Що визначає вартість биткоина?

Я розмовляв з моїм про це другові, і здається, що биткоины мають якесь значення, яке надається.

На деяких веб-сайтах, як, головне пережити цей момент, є графіки і діаграми, які вказують, що значення биткоин в доларах США.

На моє запитання, що/хто визначає вартість биткоина, і які фактори беруть участь при визначенні ціни? Деякі речі я чув, що биткоины є абсолютно окремий від інших валютах, а не покладатися на їх значення, але повинен бути спосіб його ціна.

+536
pierrevens dessaline 17 трав. 2016 р., 23:40:30
39 відповідей

Завжди можна купити биткоины за готівку localbitcoins.com без будь-якої ідентифікації.

+960
Att 03 февр. '09 в 4:24

пкрс працює тільки з можливо скасувати cgminer...

Я вже повністю протестована і налаштована cgminer 4.9.2, останній для роботи з U3, перевірте мої відео на Vimeo і Dailymotion, зробіть пошук для cgminer і antminer U3 і повні інструкції включені.

У мене bfgminer роботі з У3, а також....

+945
Toote 2 лип. 2016 р., 15:59:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не як здобич, як правило, працює в басейні. Видобуток програмного забезпечення, як правило, призначає extranonce для кожного шахтаря, який є частиною фонду угоди, та призведе в іншу Меркле корінь (і різних блоку заголовка. Потім вони можуть почати на випадкове число 0 як ви пропонуєте, але вони не змагалися один з одним за той же блок, тому що вони різні. См https://bitcointalk.org/index.php?topic=9438.msg136344#msg136344.

Також, просто для уточнення даних, хешування в Гірничо-заголовок блоку, який складається з:

 • Версія
 • hashPrevBlock
 • hashMerkleRoot
 • Час
 • Біти
 • Нонсен

См https://en.bitcoin.it/wiki/Block_hashing_algorithm

+902
Kiryla Anokhin 3 квіт. 2011 р., 15:23:50

Цей алгоритм генерує відкритий ключ, обох сторін знаю. Це просто публічний ключ, так що тільки одержувач має можливість витрачати кошти.

За даними газети, питання є одержувачем стелс публічний ключ і З є загальний секрет. Розрахунок м'=(м+з)р створює загальний відкритий ключ, отриманий від приймача стелс відкритого ключа.

Якщо одержувач приватне стелс-ключ д, вони можуть розблокувати кошти шляхом обчислення нового секретного ключа (д+с). Відправник може не знати д, Тому у них немає способів обчислення цього значення.

BIP32 HD-гаманці використовувати ту ж ідею. Ви можете почати з закритого ключа, доі відкритий ключ к = кг. Потім, ви починаєте додавати випадкових чисел (хеші, насправді) на обох ключах. Як довго, як ви додати таку ж кількість як приватного, так і публічного ключа, підтримувати робочих ключів. Ви можете розкрити свій відкритий ключ к, який дозволяє іншими адресами, але вони не можуть витрачати з цих адрес, не знаючи секретного ключа до.

+901
dtlaw 18 квіт. 2013 р., 05:13:15

В блозі ви пов'язані з переговорами про досить складні атаки, включаючи масштабні маніпуляції мережі.

Основною передумовою є:

 1. Ви здатні визначити вузол, який належить особа, що ви хочете виконати подвійний проводять проти
 2. Ви обманюєте, що вузол, думаючи, що в мережі час далеко позаду, що є насправді (на відміну від 70 хвилин проти власного часу системи, вузла)
 3. При необхідності, ви переконати шахтарів, що становить 70 хвилин до фактичного часу.

Це дає нам наступні базові установки:

Фактичний час, Т (фактичні значення це не має ніякого відношення)

Більшість шахтарів мережевого часу, Т+70.

Жертви мережевого часу, Т-70.

У биткоин, коли вузол отримує новий блок, він проходить через деякі перевірки. Якщо будь-який з цих перевірок не вдається, то блок вважається недійсним. Одна з цих перевірок є перевірка тимчасової мітки в заголовку блоку.

Вузол перевіряє, щоб переконатися, що ця мітка знаходиться в межах 70 хвилин вузол вважає час мережі (Мережі час медіана часу вузли вузол підключений до повідомили).

Щоб виконати атаку, поганий актор створив ситуацію, коли потерпілий знаходиться в 70 хвилинах за фактичний час, а весь інший світ-це видобуток, а якщо Реальний час становить 70 хвилин попереду часу в мережі.

Таким чином, коли дійсний блок знайшли, коли жертви вузол отримує його, то він буде звільнений як інвалід, так як від жертви точки зору це приблизно 140 хвилин вперед від часу Мережі (Т+70 - Т-70).

Тоді поганий актор використовує власний видобуток енергії (передбачається, що зловмисник має достатню частку видобутку енергії виробляти в декількох кварталах тиждень) мій блок, який знаходиться у межах допустимих параметрів жертви часу. Зверніть увагу, що інша частина мережі буде вже або на довгу ланцюг, або знайдете більш довгого ланцюжка досить скоро, оскільки напад не контролює більшість hashpower.

При трансляції даного блоку на жертву, зловмисник може переконати їх у тому, що деякі операції в цьому блоці буде підтверджений. Якщо потрібно, зловмисник може потім шахта ще кілька блоків (яка може зайняти кілька днів, щоб обманом змусити жертву повірити, що блок, що містить угода була підтверджена кілька разів.

У той же час нападник буде зробити іншу угоду вкладають такі ж входи на ланцюги, на яких ведеться видобуток на інших шахтарів. Це також підтверджується і отримують набагато більше підтверджень, ніж ланцюга створюється зловмисником спеціально для вузол жертви.

Нарешті, після того, як зловмисник переконав потерпілу угоди і отримують всі пільги, зловмисник дозволить сайту потерпілого підключитися до більш чесних колег. В результаті вузол перерахунку часу в мережі, що прибувають на більш реалістичне значення.

Як тільки це відбудеться, вузол жертви зможуть взяти оригінальний, більше, чесний ланцюжки, які будуть мати більше блоків (і більше), т. к. він здобувався більшістю hashpower. Ця ланцюг містить подвійний проводять операції потерпілий був обманутий у віру був підтверджений.

Дрібні ланцюжка, на якій жертва була переконана угода буде то зникати, замінюючись на більш довгий ланцюг, і залишити тільки подвійний витратити на Blockchain.

+859
Nelson101 11 бер. 2013 р., 10:28:46

Ні, ви не можете запобігти людей від сплати яких-небудь конкретною адресою навіть якщо ви контролюєте цю адресу. Це відома проблема: було б дуже непогано мати адресу, який можна тільки один раз заплатили.

Щось на зразок P2SH^2 може допомогти з цим, хоча його не забезпечити ідеальне один раз-тільки власність.

+850
Mailis Toompuu 25 лист. 2019 р., 23:57:35

Coinmarketcap показує поточні дані обсяг. Є сайт, який гучність треків з плином часу у вигляді графіка та таблиці з даними, куди ви можете сортувати по вищій днів обсяг? Я шукаю, щоб побачити, якщо конкретна монета була збільшуючи обсяг з плином часу.

+847
Laura Spears 31 груд. 2010 р., 19:28:28

Я новачок намагаюся зрозуміти продаж і купівля кріптовалюти. Я не міг знайти його на Google, так що прошу, будь ласка, не бути жорстоким.

Не турбуйтеся, ми всі почнемо тут.

Скажімо, у мене є обліковий запис з Coinbase і хочете купити биткоины або іншу криптовалюту, як/де в обмін отримує ці монети продати мені?

У них вже є хороший запас биткоинов готовий продати вам.

і якщо я хочу продати мої монети, на кого обміняти продати його.

Вона різна для деяких бірж. Деякі куплять їх безпосередньо від вас, щоб отримати запас з них, і інші будуть виставляти їх на інших користувачів, щоб купити, і біржа буде виступати в якості посередника.

Є стаття про те, як ця торгівля робота в інтернеті?

Так, простий пошук повинен надати вам багато ресурсів.

Сподіваюся, що це допомогло!

+818
accidentallygivenfuck 22 бер. 2017 р., 13:28:27

Спільнота користувачів визначити значення vitrual валюти. Багато люди добре обізнані про биткоин зараз... але вони запізнилися. І його обмежена кількість, ймовірно, зберегти високі значення і трохи менш стабільно, в результаті чого простій людині менш цікава концепція або її ризик.

З іншого боку, є догкоин. Дуже популярний, швидко зростаючий випустили всього три тижні тому, супер дешевий, простий в шахті, і у нього є потенціал, щоб монети добути 100 млрд порівняно з биткоин-21 мільйон. Кількість людей, які можуть бути залучені в Догкоин (хто в курсі vitrual валют і не хочу знову пропустити човен), тепер є ще один шанс. Величезна кількість Dogecoin і монет буде означати, що він буде доступним протягом тривалого часу - можливо, назавжди - але це також означає, що є досить монет, щоб поставити всіх світових користувачів без того, щоб мати справу з нескінченно малих відсотках однієї медалі.

Оскільки значення що співтовариство валюти дає - враховувати той факт, що співтовариство Dogecoin і буде все більше і більше світових насичення. Тепер це спільнота, і що буде підтримувати вартість - більш стабільна величина, яка, ймовірно, ніколи не дістатися до вершини, що биткоин зробив, але на мою скромну думку, швидше за все, буде можливість вибрати валюту на тривалий термін (зрештою, що може бути більш високе значення, ніж биткоин).

Нарешті, це те, що ніяка інша валюта - симпатичний "особистість". Піти подивитися на себе.

+805
user3461311 31 лип. 2010 р., 18:54:11

Оригінальний Біржі MtGox Загальний Набір Даних

Давним-давно там був набір даних BigQuery від Google, який часто оновлюється з офіційного торгового рекорд біржі MtGox. Це вже не видається, тому що... просити когось, хто повинен пояснити це.

Даних Google BigQuery від

У BigQuery від загального набору даних MtGox вартість угод (@2014-04-20) доступний на https://bigquery.cloud.google.com/dataset/931531665892:mtgox

У Торрент-Версії

Якщо ви б скоріше не сервіс BigQuery, але ви все ще хочете, щоб дані, є торрент, ось повний-метал-Магніт.

magnet:?xt=urn:btih:c87cd62f9484993f0153a47fc51f06fb43ed71ee&dn=931531665892-mtgox-trades.csv&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A80

База Даних Витік Біржі MtGox

У 2014 році Магія збір онлайн біржі (біржі MtGox) сервер був скомпрометований. Вихідний код, реквізити користувача і торгові дані були оприлюднені.

Для наукових досліджень, торговельних даних є корисним, ось магніт до оригіналу "Державна служба випуску" файл, MtGox2014Leak.zip. Будьте обережні: у TibanneBackOffice.zip файл містить троян

magnet:?xt=urn:btih:b6545ecc7db8d44c8cbc4e93989edf8221af75f5&dn=2014+Mt.+Gox+Leak&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

Крім того, cryptoanarchic.мені люб'язно надали HTTP дзеркальній версії MtGox2014Leak.zip.

Ці два джерела даних я використовую у своїх дослідженнях.

+793
Baylaw 10 лип. 2019 р., 16:51:38

Я проводжу багато часу, обговорюючи людей про Bitcoin онлайн в ці дні. Одне з питань, який я регулярно зустрічаюся полягає в тому, що моя протилежність colloquists не знають про внесок розробників Blockstream додали на проект Біткойн, так як компанія була заснована.

Моя мета двояка: я хотів би бути в змозі просто посилання на це питання наступного разу, коли я читаю "Blockstream випускає тільки пар і нічого не допомагає", і я думаю, що відповідь на це питання заслуговує більш видимість.

Будь ласка, перерахуйте те, що вимірний внесок Blockstream розробники внесли в проект биткоин?

+769
baxik 12 жовт. 2013 р., 08:24:01

Я новачок в Bitcoin Core, і я хочу отримати мій публічний ключ. Може хто-небудь будь ласка, покажіть мені, як зробити за замовчуванням?

+728
harsh vasistha 19 жовт. 2016 р., 05:39:36

Ні, насправді з точки зору одержувача платежу-це одна з найбільших пунктів продажу биткоина!

Надання послуг довіреної третьої сторони, по суті, являє собою страховку на Ваш баланс. Дана послуга страхування викликає значні витрати постачальника, який з іншого боку підтримує себе шляхом пересилання вартість для своїх користувачів. Тобто саме тому багато кредитні картки вартість річного винагороди і чому власники магазину стягується відсоток від платежів як оплата кредитною карткою компанії.

В цьому аспекті, Bitcoin-це готівкові гроші: після того, як він залишає свій гаманець, ви не можете отримати його назад, клопотання третьої особи. Я впевнений, якщо ви запитаєте власників магазинів, більшість з них були б гроші, ніж оплата кредитною карткою, як це просто подвоює їх маржа.

+705
Manuco Bianco 5 квіт. 2010 р., 15:49:40

Адреси/формати ключі однакові і ведуть себе однаково. Якщо у вас є закритий ключ для адреси пункту призначення, то ви все ще мають доступ до фондів, незалежно від того, якщо це BTC або ВСН.

Питання якщо відправити BTC на ВСН-адреса (або навпаки), які вам не належать (наприклад, перерахування обміну), оскільки обмін не шукати TX на послуги ви стверджували, що посилали його на.

+687
phoenixSid 11 січ. 2016 р., 01:39:23

Я вивчав багато цінного питання і тут, але все ж у мене є деякі сумніви.

Випадку - проста гра (заспокойтеся - я не один з новачків, створення біржі як показано тут), яка дозволяє платити за гру. Характер гри змушує нас створювати віртуальні рівноваги для кожного гравця і отримувати виплати щоденно/запит.

Що зроблено:

 • складено bitcoind клієнт працює на зашифрований гаманець у фоновому режимі
 • створення заздалегідь пулу адрес
 • призначення вільних адрес для зареєстрованих користувачів
 • прослуховувати вхідні транзакції/підтвердження
 • на 6-е підтвердження, то додати транзакцію на баланс користувача

Де мені потрібно посібник / професійні поради:

 • смуги моєї запущена bitcoind клієнта з гаманцем від проведення закритих ключів (я читав про це, але не знаєте, як це зробити правильно)
 • багато гіди поради, щоб запустити bitcoind клієнта на іншій машині - але як налаштувати безпечну зв'язок між двома машинами (на VPN?), якщо хтось отримає доступ до ігрового сервера, неважливо, де знаходиться клієнт (правильно?)
 • як приватні ключі зберігаються далеко, як я можу мати справу з запити на виплати? Є відома практика в цій області? Я читав https://bitcoinsecurityproject.org/SecureApplicationArchitecture/, але не можу уявити собі реальний приклад/процес

Останнє, але не менш - якщо користувачі відправляють монети по приватних адресах, створені в один гаманець, що закритий ключ повинен власноручно підписати угоду? Як ви, напевно, бачите, я переплутав з яким-то "основ" після дослідження тут :)

Редагувати

Я знайшов кроки для підписання угоди в автономному режимі (http://people.xiph.org/~greg/signdemo.txt) є кращим способом в реальних додатках?

+648
fastynart 24 серп. 2012 р., 14:31:58

Я думаю, що кращий басейн, який має мінімальний час відповіді ping на свій гірський ПК. Я знайшов майнінг пулу списки для різних монет з пінгом моніторингу: https://investoon.com/mining_pools/

+637
Nikolai Nobel 30 трав. 2015 р., 03:00:17

Для того щоб блок був доданий в мережу, він повинен голосувати від більшості гірників, вірно? Якщо так, чи означає це, що один блок іде на всі шахтарі?

+601
Chandra Gurung 9 бер. 2017 р., 23:10:40

Це може бути не так високо, як ви очікуєте складання знайти для багатоядерних. Я не можу сказати, якщо останні в списку-це один і той же або повільніше версія про те, що ви маєте на увазі з цього списку онлайн.

http://litecoin.info/Mining_Hardware_Comparison#Other грунтуючись на цьому розділі, кожна Амазонка високий-процесора дуже великий екземпляр, під управлінням Ubuntu 12.04.1 і через Знайти pooler у 2.2.3, має хэшрейт скрипт 38 хаш/сек. Округлення вниз ( звичка, відсутність реальної математики причини інші, ніж в реальному світі зазвичай повільніше ) в 19 разів, що робить його приблизно 722 хаш/другий і, можливо, швидше.

+598
Thorleif 3 січ. 2014 р., 19:07:42

Правильний мережевий код повинен бути даний в функції bitcoin_address, якщо він відрізняється від Bitcoin-мережі за замовчуванням.

tx_out.bitcoin_address(мережевий код='дані')
+585
Michaoj 28 трав. 2016 р., 13:22:21

getmemorypool вам дав дані, необхідні, щоб побудувати свій власний шахтарську працю і зробити правильний блок. Він був часто використовується майнінг пули для створення роботи для шахтарів. Це може виглядати так:

> bitcoind getmemorypool
{
 "версії" : 1,
 "previousblockhash" : "00000000097f17d16fee37a160d300e27ce13632bb4468f0f31ae816e6186a18",
 "операції" : [
],
 "coinbasevalue" : 5000000000,
 "coinbaseflags" : "062f503253482f",
 "час" : 1350541369,
 "mintime" : 1350537485,
 "curtime" : 1350541369,
 "біт" : "1c2f36c0"
}

Зазвичай операції буде довгий список змінних даних.

getmemorypool більше не підтримується bitcoind, починаючи з версії 0.7, який замість getblocktemplate. getblocktemplate є більш гнучким і придатним для видобування корисних копалин басейну. Він використовується як для отримання даних з bitcoind і для шахтарів, щоб отримати роботу від басейну.

+563
mikepc 16 жовт. 2018 р., 00:08:33

Моє розуміння полягає в тому, що чесний вузли працюють на найдовшій дійсний блокчейн.

Припустимо, нечесний вузол підтверджує недійсною угоді. Якщо цей вузол вдасться продовжити виробляти підтверджень за ставкою трохи вище, ніж в іншій мережі, а в 51% атаки, вони можуть досягти успіху в збереженні довга ланцюжок блоків. Однак, як ланцюжок блоків є недійсним, чому це так важливо?

Тобто, якщо всі чесні майнеры тільки приймати тільки дійсні підтвердження, як це набридливим, якщо Шахтар Руж старанно хешування від неприпустимого ланцюга?

+555
Sean Kemery 1 жовт. 2018 р., 15:18:32

Припустимо, у мене є простий комп'ютер (процесор - Intel i7 для прикладу), і я почала видобутку блоків в біткойн-мережі. Скільки часу в середньому потрібно, щоб створити в 1 кварталі? (1 раз в тиждень? 1 раз в місяць? 1 раз в 3 місяці? ....)

І якщо відповіддю буде 1 раз в місяць, або щось подібне, чому не усьому світі беруть участь у процесі видобутку? здається, легкі гроші, щоб заробити ... І ось чому я думаю, що я щось пропустив в моїх знаннях

Заздалегідь спасибі!

+503
user16608 20 черв. 2013 р., 06:44:51

Хто-небудь знає гарну папір, де процес перевірки підпису пояснив (повідомлення+підпис+відкритий ключ = дійсне/not_valid) ??? І я кажу це на низькому рівні, код або псевдокод алгоритмів виконавши перевірку або схожі. Всі джерела я знайшов пояснюють це процес перевірки практично чорний ящик.

Я знаю, що StackExchange є не місце, щоб задати посилання, але я не знайшов те, що я шукаю, тому хтось може зараз хороший джерело...

Спасибі всім заздалегідь. Ура

+503
danihodovic 8 черв. 2013 р., 03:39:24

maxconnections=1
слухати=0
підключення={IP ви хочете в якості вузла синхронізації}

Це єдиний спосіб гарантувати це, поза зміни джерела.

+460
Patrick McGloin 31 бер. 2018 р., 00:01:18

У мене є сайт, де користувачі можуть відправити і зняти гроші з допомогою Bitcoin. Я хотів би дати їм можливість використовувати різні збори (низький, середній та високий), а не фіксовану плату або нехай bitcoind вибрати плату. Я не можу встановити плату за замовчуванням або змінити його під час виконання, тому що тоді, якщо користувач вирішить використовувати високу плату і більш низький, це може трапитися, що користувач з високою плата призначається з низьким або навпаки.

Тому, після дослідження я прийшов до висновку, що треба будувати угоди від UTXOS, що мій сайт. Однак, це важко для мене, щоб закінчити розуміння того, як виконати це завдання. Я наведу приклад, щоб пояснити мою проблему: Якщо вузол UTXOS становить 1BTC, користувач має 0.1 BTC в гаманець, і бажає зняти 0.07 БТЦ. Я розумію, що будуть наступні кроки:

 1. Список всіх невитрачених угод
 2. Виберіть один або більше входів для створення транзакції
 3. Плата розраховується як різниця між загальною входів і виходів

Мої сумніви в цей момент буде:

 1. Якщо я правильно зрозумів, для кожної вхідної транзакції ми є, ми будемо мати непогашену транзакцій, що дозволить нам витратити наявні кошти, а потім, як довго, як ви є в базі правильного балансу для кожного користувача (оновлення балансу з відповідним зборів при виведенні коштів), так що я повинен тільки використовувати той же UTXO створюється для кожного користувача при здачі сткк чи можна використовувати інші UTXOs поки кількість таку ж?

 2. Я читав в bitcointalk, що внесок сировинного угода повинна бути менше або дорівнює виходи з цієї угоди. Це не можливо, щоб використовувати входи вище, ніж виходи і "повернути" надлишок коштів ще до гаманця мого сайту?

 3. Як я можу розрахувати використовували плату? Я маю на увазі, я можу вирішити, що я хочу використати X Сатоши/КБ, але як я можу розрахувати вартість, що угода буде потрібно до його створення? Адже якщо я правильно зрозумів, розмір угоди я отримую після того, як я створив такої угоди. Я не знаю, якщо є спосіб, щоб виконати розрахунок на те, що угоди будуть займати в байтах / кілобайтах

Я не знайшов дуже багато інформації про це, так що якщо хтось може мені допомогти, я був би вдячний.

+435
Vlada Pulchart 24 жовт. 2017 р., 19:23:46

потрібно завантажити блоки з сервера Може бути, ви можете спробувати на цьому (в Python 3) Вам потрібно встановити bitcoinrpc

#!/usr/Бен/Python
імпорт в JSON
з bitcoinrpc.імпорт authproxy AuthServiceProxy, JSONRPCExceptionrpc_connection = AuthServiceProxy("http://%s:%[email protected]:8332"%("rpc_username", "rpc_password"))
результат = rpc_connection.getrawtransaction ("52309405287e737cf412fc42883d65a392ab950869fae80b2a5f1e33326aca46")
друку(результат)
+421
Mr Big 6 груд. 2010 р., 04:46:59

У мене близько 25 БТЦ зі спини, коли биткоин був близько$ 10 або менше. В той час, друг прислав їх мені, і я ніколи не думав, що вони ніколи не стоять. З того часу, я переставив їх і не думаю, що все ще є оригінальний гаманець від приблизно в той час. У мене немає ніяких твердих доказів первісної угоди (можливо якийсь старий журнал чату Skype). Я боюся, що якщо я намагався перевести в готівку і вивести на свій банківський рахунок, я втрачу все або гірше.

Наскільки я розумію, якщо уряд вирішує провести розслідування угоди, вони могли б захопити його і посадити мене в тюрму? Тягар доказування лежить на мені? Який найкращий/гіршому випадку? Будь-які пропозиції про те, як підійти до цього?

Загальний відповідь буде хорошим, але щоб бути конкретним, я б переведення в готівку або мій США або канадський банківський рахунок.

+370
Ricky G 18 січ. 2015 р., 22:41:33

По-перше, поточний розмір блоку не 1МБ. Segwit м'якої вилки (визначеними в ПІБ-141) допускається упаковка більше транзакцій в блоці шляхом переміщення свідком даних (підписів) поза транзакції. Поточна теоретично допустима вага блоку є 4000000 байт. Трохи більше про те, як це було досягнуто без жорсткого вилка в кінці відповіді.

Зараз на ваше запитання, А чому жорсткий вилка необхідна для того, щоб збільшити розмір блоку, ми повинні зрозуміти, коли жорсткий вилка повинна відбутися. Жорстка вилка-це зміна в правила консенсусу, які не мають прямої сумісності. Це означає, що попередні правила консенсусу призведе до блоки добувають після хард-форк недійсним. Якщо блок видобувається і поширюється по мережі, повний вузлів, в першу чергу перевірте блок за різними правилами, щоб гарантувати, що блок діє. Одним з правил є перевірка, що розмір блоку нижче 1МБ. Таким чином, в тому числі блоки з розмірами вище 1 МБ зажадає вузли для модернізації їх правила консенсусу для перевірки таких розмірів блоку.

Segwit дозволив збільшити вагу блоку з м'якою виделкою (назад війни. Це означає, що попередні правила консенсусу ще оголосити новий блок вагу як силу. Це було досягнуто шляхом прийняття даних свідків (підпису, підтвердження транзакції) за межами даних операцій. Не Segwit клієнта (не оновити до Segwit) ці операції будуть замкнені з підписом, що будь-яка людина може провести і, отже, також є допустимими. Тим не менш, клієнт усвідомлює Segwit бачить роздільного виведення свідків і очікувати, щоб знайти дійсний свідок у даних свідків угоди.

+364
Fuad Saud 6 черв. 2015 р., 08:22:17

Побачити вихідний код Blockchain.info гаманець https://github.com/blockchain/My-Wallet-V3

Також перевірте bitcoinjs-Ліб список проектів

+357
Agatha Uy 20 серп. 2015 р., 09:17:48

Оскільки биткоин використовує бінарне дерево Меркле (тільки що дізналася), я хочу знати, що буде алгоритмічна ефективність пошуку в Blockchain.

Я не знаю точно, як структури даних під блокчейн організована.

Наскільки мені відомо, кожен блок містить один Мерклый дерева, який може бути пов'язаний з попереднім блоком дерева prevId поле в своєму власному блоці заголовка.

Враховуючи все це, мені було цікаво, якщо, враховуючи TXID, я міг би знайти, що транзакції в Blockchain за логарифмічний час (про(lоg2 н)), а просто обхід дерева, або якщо є якісь приховані подробиці я не хочу.

+246
Naim Noyon 15 лип. 2014 р., 08:40:01

Биткоин ядро посилає змінити на іншу адресу, але протокол Биткоин не вимагає. Ви можете написати биткоин клієнт, який відправляє зміни на оригінальний адресу.

Немає ніякої користі для відправки змін у вихідний адресу; він не передбачає зниження плати або швидше угод.

+243
Julius Vaidila 22 лют. 2010 р., 19:55:13

Це можливо, але з поточним розміром блоку і відсутність мережі блискавок або бічних ланцюгів, немає. Швидше за все, люди будуть робити те, що вони зробили протягом всієї історії і використовувати інші форми валюти для щоденного використання.

+206
Byba 29 лип. 2012 р., 18:23:45

Я бачу багато биткоин-ля згадані тут варіанти. Які існують альтернативи і чим вони відрізняються від биткоинов?

+205
Chris Lack 16 вер. 2015 р., 16:01:16

Шахтарі мають близько 26% прибутку на даний момент, який включає в себе лише вартість електроенергії проти биткоинов ціною продажу.

+137
evelynharrisn 28 вер. 2018 р., 12:57:57

Так є фактор удачі - майнінг-це просто ймовірності, це все залежить від удачі і ймовірності. Технічно кожен шахтар, неважливо, наскільки великий, має шанс на видобуток наступного блоку. Але більш потужні шахтарі мають більше шансів, вони купували більше лотерейних квитків, ніж ті, хто тільки дрібні видобувні вишки. Це робить ймовірність видобутку блоків з використанням GPU настільки маленьке, що його майже напевно ніколи не трапиться.

Побачити цю відповідь для отримання додаткової інформації: в поїмо-вік, це варто почати видобуток Bitcoin на дому?

+135
Brant Lawrence Barker 1 груд. 2016 р., 11:34:47

Коли я введіть адресу депозитом, де я послав мій биткоин, блокчейн каже, що операція "витрачено" що це значить? Це триває протягом 3 днів. Будь ласка, допоможіть!

+80
user23926 18 січ. 2010 р., 03:23:20

Биткоин Абе є awsome.

створення віртуального середовища для python2.7(к. Абе працювати тільки з python2.х)::

судно apt-отримати установку віртуальне оточення, Python-розробника
віртуальне оточення-в Python=/usr/Бен/замість python2.7 myenv

Вимоги до установки:

джерело ./myenv/bin/активувати
встановіть тіпун pycrypto

клон marioschlipf РЕПО (оскільки вона вирішує segwit) і встановіть його::

ГІТ https://github.com/marioschlipf/bitcoin-abe клон 
компакт-диск биткоин-Абе
пітон setup.py установіть

Створити Абе.файл conf з вмістом:

змінної datadir=/головна/користувача/.биткоин/регтест
і sqlite3 типбд 
підключення-аргументи Абе.бази даних SQLite
оновлення
порт 2750

Виконання початкового завантаження даних:

пітон -м Абе.Абе --конфіг Абе.конф, застрілися-байт 100000 --ні-служи

Шукати вихід, таких як:

block_tx 1 1

Потім запустити веб-сервер:

пітон -м Абе.Абе --конфіг Абе.конф

Тепер віст на браузер http://localhost:2750

+52
user97354 31 груд. 2010 р., 11:14:50

"Повний захист" поняття відносне. Пакети TCP містять тільки проста контрольна сума, ефективно тільки в сумі всіх 16-бітних слів в пакеті. Розділ документі RFC 793 3.1. Це досить слабкий механізм захисту цілісності. Биткоин дизайнери були використовувати SHA256 і дав кращий захист. Він може також, як ви кажете, були призначені для забезпечення прямої сумісності для запуску биткоин по UDP і інші протоколи. Це може бути навіть просто параноя.

+36
ruslanoid 9 лист. 2017 р., 10:29:38

Підпис Шнорра, без ключа поставивши, являє собою кортеж {за замовчуванням (П), повідомлення (М), Р, С}, де рівняння R == СГ + H(Р||М)П тримає.

Тепер, припустимо, у вас є публічні ключі P і Р2, які за дискретною колоди відрізняються на C, яка мені відома, як і у випадку незагартована біп 32, Коли я знаю продовжений за замовчуванням (Р2 == Р + ку). Якщо я знаю, що підпис за промовчанням P повідомлення м, я можу використовувати його, щоб підробити підпис м за замовчуванням Р2: {Р2, м, р, ш(Р||М)С} бо якщо ти пишеш відношенню до Р2 і потім виразити це в термінах відносин для першого підпису, ось що ви отримуєте.

Для дозування: завдання є ми маємо двох до n рівнянь виду R_n = s_nG + h_nP_n, ми могли наївно пакетної перевірки, спочатку перепишіть їх як 0 = сума(s_n)р + сума(h_nP_n) - сума(R_n), а потім за допомогою ефективної multiexp, щоб обчислити продукт-сума. Е. Р. якщо ми хочемо зробити {Р1, М1, Р1, С1} утрим можна додати в пакет {-Р1, М1, Р1, С1} так що тепер помилки скасувати.

Щоб вирішити цю проблему, верифікатор повинен delinearize рівнянь шляхом множення кожної зловмисник, невідоме значення, що робить їх не скасувати з коефіцієнтом більше ніж випадковість. Це може бути зроблено без шкоди для ефективності набагато підставляючи його в скаляров в multiexp.

Для ще більш простий приклад: розглянемо пакетна перевірка, де зловмисник знає всіх дійсних підписів. Зловмисник може просто перетасувати значення між підписами в пакеті. Без delinearization партії буде, очевидно, досі проходять (як наївно сума не дбає про порядок значення), але підписи будуть недійсними.

+20
Peter Vogric 5 трав. 2015 р., 02:36:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil