити власник автомобіля, як би йти про купівлю хліба чи цукерки? Навіть копійки буде отримувати більше, ніж людина може нести. Однак биткоин, пропонує просте і стильне рішення: нескінченна подільність. Біткойни можуть бути розділені і торгівлі в якості невеликих шматочків як один хоче, так що неважливо, наскільки цінними биткоины Стали, можна торгувати ними в практичних кількостях.

+848
Gladys Collings 9 серп. 2010 р., 11:28:46

Звучить як дивляться гаманець, але ви повинні зберегти гаманець файл, а також ви економите СПВ файл. Згідно документації

+834
CrackerKraken 23 лют. 2016 р., 04:07:57

Шукаю хороший Segwit обслуговування тестовому режимі, кран і бажано той, який підтримує адреси P2WPKH, однак відповіді, які дозволяють тільки P2WSH теж в порядку.

+811
heretomurimudamura 7 січ. 2013 р., 09:13:59

Їм важко знайти місце в інтернеті, де я можу подивитися ціни на биткоины (або інші монети) - з різних бірж.

Я вже говорив, що мені потрібен графік. І можливість подивитися на історичні дані.

Я бачу, що coinmarketcap надає можливість побачити ціни на біржі BTC на різних біржах - але це не побудуємо графік з усіх, що я не бачу, як отримати історичні дані. На графіку вони пропонують в середньому ціна на биткоин заснований на багатьох біржах.

Я хочу бачити цього ціни BTC на одному графіку окремо. Я хочу, щоб кожна біржова ціна робить власний графік і деякі обміни з'являються поверх однієї і тієї ж діаграмі.

Підроблені наприклад:

 Вчора binance БТЦ був 5100
 Вчора біткойн-біржами був 5115

 Сьогодні binance BTC становить 5080
 Сьогодні біткойн-біржами є 5090

Отже, ця діаграма буде мати 2 окремих графи - БТЦ binance графік і БТЦ biffinex графік.

Так що можна сказати, що binance найкраще місце, щоб придбати BTC з урахуванням останніх 2 днів, БТЦ був дешевший на 10. Але це вірно протягом тривалого періоду часу? Як щодо інших бірж?

Я хочу бачити, як ця різниця в цінах між біржами varyes з плином часу.

Ця послуга доступна в будь-якому місці, у шляху їм, описуючи його тут? Спасибі.

+808
gajurelkushal 20 січ. 2016 р., 12:24:22

Я можу просто зробити значення rpcuser/rpcpassword в Bitcoin.конф? Або мені доведеться створити де-небудь?

+767
Paulina Dimitrova 6 черв. 2011 р., 20:07:30

Немає такого поняття, як "биткоин пул пам'яті". Кожен вузол має свій власний пул пам'яті; воно не є загальним для всіх вузлів в мережі. Вузол, звичайно, можу додати угоду на власний mempool без його перевірки, але ви не можете змусити інших вузлів для додавання угоди до її mempool без перевірки. Насправді, ви не можете змусити вузол операції додавання в його mempool, і ви не можете змусити вузла прийняти що-небудь.

+689
Tharani 8 жовт. 2013 р., 02:51:38

Можна перевірити, запустивши Гет консолі і з допомогою особистого.unlockAccount функції:

консоль $ Гет 
> особисті.unlockAccount("адреса", "пароль")
+681
Kriarvi95 22 бер. 2014 р., 00:53:49

Я переглядав Електрум файл wallet (з електрума 1.9.6 для Windows, якщо це має значення), намагаючись зрозуміти, яка інформація в ній міститься, і я не міг спочатку збагнути, де саме закриті ключі зберігаються (або навіть якщо вони, можливо, зберігається в іншому файлі). Я припускаю, що поле "сім'я" у файлі default_wallet містить достатню інформацію для приватні ключі, публічні ключі, і 12 слово мнемоніка повинні бути створені. Я права досі?

Експериментувати трохи більше, я хотів, щоб побачити, якщо 2 файлу гаманця, які використовують ті ж 12 слово мнемоніка буде ідентичним. Не дивно, що коли я не шифрувати гаманці, то ж мнемонік, здавалося, призвести до ідентичним файли гаманець. Однак, я також пробував шифрувати кожен гаманець з тим же паролем, і на мій подив, файли мають різні значення в полі "насіння". Це здивувало мене, так що я цікаво, якщо це поведінка, як і чому це відбувається?

+662
DamInDestress 5 серп. 2010 р., 07:44:05

200 символів звучить трохи надмірним для мене. Яка ймовірність помилки при спробі ввести пароль, щоб створити закритий ключ?

Моя пропозиція, якщо ви хочете використовувати досить надійний пароль, щоб переконатися, що ви не в значній мірі за допомогою слів або фраз. Звичайно, використовувати інформацію тільки ви знаєте, організований таким чином, ви можете легко відновити і послідовно. Я б залишила довжину до 100 символів, щоб мінімізувати шанси на постійні помилки.

Випадковий закритий ключ буде як і раніше буде математично більш безпечним, але ймовірність того, що втрати можуть бути вище, якщо у вас є труднощі в забезпеченні і захисті. Як багато людей "втратили" биткоин, тому що вони забули пароль на свій гаманець, або гаманець був видалений? Скільки людей мали їх биткоин вкрали, тому що копії ключів зберігаються у незахищеному моди або локації?

Вам дійсно потрібно знайти свою терпимість до ризику на обох сторонах. Ви хочете щось менш криптографічно безпечний, але більш швидке відновлення (низький шанс випадання, підвищений ризик крадіжки), або більш криптографічно безпечний і менш швидке відновлення (більше шансів на випадання, знижує ймовірність крадіжки)?

Я особисто схиляюся до робити brainwallet пароль, який є безпечним достатньо, щоб захистити свій биткоин за тривалість моєму житті (або довше, якщо це можливо), а не використовувати шматок гаманця програмного забезпечення де я можу втратити закриті ключі, якщо мій жорсткий диск терпить невдачу, або де копії закритих ключів може бути легко вкрадені, тому що не міг захистити їх достатньо.

+634
MSX 28 квіт. 2015 р., 09:09:01

Один метод часто використовується в оффлайн гаманець".

Щоб створити офлайновий гаманець, запустити біткойн-клієнт на завідомо чистий комп'ютер, віртуальна машина, або використовувати завантажувальний дистрибутив Linux, як LinuxCoin. Переконайтеся, що ця система не підключена до інтернету для цього процесу. Коли биткоин-клієнт вперше запущений, він генерує новий гаманець.DAT-файл з однієї адреси. Зберегти цей гаманець.файл DAT на флешку разом з текстовий файл, що містить ваш новий биткоин-адресу. Видалити гаманець.DAT з машини після того, як ви скопіювали його.

Будь-які монети, надіслані на цю адресу тільки для того, хто тримав гаманець.файл DAT на флешку і з комп'ютера, який генерується ця флешка ніколи не бачили інтернету, так що це справедлива ставка, що ваша копія-це лише копія. Надсилайте будь-які монети, які ви хочете захистити вашу "автономний" електронний гаманець і використовувати ваш флеш-накопичувач, щоб відновити монет, коли це необхідно. Пам'ятайте, що після того, як ви використали гаманець на флешку, зараз "спалили" і новий повинен бути створений.

Редагувати: існує відмінний ресурс для гаманця-закріплення методів, доступних на биткоин Вікі , яка також охоплює методи резервного копіювання, шифрування і багато інші теми на занадто велику довжину, щоб охопити в одній відповіді.

+614
aizisan 20 трав. 2013 р., 18:20:41

Я скопіював деякі біткойн між інтернет-гаманці, щоб продати деякі.

Я, мабуть, відволікся або що-то, я перекладаю на рахунку Coinbase. Все це було підтверджено, але адресу він каже, що пішов не відповідає ні адрес всіх (не биткоин, лайткоин або ефіру).

Я, можливо, зробив щось дурне тут, але я б хотів дізнатися, що сталося. Я думав, що я міг би вчинити ефіру-адреса випадково - але як мені сказати, що це не відповідає моїм ефіру адресою, вказаною на Coinbase - + я читав, що мережа буде в будь-якому випадку відхилити його, тому що знаю, що це не биткоин-адресу.

У мене є адреса - як я можу досліджувати цей феномен? Я нічого не знайшов на Google в допомогу. спасибі.

Адреса одержувача: 1ACLteUzuXTYHV5v9nsoEk648hK8DShb4b

+613
user77098 5 січ. 2015 р., 15:15:23

Рішень (в залежності від вашого варіанта використання)

 1. Використання JSON пакету 2.0 запитів (підтримуються в ядрі)
 2. Використовувати інші з бінарними експорт https://github.com/bitcoin/bitcoin/blob/master/doc/REST-interface.md
 3. Використовувати гаманець, якщо ваш набір скриптів, який ви хочете подивитися, як відомо. Використовувати список операцій , щоб отримати всі відповідні транзакції набору ключів/скриптів
+555
sachin vashisth 4 груд. 2010 р., 03:17:52

Так, фінанси можуть бути проаналізовані, але там буде широкий діапазон для забезпечення точності і точності якщо установа залишається анонімним, які б дивно.

Швидше за все, стандарти будуть побудовані у фінансових кіл навколо розкриття BTC за довіру. Інститути, які воліють анонімність або раптом починають показувати відмінності, ймовірно, будуть цуратися з останнім, швидше за все, відчуває проблеми з платоспроможністю, посилює бігти, якщо допомога не може бути зрежисована.

Ласкаво просимо в НФЛ, кріптовалюти.

+552
Nick Cameron 19 квіт. 2014 р., 16:41:22

Як стати гаманець відновлені на основі насіння фраза? Наскільки я розумію, насіння фраза є ще одним способом представлення приватних відкритих ключів. Оскільки повторне використання адреси не схвалюється, і ми створюємо нові адреси для кожної транзакції, як гаманець відновити всі адреси з насіння фраза?

редагувати: я розумію, що я може не так сформулював це питання. По суті, я хочу знати, які кроки гаманець узяв би на відновлення всіх коштів на основі насіння фразу.

+516
m3dl 23 лист. 2018 р., 14:32:15
RPC_VERIFY_REJECTED = -26, //! Проводка або блок був відхилений за правилами мережі 

Правило "prev_out" не вдалося перевірити: Превью з d9a78501ba9601391094fe4a369ab8767822196561ceca3b64e446ea6785a085:0 не знайдено.

+514
TavoGLC 20 жовт. 2015 р., 16:33:48

Ви повинні використовувати gettransaction (TXID) команду, яка повертає інформацію про угоду, що належать до гаманця. Тоді просто встановіть галочку в полі підтвердження.

Приклад виклику: биткоин-Кінк -тестовому режимі gettransaction 5a7d24cd665108c66b2d56146f244932edae4e2376b561b3d396d5ae017b9589

Зразок Відповіді:

{
 "сума" : 0.00000000,
 "плата" : 0.00000000,
 "підтверджень" : 106670,
 "blockhash" : "000000008b630b3aae99b6fe215548168bed92167c47a2f7ad4df41e571bcb51",
 "blockindex" : 1,
 "blocktime" : 1396321351,
 "txid" : "5a7d24cd665108c66b2d56146f244932edae4e2376b561b3d396d5ae017b9589",
 "walletconflicts" : [
],
 "час" : 1396321351,
 "timereceived" : 1418924711,
 "bip125-змінний" : "ні",
 "подробиці" : [
{
 аккаунт"" : "",
 адреса : "mjSk1Ny9spzU2fouzYgLqGUD8U41iR35qn",
 "категорія" : "надіслати",
 "сума" : -0.10000000,
 "Uвих" : 0,
 "плата" : 0.00000000
},
{
 "рахунок" : "тест док",
 адреса : "mjSk1Ny9spzU2fouzYgLqGUD8U41iR35qn",
 "категорія" : "отримувати",
 "сума" : 0.10000000,
 "Uвих" : 0
}
],
 "наклеп" : "0100000001cde58f2e37d000eabbb60d9cf0b79ddf67cede6dba58732539983fa341dd5e6c010000006a47304402201feaf12908260f666ab369bb8753cdc12f78d0c8bdfdef997da17acff502d321022049ba0b80945a7192e631c03bafd5c6dc3c7cb35ac5c1c0ffb9e22fec86dd311c01210321eeeb46fd878ce8e62d5e0f408a0eab41d7c3a7872dc836ce360439536e423dffffffff0180969800000000001976a9142b14950b8d31620c6cc923c5408a701b1ec0a02088ac00000000"
}

Посилання: https://bitcoin.org/en/developer-reference#gettransaction

+447
Chad McCullough 28 квіт. 2011 р., 10:15:37

Щоб створити нову транзакцію (з createrawtransaction) вам потрібно попередні невитрачені Uвих, тобто UTXO, який є результатом командної listunspent. Це буде enter угоди. Вихід з угоди буде створений на льоту, в залежності від кількості та адреси призначення. А плата за угоду, ймовірно, необхідні, і розраховується як Техас плата = (сума) - (сума результатів). Зверніть увагу, що шахтарі розрізняти операції, засновані на плату/vbyte, так і більш великої угоди (байт-розмір, не провів БТЦ) має більш високу плату, щоб бути конкурентоспроможними.

Єдине, що вам знадобиться для зберігання в базі даних-це vouts, індексовані з адресою або хеш-скрипт. На кожен новий блок вам доведеться оновити ці vouts, відбираю ті, що були витрачені і додати нові невитраченого і близьких.

+441
Rajendra C D 30 серп. 2010 р., 03:23:11

Я помітив, що деякі товари в Інтернеті не вимагають повного Bitcoin на покупку. Моє питання ви повинні почати з одного повного биткоин для того, щоб зробити покупку таких предметів?

+381
Aleksei31079 9 квіт. 2018 р., 16:58:07

Я жодним чином не експерт, але я зараз читаю освоєння биткоин Андреас М. Антонопулос і я це питання теж. В 5 розділі докладно розглядаються як HD-гаманці працюють і як вони можуть відновити адрес з насіння фразу і пароль/сіль. В книзі говориться, що існують мільярди можливих адрес, але не як ваш новий гаманець працює, який з цих адрес були фактично використані в минулому.

Це питання допоміг мені отримати його прямо в моїй голові: Як знайти баланс гаманця?

Програма-гаманець буде мати певну кількість адрес, який він створює, та перевірка балансу при ініціалізації гаманця (може бути, 50? це розрізняються і настроюється в програмі). Гаманець ймовірно, включати якусь логіку, як "виглядати на 50 адрес, після останнього використовується адреса знайдено". Ви можете створити це, щоб відповідати вашим потребам, наприклад, якщо ви були Мерчант прийому платежів на жвавій сайт, ви, можливо, буде потрібно верхня межа, у разі 50 клієнтів поспіль сформувати платіжний адреса але тоді не завершити замовлення.

+340
Lars Noschinski 31 серп. 2014 р., 02:27:57

Як перевести альткоинов від біржі на bittrex?

Bittrex говорить це, якщо я відкриваю генерувати адресою депозит -

При здачі, будь ласка, відправте ваше повідомлення в незашифрованому вигляді.

Якщо повідомлення не входить у ваші передачі, ми не можемо поповнити свій рахунок. 
Будь ласка, не безпосередньо депозиту на фондовій біржі або в басейн, якщо вони дозволяють 
ви можете вказати повідомлення.

Я не бачу місця для входу в повідомлення.

Будь-яка допомога буде високо цінується!

+306
hallaplay835 28 черв. 2016 р., 03:44:49

Я хочу спробувати з допомогою АРС придбати BTC в Аргентині і продавати BTC за юані в Китаї, так як економічний збиток від традиційного способу міжнародного переказу.Це дієвий метод?Я перебуваю в Китаї і хочу знати про якусь інформації, що відноситься до операції.

+281
gennaro 25 черв. 2013 р., 19:29:36

я читаю докази роботи (він же: військовополонених, цільової поріг, складності тощо); моє розуміння полягає в тому, що військовополонених додає вимога, щоб перевірити заголовки блоків, так що як доброякісних, так і злоякісних вузлів необхідно достатня кількість часу, щоб створити дійсний блок, але я не бачу, як це обмеження швидкості відноситься до безпеки, навіть якщо немає військовополонених, так що кожен блок діє, як довго, як доброякісні вузли мають більшість обчислювальної потужності, не могли вони ще й Гарантію головною ланцюга складено правильно?

наприклад, припускаючи, що доброякісні вузли більшості:

 • з військовополонених, злоякісних вузлів створювати нові блоки на М Blks до/хв, в той час як доброякісні вузли в б Blks до/хв, і Б > М;

 • без військовополонених, злоякісних вузлів генерації в 100000m Blks до/хв, в той час як доброякісні вузли в 100000b Blks до/хв; у нас ще є 100000b > 100000m (хоча блокчейне зараз росте набагато більше);

вище це крайній приклад, але ви могли собі уявити регулювати крок військовополонених за кроком, з нинішніх 10 Blks до/хв до 20 Blks до/хв, до 30blks/хв і т. д. чи біткойн-протоколу, стають менш захищеними від коригування?

+198
ugne 7 лист. 2015 р., 15:55:41

Так, ви можете використовувати через фізичні банкомати і знайди свою країну/місто і продати там. Будьте обережні при продажу в людини. Завжди Meetup в публічному просторі, як Starbucks, банк або поліцейську ділянку.

+165
Sylordis 15 серп. 2017 р., 21:11:40

Компанія каже, що вони сподіваються запропонувати спосіб купити Bitcoins за допомогою кредитної карти.

У той же час, це не відбувається або, принаймні, не минаючи деякі спосіб, як VirWoX (купити там SLLs і торгівлі тих, SLLs за BTC).

Є кілька методів грошових вкладів. Внесення готівки в банк або 7-11, компанія Walmart, CVS-це буде найшвидший і простий спосіб.

 • http://www.BitInstant.com (депозит у великих банках, 7-11, Волмарт, резюме, MoneyGram та ін., чи в Бразилії з допомогою boleto або Recomendito Банко, або в Росії, через QIWI або Кіберплат.)
 • http://www.CAVirtEx.com (депозит готівкою в кілька банків)
 • http://www.Spendbitcoins.com (внести готівку в банку в Австралії)
 • http://www.MrBitcoins.com (депозит у банку в США, Індії, Австралії)
 • http://BitcoinNordic.com (купити кашу або Ukash в десятках країн)
 • http://www.MtGox.com (внести грошові кошти в будь Барклая в Великобританії)

Є також індивідуальних трейдерів в 70 країн і сотні міст:

+126
Jeroen Vorsselman 20 трав. 2014 р., 06:54:46

Зараз Blockchain.info має підтримку ВСН. Ви можете переглянути ваш баланс ВСН у розділі Налаштування -> Загальні.

Вони мають деяку інформацію про це на Blockchain Центр підтримки: биткоин Готівка (МПБ).


При вході на ваш blockchain гаманець, ви отримаєте повідомлення на зразок цього:

Notification

Звідси, якщо ви перейдете в меню Налаштування -> Загальні і прокрутіть униз, ви побачите наступне:

Settings -> General

Після натискання кнопки 'Показати биткоин грошовий баланс, вам буде показано діалогове повідомлення про те, що таке биткоин, гроші, як це відрізняється від Bitcoin і кілька інших біт корисної інформації. У нижній частині цього діалогового вікна знаходяться наступні кнопки:

See Bitcoin Cash Balance button

Після натискання на цю кнопку з'явиться ще одне діалогове вікно, яке містить Ваш баланс МПБ і його поточне значення в основній валюті вашого гаманця.

Bitcoin Cash Balance dialog

Тут ви будете мати можливість:

 1. Тримати Биткоин готівкою - зберегти її у ваш blockchain гаманець, доступні для перегляду в будь-який час в меню Налаштування -> Загальні.
 2. Обмін биткоин готівкові гроші - безпосередньо обміняти на Bitcoin або ефіру.
 3. Відправити биткоин готівку - переклад на інший биткоин готівку адреси.

Закрити діалогове має такий же ефект, як натиснути "Зберегти биткоин каса"; не хвилюйтеся, ваш биткоин-грошовий баланс і як "обмін биткоин готівка" і "відправити Bitcoin готівки" потрібним тепер постійно доступний в розділі Параметри -> загальні.

+117
epotter 1 груд. 2017 р., 14:05:23

У мережі освітлення платежі цибулевої маршрутизації. Єдине, що ПСВ міг би відкрити попередній і наступний стрибок, але вони можуть не знати походження або призначення. Вони знають, що воно прийшло від Аліси, і пішов до Бобу, але вони не знали, де Аліса, можливо, отримали його від, або де Боб може відправити його.

+108
Maulke 21 лют. 2019 р., 10:20:58

Діючий газовий ліміт може бути перевірено на мережі статистика сторінки.

В даний час 3,141,592 (Pi мільйонів). Лімітів газу на блок не фіксованою,. Номер контракту дзвінків і стандартних трансакцій обмежена ліміту газу, що на 1,2 х експонентної ковзної середньої. Так що є тільки так багато газу, який може бути витрачений на блок, хоча він може рости, звичайно.

Зверніть увагу, що кожен виклик до договору абоненту вартість у розмірі ефіру визначається (газ відправляють контрактників)*(ціна на газ визначається абонента) так що відправка 10 тисяч транзакцій в блоці може закінчитися досить дорогий завданням.

+28
pegleri 11 черв. 2018 р., 11:56:23

Я хотів би створити кілька паперових гаманців для різних крипто валют. Зараз я прочитав багато підручників і я намагався встановити цю версію Ubuntu на USB-модем, який я хотів завантажити на комп'ютер Mac. Однак після кількох спроб я все-таки невдалою. Так наскільки безпечно буде:

 1. Завантажити всі генератори ключів, так що я можу використовувати їх в автономному режимі
 2. Відключитися від інтернету
 3. Генерувати ключі в автономному режимі (в режимі "приватний" сафарі)
 4. Не рятує нічого, крім безпосередньо підключення комп'ютера до принтера через кабель та роздрукувати паперовий гаманець
 5. Видалити всі тимчасові файли на моєму комп'ютері і на принтері
 6. Перезавантажте Мак
 7. Тільки потім знову підключитися до інтернету

Це все одно небезпечно? Може хто-небудь перехопити такий? Або знайти ще деякі кешовані файли або щось після того, як я підключитися до інтернету?

+23
GHosT 13 лют. 2014 р., 22:32:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil