Є веб-сторінку, показуючи деякі з останніх втрачених блоків?

Blockchain.info є пара сторінок про дітей-сиріт, але графік сторінка не згоден з сторінки списку.

Моя правда недовгих пошуків на сторінку, яка показує, сиротам нічого не дав, це було корисно, і я сподіваюся, що хтось один. Здається, це цінний ресурс для тих, хто бере участь в торгівлі, де одна сторона стверджує, що оплата була підтверджена, а інший не згоден.

+712
Javier Quej Keogh 13 жовт. 2014 р., 07:45:01
30 відповідей

(До серпня 2011)

Мезе гриль був перший ресторан, щоб прийняти Bitcoin. Цей варіант доходу для них?

+990
Samuel Johnson 03 февр. '09 в 4:24

Я використовую цей пакет bitcore НПМ. https://bitcore.io/api/lib

І я хочу контролювати всі операції через блокчейн, і прочитати вхідного адреси, вихід адреси та суми, пов'язані з цією операцією.

Але я не можу знайти спосіб JavaScript, щоб викликати для цього. Навіть я не зміг знайти приклад для цього.

Я шукаю як можна коротше якось так

ВАР someLib = вимагають('будь-bitcore-Ліб')

someLib.на('блок-отримав', функція(){
 // вивести всі
консоль.журнал(аргументи);
 // зробити щось ще;
})

Будь-допомогти? Де я можу знайти, що дещо bitcore-Ліб або як я можу створити це в nodejs?

+990
qed 10 лист. 2016 р., 10:42:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що це безглуздо. Я просто хочу дізнатися, як це зробити. Є гіди там?

+966
Ritesh Agarwal 22 жовт. 2012 р., 09:38:25

хотілося б знати, як ви робите речі купувати биткоин для передачі його на Poloniex/інший гаманець.

1) де ви купуєте біткойни (долар США/сінґапурський долар/РНР/OtherCurrencies биткоины)?

2) Як вам переклад на інший гаманець (я.е Poloniex)?

3) після переказу суми на Poloniex, чи є у неї низька плата за угоду?

+909
Luis Cabiedes 6 груд. 2011 р., 04:33:16

Im зацікавлені в застосуванні multisignature, наприклад в бізнес-контексті.

Я бачу чіткі і прості інструкції по створенню multisig-адресу, і відправивши її за адресою, здається досить очевидним. Однак процес відправлення з multisig, здається бідно документований і часто багато версії старих.

Він практичний у використанні multisig на основний гаманець?

Якщо це так, у двох із двох сценаріїв, що процес створення угоди?

Чи може третя особа тримає жоден із закритих ключів, пропоную угоду для двох підписантів?

Вони всі повинні використовувати один і той же термінал?

Як підписанта знаю, в очікуванні операції?

Якщо є кілька пропонованих угод, як ознака підписанта деякі, але не інші?

Спасибі.

+908
NetSide 18 груд. 2013 р., 19:34:59

Може хто-небудь пояснити мені, як приєднатися до в NXT 2.0 (запал) розподіл? Я читав ви не можете купити спочатку в монеті чи можна? І як це впливає на Систему NXT 1.0? Начебто один з перших блокчейн для реалізації дитиною-технологія ланцюга з доказом частку здобичі?

+822
Arve Systad 30 квіт. 2013 р., 07:29:50

Моє розуміння вашого питання, Що ви хочете інструмент, який аналізує запити на Blockchain і зберігає результати в файл Excel. Я не впевнений, що щось таке існує, але якщо ви готові експериментувати з кодом, тобто варіанти.

  • Абе - це заблокувати браузер для Bitcoin і аналогічних валют. Написаний на Python.
  • BitcoinJS - це бібліотека JavaScript для биткоин блокчейн.
  • швидко-дат-парсер блокчейн парсер написаний на C++.

Кожна з цих бібліотек може читати блокчейн, і на мовах інших бібліотек для збереження даних в Excel і CSV, бази даних і т. д.

+774
PCSgtL 17 жовт. 2018 р., 08:52:57

Шестигранні-закодованих сама угода виглядає нормально на перший погляд. Коли ви надсилаєте це, ви отримаєте повідомлення про помилку? Це може бути просто, що у вас є плата за операцію в нуль, спробуйте збільшити плату (за рахунок зменшення кількості в ваш єдиний вихідний) і спробуйте знову.

+772
user109737 26 січ. 2013 р., 20:49:39

Спроба реалізації прийнятої відповідь:

в iptables -Т мангл-а наступне -П tcp --dport 8444 -Джей Марк-набір-Марк 0x444
в iptables -Т фіз-а наступне -п протокол tcp --dport 8444 -й редирект-для-порти 8333
в iptables -a enter -П tcp --dport 8333 -м Марк ... Марк 0x444 -Джей приймає
в iptables -a enter -п протокол tcp --dport 8333 -Му стан-стан нового -м connlimit --connlimit-маска 0 --connlimit-вище 100 Дж відхилення --відхилення-з TCP-скидання

Це дозволяє до 100 вхідних підключень у світі за замовчуванням порт 8333, хоча з'єднання на інший порт 8444 обмежені bitcoind за maxconnections і systemd за LimitNOFILE.

+741
Eilss 7 квіт. 2011 р., 23:40:48

Припустимо, я знайшов архів з Blockchain файли даних, які я завантажую в мій datadir і почати свій биткоин основного клієнта, які атаки я схильні? Може файли, які містять підроблені баланси?

Це залежить від того. Якщо ви імпортуєте блоків (так не chainstate/ підкаталог з UTXO набір), там не повинно бути ніякого можливого нападу. Клієнт буде перевіряти ці блоки під час запуску, як якщо б вони були отримані з мережі, щоб відновити chainstate. Якщо один з блоків був змінений, він буде відхилений як неприпустимий блок у цей час, і правильні блоки будуть запитані з мережі, а не.

Однак, якщо ви приймаєте chainstate від кого-то, все можливо. Вони можуть переконати тебе, що вони мають необмежені суми грошей, або переконати вас, що вони заплатили в минулому. Для будь-якої майбутньої угоди, спираючись на такі підставні фонди, отримувати підтвердження їх потребує співпраці з боку Шахтаря, що готовий побудувати неприпустиме ланцюга, щоб обдурити вас (або інших, у разі, багато людей, які chainstate "резервне копіювання").

Якщо так, то що буде, якщо інший сайт запитує блок, який змінив дані в ньому, як інших однолітків впоратися з цією ситуацією?

Блоки не можуть бути змінені без порушення їх, так що інші однолітки скачування блоків, ви не можете бути порушені. Аналогічно, -переіндексація буде виправити будь-які проблеми для себе.

+735
mikebloch 27 квіт. 2011 р., 13:19:55

Я в даний час намагається препарувати низьким протоколи шифрування на рівні мережі блискавки, і я розумію, що у багатьох місцях chacha20 використовується. Я намагалася читати про це у Вікіпедії статтю, там написано:

Це дає Salsa20 і чача незвичайне перевагу, що користувач може оперативно звернутися в будь-яке положення в ключовий потік в постійне час. Salsa20 пропонує швидкості близько 4-14 циклів на байт в програмному забезпеченні сучасних процесорів x86, і розумну продуктивність обладнання. Він не запатентований, і Бернстайн написав кілька реалізацій суспільного надбання, оптимізований для архітектур.

Поки я бачу в наступних частинах не запатентований і оптимізована для багатьох архітектур приємно, я не зрозумів перше речення цитати. Що це означає, що можна оперативно звернутися в будь-яке положення в ключовий потік в постійне час?

+702
mab2000 8 лип. 2016 р., 22:36:19

Клієнтам тільки потрібно відслідковувати в даний час достовірної інформації (є дата закінчення терміну дії доменів, наприклад) і не всі програми потрібні всі дані, що зберігаються в мережі. Так, як і сам биткоин, конкретних версій застосування даних, що зберігаються в blockchain буде використовуватися в більшості додатків, і вони можуть використовувати СКІПІВ або розподіленої моделі для перевірки достовірності інформації, а не зберігати весь блокчейн локально.

По приколу, я скачав топ 1 мільйон доменів та ІР в чорні списки, в результаті чого 4МБ CSV-файл, що містить 142,202 ІС <-> домен пар. Просте стиснення zip поступився 2:1 - 3:1 ступеня стиснення, хоча поставлено PAQ8 ціни >4:1. Користувальницькі структури даних, ймовірно, отримати ще вищу ступінь стиснення.

Проста екстраполяція цих цифр показує, що 5megs можете легко впоратися з півмільйона таких пар. Якщо трафік розподіляється в Zipf-як розподілу .трохи простору імен може зрости до 2,5 млн доменів (розмір .бі*з* доменне простір) і клієнти можуть зберегти верхні 20% сайтів, які отримують 80% всього трафіку в 5 Мег кеша. З навіть .Інформація перевозив 6 мільйонів доменів, нам є куди рости :)

І, нарешті, сховища, як правило, дешевше за часом, і ланцюг може бути налаштований, щоб динамічно встановлювати ціни.

+648
Abhishek Rajput 28 січ. 2019 р., 12:38:59

Яка питома вага вартості входу?

2 речі впливають на вагу Техас, загальна кількість байтів і загальна кількість байтів мінус свідка даних.

Транзакції вага = базова угода * 3 + Загальна сума угод, де

Базові угоди розмір - це розмір угоди по частинах зі свідком даних здерли.

Загальна сума угод - це угоди розмір в байтах серіалізовать, як описано в BIP144, включаючи бази даних і свідка даних.

Побачити BIP141

Може вам партія/сукупний внесок або лінійно зростання, коли ви додати додаткові входи в Техас?

Ви не можете пакетного входу, але можна об'єднати їх і відправити їх назад до себе в першу чергу у великих кількостях, але це вимагає додаткової проводки. Напевно, найкраще, що ви можете зробити зараз, щоб використовувати адресу segwit отримати кошти, тому, коли ви йдете, щоб провести входів, дані свідком знижує вагу кожного входу.

+647
arun6582 4 січ. 2014 р., 22:49:39

Я оперую дуже високий потенціал биткоин кран. В даний час він є найбільш високооплачуваною кран (доступно тільки для мобільних). Я знаю змішувачі вважаються з минулим, але багато людей все ще використовують їх. Їм цікаво, які функції ви хотіли б більшість з кранів?

+593
Marek Mamczur 28 лист. 2017 р., 01:09:21

Джефф Герцик писав двійковий протокол для pushpool спочатку.

BitPenny використовує власний протокол, щоб отримати P2Pool ви як переваги.

+585
Nikhil S 15 лист. 2019 р., 11:51:21

Що стосується другої частини вашого питання, якщо ви послали з свого власного гаманця, то так, ви отримаєте грошові кошти "повернулися".

Є хоч один сервіс, який працює тільки як це (за допомогою введення адреси в якості зворотної адреси): http://www.bitlotto.com причина вони роблять це так, що всі "квитки будуть видні в блокчейне, а також всі виплати, які направляються тільки до вхідного адресу від виграшного квитка. Це фактично виключає ймовірність, що оператор лотереї платить належним чином, що оператор має потенціал, щоб отримати перевагу перед будь-яким іншим учасником.

Недоліком цього є те, що якщо хтось використовує електронний гаманець, а потім стає переможцем -- лотерейні виграші в деяких інших користувачів цього електронного сервісу.

+565
Abrar Ahamed 7 груд. 2014 р., 12:33:48

Це працює, тому що ваша угода все ще знаходиться в mempool. Як тільки угода йде в mempool, коли підтверджено, вам необхідно txindex=1 для запиту його з диска.

+499
Allan Tky 8 лип. 2012 р., 22:35:29

Вікіпедія-це чудове джерело для цього. По-перше, зверніть увагу, що немає шифрування в протоколі Биткоин - є прийоми з більш загальною області криптографії, як цифрові підписи і хешування.

Цифрові підписи приклад шифрування з відкритим ключем, який може бути використаний не тільки для цифрового підпису, але для типу шифрування, який відрізняється від традиційного симетричного шифрування.

Зокрема, біткойн використовує еліптичну криву добових для цифрових підписів і шифрування SHA-2 для хешування - ось це хороший огляд того, як вони використовуються.

Ви також можете прочитати на РСА , який є дуже популярним відкритим ключем криптосистема, хоча і не використовується в Bitcoin.

+479
Kurtosis 4 лип. 2018 р., 11:25:10

На BitcoinChain.com ви можете знайти порівняння пулів майнінгу. Вони перераховують басейни з кількість знайдених блоків, можна Соло і хмара моє з ними, і який спосіб виплати, які вони використовують.

+423
jewfro 26 трав. 2016 р., 16:24:58

Обидві операції пов'язані були підтверджені в Blockchain деякий час назад, і їх результати були витрачені. Ви можете побачити це, якщо ви копіювати/вставити адресу сайт заблокувати Explorer і подивитися історію транзакцій.

Якщо ви володієте ключами до цих двох адресах, але не витратити біткойни себе після операції, ці дві адреси, то ваш гаманець може бути зламаний і ваших биткоинов.

+408
akah 31 серп. 2015 р., 00:36:49

Це остання функція, яка буде викликана для прив генерації ключів або дії, або функції, які я пропустив?

Вам не вистачає багато кроків.

Насіння значення 512 біт, так як більше бітів є більш безпечним, і біп 32 вказує початкового значення між 128 до 512 біт повинен бути використаний. Не важливо, якої довжини початкового значення, тому що він буде отримувати хешірованние в будь-якому випадку і результат 512 біт.

Біп 32 використовує 512 біт, так як вартість ділиться навпіл на два 256-бітних значень. Одним з них є закритий ключ, інший chaincode.

+392
wilepa 22 квіт. 2013 р., 00:38:51

Я біжу вузол ЛНД, який має кілька десятків каналів, відкритих для різних відповідних постачальників/вузлів маршрутизації. Є кілька спеціальних каналів, які відкриваються магазини, які звикають з самого балансу на віддаленій стороні. Я невпевнений, як вручну збалансувати ці конкретні канали, не закриваючи їх.

Можна вручну збалансувати канали на свій сайт ЛНД за допомогою командного рядка або іншим способом?

+352
Ulyses 6 лист. 2011 р., 07:10:31

Розкриття інформації: я власник blockchaindownload.nl і я радий, що мій сайт вже перераховані на іншу відповідь.

Я не думаю, що ваша ідея є економічно гідно для більшості людей, за винятком системних адміністраторів, які розкачати декілька вузлів з критично важливого використання. Це можливо шляхом поширення USB-накопичувач може бути. Може бути, ми можемо організувати що-небудь спільно, не соромтеся, напишіть мені на електронну адресу, вказану на сайті. Ви не перший, хто хоче допомогти, сервер України зберігається кимось ще. Разом ми зможемо зробити ідеальну платформу!

+328
Kashiefah 19 серп. 2010 р., 00:46:36

Я думаю, що ви тут-це firstbits. Але ця практика вже застаріла, оскільки воно заохочує повторне використання адреси, який знижує конфіденційності.

+255
Loly Bustos 15 лип. 2016 р., 07:38:34

Я не вважаю твердження, що кожен може моя правда. Звичайно, будь-яка людина може включити комп'ютер і налаштувати їх процесора для запуску майнінгу, але вони ніколи не створити блок і на нинішні труднощі, вони навіть не отримати жодної акції в басейні, тому що акції будуть недійсними з часу вони відправити його назад в басейн.

В даний час, в Одер, щоб шахта, вам, принаймні, потрібен БАД на основі ASIC майнер. Найгірший на ринку, я думаю, в 10 GHash пристрої/сек, який буде щось повернути близько$2-3/день, що не достатньо для тих, хто живе в будь-якому віддалено розвинена країна, щоб жити. Ви також припускаючи, що люди не хотіли більше грошей, ніж вони добували яке я вважаю помилковій передумові.

+241
Abdullah Alanazi 4 лип. 2019 р., 08:01:57

Я знайшов цю дивну статтю, яка відповіла на всі мої запитання:

Як насправді працює протокол Биткоин

+240
sparerica 19 трав. 2017 р., 14:46:58

Він каже "посилається на виході", що означає вихід з попередньої угоди. (Той, який ви витрачаєте.)

+234
vadiklikecinema 19 трав. 2012 р., 20:09:55

Ви не пост неправильний результат, який ви отримаєте... як я не фахівець в Python, і не знаєте бібліотечні виклики, у мене є ідея: можливо, ви хочете встановити свій власний ключ, і додати друк(з) після кожного кроку налагодження команд, і порівнювати порядково. Я тільки що перевірив привчной і за замовчуванням, сторінка повертає такий же результат, як ваш основний адресу. Якщо ви ввели в кроці 4 на "6Ф", ви отримуєте цю адресу Testnet: "mpGvZCV4DYnVLZJWMfeCHa1L3VvC1hett8".

Коли це зроблено, ви можете відредагувати ваше питання і показати, як ви самі його виправили, або продовжити питання з вашими результатами.

+224
Henri Francois 27 серп. 2013 р., 16:47:33

крім того, ви можете спробувати це: http://docs.electrum.org/en/latest/merchant.html

+148
Sandra Walker 24 трав. 2010 р., 23:07:52

Я можу імпортувати блокчейн биткоин основний завантаження, щоб використовувати будь-який з інших повних вузлів ПК гаманців? Формати такі ж або Інтер-кабріолет?

+143
mhigu 5 лист. 2018 р., 11:47:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil