Я розіслав оплата за день назад, і він досі не підтвердили

https://blockchain.info/tx/3b047ef34fcd283ce57868dedb80eb239970ded1aeb10c0fe3a39360dc822056

https://blockchain.info/tx/2a774b4a29a498f95aeb8fd256c36404118fce1157aea976a3fcfe0f29a6918c

Електрум не дозволяє мені переписати оплати з більш високу плату або. Будь-Які Ідеї?

Редагувати: я використовую Електрум і це звичай дозвольте мені відправити іншу угоду без "засобів" в гаманці, які ще не підтверджені. Чи є спосіб, щоб відправити транзакцію з більш високу плату з сайту або інший гаманець? Чи є спосіб, щоб скасувати всі непідтверджені транзакції, тому я можу відправити платіж?

Замітка на полях: не вистачає биткоины в свій гаманець для відправки CPFP.

+902
jtonic 5 лист. 2013 р., 07:21:28
29 відповідей

Биткоин секретний ключ являє собою випадковий 256-бітним числом. Однак публічний ключ розкриває деякі відомості про закритий ключ. Найкращі відомі алгоритми для злому алгоритму ECDSA вимагають виведення(функція sqrt(п)) операцій. Це означає, що 2^128 операцій потрібно, щоб зламати Біткойн-рахунок.

Найбільший ключовим рівнем розбиті на дату тип, що використання биткоин був 112 біт. Обліковий запис Bitcoin-це більше 4000 мільярдів мільярдів разів складніше зламати.

Єдиний реальний ризик буде квантових обчислень.

+996
David Gay 03 февр. '09 в 4:24

Я не можу знайти інформацію про те, хто насправді видає биткоины. Я розумію, що шахтарі генерувати нові биткоины, але яка партія відповідає за видачу?

+945
Djacomo 9 лют. 2011 р., 19:00:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Скачати попередньо скомпільовані версії Windows на вкладці релізи на GitHub сторінці.

https://github.com/bitpay/copay/releases

+915
akar28 7 трав. 2013 р., 20:24:57

Якщо ви хочете перемістити биткоины в сенсі гаманець команду, це зажадає трохи більше технічної інтеграції.

Однак, простіше всього сканувати QR-код на вашому Android мобільного гаманця з допомогою веб-камери. Я використовую сайт quickmark для сканування. Потім ви можете просто скопіювати вставити адресу биткоин на робочому столі гаманець і відправити биткоины на ваш телефон через мережу.

+906
Niek Schmoller 3 січ. 2011 р., 21:50:52

Від того, що я чув, сидячи /Р/Биткоин, це може бути із-за BitInstant кінчаються монети в гаманці для виконання операції. Однак, це питання було б краще попросили BitInstant безпосередньо.

+879
brian oakes 13 квіт. 2019 р., 20:52:34

Я новачок в біт монета і хліб гаманець додаток, тому, будь ласка, вибачте мене, якщо це дійсно очевидне питання.

Я читав багато про те, що необхідно використовувати нову адресу кожен раз, коли я отримую оплату. (https://en.bitcoin.it/wiki/Address_reuse) Хліб додаток являє мене з QR-кодом, з моїм адресою нижче, щоб отримати гроші, але немає очевидного способу створити новий адресу.

Я упускаю щось очевидне, або це ОК, щоб використовувати цей же ключове слово знову і знову?

+867
granada 17 лют. 2016 р., 00:44:59

Врегулювати спір для мене. Припустимо, злочинець виконує наступні дії:

1: йде через сміття, щоб знайти скасована реєстрація 2: використовуючи точку доступу WiFi, як "Макдональдс" і "заховати дупу" купує биткоины з вкраденої банківської інформації 3: продає биткоины і перераховує гроші на його особистий рахунок.

Який крок він зловлять?

Мої друзі каже, що йому все сходить з рук, я кажу, що його впіймають коли він їх продає. Хто правий?

+804
user69380 11 трав. 2015 р., 10:29:13

багато клієнтів биткоин зараз відправити змінити адресу залишки назад на адресу, звідки, за замовчуванням, щоб зробити його простіше для людей, щоб відслідковувати їх залишки.

з урахуванням цього, ці операції легко виявити, яким-адресу джерела, призначення та адреса змінити.

Також це виділяє операції, які не ведуть себе подібним чином, де адреса джерела шпагат угоди в режимі реального призначення і нові адреси для здачі і монет посидіти в обох. Просто дивлячись на блокчейн, як можна було б вирішити, який адреса був реальним місцем, а який був новий адресу міняти. Це буде позначка часу кожного адреси був створений, або ж коли він вперше показав, щоб мати угоди?

+801
Reilly Vanniekerk 5 бер. 2015 р., 01:56:35

Більш конкретно, з API, таких як цей: https://blockchain.info

+762
Luiz Miguel Axcar 12 трав. 2017 р., 01:59:17

Я хотів би одержати загальну картину про биткоин розвитку екосистеми і динаміки змін, на основі деяких чисел. Можна мати оцінку ряду як активних користувачів? Бажано, грунтуючись на даних від самого блокчейна. Можна оцінити середній обсяг угод на одного користувача у місяць?

+708
Ferante1 24 груд. 2010 р., 19:59:38

Я розумію IBLT (оборотні Блум таблиці підстановки) і наскільки я знаю, це використовується, щоб збільшити швидкість поширення лише надсилання проводки до повноцінних вузлом, який її вистачає замість відправки всіх угод. У Гевін специфікації згадується, що ми робимо:

IBLT_diff = IBLT_new - IBLT_us

Що я розумію з того, що повний вузол перевіряє, і після порівняння його IBLT з IBLT Шахтаря, повні цифри вузол, який проводки не вистачає.
Потім весь вузол запитує угод відсутній з Шахтарська. Це правильно?
В середині специфікацію, там написано, що вони не використовують повний хеш транзакції і потім він говорить, що для того, щоб запобігти перебираючи він додає сіль. Може я знаю, чому вони роблять це і якщо так то як повний вузол знати хеш транзакції запит, якщо його вусі.

+642
Daniel McCaig 9 лип. 2017 р., 14:08:24

Якщо клієнт SegWit включена, повне угоди, в тому числі дані свідка можуть бути збережені в тому ж форматі, що транзакції по мережі. Немає необхідності для окремого зберігання - все це може бути включено в блок.

Якщо клієнт не SegWit включена, SegWit угод позбавляються свідок і свідок маркер прапор/перед відправкою/отриманням, таким чином, ці клієнти не отримає показання відомості, і тому не зберігайте його на всіх, і буде тільки використовувати застарілий формат.

Це означає, що акумуляторний блок між двома клієнтами різних, але вони як і раніше розділяючи ті ж блокчейн і історію транзакцій.

Сумісність стало можливим, тому що навіть коли SegWit використовується і присутній, то SegWit клієнта, розрахує txid , зачистивши проводки назад в застарілий формат (видалення свідка частин) перед хэшированием. У txid спільного між SegWit і не SegWit клієнтів у якості засобу, щоб визначити, які операції йде мова. SegWit клієнти можуть визначити дані по wtxid , який є хеш-код серіалізації транзакцій з свідок форматі - але це wtxid не використовується як частина txOutPoint послатися на попередні угоди - txid завжди використовується.

SegWit угод сумісність з non-підтримка програмного забезпечення клієнтів, тому що операції з його свідком даних зачищений від Здається, ніби це ANYONECANSPEND угоди - стек залишається ненульове значення на вершині оцінивши scriptPubKey, який вказує на успішне оцінці.

+638
Lolman 26 лют. 2015 р., 23:55:02

... вставити шахрайські операції ...

Ні, шахрайських операцій та їх блоки містять, будуть відхилені, коли вузли дотримуватися правила консенсусу.

Є великий ризик реорганізації ланцюга, сенс шахтарів, які успішно добували блок може в кінцевому підсумку не є нагорода за те, що коли їх блок більше не є частиною самої довжиною ланцюга.

Великий ризик 51% атаки полягає в тому, що зловмисник може випереджати іншої мережі, щоб стверджувати, що зловмисника версія блокчейна більше, переписування історії з дійсними угоди і вимагати заблокувати нагороди, або скасування власних операцій, коли переписування історії, витрачаючи utxo повернувся в першу чергу до себе, роблячи їх дійсними раніше угоди зразок подвійних витрат, наприклад, і крадіжці у купця.

Щоб захистити нову доказом правильності роботи програми необхідно тільки те, що робота є досить поширені. Наприклад, у випадку з биткоин-повний клон тієї ж ASIC майнеры будуть дійсні, однак, вартість на благо, будуть дуже низькими і тому зловмисник повинен запитати, яку вигоду я отримаю?

+529
Forest Viridian 27 жовт. 2016 р., 10:37:36

Схоже, у вас виникли технічні проблеми з додатком. Я б порекомендував винести це питання розробникам на їх форумі: https://gitter.im/ACINQ/eclair. Також, будь ласка, підготувати всі дані, такі як версія програми, ОС, mainnet або тестовому режимі.

+504
Cryp7ic 7 лют. 2015 р., 11:20:05

Я хочу сказати, що RPC інтерфейс призначений, головним чином, в якості інтерфейсу програми, але це також означало, щоб бути достатньо простим для людини, щоб використовувати. І комп'ютер піклується менше, ніж ви думаєте.

Для користувачів, використовуючи десяткові біткойни (а не ціле Сатоши) дозволяє істотно полегшити життя. Для написання програмного забезпечення для взаємодії з ним, вона робить їхнє життя тільки нескінченно більш складним (ви повинні написати, може бути, одну додаткову рядок коду для вставки і розбору коми). Комп'ютері це займе, можливо, кілька наносекунд, щоб запустити код, який ніхто не помітить. Так що в цілому, здається, що більше користі досягається в тому числі десяткової крапки, ніж ні.

+493
Donald Anders 24 квіт. 2017 р., 19:33:10

По-перше, я хотів би зазначити, що Namecoin і Bitcoin в окремо - вони поділяють багато коду, але у них різні блокчейнами і мереж.

Дозвольте мені розповісти про проблему, що биткоин вирішує: подвійні витрати. Він вирішує цю проблему за допомогою вузлів голосувати з їх hashpower на те, що вони вважають, що найбільш точне уявлення про мережі. Це створює впорядкований список операцій.

Як свій Namecoin в основному працюють?

Виходить, що маючи впорядкований список операцій-це саме те, що вам потрібно створити систему іменування, яка забезпечує всі три елементи Zooko трикутник

  • Безпечної
  • Запам'ятовується
  • Децентралізована

Зареєструвати домен виглядає ось так:

  1. Ви опублікувати угоди, яка каже, "Ви можете знайти мой_сайт.у 23.12.34.67"
  2. Інші сайти включають в блок.

Це приблизно так само важко вкрасти доменне ім'я, коли він має X підтверджень, так як він двічі провести операцію, яка має х підтверджень.

Чи Не означає це, що ми врешті-решт закінчилися поставки Namecoins?

Це правда, але пропозиція хороше звучання запам'ятовуються доменних імен настільки мала, що має сенс для того, щоб бути вартість реєстрації доменних імен масово.

+453
CaptainPatate 11 трав. 2011 р., 09:23:35

Я перевів гроші з кола на Биткоин, транзакція показав, проте вона була успішною не лізь у мою биткоин, але пішов у блокчейн. Я побачив на суму блокчейн як невитрачені, але потім після кілька днів, показано, як витрачається. Однак він навіть не дістатися до мене, так що він може показати, що і чому він досяг там, і чи є спосіб отримати його назад. Я дивлюся вперед до почути від вас скоро.

+452
Maidie Kenney 3 лют. 2018 р., 00:30:00

Раніше блоки були менше угод і менше. Пізніше блоки мають багато операцій, і так набагато більше.

+428
Yolanda Hui 23 квіт. 2017 р., 16:21:39

Це спам. Крапка .

+399
Leonardo Emili 2 квіт. 2013 р., 07:25:13

Ще в червні я була здобич, щоб просто подивитися, що це таке. Я схопив з Bitcoin-Qt, буде згенерований адресу і помістити цю адресу виплати інформація про моєму рахунку у басейні я була видобуток ст. Я сказав йому, щоб відправити на мій гаманець за кожну добуту монети .5 і в той час я дайте йому попрацювати мені вдалося накопичити тільки за .5

В кінці кінців я пішов і забув про це. Пізніше я відформатував і заново встановив, але я згадав, що мій прогрес і резервне копіювання папки, що містить мій майнер і мій гаманець. Тепер грудня і моя .5 монета коштує трохи грошей. Однак я не експортувати або створити резервну копію мого гаманця, я просто скопіював папку. Оскільки немає установки я зрозумів, що цього було достатньо, щоб зберегти мої звернення.

У мене ще є адреса, я розповів йому послати і я можу побачити, що виплата в ланцюжку блоків, і я бачу, мій адреса чекаю оплати. Чи є спосіб поставити цю адресу в свій гаманець або мені пощастило?

+366
Edo Faroqi 10 лип. 2012 р., 10:24:57

Ніхто не може відрізнити збережені і загублені монети, так як це тільки можливо, щоб довести право власності закритого ключа, але неможливо довести, що приватний ключ загублений. Тобто ніхто не може сказати, різниця між ТО Я просто ще не переїхав мої монети за п'ять років я втратив ключ.

Монети не підробляють.

Монети можна тільки витратити, маючи доступ до закритого ключа. Відкривають для себе закритий ключ, хоча це малоймовірно і з-за обсяг обчислень, необхідних швидше за все не вигідно.

+332
pkaramol 6 серп. 2015 р., 11:38:44

Може хто-небудь пояснити вразливість PPCoin і, можливо, інші докази Колом монет, які можуть дозволити зловмиснику двічі витратити? Я бачив одне пояснення тут:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=169204.msg1761154#msg1761154

але це не було ясно.

+304
multikees 8 серп. 2015 р., 12:45:08

Я керую невеликий биткоин супутніх послуг, в яких біткойни відправляються регулярно мої користувачі кожен день через мій сайт bitcoind. Один або два рази в тиждень деякі з операцій, здається, не бути правильно мовлення, а при натисканні вручну, використовуючи блокчейн pushtx інструмент, блокчейн буде реагувати можете знайти входи: [...] , (де ... - це одне або кілька txids)

Штовхаючи входи перераховані як правило, вирішити цю проблему, але чому це треба в першу чергу? Як я можу це виправити? Я сподіваюся, що я описую проблему досить добре, і я знаходжу це важко пояснити.

+301
Sahil Manchanda 15 бер. 2010 р., 05:39:54

Вважається, холодного зберігання, оскільки закриті ключі ніколи не піддаються інтернет-пристрій, який може вкрасти їх.

Закриті ключі зберігаються на сам Трезор. Вони ніколи не зможуть покинути Трезор, навіть коли він підключений до комп'ютера. Таким чином, вони ніколи не піддаються якийсь, підключений до інтернету, який здатний вкрасти особисті ключі.

Відновлення насіння-це біп 39 мнемоніка. Це кодує біп 32 насіння, яке потім використовується для створення всіх ваших закритих ключів. У Трезор фактично тільки зберігає біп 32 насіння і породжує всі інші приватні ключі, якщо вони потрібні. Відновлення Трезор з насінням відновлення (він же біп 39 мнемоніка) просто говорить Трезор, що біп 32 насіння повинно бути.

+214
Anull Nito Ymous 24 лип. 2018 р., 23:14:09

Основні переваги моделі UTXO є простота виконання та конфіденційність.

З моделлю UTXO, угоди просто споживати деякі UTXOs і створити деякі UTXOs. Це жорсткі обмеження на які операції може робити робить операції простіше і легше виконуються паралельно.

Модель UTXO також покращує конфіденційність, що робить його більш важким для зв'язування операцій, виданої тієї ж партії.

Основні переваги моделі рахунок поліпшення гнучкості операцій, ведення рахунку та мультивалютні можливості. Транзакції в моделі рахунку може зробити набагато більше, ніж просто споживати і створювати UTXOs, він може модифікувати збережені дані, пов'язані з обліковим записом. Це дозволяє функції, такі як книги замовлень і крос-валютних розрахунків.

Мабуть, найголовніше, вона дозволяє рахунок для управління. Наприклад, ЦК спільноти допускаються облікові записи, щоб змінити їх шифрування облікових даних. Ви можете публічно відомий адресу одержувача і змінити ключ потрібно витратити кошти, надіслані на цю адресу, без того, щоб повідомити нову адресу або переказати кошти.

На мультивалютну систему, облікові записи можуть вказати активи, які вони готові прийняти в якості оплати. Так, наприклад, якщо я у тебе в боргу доларів США, я можу перевірити параметри облікового запису, щоб побачити, які активи ви приймаєте платежі в доларах. Це дозволяє зовнішньої системі співтовариства ГК "актив", що дозволяє найбільшою децентралізованої біржі в світі.

І, нарешті, типової рахунок робить його легше залучити нових серверів. Кількість рахунків, як правило, значно менше, ніж кількість UTXOs в аналогічних розмірів системи. Це значить, менше дані, необхідні, щоб вивести на нові вузли.

+192
SIxMA94 8 жовт. 2016 р., 00:20:11

Якщо блоки 2 МБ і 2Мб блок, що тільки 10% повністю підтверджує те, скільки додаткової пам'яті потрібно на повний вузол?

Я припускаю, що правильна відповідь-200к?

Заздалегідь дякую за будь-які рекомендації в цьому питанні.

+117
thewltr 25 лют. 2015 р., 22:14:06

У вас є тільки проста операція. Ви повинні створити адресу (наприклад, цей (який мій): 1CnCc2Dp35BZboHE8AZvoyrQXCFFaHUvtz) і скажи йому перевести биткоины на цю адресу.

Вам не доведеться нічого сплачувати за угоду, але другові необхідно платити комісію за транзакцію.

+95
mbx 27 січ. 2013 р., 09:42:25

Я помітив, що існує 2.5% поширюється на певний обмін. Чи є спосіб, щоб робити гроші з великі спреди?

+73
Edward Shen 16 лют. 2019 р., 21:13:01

Ймовірно, вони будуть в кінцевому підсумку підтверджені. Але вам не доведеться чекати. Ви можете просто сформувати нові операції, які проводять ті ж заходи з нормальною плату. Той факт, що існує суперечливі непідтверджені угоди не буде мати ніякого ефекту на інші транзакції, які намагаються витратити ті ж результати. Ви можете бути на 100% впевнені, що вони не потрібно, так як вихід може бути тільки один раз провів. На жаль, в залежності від того, які інструменти у вас є, це може бути важко досягти.

+72
user232204 3 вер. 2019 р., 02:13:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil