Наскільки легко буде обробляти блок після блоку винагород кінця?

Коли блок видобутку більше немає нагороди БТЦ, шахтарів доведеться спиратися на операційні витрати, щоб виправдати видобутку прибутку. Коли це станеться, буде протокол Биткоин продовжувати варіювати складність видобутку таким чином, що блок повинен бути знайдений через кожні 10 хвилин, або будуть труднощі крапля на користь швидкого створення блок та нагородження відносно невеликих комісійних за операції?

+615
Marshall Pikeodawg 14 січ. 2013 р., 05:29:00
35 відповідей

Отже, давайте уявимо блискавка мережу з тисяч вузлів. Угоди, направляються, поки не настає момент, коли всі канали повинні бути закриті і вчинив я вважаю. Вузол, який насправді дбає про це?

Я трохи збита з пантелику цим процесом і поки не ясно, як остаточно угода буде побудований, і що ще більш важливо, хто буде платити внески до мережі БТЦ?

Я припускаю, що це величезна угода буде мати багато входів-виходів на основі партій, що беруть участь в мережі на той момент часу.

Я думаю, що це гонка гра, вірно? Так що будь-який вузол може транслювати цей величезний транзакції в блокчейн, і так всі входи-виходи мають всі потрібні підписи учасників, всі гроші і збори підуть на вузли, які допомагали маршрут угод навколо, і звичайно всі гроші будуть правильно йти до правильних адресатів.

Також, я думаю, це не те, що відбувається кожні 10 хвилин або близько того. Той, хто слухає і має угод в руці може побудувати цей величезний транзакції (поки timelocks поважають) і скоро він буде заміновано.

Але все одно, якщо плата за це величезне ТХ вище ніж один вузол є для розводки це, що стимул для них транслювати його замість того, щоб дозволити інший вузол транслювати його, і, отже, брати відповідальність на інший сайт, щоб платити внески.

+989
FiReTiTi 03 февр. '09 в 4:24

від мого розуміння блискавка мережа являє собою бічний ланцюг, яка відстежує всі транзакції в мережі і просто відправити суму угоди, щоб кожна з їхніх відповідних одержувачів. форма цієї логіці, там все одно повинні бути проводки з'являються дані в блокчейн інфо з безліччю входів і багато виходів в актуальний блокчейн право представляти всі операції відображаються в блискавки netowork? якщо так, чи Можете ви дати мені приклад, що tx_hash або посилання, будь ласка? дякую

+988
Glen Hillebrand 25 січ. 2013 р., 17:33:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Шахтарі повинні вирішити, чи варто

  • (а) вони чекають, щоб їм платили фіксовану плату (як мінімум) за кожну операцію, яку вони вкладають у свої блоки, або
  • (б) процентне винагороду (відсоток від суми переказу).

(а) може здатися очевидним вибором, тому що він коштує стільки ж часу і обчислювальної потужності, щоб перевірити переклад як один великий. З іншого боку, (б) приваблива тим, що вона сприяє більше угод, і, отже, більш плата повинна бути зароблена за все. (Передбачається, що Bitcoin працює як звичайна валюта, там завжди будуть більш дрібні операції, які люди хочуть зробити, ніж у великих, але з іншого боку людина не зробить операції, якщо значна частина грошей, переведених з'їдається в тарифах, тому фіксована плата буде перешкоджати дрібних угод, тобто більшість потенційних угод).

Може бути, остаточна відповідь буде якийсь ковзної шкалою, з мінімальним внеском, і тоді відсоток буде стягуватися, що буде змінюватись у бік зниження як суми переказу, збільшується.

+917
sandroydecli 14 лист. 2010 р., 07:51:21

При відкритті каналу блискавки, ви отримаєте від іншої людини їх revocation_basepoint, і по кожному зобов'язанню по угоді, вас направлять до іншого людині per_commitment_point. У revocation_basepoint має revocation_basepoint_secret , який є секретним ключем, що інша людина тримає при собі. У per_commitment_point має per_commitment_secret які ви тримаєте для себе (на даний момент)

Коли ви створюєте прихильність, ви використовуєте іншу людину revocation_basepoint і ваш per_commitment_point створити публічний ключ, revocation_key. Цей ключ потім використовується в скрипті свідок, який виглядає так:

OP_IF
<revocation_key>
OP_ELSE
`to_self_delay`
OP_CSV
OP_DROP
<local_delayedkey>
OP_ENDIF
OP_CHECKSIG

Цей скрипт використовується в to_local вихід - вихід, який буде платити вам (після затримки) якщо ви мовите цієї угоди зобов'язання. Людина, має аналогічне to_local вихід в їх прихильності угоди.

Коли ви йдете, щоб зробити ще одне зобов'язання, ви хочете скасувати цю домовленість. Для цього вас направлять до іншого людині per_commitment_secret , що ви використовували для цього зобов'язання. Вони можуть використовувати цю per_commitment_secret і власних revocation_basepoint_secret визначити приватний ключ для revocation_key.

Якщо ви були в ефірі зараз-скасовано зобов'язання, інша людина тепер має інформацію, необхідну для отримання закритого ключа для revocation_key. Потім вони можуть використовувати закритий ключ, щоб підписати угоду, яка витрачає свої to_local вихід тим самим свої монети і покарання за трансляцію скасовано зобов'язання. Оскільки ми не маємо своїх revocation_basepoint_secret, не можна вивести відкликання закритого ключа, і, отже, повинні дочекатися затримки, перш ніж ви можете витратити ці кошти.

Подробиці на блискавці специфікація доступна тут: https://github.com/lightningnetwork/lightning-rfc/. Вони трохи важко читати, але поясніть в деталях, як все блискавки повинні працювати. Спец все ще розробляється, так що деякі речі можуть змінитися.

+859
Bhim ChandraaMandal 20 серп. 2012 р., 22:37:56

Може старий гаманець.DAT (в автономному режимі довгий час), як і раніше отримувати гроші?

Так. Якщо у вас є адреси з цього гаманця, монети можуть бути відправлені на ці адреси.

Я думаю, що я пам'ятаю, що 100 приватні ключі генеруються заздалегідь і є в наявності файлу. Чи означає це, що я можу отримати 100 угод після прийняття мого клієнта (він був у Bitcoin-Qt з/биткоин-ядра) в автономному режимі?

Адреса можете отримувати монети, не один раз, хоча вона вважається кращою практикою, щоб спробувати уникнути цього. Але, на практиці, ви можете отримати багато угод, які платять на який-небудь з цих 100 адрес.

+811
Birdman 12 лют. 2018 р., 02:07:31

Я хотів би знати. Якщо я не купую цілу монету. і сказати, я купую 40 доларів, або в монетку. як мені розрахувати прибуток я заробляю, як піднімається монета. Як я вже сказав Я новачок, але я хочу з'ясувати, як отримати на ринку паралелізму. будь-яка допомога буде благословення, я просто хочу купити кілька монет і, можливо, відправити сина до коледжу. дякую

+713
santhoshnsscoe 18 лист. 2010 р., 15:12:17

Коли не було басейну, весь перший гірський клієнтам працювати безпосередньо з Bitcoin. Вони підключені до биткоина в JSON-RPC інтерфейс і використовував getwork ЕКП спосіб, щоб зробити необхідну роботу. Отримувати від роботи басейн такий же, як і початок роботи з Bitcoin. Клієнт підключається до басейну через HTTP, часто використовуючи ті ж HTTP-аутентифікації, що биткоин формату JSON-RPC інтерфейс застосування; клієнт відправляє в JSON-RPC для getwork повідомлення; і басейн відправляє назад в JSON-RPC для getwork відповідь.

Багато басейнів на сьогоднішній день підтримує деякі розширення getwork протокол, що биткоин не.

Див.: https://en.bitcoin.it/wiki/Getwork

+702
steevoo 26 бер. 2013 р., 19:58:32

Після деяких досліджень, з'ясувалося, що на деяких біржах, деякі платні, як правило, виплачуються за додатковою конфіденційності та швидкою доставкою.

Наприклад, деякі біржі не потрібно пред'являти паспорт, а просто працювати в якості посередника між потенційними продавцями і покупцями, які живуть поруч один з одним. Люди шукають додаткову конфіденційність, або хочете, щоб уникнути неприємностей з радістю платити вище ринкової ціни за биткоины.

+686
biryani 10 бер. 2016 р., 05:28:47

Вчора я задав питання на суперкористувача, так що я можу мати мої факти прямо перш, ніж задавати питання. Сценарій задає основу для Цього питання.

Що стосується биткоина, то що буде з системою биткоин якщо частина світу мали зв'язку з цим розірвала з іншим світом. Іншими словами, якщо, скажімо, всі зв'язки із зовнішнім світом була втрачена в районі Вірменії, вірмено Біткойн-користувачі, які продовжують використовувати Bitcoin, в кінцевому рахунку, створення розгалуженого блок ланцюга?

Якщо це так, то що буде з блокчейна, коли підключення до відрубаним регіоні буде відновлений мир, і відокремлені мережі вирішується на первинній мережі?

Я уявляю, що результат буде схожий на 51% атаки. Це правильно?

+681
Flame of udun 26 лют. 2018 р., 00:53:00

Я купив біткойни в банкоматі і він дав мені квитанцію з QR-кодом. і ось, через рік мені захотілося перевірити його в мій гаманець, але чорнило на папері вицвіли і не можуть бути відскановані..... так їм цікаво, якщо я можу ввести секретний ключ вручну з клавіатури?

+673
Kennex 18 січ. 2019 р., 15:21:18

Я бачу, куди ви їдете, і я не здивуюся, на деяких системах, якщо користувач має менш поганий досвід, ніж реклама (деякі сайти рясніють оголошеннями просто unbrowseable для деяких).

Але JavaScript-це не мова, і ви не будете генерувати монети вартістю генерації, не басейн дозволить вам направити трафік такого роду до них у будь-значна кількість, і якщо ви ведете свій власний P2Pool ви пропускну спроможність та інші ресурси буде набагато видобуваються монет.

Як грубо, але обґрунтоване припущення, що ви, ймовірно, генерувати близько 1-2х/С на одного користувача, поки вони знаходяться на вашому сайті, тобто вам знадобиться 250,000-300,000 одночасних глядачів на матч сучасному алгоритмі Scrypt майнінг ріг, враховують накладні витрати і, напевно, ти дивишся на більше схоже на 400-500,000 глядачів.

Іншими словами, Не робіть цього. Ваші користувачі будуть ненавидіти сайті, то буде лагают відео і аудіо і взагалі створити поганий досвід перегляду тобто користувачі залишаються на вашому сайті означає, що ви не отримаєте потрібного сотні тисяч глядачів. Вам також може відзначатися шкідливих програм, Google і т. д. і як я кажу, басейни, не приймати його.

+586
deweydb 28 груд. 2014 р., 03:17:14

Може деякі пояснити, як характеристика Електрум розгортки працює?

Як я розумію, "простреливающая" може використовуватися тільки після імпорту закритого ключа в гаманець. Але закритий ключ не може бути імпортований в детерминистических Електрум 2.X гаманець.

Так чому він показує можливість схопити мене?

Цьому є якісь способи розгортки паперового гаманця в детермінованих Електрум гаманець?

+563
Norrin Rad 1 лют. 2010 р., 03:46:43

listunspent буду перераховувати всі невитрачені виходи адрес гаманці контролю, він не буде працювати для будь-довільний адресу.

Ви можете importaddress щоб додати будь-яку адресу як годинник-лише адреси, але це може зайняти деякий час сайт буде потрібно пересканувати блокчейн, щоб знайти всі пов'язані з ним операції. Також зверніть увагу, що при використанні importaddress, ви не зможете витратити всі кошти за цією адресою, так як ваш гаманець не буде влаштовувати приватні ключі для нього.

+561
user3403409 14 черв. 2018 р., 22:48:07

Якщо дві різні відкриті ключі були однакові бази 58 хеш, що б сталося?

Може один ключ витрачати гроші на інші рахунки?

Що станеться з грошових коштів, отриманих за загальною base58 хеш?

+550
Gucci Coleman 1 трав. 2016 р., 21:46:27

Басейн взагалі створити унікальний корінь Меркле для кожного запиту getwork під Шахтарському. Якщо він приймає труднощі 1 акції, Шахтар може провести в середньому близько 4000 Мега-хеші на цей блок (і будуть заробляти в середньому на 1 акцію за getwork).

Щоб створити верхній блок для кожного шахтаря, оператор пулу змінюється інформація в перші (покоління) проводка блоку, а потім переспіви блоку, щоб створити Меркле корінь. Якщо все зроблено наївно, це займе o(n записів N) SHA256 хеші (де N-це кількість транзакцій в блоці, що видобуваються). Зберігаючи деяку інформацію від обчислювальної останні Меркле корінь, можна перерахувати зміна в угоді покоління тільки з o(зареєструйте N) хешей.

З сотнями транзакцій в блоці коефіцієнт хешей, проведені оператором басейн і шахтарями становить понад 100 млн. До 1.

Для ще більшої економії, басейни можуть прийняти getblocktemplate API запит замість запиту getwork. Цей режим дозволяє Шахтаря для створення власних заголовків блоку і шахти в середньому протягом 10 хвилин, перш ніж потребують оновлення біля басейну.

+527
Daniel Dunbar 26 квіт. 2019 р., 01:01:49

Я вважаю, що єдиний можливий відповідь на цей раз (припускаючи, що ви маєте на увазі 2009, ні гаманців існували і раніше, то з відновленням символіки) полягає в тому, що гаманець був blockchain.info. Відрізняється від тепер він використовував "відновлення мнемонік", який був кодування пароля, а не ключі в свій гаманець. На жаль, якщо це так, ви повинні також знати, ні гаманця ідентифікатор' (схоже fbb4b1dd-1b30-4cc2-b745-b586e4f3cb57), або оригінальний гаманець.в JSON.АЕС файл.

+489
Zaphoid 24 груд. 2013 р., 19:13:35

У мене є кластер з 10 комп'ютерів під управлінням Linux з'єднані один з одним через локальну мережу і один з них має підключення до інтернету. Можна налаштувати майнінг, в якому комп'ютер з інтернетом виступає як основний комп'ютер і отримує роботу від 9 раб комп'ютери і добувати Bitcoin?

+482
Brian M Reschke 24 жовт. 2018 р., 00:07:06

Ви праві, що хтось може просто замінити виходи і забрати кошти для себе. Цей скрипт не має авторизації на Спендера частина, так відразу redeemscript відомо, це практично стати ким-можна-провести сценарій.

Призначення РБФ включена послідовність (чи ні) по угоді немає ніякої різниці (можливо тільки для реле політики), оскільки будь-яка послідовність може бути замінений ніким.

+481
user97070 29 лист. 2016 р., 05:09:58

Я передав мій догкоин Poloniex кріптовалюти і випадково відправив його в биткоин paperwallet через walletgenerator.net. Він пішов куди-небудь, але не знаю де. Чи є хтось звернутися за пропуск криптографирования? Я думав, що Dogecoin адреса відрізняється від Bitcoin і не передати.

+433
Thomas Wright 26 лип. 2013 р., 14:05:43

Я з допомогою утиліти BTC-адресу, який дозволяє мені ввести щось на зразок:

020F031CA83F3FB372BD6C2430119E0B947CF059D19CDEA98F4CEFFEF620C584F9

Після натискання кнопки програма може виплюнути значення Y або скажи, якщо значення X не діє (тобто: не мати допустиме значення y).

В якості прикладу, цей результат буде дійсним і буде розширюватися, щоб зробити наступне:

040F031CA83F3FB372BD6C2430119E0B947CF059D19CDEA98F4CEFFEF620C584F9F064F1FDE4BC07D4F48C5114680AD1ADAF5F6EAA2166F7E4B4887703A681B548

Хто-небудь знає код, щоб зробити одну чи обидві ці функції в Python? (є код в шістнадцятковій десяткового; це не має значення)

+419
Broomerr 26 черв. 2011 р., 08:54:45

По-перше, будь-ласка, не завалю або близько, я прочитав це: Як пророкують вартість біткойн?

Моє питання не в цьому, я знаю, що це imposible, щоб передбачити це. Але я бачу, що є багато стратегій з діаграмою, наприклад, свічки, різні скоромовки свічки і т. д. Так що моє запитання наскільки надійні ці речі?

Тому що якщо вони працюють, чому немає жодного програмного забезпечення, що робить всі операції автоматично після моделі? І якщо вони не працюють, навіщо вони існують?

У будь-якому випадку, чи є програмне забезпечення там з "пророцтвами" на основі цих різних стратегій або моделей? буде набагато легше, якщо деякі програми просто сказати нам "ось це X викрійка тому ціна буде вгору/вниз на наступній операції", то ми могли б вирішити, що робити, але принаймні, ми не повинні спалювати наших очах пошуку моделей, ті.

+390
Juvy Tome Prejoles 17 бер. 2014 р., 01:15:24

BitMinter, хоста mint.bitminter.com на порт 80 або 8332. Ви також повинні бути в змозі здобувати через SSL на порт 443, але ви повинні будете використовувати bitminter.com в якості хоста або сертифікат не дійсний.

+370
1Ummahhh 19 вер. 2018 р., 05:30:29

Що Сатоши посилаючись на нездатність традиційної фінансової системи для перекладу невеликих сум грошей. Традиційні системи грошових переказів, такі як АСН і різні дроти передачі послуг є оборотними протягом певного періоду часу, це означає, що є деякі ризики. Ризик того, що банк буде посередником сторно платежу (який варто їм грошей) робить так, що вони повинні стягувати плату, щоб перевести гроші від вашого імені. Якщо плата не варто ризикувати, банк не може зробити переклад.

Візьмемо, наприклад, платити один $5 для збору на вкладці в обід. Скажи своєму банку перевести $5 в свій банк через систему АСН. Ця система займає 3-5 днів, щоб завершити передачу. Протягом цього періоду часу, зміна можлива, і якщо це станеться, банк повинен використовувати свої ресурси, щоб бути посередниками в цьому. Це може включати в себе спробу угоди, звернувшись в інший банк, або зв'язатися з клієнтом у разі, якщо за $5 вже була знята. Ці дії все обійшлося банку гроші. Якщо ймовірність того, що розворот буде відбуватися, П, помножена на очікувану вартість у банк для боротьби з розвороту, з, більше, ніж комісія банку буде заробляти, Ф, банк не дозволяє транзакцію. Отже, ми маємо систему, де повинні бути виконані наступні умови:

Ф > З х П

Припустимо, банк стягує певний відсоток в якості плати, скажімо, обурливий 10% від угоди. Що означає " Е " становить 0,50$. В цьому випадку малоймовірно, що з х П буде менше, ніж $0,50, тому банк не може зробити переклад.

Припустимо, що банк стягує фіксовану ставку на трансфери, який буде використаний для покриття будь-якого ризику. Вартість 10 доларів за переклад будь-якої суми не було б нерозумно з точки зору банку. Однак, ви були б готові платити банку 10 $передача $5 для вашого друга?

Це лише одна з багатьох проблем, які Сатоши вирішена з винаходом ланцюжку блоків Bitcoin.

+329
user2687646 10 вер. 2017 р., 22:35:24

Вони тепер повністю зашифровані. Є кнопка "зашифрувати" у гаманцях консолі повідомлення.

+288
user1415652 16 лют. 2014 р., 10:48:40

У вікі є дуже гарне пояснення, з пітоном прогін, який доставить вас від виходу ОБТ поділитися поданням. Ви також можете поглянути на деякі з реалізації в люк-молодший "ГМП-проксі", що перекладається ББТ заходи у відповідь на getwork сумісний інтерфейс.

https://en.bitcoin.it/wiki/Getblocktemplate

https://gitlab.com/bitcoin/eloipool/blob/master/gmp-proxy.py

+264
keytym 21 серп. 2015 р., 09:55:17

В освоєнні биткоин Андреас Antonopulous стверджує, що

"Биткоин може масштабуватися вгору, досягти більш широкого застосування, і залишаються в безпеці без будь-якого збільшення потужності майнінгу від сьогоднішнього рівня".

Це насправді?

+234
zayka111 4 трав. 2017 р., 16:59:48

Я скачав биткоин ядра на моєму комп'ютері і після цього я купив трохи биткоинов. Я не зрозумів, що мій биткоин ядра не синхронізовані, після 3 днів очікування, щоб закінчити мій депозит не показує в мій гаманець. Що я можу зробити?

+219
Mes 15 січ. 2014 р., 16:31:27

Закритий ключ-це половина публічних приватних ключів ECDSA, що зберігається приватна. Це 256-бітове ціле число, яке є випадковим, або взяті з іншого закритого ключа, який генерується випадковим чином. Приватна ключі зазвичай обробляються за допомогою програмного гаманця.

Володіння закритий ключ дозволяє власнику підписувати угоди, які включають відкритий ключ, отриманий від закритого ключа. Це включає в себе будь-які операції, які проводить з P2PKH або P2WPKH вихід, де відкритий ключ хеш-функції для хеш-наводиться у вихідних даних, або у P2SH або P2WSH виходів, де відкритий ключ надається як частина або викупити скрипт або свідка сценарію в якості вимоги для витрачати вихідний (наприклад на multisig викупити скрипт).

+206
user1669039 30 груд. 2011 р., 01:17:01

Те, що ви шукаєте, ієрархічно детерміновані гаманці. Ви можете створити один наприклад з Електрум гаманець.

Дивіться також теги і тут на биткоин.Клієнт StackExchange.

+188
akash shrimali 12 жовт. 2015 р., 11:33:28

Більшість вище посилання мертві... я шукаю історичним цінами від Namecoin в 2012 і 2013 роках. Схоже, більшість джерел початися в квітні 2013 року, а монета була введена в 2012 році (поправте мене, якщо я помиляюся).

+156
Rahul Borole 25 вер. 2010 р., 13:10:22

Підписане повідомлення буде частина биткоин-транзакції. Код Bitcoin має спеціальні правила для того, що підписане повідомлення повинно бути. Підписане повідомлення повинно містити будь-які дані, які ви не хочете бути змінними третьою особою, тому вона повинна включати в себе всі адреси, вихід/сценарії та Биткоин суми спрямовуються в ті виходи. Повідомлення не може бути всієї угоди, оскільки угода включає в себе підпис (до segwit з'явився) і підпис не знайомий. Я не знаю точних деталей, але ви можете прочитати на биткоин транзакцію формату дізнатися більше.

+132
Coldfusion 11 вер. 2012 р., 19:18:41

Це досить багато грошей, щоб спробувати завантажити на передплачені картки і, ймовірно, не те, що ви знайдете легко зробити.

Деякі варіанти:

З OKPAY можна перезавантажити з допомогою биткоинов, яких OKPAY обміняти в доларах США для вас (вартість такий був просто знижений з 5% до 2,5% від суми, що перераховується). З AurumXChange, можна перезавантажити з допомогою УЗДС від МТ. Коди иди_.

За цю суму, хоча ви, ймовірно, кращої організації операцій з Деякі покупці готові обмін moneypak, щоб ви. Наприклад, на #біткойн-позабіржової там часто трейдери шукають BTC і для великих сум буде піти і купити moneypak, щоб зробити торгівлю.

Ви можете завантажити різні карти передоплати частіше, до 1000 $кожен. Побачити передплаченої картки розділу списку: https://www.moneypak.com/WhoAccepts.aspx

Аналогічно, ви могли б знайти трейдера, який би внести гроші за Вестерн Юніон, щоб перезавантажити Західний передплачена картка Союзу.

+117
Katie Havens 9 лист. 2011 р., 07:57:57

Припустимо, я завантажити програмне забезпечення гаманця Bitcoin, або збруї, і створити новий обліковий запис, на моєму ноутбуці. Я бачу і расшифровываю нещодавно створений закритий ключ? Тоді припустимо, що я отримую деякі биткоин в цей новий гаманець на ноутбук. Якщо я розшифрувати приватний ключ я бачу на надійному носіях (паперовий гаманець, cold steel пристрою, або інший міцний матеріал), то я можу видалити програми-гаманця з мого ноутбука повністю і залишитися з жорстким гаманець, в автономному режимі і дуже безпечно. Але хіба останній Bitoin основний гаманець або гаманець збройової виставки (дисплея), чи дозволити користувачу бачити, що закритий ключ?

+36
Lucky Mishra 12 вер. 2012 р., 03:31:07

У мене є тост гаманець для того, щоб правильно зберігати мої спільноти. Тепер я хочу, щоб виконати мої перші угоди з мого гаманця на мій обмін для того, щоб зрозуміти, як це працює.

У замітці тост гаманець написано: "Пульсація мережі потрібно мінімум 20 баланс спільноти у всі часи і на платній основі затори навіть на невдалих угод"

Ви знаєте, скільки коштують збори за більш або менш і якщо навіть в моєму випадку я повинен заплатити?

З якою ймовірністю я отримаю невдалої операції? (припустимо, я друкую всі адреси і дані потрібні) .. [наприклад, якщо є багато трафіку в мережі цілком можливо, що я отримаю відшкодування і так я втратив мої гонорари?

Скільки XRPs я можу передати? Чи можу я перевести тільки 1 спільноти? (очевидно, я повинен мати 20 XRPs на мій гаманець баланс)

Дякуємо за ansewrs, Марко.

P.s. Вибачте за мій поганий англійська, але я італієць :)

+27
Ramu Maddipoti 17 лист. 2012 р., 22:35:09

Чому рентабельність видобутку прагнуть до нуля?

Він відрізняється для короткострокового шахтарів, ніж для довгострокових шахтарів?

Приклад: якщо я своє зараз і продати їх в наступному році, вони можуть коштувати більше, в наступному році їх буде складніше моє

Дякую

+25
Parag Soni 26 вер. 2010 р., 02:05:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil