РФБ може бути зроблено на третій (другий) партії

Я думав про наступні usecase: може роздрібний торговець/купець клієнтам пропонують "не биткоин плати за опцію" при оплаті биткоин? тобто якщо щось коштує 1 BTC на сайті, користувач буде платити тільки за 1 BTC, і торговець хотів оплатити знизу.

Як я розумію РБФ є doublespend тієї ж utxo, що, так як він має більш високу плату, збиває Техас просто за те, що спочатку підтвердили.

Чи це було б можливо для когось ще, щоб підняти плату без необхідності мати доступ до закритих ключів власник utxo (щоб підписати РБФ угоди)

Спасибі!

+614
Sam Romano 12 бер. 2010 р., 11:40:43
38 відповідей

Є інфляційна криптовалюта з наступними характеристиками?

  1. Немає встановленого ліміту на загальну монет (монети будуть випущені назавжди).
  2. Шахтарі є єдиним джерелом нових монет.
  3. Гірничо винагороду (нові монети) ідіть всі до шахтарям.

Я знайшов кілька інфляційні, як Freicoin або Devcoin, але вони, здається, мають різні гібридні моделі, де нещодавно добували монети (хоча б частково) переведений на інші предмети шахтарів (різні фонди, девелопери і т. д.).

+992
user208622 03 февр. '09 в 4:24

Є патч в очікуванні злиття в клієнт Сатоши, який дозволяє вам бачити баланс по кожному адресою і вибрати, які адрес(и) ви хочете сплатити від.

Дивіться тут докладний опис і відео його в дії.

Багато люди демонстрували свою підтримку цієї функції по проводці "+1" коментарі на pull-запит , незважаючи на прохання, щоб вони припинили це робити.

+965
Yury Euceda 25 січ. 2011 р., 19:12:11
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є онлайн-сервіси гаманець, які пропонують послуги для альтернативних криптовалют, таких як Namecoins, лайткоины і т. д.?

+961
user237369 24 груд. 2016 р., 23:24:22

Є список жорстко блоків в біткойн-клієнт: https://github.com/bitcoin/bitcoin/blob/master/src/checkpoints.cpp

Тим не менш, ви представити дійсну атаку. Якщо я можу керувати одним Сидів і DDoS інші, я могла б привести до новим клієнтам підключатися до моєї мережі.

+955
user282312 19 груд. 2012 р., 23:09:53

Всупереч поширеній думці, біткойн-транзакції не повністю анонімний або приватна. Всі угоди інформація є загальнодоступною і кожен витрачати простежується. Биткоин пропонує усамітнення в тому, що 3-й учасник спостерігач не обов'язково знати, хто є учасниками угоди, і хто отримав, скільки в кожній угоді. Однак конфіденційність може бути витік через інші джерела, такі як обміни, повідомлення на форумі і повторного використання адрес.

Цей тег слід використовувати для питань, що стосуються конфіденційності інформації, які можуть бути використані для ідентифікації джерела і призначення биткоин.

+944
Deshmukh Krishna 13 черв. 2013 р., 12:00:12

Принаймні в Bitcoin ядро, немає. Контрольно-пропускні пункти застарілою і, ймовірно, буде видалена.

Контрольно-пропускні пункти спочатку були введені як спосіб дозволити пропуск підписів в історичному ланцюгу, не будучи уразливими для прийняття альтернативної історії. Цю роль вже обігнав assumevalid концепції (блок хеш який, як відомо, добре, але не заважає прийняти іншу ланцюжок).

Контрольно-пропускні пункти також використовуються в якості евристики, щоб знати, що заголовки блоків є прийнятними перед перевіркою весь блок. Ця роль була видалена із заголовками на першій синхронізації в 0.10. Ми тепер тільки завантажити блок після того, як ми вже знаємо, доказ роботи і складності прийнятні.

Вони також використовуються в якості заходів для перевірки прогресу (так з Bitcoin-Qt можуть показувати індикатор прогресу під час перевірки). Ця роль була замінена тільки статистичні дані, які не впливають на перевірку.

Єдине контрольно-пропускних пунктів досі служать для запобігання низького складність атаки заголовки, де ваш сайт отримує спам великою кількістю довгих, низька складність гілки ланцюга, що робить його виходять з пам'яті. Із-за існуючих контрольно-пропускних пунктів (до висоти 295000), це вже дуже дорогі атаки.

+941
ousama aklan 26 лист. 2013 р., 15:36:31

Будь ласка, хто-небудь в будинку, щоб допомогти з цієї угоди

https://blockchain.info/tx/4ad6cccbd988248d1718909da6d98aaa3872594dfafc1aca7c52c3dbb7bd6ff4 Це був неофіційний днів

+930
DarkerIvy 21 лют. 2015 р., 09:47:04

У мене є сайт xmlgold карта Mastercard від ФГ і він може бути завантажений миттєво биткоины в денний час, вартість карти всього 2 биткоинов і доставка була включена. Ви можете отримати картку тут: миттєвий биткоин Мастеркард

+930
HimuraTeng 24 жовт. 2017 р., 22:12:41

В даний час в ланцюжку блоків Bitcoin використовує транзакції Coinbase щоб винагородити шахтарів, коли знайшов блок. Немає ніяких причин, ця функція не може бути змінена. Варто також нічого, що є і інші способи, щоб забезпечити блокчейнами крім роботи, яка є те, що биткоин блокчейн реалізує прийти до консенсусу про те, хто володіє, які активи. Якщо б хто-небудь використовувати іншу модель консенсусу в їх власний блокчейн будь-яку винагороду, що розробник міг собі уявити, що може бути реалізовано. Проконсультуйтеся з кількома розробниками програмного забезпечення, якщо у вас є ідея, що ви не знаєте, як можна реалізувати таку систему.

+926
ijusthadto 5 квіт. 2015 р., 15:10:14

Будучи адвокатом диявола прямо зараз.

Якщо у вас дуже сильна криптографія, однак, точка безпечну систему невдач завжди людський кінець. Ми витрачаємо годинник, намагаючись заробити Bitcoin надійності на рівні ядра, але наскільки безпечно на людському рівні?

Я очікую великих корпорацій і урядів, щоб таємно запропонувати величезну суму грошей на будь-який з розробників ядра. У мене є кошмари про це.

Як ми захищаємо проти хабарництва?

+909
matan 29 січ. 2015 р., 19:17:40

Можливо, ви захочете спробувати WyseNynja, самопал кран, потім ви можете встановити vanitygen з кращою обробкою залежностей.

+893
user3143518 15 серп. 2019 р., 14:41:45

Басейни не виміряти темп видобутку, скільки разів клієнт викликає GetWork. Вони вимірюють темп видобутку, скільки акцій приймаються. Акція-це просто як нормальне рішення блоку, крім того, що це в мільйон разів легше знайти. Якщо ви не заперечуєте, ви не знаходите акцій.

Огляди.

+866
icaro43 21 вер. 2019 р., 08:37:14

2 дні тому я послав деякі БТЦ з мого гаманця Bitcoin під назвою Bitcoin-Qt версії(Версія v0.8.6) на мій рахунок Кракена. Але це все ще неофіційний і досі не бачу нічого на Кракене теж.

Минулого тижня я зробив рівно те ж саме(надіслати мої ж Кракен адреса), і я отримав мої монети півдня пізніше на мій Кракен рахунку..

Так що може бути неправильно тут? Може з-за старої версії биткоин гаманець? Я відчуваю себе трохи підкреслив..

Спасибі заздалегідь.

Grtz,

Нуб БТЦ

+862
roh 11 бер. 2019 р., 22:05:49

В даний час у мене мій гаманець з blockchain.info.

Чи є спосіб, що я можу імпортувати цю адресу біткойн-клієнт на Qt?

+835
Loren Iwerks 29 вер. 2011 р., 01:27:30

Ви можете сериализации бінарне дерево з п листям (такі, як дерево Меркле) як масив з 2n-1 елементів. Корінь-запис 1 і для кожного вузла зліва дитина знаходиться в положенні і права дитини в положенні 2Н+1. Це дає компактне представлення цілого дерева.

Іншим варіантом було б просто п вершинами в список, так як внутрішні вузли фактично сформовані з листя.

Обидва повинні бути перевірені програмою, оскільки перевірка обґрунтованості дерева передбачає використання криптографічних хеш. Візуалізуючи їх у формат, читабельний людини насправді не забезпечує ніякого захисту, якщо він не може бути перевірений.

+830
Mishel2003 2 черв. 2014 р., 20:29:03

В той час як це не можливо, щоб знати точну кількість користувачів, є ще способи, щоб оцінити його на основі припущень і, дивлячись на онлайн-опитуваннях, щоб використовувати мудрість натовпу.

в даний час, за моїми оцінками, це десь між 80 і 100 мільйонів користувачів, хоча це належить до унікальних особистостей, які ніколи не використовували биткоин, а не як унікальні особистості, які активно використовують сьогодні.

крім того, неможливо співвіднести вважає угоду на цей номер, так як деякі служби та системи створення автоматизованих операцій.

інший відповідь радимо подивитися біткойн днів знищено, що є мірою того, як довго жетони були збережені сонце останнього перенесення.

ти можеш використовувати це, якщо співвіднести його з іншими наборами даних, але пам'ятайте, що час між транслюватися транзакцій, які видобуваються в блоці не враховуються.

+810
brikkoroller 4 лист. 2014 р., 08:57:37

Я роблю запит getwork і повернути дані, hash1, midstate, і мета. Видобуток на дошці ПЛІС розвитку KC705, і слідуючи рідмі.файл тут МД:
https://github.com/progranism/Open-Source-FPGA-Bitcoin-Miner/tree/master/projects/KC705_experimental

Я uart_write розділу даних плюс midstate, і що б повернути золоті ідіотів. Робити, що насправді повернути 0E33337A як зазначено, поряд з двома іншими, 9CCDEF20 і ACBBA77F.

Тепер я починаю плутатися. Враховуючи відповідь на запит getwork і 3 спеціальні слова, що саме я вношу назад? Наскільки я зрозумів, я повинен зробити хеш, використовуючи кожен код, перевірити його, якщо вона менше цільової, і якщо це так, уявити, що хеш?

+728
Oksya21 22 лист. 2010 р., 17:24:18

Досить все біржі використовують секретний і відкритий ключ. Ми підписуємо запит API з закритим ключем з допомогою алгоритму НМАС.
Який сенс це робити, коли є вже HTTPS-з'єднання?
Протокол HTTPS, що забезпечує цілісність даних і гарантує безпеку передачі.


Хіба не досить просто розмістити наші облікові дані, такі як API-інтерфейс.обмін.кому?ключ=ключ&private_key=private_key?

+621
QuantumBits 10 груд. 2011 р., 21:18:58

Це процес, відомий як консолідація - якщо ваш гаманець має кілька невеликих входів, багато гаманці часто намагаються об'єднати їх в єдине зміна вхідного сигналу під час чергової операції, особливо ті, що робляться з низьким СБ/байт feerate. Це дозволяє витрачати монети в меншому операції можливо при високих раз трафіку, коли feerate може бути значно вище.

У ці дні, багато гаманці виконувати лише таке об'єднання, якщо є багато виходів на одну адресу, як об'єднання результатів декількох адрес без необхідності може призвести до втрати конфіденційності. На жаль для вас, схоже, у вашому випадку всі виходи належать до одного адресою.

У разі Електрум, це, здається, не бути настроюється опція, хоча ви могли помітити, це відбувається до подання транзакції, за допомогою "попередній перегляд" варіант - якщо ви помітили, що загальна плата або розмір або кількість входів вживати його дуже великим, ви можете змусити Електрум побудувати транзакції, використовуючи тільки спеціальні матеріали, вибравши їх у вашій історії транзакцій, потім правою кнопкою миші і вибравши проводити від варіанта.

+599
cykerka 1 лют. 2010 р., 07:21:26

Постарайтеся, щоб отримати баланс :

ВАР bitcoinPrivateKey = новий BitcoinSecret("ХХХХ");
мережа ВАР = bitcoinPrivateKey.Мережі;
ВАР-адреса = bitcoinPrivateKey.GetAddress();

клієнт ВАР = новий QBitNinjaClient(мережі);
баланс ВАР = клієнт.Методу getbalance(адреса).Результат;

але я отримую помилку сталася одна або декілька помилок в лінії Варі баланс = клієнт.Методу getbalance(адреса).Результат; . Закритий ключ є дійсним. Раніше все працювало добре, але не зараз. Де моя помилка ?

Редагувати: я хотів перевірити внутрішню надання послуг з монтажу,

спробувати
{
 клієнт ВАР = новий QBitNinjaClient(мережі);

 баланс ВАР = клієнт.Методу getbalance(адреса).Результат;

Консоль.Методу WriteLine(баланс);
}
 зловити(виняток e) {
 якщо (електронна.Властивість innerexception !=значення null)
Консоль.Методу WriteLine("помилка"+Ел.Властивість innerexception.Повідомлення);
}

але тепер він не піде на виняток, він показав мені баланс. в чому може бути проблема ? чому не завжди працює ?

+563
angch 27 вер. 2015 р., 17:41:58

Я не думаю, що проблема полягає в тому, що у них немає даних. Я думаю, що вони просто показано дані з більш низькою частотою дискретизації.

Ця діаграма відображає дані з трьох джерел:

Зверніть увагу, як дані, що йде далі, менш точні.

+548
Jatinn Adarsh 10 черв. 2014 р., 15:28:29

Це робить вашу адресу трохи менш безпечним, коли ви посилаєте від нього. Якщо адреса використовується тільки для хоча отримання биткоинов, це безпечно, і немає суттєвого ризику для вашого приватного ключа.

Редагувати додано: відправка світу дозволяє дізнатися зовнішній адресу. Це збільшує ризик (нехай і незначного рівня) але все одно ІМО багато разів більш високий ризик , ніж не розголошувати цю інформацію, тому що тепер будь-який зловмисник ближче до пошуку особистий ключ.

Так як тільки одна з причин (є і більше)... враховуючи, що там явно ненульовий ризик того, що технологія може бути розроблена для обчислення закритих ключів легше від громадських організацій, публікації громадських організацій підвищує ризик. См.посилання нижче.

Реддит нитку обговорення квантово-безпека

+524
Inquisitus 26 серп. 2011 р., 11:50:17

Я, маючи важкий час розуміння того, що саме WTXID і що це означає, коли WTXID і TXID такі же (і навпаки).

Я розумію, що WTXID включає в себе дані свідка. Оскільки не segwit угод не маєте свідоцтва відокремлені, їх WTXID повинен бути таким же, як TXID. Це правильно?

+490
lofi 11 січ. 2018 р., 08:02:45

Гаманець.файл DAT зберігає ваші приватні ключі. При поточній реалізації є багато закритих ключів як на громадському, так що ви хочете отримати приватні ключі від гаманець для друку. Наскільки використовуючи роздрукований ключі, ви можете імпортувати їх у гаманець пізніше - крім того, такі місця, як MtGox вартість дозволить вам ввести власний ключ, щоб обміняти свої монети.

+486
serverhorror 12 лют. 2012 р., 23:40:47

Чому не кожен магазин сайті тільки частина блокчейна?

Це було запропоновано раніше, і можна з Bitcoin, але не зрозуміло, як він буде страчений. Блоки не є важливою частиною вузла, для більшості людей, ви можете викинути їх, як тільки ви обробили їх в базу даних UTXO.

Проблема приходить, коли ви вирішили, які деталі в магазині, і сигналізації іншим людям у мережі, що у вас є певний набір блоків. Ви не можете рекламувати список хешей, а що б бути масивним і неефективним (багато мегабайт для кожного учасника) і оформлення детермінований випадковий вибір вкрай проблематично. Вибираючи діапазони блоків не підходить, тому що розміри не відповідають, 1,000 блоків на початку ланцюжка серверів порядків менше, ніж на кінчику. У наївною реалізації випадкових вибірок однолітками спробі синхронізації з мережею може знадобитися зробити тисячі з'єднань, щоб знайти один вузол, що є певний блок, який, очевидно, не представляється можливим.

Від мого розуміння блокчейн, припустимо конкретного вузла починається в генезис блоці. Давайте припустимо, що інший вузол магазинах 1% блокчейна повз блок буття. Не міг кілька вузлів перевірка хешей блоків для їх загальною 9% у розмірі раз в 10 хвилин? Насправді не використовувати стільки даних, ви могли б хеш-9% блокчейна до конкретного значення, виробляти публічний ключ, і подивитися, якщо інші вузли можуть відповідати індивідуальним ключем до зазначеного публічного ключа.

Це не є необхідним і вкрай вразливі для нападу Сібіл, ви не потрібно перевірити блоки після того як ви бачили їх. Підрізають вузли працюють як і сьогодні, тільки вони викидають кожен блок і магазин абсолютно не більше, ніж вони задані, щоб боліло. Вони не афішують, які блоки вони мають, тому що немає механізму для цього.

Можливо, ви захочете прочитати про те, як патч autoprune робіт і отримаєте краще уявлення про моделі загроз, які необхідно вирішувати тут. Ви пропустили деякі роботи трохи, зверніть увагу, що обрізання для вузлів Вузли не працюють, як описано в "Білій книзі", в UTXO-досить новий концепт-додали в 0.8.0 биткоин ядра епохи.

У зв'язку з цим питання: це те, що Електрум робить?

Не у всіх, сервера Електрум засновані повний вузол і вкрай важкою адресою індекс, майже подвоюючи розмір сховища. Клієнт має легку вагу, але не розірвати. Немає ніякого розумного способу підтримання цих показників у бік забруднив, хоча ви могли б розбити адреси на кілька басейнів і сподіваюся, що люди ведуться достатньо з кожного сегмента для клієнтів, щоб мати можливість запросити передплату для всіх своїх адрес. В ідеалі системи повинні бути розроблені, які не вимагають повного індекси, як вони стають все більш громіздкими, щоб працювати.

+462
Daniel Weidman 23 серп. 2019 р., 20:46:40

Я шукаю простий список биткоин правил, прийнятих у кожній країні. Про те, наскільки це законно, незаконно або заборонено і якщо це законно, чи є певні правила в кожній країні?

+452
Nataliya Kuts 11 вер. 2011 р., 05:30:15

Зловмисник з більшої обчислювальної потужності, ніж всі законні майнеры, достатньо часу, скасувати будь-яку угоду Bitcoin, після останньої контрольної точки. Виконання цієї атаки вважається дуже невигідно, так як зловмисник цей потужний помітять, як тільки він сторнуються проводки, і всіх потенційно уразливих сайтів буде закрита до тих пір, поки зловмисник не впорався з керуванням. Биткоин-розробники могли б навіть звернути назад пошкодження зловмисника в деяких випадках від жорсткого кодування деякі угоди та інформація для замовлення клієнта (хоча це може бути спірно).

Зловмисники з меншою обчислювальної потужності, ніж інша частина мережі все ще можете досягти успіху в сторнирующие проводки, хоча їх успіх не гарантований. Після двох-підтвердження транзакції, наприклад, потребує вирішення трьох блоків, перш ніж інша частина мережі вирішує одну. Шахтар, який вирішує одну четверту частину всіх блоків у середньому може зробити це з імовірністю ~1/64. Всякий раз, коли зловмиснику вдається створити три блоки потрібно, він втратить будь блоки, які він створив в подвійній витрати спроба, так що спроба ця атака часто невигідно.

Після 1-підтвердження угоди вимагають тільки два блоки поспіль, що можуть бути вигідними щодо певних цілей, з тільки приблизно 5% обчислювальної потужності мережі. З 5% мережі, що зловмисник має 5% шансу вирішити спочатку необхідно заблокувати і 5% шансу вирішити наступний блок і подальші в подвійному провести. Зловмисник тільки ризикує втратити блоку, в той час як видобуток у другому блоці, тому його реальні шанси втратити блоці замість скасування угоди становить 95% -- не так вже погано в деяких випадках. Це був привід MyBitcoin як вони втратили гроші замовника (який може або не може бути правдою, хоча це можливо).

0-підтвердження операцій може бути скасоване за рішенням лише одного блоку, а іноді і без вирішення будь-яких блоків. Вони повинні бути розглядатися як будучи майже настільки ж оборотним, як платежі по кредитних картах.

+374
OblongZebra 29 лип. 2018 р., 21:10:07

Після прочитання BIP44, я бачив

Метою є постійне значення 44' (або 0x8000002C) після BIP43 рекомендація.

Я вважаю, що 0x8000002C становить 128 як ціле, як це прирівняти до 44' правда?

Я теж вважаю, що означає, що це "загартовані ключ", це загартовані, тому що 128-це між 0 і 2^32 - 1 ? Це означає, що єдиний ключ, який може вивести його, це приватний ключ?

Для доопрацювання мого мислення, яка може або не може бути правильним:

Ці рівні:

м / призначенням / тип_монеты' / рахунку / зміни / порядковый_номер_адреса

цілі, тип_монеты і рахунку, всі повинні бути отримані з закритим ключем. Вони завжди будуть між 0 і 2^32 -1

Я також вважаю, що якщо ми виведемо адреса змінюється з xpub, тоді, якщо ми отримуємо один і той же шлях з xpriv, ми можемо витратити на цю адресу змінити?

Наприклад, якщо я отримую якісь кошти для вирішення проблеми зміни з шляху:

м / 44' / 0' / 0' / 0 / 0

Потім, щоб провести з цього конкретного адреси, мені потрібен закритий ключ, який відповідає його. Щоб зробити це, я хотів би використовувати xpriv на цьому шляху?

+368
finpen 30 груд. 2012 р., 19:56:33

Просто заради спроби я встановив і Litecoin-Qt з 0.6.3 з на Ubuntu. І звичайно я почав соло-майнінгу.

Справа в тому, що єдине, що я бачу

[17:45:34] - Соло майнінг почав

Мені цікаво дізнатися, з якою швидкістю я видобуток, але, дивлячись на різних вкладках я не знайшов відповіді.

Чи є спосіб, щоб знайти мій особистий? Я щось пропустила?

+282
Jimi7987 20 лист. 2018 р., 02:47:15

Биткоин клієнт вирішить, що інший клієнт не відповідає, коли він отримує звіт від операційної системи, що з'єднання мертво.

Биткоин спирається на впровадження ОС TCP для відправки і отримання повідомлень. Наприклад, за замовчуванням, коли з'єднання вже було встановлено і час прийому відомо, Windows спробує відправити сегмента даних у п'ять разів подвоїти час очікування після кожної відправки, до звітного зв'язку, як мертвий. Таким чином, загальний час очікування: "час прийому" * 2^(5-1) .

П. С. тайм-аути для кожного типу повідомлення, наприклад, загальне збудження очікування підключення становить 6 секунд . Протокол TCP/IP конфігурації параметрів

+213
pimandos 20 черв. 2016 р., 10:56:27

Я не зовсім впевнений, якщо це те, що ти просиш, однак Вікі каже:

Угоди підписуються на місці: ваші приватні ключі не передаються на сервер. Ви не повинні довіряти сервера з вашими грошима.

Свободу та особисту недоторканність: сервер не зберігає облікові записи користувачів. Ви не прив'язані до певного серверу, і сервер не повинні знати ви.

Схоже зберігання ваших ключів на стороні клієнта, так що якщо вони повинні були зробити (Д) - Дус-ти можеш легко перенести ключі на інший гаманець.

+175
Ravinder 18 січ. 2012 р., 02:18:18

В даний час немає підтримки nLockTime так немає способу обмежити витратити до 18 років.

Але наскільки це дає доступ до Oracle, щоб витратити ці кошти, не знаючи транзакції, що може бути зроблено з ключа поділу.

+133
Millaelizabeth 21 квіт. 2018 р., 03:16:02

У вашому випадку існують дві угоди з однаковими вхідними, тобто спроба двічі витратити.

Якщо перша угода вже є частиною блоку в ланцюжку, другий не може бути включений в будь блок на верхній частині цього блоку. Інші вузли буде заперечувати, що новий блок. Шахтар міг побудувати свій новий блок у верхній частині останнього блоку до першої угоди, але це форк блокчейна ніколи не наздогнати оригінальну ланцюг, якщо понад 50% мереж потужності і будує на ньому. Це механізм запобігання подвійного витрат.

Якщо перша транзакція ще не частина блокчейна (тобто 0 підтверджень), Шахтар може вибрати, що включити в наступний блок. Вибравши один з вищою плата буде розумним вибором, але я не знаю, якщо це реалізовано в будь-якому клієнтові. У цьому випадку перша угода буде викинути, і ніколи не стане частиною блокчейна, так як це фактично один і той же сценарій, що і вище.

Так, ні, немає потенціал для подвійного провести атаку через високу плату транзакції.

+120
Christian Kelih 20 січ. 2014 р., 18:15:53

Невірному шляху.

Перевірте додаткові параметри фразу. Шукати правдоподібне заперечення. Додати другий гаманець з іншим ПІН-код і невелика кількість. Не покладайтеся на можливість відмовитися від розблокування, якщо ви не готові нести наслідки - що може означати витрачати годинник, сперечатися. Набагато простіше показати їм якісь невеликі кошти і зробити.

+119
Claudiu Floricel 14 бер. 2013 р., 12:20:16

Щоб трохи поекспериментувати з автоматичної торгівлі я шукаю API торгівлі (як біржі MtGox був), який використовується на декількох незалежних сайтах, так що якщо один іде під що тоді мені не доведеться переробляти всю свою програму. Якщо можливо одне з відкритим вихідним кодом биткоин торгових сайтів, так що я можу налаштувати у віртуальній машині і використовувати це, щоб протестувати.

Я зараз проводжу тести на Mt.Гора Gox, але це може бути трохи дорого, якщо скрипт не надто добре.

+93
user3588394 21 січ. 2010 р., 10:34:32

Не можу знайти жодної інформації в нейтринном гитхаб про встановлення на Mac?

+85
nkcmr 3 лют. 2013 р., 23:31:07

Я зацікавлений в отриманні даних про Bitcoin прийняття країни. Чи є спосіб відображення адрес Bitcoin в країнах походження?

+83
McGregor21 2 серп. 2013 р., 17:57:44

Ось простий спосіб зробити це:

  1. На bitaddress.orgвикористовуйте "паперовий гаманець" і створити 1 адреса
  2. Використовуючи ваш биткоин-клієнт, відправити суму биткоинов на биткоин-адресу на паперовий гаманець
  3. Роздрукувати паперовий гаманець і дати його другові
  4. Скажи своєму другові, щоб створити гаманець на мій гаманець. Потім він може використовувати "імпорт з паперу гаманець" і просто сканувати QR-код, щоб імпортувати биткоины.

Зверніть увагу, що при передачі закритого ключа "в автономному режимі", як це і ви, і одержувач буде мати доступ до коштів, якщо ви збережете копію закритого ключа. Одержувач повинен довіряти вам, щоб не скористатися цим, перш ніж він має можливість вивести кошти.

bitaddress.org до речі, це спеціальний інструмент, щоб ви не довіряти йому свої гроші, хоча ви, можливо, захочете, щоб прочитати це: я повинен довіряти bitaddress.org?

+48
preezy60 13 січ. 2016 р., 05:10:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil