Існують алгоритми, які можна було вибрати для гірничодобувної промисловості, баланс ЦП/ГПУ?

Алгоритм інтелектуального аналізу для биткоинов (як і більшість альтернативної, але подібні валюти) носить чисто обчислювальний жорсткий, але не жорстке рішення або пам'яті важко. Це викликало несподіваний ефект, що GPU шалено гарний у гірничодобувній і ЦП все так погано в гірничодобувній те, що практично немає сенсу використовувати їх в шахту.

Це має багато наслідків, у тому числі концентрація видобутку на спеціалізованому обладнанні. Припустимо, що я вважаю, що це погано і волів би, щоб товар процесор оптимальний для видобування корисних копалин та видобуток на них бути практичним. Враховуючи вимоги гірничої промисловості, зокрема, що він працює як лотерея, і що дійсні результати будуть швидко перевіряються, є алгоритми, які можна було вибрати, що призвело б до товарно ЦП є оптимальним шахтарів?

Існують алгоритми, які вимагають багато рішень, та/або великий обсяг пам'яті, який може служити алгоритм на майбутнє крипто-валюти, що б знову видобуток процесора практично і дати кожному на базі високопродуктивного процесора розумний шанс на видобуток корисних копалин?

+192
Stuart Austwick 4 вер. 2013 р., 04:17:54
33 відповідей

Якщо я ніколи не проводжу угоди через IP-адресу, пов'язану з мого реального життя і не провести операцію з кимось, хто знає мене в реальному житті, як можуть, використовуючи той же адреса весь час (для простоти) образив моє особисте життя?

+973
Ian Laddy 03 февр. '09 в 4:24

Bitcoin є інфляційної валютою. Знову ж таки з Вікіпедії:

"В економіці, інфляція-це постійне зростання загального рівня цін товарів і послуг в економіці протягом певного періоду часу".

Інфляція/дефляція-це вимірювання рівня цін. Биткоин-спільноти незмінно отримує це неправильно в тому, що вони мають на увазі одиницю виміру при обговоренні інфляції/дефляції.

При цьому сказали, що Bitcoin є нескінченно діленим і так як попит починає перевищувати пропозицію, ви побачите:

А) інфляція в вартість биткоина, і Б) одиниць биткоин необхідна для покупки гарне зниження.

Нагадаємо, ми не вважаємо, що зміни в кількість одиниць, необхідних для купівлі чогось інфляція або дефляція. Інфляція/дефляція тільки відноситься до ціновий рівень.

Спасибі.

+967
Demicro 14 бер. 2012 р., 08:35:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знайшов кілька способів створення підписана операцій в автономному режимі, один знаходиться в http://brainwallet.orgі ще в https://www.strongcoin.com/blog/the_easiest_way_to_create_secure_offline_bitcoin_transactions

після того, як я створив транзакцію, чи є спосіб перевірити і подивитися, які дані включені в неї, перш ніж подавати його до мережі? я питаю тому, що при створенні транзакції, все, що я бачу-це довгий шістнадцяткову рядок, і (фользі час капелюх) для всіх я знаю, що це може бути закодована версія мій закритий ключ, який хтось може спробувати вкрасти. є сервіс, який дозволяє розшифрувати і розібрати, що "сирі" рядки?

+962
Nicolas Klarsfeld 5 лип. 2011 р., 02:13:38

Давайте порівняємо загальний розмір циркулюючої BTC в доларах США. За даними coinmarketcap.com загальна вартість всіх Биткоин-це 250 мільярдів як виміряно в доларах США. Кидати в Эфириума, биткоин гроші, ні на йоту, пульсація, Монер, тире, золото-Bitcoin і Litecoin, а ти на 350 мільярдів доларів США. (Биткоин становлять значну більшість всіх криптовалют.)

Тепер порівняйте на загальну суму доларів США. Це одна трохи складніше виміряти, тому що розраховує? Коли ви тримаєте BTC в гаманці, це точно один БТЦ. Але якщо ви тримаєте $10,000 на банківському рахунку, банк зазвичай кредити який відсоток ваших грошей з інших людей. Економісти використовують різні "гроші заходи постачання". В порядку найбільш до найменш консервативного, там М0 (просто циркулюють паперові гроші і монети), М1 (М0 плюс вклади до запитання), м2 (М1 плюс ощадні рахунки та фонди грошового ринку), М3 (М2 плюс великі корпоративні готівки в основному). Тоді у вас є біля грошей-як інструменти, як валютні резерви, казначейські векселі, короткострокові цінні папери, іноземна валюта тісно прив'язаний до долара (як і китайці Remnibi).

Давайте просто використовуйте м2, щоб отримати розумну нижню межу. В даний час це значення становить 13 трлн. Тому можна сказати, що в даний час кріптовалюти становлять менше 3% від загальної вартості оборотних долара США і долара як інструменту.

Знецінити купівельну спроможність долара на 10%, щонайменше, 10% від заощаджень в М2 буде переходити на кріптовалюти. (І, швидше за все, набагато більше, ніж м2). Що буде являти собою сукупний потік 1,3 трлн. Що б отримати від 371% від поточної капіталізації криптовалют. Тобто Bitcoin на $61,000.

І це навіть якщо припустити, що всі гіпотетичні нових грошей надходить від вкладників долар тільки (і не європейських, азіатських чи близькосхідних інвесторів). Не кажучи вже про те, що не всі Біткойн-інвестицій йде з грошей вкладників, багато йде від попиту на спекулятивні активи. У чому маргінальної біткойн-інвестор, ймовірно, заміщаючи для акцій і сировинних товарів. Не компакт-диски та фонди грошового ринку. Більше всього на світі, я б сказав, що ціни на золото і срібло, які, ймовірно, вплинули на більшість биткоин-манія.

Ще один спосіб думати про Биткоин є з'ясування того, які валюти він насправді розміром до. За допомогою вищезазначених методик, беручи грошовий агрегат М2, всі кріптовалюти зібрали ще менше, ніж турецька ліра. (Що становить близько 400 мільярдів доларів).

ТЛ;ІН кріптовалюти в їх поточному розмірі копійки порівняно з великими фіатной валюті. В значній мірі вплинути на вартість валют, як долар США, євро, японських ієн, биткоин буде істотно зростати в ціні в порівнянні з її поточної ринкової капіталізації. Це не означає, що цього не станеться, в кінці кінців, але нинішні вкладники доларів напевно не варто перейматися, якщо бичачий ринок БТЦ продовжує працювати протягом тривалого часу.

+955
SidhuHarry 2 лип. 2018 р., 12:35:56

Я зібрав Kindle книги, Биткоин, крок за кроком, який охоплює деякі кращі практики. Коли я писав, я шукав в інтернеті за те, що коли-небудь я міг знайти, намагаючись переконатися, що я запропонував справді актуального передового досвіду. Ви можете знайти його на Kindle.

+950
Marquita 1 лип. 2017 р., 09:48:02

Не знаєте, як це не повністю отвечено раніше.

Биткоин не послав повний блок, як основний метод поширення через пару років, побачити біп 152. Що буде відправлене-заголовок блок, 6 байт за транзакцію, і останні угоди. При необхідності, додаткові операції можуть бути відправлені, що відправник передбачив приймач не знаю.

Дуже короткий хеш-можливо тому, що хеш-солять виразно кожен передавальний вузол. Це робить неможливим для зловмисника, щоб навмисно створювати конфлікти, і якісь сутички, що випадково вам 'направляється у поширенні мережі в силу того, що блоки просто текти швидше за посиланням, де не було зіткнення.

За це повідомлення настільки мала BIP152 можливість часто ліквідувати одну поїздку туди і назад, не виконавши ІНВ. Тому той факт, що додаткове звернення іноді потрібно, щоб заповнити відсутні операції тільки залишає його з такою ж кількістю ходок, як і оригінал протоколу.

Є також волокна , які беззастережно скорочує час передачі до 0.5 тур-поїздки, але по вартості втрачаєте значну частину пропускної здатності. Для швидкого зв'язку це найшвидший річ, щоб зробити.

Для вирішення проблем мережевої безпеки і стабільності, це не просто питання про те, як повільно розмножують в середньому, але як повільно, це може бути зроблено з Шахтарем в першому випадку. BIP152 робить велику роботу в середньому, але не насправді поліпшити гіршому випадку також обсягу даних у блок також контролює кількість даних, поза блоків, хоча більшість компактних блоків можна тільки знизити загальну пропускну здатність вузла на половину в порівнянні з початковою схемою.

Дизайн BIP152 була обрана як компроміс між багатьма чинниками, затримки, пропускної здатності, розрахункового навантаження, складність реалізації. Волокно являє собою різні співвідношення (на користь абсолютної низькою затримкою, а не менше пропускної здатності). Ми знаємо, як зробити блоки близько 500 байт, як правило, зі значно більш виконання, складність і обчислення, але не схоже, є багато причин, щоб зробити це по відношенню до важливості поліпшення інших аспектів протоколу. Це удвічі вірно, тому що ці поліпшення не допомагають гіршому випадку. Я вважаю, що волокно вже сягає дуже близькі до найкращим можливим найгірший випадок.

+921
Alexey Kudryashov 30 січ. 2018 р., 18:09:33

Ці ігри насправді не генерувати биткоины. Немає Биткоин добувається в цих іграх; це не те, як працює біткойн.

Біткойн приходить від служби, запущеної грі. Вони роблять щось інше, ніж запускати ігри, заробивши в них биткоин. Потім вони використовують цю биткоин давати невеликі суми для своїх користувачів. Биткоин-це, як правило, заробляли реклами різьби, які знаходяться на сайті.

+885
Ralph Brand 26 груд. 2012 р., 03:32:35

Вам необхідно оформити дані про останній запис у повернутому инвс. Це використовується в якості тригера, який ви обробили відповідь, і remainer буде відправлено автоматично.

Зверніть увагу, що починаючи з версії 0.10, ядра Биткоин більше не використовувати методу GetData/інв/дані/блок циклу для синхронізації, але getheaders/заголовків для синхронізації заголовків). Тоді фактичне блоки витягуються асинхронно від різних однолітки після виявлення заголовків.

+869
Ambreen Ahlam 13 трав. 2012 р., 02:58:33

Є кріптовалюти, які працюють, як це, наприклад, я вважаю, що Нано потребує доведення роботи до самої операції, побачити нано документі.

Скорочення Транзакцій Спам

Биткоин, однак, замість того, щоб використовувати доведення роботи до зниження трансакційних спамом, це попереджено з Шахтарем плату. Тому що шахтарі можуть вибрати проведення поставити в блок вони мої, вони зацікавлені, щоб вибрати проводки з більш високі гонорари. Без гідну плату, ваша угода не може бути заміновано, якщо середній розмір податку значно вище, тому він не увійде в блок (так спаму зменшується).

Докази роботи в биткоин

Докази роботи використовується для досягнення консенсусу. Замість того, щоб запобігти угоди спаму, ви могли б розглянути його як блок подачі для запобігання спаму. Оскільки більшість вузлів для перевірки блоків і всі операції в них, ви можете побачити, як без доведення роботи, це може бути легко атакована і дійсність угоди може стати важко довести. Побачити докази роботи.

Ще один ефект для підтвердження роботи в блоці для контролю робіт, необхідних для шахти новий блок, тим самим регулюючи випуск биткоинов. Міркування позаду цього в биткоин документ був:

"Щоб компенсувати збільшення швидкості апаратного забезпечення і різними інтересами в роботи вузлів з плином часу".

+858
qew 18 серп. 2015 р., 22:39:45

тепер неможливо для нормального процесора/GPU, щоб добувати Bitcoin, ви повинні отримати деяку спеціалізованих мікросхем або процесорів (електронних.р Rx480) і шахти в басейн. звичайно, ви повинні купити пристроїв з високим Хашр потужність, щоб збільшити ваші шанси, щоб отримати нагороду. Ось симулятор, щоб перевірити потенційний прибуток ви могли б зробити, визначивши свої потужності майнінгу : https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc

деякі подробиці про майнінг пулу і мережевий потужності :

https://btc.com/

+849
Probir Ghosh 16 лют. 2016 р., 01:21:01

Для кого може стосуватися,

Я новачок в Bitcoin, і вже не до комп'ютера/ технічна освіта. Я планую встановити особистий обмін на торгівлі, а не покладатися на біржах і localbitcoin. Чи міг хто-небудь, поясніть мені, як налаштування безпечного обміну особистими і як зробити резервну копію на всяк випадок в комп'ютері віруси або запобігти людей від злому. Будь ласка, не пропонуйте Buttercoin в якості платформи, як ви повинні платити їм за кожну операцію. Спасибі заздалегідь.

+838
Lane Denson 2 бер. 2018 р., 19:44:05

Буде виплата по видобутку завжди бути 0.00000064 БТЦ? Тому що я тільки що отримав.

+753
Brett Azar 30 лист. 2011 р., 07:28:40

Припустимо, є 3 входа (Аліса, Боб, Сатоши): 0.3, 1.3, 1.6. Ми можемо змішати ці входи, наприклад такий: 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.3, 0.1, 0.1.
Або такий: 1.3, 1.3, 0.3, 0.3.
Традиційно вона змішується такий (CoinShuffle/ZeroLink/BlindCoin): 0.3, 0.3, 0.3, 1, 1.3.

Існує безліч комбінацій, але є і краще, і гірше змішується. Я інтуїтивно зрозумів, що я хочу, щоб анонімізувати самі биткоины у найдешевший спосіб.
Спочатку взяти суму анонімність встановлює з урахуванням суми биткоинов. З другої мікс прикладі (1.3, 1.3, 0.3, 0.3) було б:

  • Аліса: 0.3 БТЦ - 2/1=2 anonset -> 2*0.3=0.6
  • Боб: 1.3 БТЦ - 2/1=2 anonset -> 2*1.3=2.6
  • Сатоши: 1.3 БТЦ - 2/1=2 anonset -> 2*1.3=2.6 і 0.3 БТЦ - 2/1=2 anonset -> 2*0.3=0.6

Сума: 0.6+2.6+2.6+0.6=6.4

Далі ми хочемо саму дешеву суміш, для цього треба зменшити кількість виходів, у другому прикладі 4. Нарешті розділити число виходів до зваженої сумі anonset: 6.4/4=що (1.6).
Ми хочемо, щоб будь-який номер, який буде максимально високою. Це можна анонімізувати самих биткоинов найдешевший спосіб.
З традиційної сумішшю, що б 5 зважені anonset сума / 5 вихідний число=1.

Тому мій спеціальний 2-й алгоритм рівно 60% ефективніше.
Я теж писав трохи програмного забезпечення, що порівнювати 3 різних алгос зі 100 випадкових вхідних даних (результати нижче).
Перший звучить приблизно так: беру завжди самий маленький вхід і з'єднати його з іншими. Це породило безліч виходів (як ви можете бачити він створив так багато виходів, що переповнення на 173% від стандартної максимальної биткоин розмір угоди.)
Другий алгоритм завжди посіла друге найбільше вхідна і з'єднали його з найбільшою.
У третьому алгоритм я використовував середини назовні, так що я взяв середній вхід і в парі його з такою кількістю входів, скільки можливо. Це, безумовно, краще, незалежно від вартості: 149. Тестовий код: https://github.com/nopara73/ConsoleApp14/blob/master/ConsoleApp14/Program.csЯкий алгоритм може призвести до найбільш оптимальної суміші?

+752
user9639 24 серп. 2012 р., 10:41:29

Якщо кожен блок генерується всього 10 хвилин, щоб перевірити проводку, а останній биткоин буде згенеровано в 2140. І немає ніяких обмежень блоків.. що після 2140, тому що всі Шахтаря не мають намір перевірити всі операції. Як створити биткоин інші блоки?

+745
Sienrak 2 лист. 2010 р., 01:46:08

Я намагаюся згенерувати відкритий та закритий ключі, набір з вхідний рядки в Java. (Так, я знаю, це може бути небезпечною практикою) я використовую bitcoinj за межами бібліотеки.

В даний час у мене є:

 //генерація відкритого ключа із закритого ключа
 статична рядок getPublicKey(байт[] привчной) {

 Адреса = нову адресу(MainNetParams.отримати(), 
 А utils.sha256hash160(Екє.fromPrivate(привчной, помилкові).getPubKey()));

 зворотної адреси.метод toString();

}

 ///хеш-рядок для генерації закритого ключа з рядка
 статичний байт[] і SHA256(рядок бази) {
спробувати{
 Дайджест MessageDigest = MessageDigest.деыпзьапсе("ша-256");
 байт[] хеш = дайджест.дайджест(базова.метод getbytes("UTF-8"));
 повертає хеш;
 } зловити(виняток колишній){
 кинути новий до RuntimeException(екс);
}
}

 //кодувати закритий ключ як рядок для відображення
 статична рядок privToString(байт [] - хеш) {

 StringBuffer hexString = новий StringBuffer();

 для (int я = 0; я < хеш.довжина; я++) {
 Рядок шістнадцяткових = ціле число.toHexString(значення 0xFF & хеш - [я]);
 якщо(шестнадц.довжина() == 1) hexString.функції append('0');
hexString.додати(в шістнадцятковому вигляді);
}

 повернення hexString.метод toString();

}

Коли я виконайте наступну команду: Вихідна рядок: icecreampaintjob

Я отримую наступне:

Громадські: 1KdoiXMYFn2qa8uGGiNqfrwFRDu3j2qQna

Приватна територія: dba1e3e22415c56af772dee422add21b7382ea35f2af77852a8069d02e47ecf4

Використовуючи bitaddress.org щоб перетнути перевірити, я отримую:

Приватна: 5KV1o7tRK8pNqrPNYyi38nrik9r2Y85sjdgfdttndit1uzrq1fj (Не матчу)

Громадські: 1KdoiXMYFn2qa8uGGiNqfrwFRDu3j2qQna (сірники)

Що я втрачаю?

+689
gmbilla 3 серп. 2010 р., 05:14:00

Я намагаюся використовувати метод з цього реддите посилання , щоб відправити сировинної угоди ВСС-мережі, але постійно отримую помилку: "16: обов'язкові-скрипт-перевірити-прапор-не (скрипт виконаний без помилок, але в порожні вершини стека елемент) (код -26)"

Є щось інше, що спосіб при відправці транзакції в мережі ВСС? Все працює чудово, поки я намагаюся зробити sendrawtransaction.

Цитата з наведеної вище посиланням, ці кроки я роблю:

createrawtransaction:

createrawtransaction '[{"txid":"0cb0c97c206bf2229fac8800fe05410d23bbc5afe2b243ff921ef2065b210b34","vout":1,"scriptPubKey":"76a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac"}]' '{"mtRWdkBpAyz8pUoCYobABvnEe1xFPqvkjn":0.36972432}'

результат:

0100000001340b215b06f21e92ff43b2e2afc5bb230d4105fe0088ac9f22f26b207cc9b00c0100000000ffffffff0280969800000000001976a9148d9222948aff2a22c6c0fe7a05f7edd3c1b0ab9f88ac10919b01000000001976a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac00000000

потім signrawtransaction:

signrawtransaction '0100000001340b215b06f21e92ff43b2e2afc5bb230d4105fe0088ac9f22f26b207cc9b00c0100000000ffffffff0280969800000000001976a9148d9222948aff2a22c6c0fe7a05f7edd3c1b0ab9f88ac10919b01000000001976a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac00000000' '[{"txid":"0cb0c97c206bf2229fac8800fe05410d23bbc5afe2b243ff921ef2065b210b34","vout":1,"scriptPubKey":"76a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac"}]' '["cUhHXQLPaNSPNh2rRiWSarn5jEoJ26Hvrayjlcfxndsayzentthe"]'

результат:

{ "шестигранник" : "0100000001340b215b06f21e92ff43b2e2afc5bb230d4105fe0088ac9f22f26b207cc9b00c010000006a47304402200d3f8a6430f952199d7f4550328ae980f9926b13f7c78f8a5640ecd445aa20bf022074a7e1ec5d27d83da6bb19a8fe9ef9757e40fa86a9b1437c27031be015d82db40121032effa843ad1052540de3ae323a165101bc2e980c76b69bdc69444e3ef599054effffffff0280969800000000001976a9148d9222948aff2a22c6c0fe7a05f7edd3c1b0ab9f88ac10919b01000000001976a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac00000000", "повна" : правда }

потім sendrawtransaction:

sendrawtransaction '0100000001340b215b06f21e92ff43b2e2afc5bb230d4105fe0088ac9f22f26b207cc9b00c010000006a47304402200d3f8a6430f952199d7f4550328ae980f9926b13f7c78f8a5640ecd445aa20bf022074a7e1ec5d27d83da6bb19a8fe9ef9757e40fa86a9b1437c27031be015d82db40121032effa843ad1052540de3ae323a165101bc2e980c76b69bdc69444e3ef599054effffffff0280969800000000001976a9148d9222948aff2a22c6c0fe7a05f7edd3c1b0ab9f88ac10919b01000000001976a9144e03fd2b3eff32ee90d29524eb6f058719f3b50f88ac00000000'

результат:

16: обов'язкові-скрипт-перевірити-прапор-не вийшло (скрипт виконаний без помилок, але в порожні верхній елемент стеку) (код -26)
+688
oozzal 26 жовт. 2013 р., 01:22:57

Читаючи це в 2017 році зі смішком. Пі досить багато регулятор де-факто із-за його низької вартості і енергоспоживання. У мене один запуск НВІС через USB з cgminer, складені на Пі.

Деякі з Antminers можливо скасувати використання і BeagleBone негрів (ти?), Я не впевнений, чому. Я в список розсилки руку Debian і є більш маленькі машини руку, ніж я можу розраховувати. Про ODROID приходить в голову з верхньої частини моєї голови. Що в пі є в основному велика кількість користувачів (понад 8 млн. Останній раз я перевірив) і те, що Raspbian майже ідеально, я використовую його, щоб написати це. Я збираюся перемістити мої Asics в нуль, оскільки вони обоє просто потрібен USB-підключення. Клонував мою SD-карти, налаштування /boot/config.txt для старого монітора я використовую його, я не очікую якихось проблем. Біда з нулем полягає в тому, що вам потрібен міні-HDMI адаптер, OTG кабель, USB-концентратор, а також USB WiFi або мережевий адаптер. Більш практично, щоб просто купити ще один ІП, але за 5 $, я повинен був спробувати. Це буде перше застосування, яке я знайшов для цього.

+681
Stephen Winnall 23 вер. 2016 р., 13:01:38
Питання, що стосуються інформації, яка просочилася через криптовалютных операцій або процесів, при аналізі і спроби виявлення джерел і інші властивості.
+547
Manoa 27 жовт. 2010 р., 23:37:52
Збирає питання, специфічні для крипто валют в Китаї.
+523
sukhi 16 трав. 2013 р., 15:55:15

Враховуючи цінність биткоина близько доларів там, здається, так багато застосувань, де централізований биткоин-подібної системи може бути ідеальним рішенням для внутрішньої бухгалтерської та переклади, особливо серед мікро-фінансових організацій.

Парсинг блокчейн дає огляд всієї мережі.

Якщо видобуток була обмежена лише конкретних людей, які ще існують перешкоди для "приватного" використання клону биткойна?

Існують комерційні або opensource осіб це робиш?

+506
user133237 10 лип. 2017 р., 02:04:57

Біткойн-транзакції, по суті, переміщення монет, обтяжуючи монети з обмеженням на те, хто може їх використовувати. Внутрішні биткоина скриптова мова використовується для цього.Обмеження можуть бути подолані за рахунок власника монети, так як тільки вони можуть задовольнити вимогам цього сценарію.

Прикладом є оплата-за замовчуванням скрипт. Мережа інтерпретує це як: той, хто може зробити підпис закритий ключ з відкритого ключа, можете витрачати монети. Це виглядає так: [відкритих ключів] OP_CHECKSIG.

Щоб викупити монети, одна надає право підпису.

Скрипти можуть мати різний ступінь складності. Наприклад: OP_IF OP_2 [pubkey1] [pubkey2] OP_CHECKMULTISIG OP_2 OP_ELSE [publickey3] OP_CHECKSIG OP_ENDIF.

Цей сценарій гарантує, що монети можуть бути використані тільки якщо власники pubkey1 і pubkey2 надати підписи за рекомендованої угоді, або, якщо власник publickey3 надає підпис. Якщо ці умови дотримані, то монети можуть бути витрачені. Що робить його програмованим на дуже низькому рівні.

Сценарії оцінюються по мережі всякий раз, коли відбувається угода, гарантуючи, що підписів або даних, які надаються насправді задовольняє потреби обмеження на грошові кошти.

І хоча на відміну від биткоинов скриптова мова, так як биткоин програмне забезпечення, як правило, об'єднані в мережу, щоб підтримувати актуальну знання, на які в даний час операції проводяться і невитрачені, можна писати програми переводити гроші без будь-якого втручання людини.

У певному сенсі, більшість платежів API можуть програмованих готівкою, але скриптова мова биткоин використовує це як низький, як ви можете отримати.

+490
gamut 23 черв. 2011 р., 04:45:57

Ви можете створювати окремі облікові записи працівник, якщо ви хочете окрему статистику для вашої машини. В іншому випадку просто запустіть їх усі під одним обліковим записом працівника.

Якщо деякі працівники працюють повільно, вони можуть показати нульової потужності на сайті. Це відбувається тому, що веб-сайти, басейн оцінити свій особистий грунтуючись на тому, як часто ви посилаєте доказу роботи (акції "ака"). Для повільних працівників, це відбувається не дуже часто, і сайт не в змозі зробити хорошу оцінку потужності. Як довго, як ви дивіться статистику працівник прийнятий докази роботи йде вгору, все повинно бути добре. Вид працівника статистика, почекати, оновити сторінку - якщо статистика пішла вгору, це працює.

+482
Manojbalyan 25 жовт. 2017 р., 13:37:48

Я нічого не знаю про існуючі Java-гірничий кодекс, і я б не став чекати від неї: видобуток повинна бути як можна швидше, так що ви не хочете писати на мові, який виконується на віртуальній машині.

Оскільки еталонної реалізації, биткоин ядра, що виступає в якості кінцевої документації протоколу, і це написано на C++, я б сказав, що тих, хто робить дослідження на биткоин повинен, принаймні, грамотне прочитання знання C++. Після цього, ви можете прочитати гірничо коду ядра биткоин.

+424
user362787 7 груд. 2016 р., 03:22:13

Є інструменти, щоб перевірити, якщо ваш сайт знайти можна?

+417
Vasudevan Periasamy 25 квіт. 2018 р., 03:34:07

Просто тому, що видобуток одного Litecoin-це швидше не означає. Я можу моє 50000 Dodgecoin в той час я можу отримати один биткоин, але мій биткоин насправді чогось варто. Вам потрібно визначити для себе в будь-якій валюті, на ваш погляд, корисно протягом кількох років, а також, скільки ви бачите кожен зростає.

+387
ilektrik1975 6 лип. 2016 р., 09:05:29

Як може один повний вузол знаю, чи є інші вузли погодили пропозицію блок Шахтаря (так він буде знати, потрібно додати блок теж його блокчейн)?

дякую

+348
Lucas Pires 22 лип. 2013 р., 14:27:58

Прочертовскій просто йде за замовчуванням-адреса NMC

+287
bobm 3 жовт. 2016 р., 10:20:34

Коли я пошук для угод в Bitcoin я можу знайти пояснення, які кажуть мені, що є наприклад дві людини A і B і хоче передати ряд Bitcoin на Б. уявити собі хоче платити 2 Bitcoin на B і володіє закритим ключем на 1,5 биткоин і Биткоин 1.3.

Перше питання: для чого саме? Що підписані/зашифровані з допомогою відкритого ключа, який система перевіряє, що я є власником закритого ключа? (Мені не потрібні пояснення для криптографії з відкритим ключем типу RSA, ElGamal і ГМР добре відомі мені)

Тепер ці дві суми приймаються системи X (якого х?) і він буде створений вихідний з суми 2 Биткоина (я) і 0,8 биткоин (Дж). Де громадські та приватні ключі для I та J генеруються? Як і від власника (після генерації), у якій (новий власник) буде передаватися їм? Яке послання вони підписати/зашифрувати (контент).

+210
jonellnapper 11 вер. 2017 р., 01:02:54

Я перевіряв це шляхом створення захищеного гаманця BitGo.

Вони дали multisig адреси для депозитів. 2/3 ключів необхідно вивести биткоины. BitGo тримає один ключ, ви отримуєте індивідуальний ключ і резервний ключ. Вам не потрібно надрукувати власний ключ вивести биткоины. пароль достатньо (мабуть, ключовою є похідним форма парольна фраза).

BitGo не може зробити біткойн-транзакції без згоди користувача, тому що вони (претензії) не вистачає іншої половинки ключа. Це захищає проти деяких атак. Е. Р. сайту немає гарячої гаманець, який може бути звільнений, якщо є порушення на сервері. Сил BitGo СМС двофакторної аутентифікації повинен бути активований після реєстрації. Це дуже добре, захищаючи проти позбутися повноважень через крадіжки або фішингу.

Якщо інфраструктура BitGo компрометації всіх створених гаманців після компрометації занадто скомпрометована, так як напад може захопити ключі при створенні. Так що в кінцевому рахунку ви розміщуєте довіру на BitGo. Вони також можуть нахабно брехати вам і тримати всі копії створюються ключі, так як вони створюють ключі, а не ви. Навіть якщо створення ключа відбувається в веб-браузері за допомогою JavaScript Ви довіряєте, щоб отримати код для запуску.

BitGo ще інтернет-сайті. Якщо ви зберігаєте ваш пароль менеджер паролів або веб-браузер і ваш комп'ютер заражається ви можете втратити свої биткоины, навіть без взаємодії від вас. BitGo також є предметом для шкідливих атак, які змінюють вивести запити в лету. Однак "божевільний загальні проблеми" не може бути вирішена, якщо ви не виконуєте будь-які перевірки за межі онлайн світу, наприклад, ручне телефонні дзвінки і підтверджувати по голосу. Ви завжди повинні довіряти пристрій, яке ви використовуєте, щоб зробити самовідвід.

BitGo має приємний процес і хороші інструкції, як створити multisig гаманця, і вони також тримають третій ключ самі, що ви можете отримати доступ через пароль і СМС-підтвердження. Ви могли б створити подібний налаштувала себе, навіть у більш безпечної манері, але BitGo може врятувати вас від деяких клопоту. BitGo також безпечніше, ніж будь биткоин-гаманець, куди ви тримаєте особисті ключі на всіх.

Висновок: багато маркетингових обіцянок, в кінцевому рахунку, інтернет-сайтах, але може бути надійніше, ніж ваш середній биткоин гаманець. Ви повинні довіряти BitGo. Не безпечніше, ніж свої власні холодні гаманець / multisig рішення, якщо ви знаєте, що ви робите.

+192
AlexBuzovskiy 13 черв. 2015 р., 05:33:24

За замовчуванням повертає тільки адреси, які вже отримали монет, тому використовувати bitcoind listreceivedbyaddress 0 вірно. У вірно вказує на те, що ви хочете включити "порожніх" адрес.

Джерело: https://en.bitcoin.it/wiki/Original_Bitcoin_client/API_calls_list

+168
ElPsyKongroo 24 черв. 2013 р., 08:48:09

Всупереч назві доказ роботи, використовуваних в Litecoin-це значно складніше, ніж SHA256 для перевірки (він уповільнює синхронізації рази помітно), і одночасно не досягнення-це цілі, які можуть бути здобуті на ЦПабо ГПУ в залежності від того, коли ви читаєте поле на своєму сайті. Його пропонує дуже невеликий опір, що видобуваються на GPU або ASIC, насправді його конструкція дуже добре пристосовані до лінійної пам'яті компромісні рішення, які роблять апаратний обходяться навіть дешевше. Будучи складніше зробити ASIC для не актив, це просто означає, що вони стають менш стандартному обладнанні і, швидше за все, монополія одного або двох гравців.

SHA256-це приблизно як легкий і простий як можна зробити, уникаючи апаратне прискорення не досяжну мету і, ймовірно, навіть не бажано, навіть якщо це було.

+162
Steve Noyelle 12 квіт. 2015 р., 22:01:26

Я згоден більше контексту необхідно для того, щоб забезпечити більш змістовного відповіді.

Але в цілому: блокчейн дозволяє користувачам взаємодіяти без довіри центральної влади, замість того, щоб перевірити станом самостійно. Як користувач, я можу перевірити, що я володію деякими кількістю биткоинов, запустивши вузол, і, побачивши проводок, який заплатив мені підтвердили в Blockchain запису. Я знаю, що в мережі правила не дозволяють ці монети, щоб бути переміщені , якщо угода підписана дійсної ключі (які я контролюю). Якщо система дозволяє змінність, тоді як впевнений, що я можу бути, що угоди, які заплатили мені не буде змінюватися в майбутньому? З незмінним блокчейн, енергія, витрачена на тяп гірничо допомагає гарантувати, але якщо змінність дозволено... ??? Як я можу бути впевнений?

Якщо якась форма мутації можуть бути додані при збереженні цей фактор trustlessness, то може бути, а Мутабельный блокчейн-це розумно. Але я поки не бачив такої пропозиції. Якщо користувач повинен довіряти центральної влади, щоб не міняти систему, то за допомогою архітектури блокчейн є зайвим.

В реальності, я підозрюю, що в більшості випадків 'змінним блокчейн буде неефективним способом для реалізації бази даних, хоча і можуть бути одягнені в модні слівця і продав клієнтам більш легко через обман блокчейн'.

Але я особисто не в змозі зрозуміти будь-яких переваг використання дизайну блокчейн, якщо ви скидаєте незмінності. Я щось пропустив?

Перевага: клієнти люблять галасу блокчейн, так вони будуть більш охоче купувати те, що ви продаєте.

Мені прикро це говорити, але я думаю, що ваша інтуїція є правильним. Чесно кажучи, такі проекти здаються або помилковою, або шахрай до мене.

Редагувати: можливо, варто згадати також: дозвіл центрального органу для зміни блокчейн запису створює жахливу загрозу безпеки. Якими б благими намірами або доброзичлива влада, зловмисник націлився система управління являє собою величезний екзистенційний ризик для мережі. Немає такого поняття, як безпечно видалити тільки "хороших хлопців" може отримати доступ.

+121
Charles Mauldin 12 лип. 2014 р., 12:07:43

Отже, я шукав помилку в інтернеті, і ось що я знайшов.

EAI_AGAIN означає, що DNS-сервер відповів, що він в даний час не може виконати запит

Крім того, я використовував на них. ВСН тестовому режимі, оглядач вчора, в попередній день, і у попередній день. Останні три дні, окрім сьогодні, сервер був вниз, і я побачив "сервер компанії Cloudflare вниз" повідомлення Браузері сторінка. Так що, я думаю, вони переходять на IP-адресу проксі-компанія Cloudflare, і перехід не є досконалим.

Резюме: це не ваша помилка, але ви могли б спробувати топити DNS-кеша.

+112
Akvel 13 груд. 2017 р., 21:56:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil