Яка користь від брижів?

В хвильовій системі у нас є два типи валюти - брижі і будь-якими іншими валютами корисно для угод з людьми у вашій мережі довіри. Пульсації є єдиною валютою в системі, які можуть бути використані для сплати зборів та угоди між будь-якими двома користувачами, навіть якщо вони не підключені.

З невідповідністю між джерелом пульсації і розміру плати, спаму система буде практично безкоштовно. Ця корисність пульсації є найбільш суперечливим. Торгівлі між будь-якими двома однолітків, може бути досягнуто з биткоин, так це використання також обмежена.

Отже, маючи це на увазі, що погода на самому справі, сторони, таким чином розробникам системи, щоб монетизувати?

+604
Husni 19 серп. 2017 р., 06:26:32
37 відповідей

За даними http://en.bitcoin.it/wiki/Block_timestampбиткоин-вузлів приймаємо тільки блоки з мітками часу більше, ніж медіана попередніх 11 кварталів і менше Мережа-час + 2 години. Мережа-час-середній час повідомили всі однолітки вузол підключений. Це дає статистичної оцінки того, скільки часу може дрейфувати дають в основному чесні мережі.

Для більш докладної інформації про те, як тимчасові роботи, стимули задіяні, і як ними можна керувати в ситуації нападу див.:

+992
Kai Chan 03 февр. '09 в 4:24

У мене є випадковий закритий ключ (стиснутий або незжатий) 5HpHagT65TZzG1QDbnQCzdudnpknN7nA1slet4zcxsh2sv92yqt або KwDiBf89QgGbjEmUcXPRwPuKPFnFECvJkvovgniyjaujmcrqxy98. Як я можу перетворити цей ключ назад в ціле?

+958
Alzintani 25 черв. 2019 р., 16:52:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, є Техас.nLockTime. Угоди видобувають до його nLockTime є недійсним, так що ви можете надіслати ваші кошти для себе на деякі новостворені-адресу, а потім відправити його назад з locktime і знищити закритий ключ для новоствореного адреси. Операції з nLockTime можуть бути змінені, але так як ви знищили власний ключ, ви фактично не можете, таким чином, запобігаючи їх витратити, перш ніж час минув.

Дивись тут, тут, або тут.

Зверніть увагу, що операції nLockTime не можуть бути збережені/передаються по мережі. Так що ви повинні тримати угоди в безпечному місці і транслювати його у потрібний час.

+940
Polly Mint 17 квіт. 2012 р., 20:58:33

Ви не. Биткоин не працює таким чином. Для ідентифікації відправника, ви можете надати новий біткойн-адресу для кожного запиту оплати і тоді ви будете знати, з якої партії були відправлені кошти, як тільки, що партія буде мати, що биткоин-адресу.

Деякі послуги, такі як SatoshiDICE, повернути грошові кошти до одного з входів до угоди. Однак це часто призводить до втрати, відправлення з розміщеного (загальна) електронного гаманця немає биткоин адреси, що їх оплата була відправлена з. Тому повернення коштів в одне із цих благ входи деякі партії не призначені для користувачів.

Інші сторони використовуйте унікальні суми платежів для однозначної ідентифікації відправника. Наприклад, оплата 1.23 може бути суфіксом, як 1.23000001 щоб відрізняти від іншої сторони, що попросили заплатити 1.23000002. Однак робити це не менше роботи, ніж просто надаючи унікальний биткоин-адресу для двох запитів на оплату.

Плановані для майбутньої версії биткоин-Кварт/bitcoind клієнта є оплата протоколу , які можуть бути корисні для вас.

+939
Arti Jadhav 29 черв. 2011 р., 21:25:43

Давайте спочатку розділимо етапи угоди на 2 основні категорії для кращого розуміння.

Етап 1: ініціювання операції (Mempool)

На цьому етапі Аліси (відправника) транслює операцію вона зробила для Боба (одержувача). Цей транзакцій деталь відправляється в Mempool поряд із зазначеним годувати, що Аліса (або посередницької платформою) готовий заплатити, щоб отримати цю угоду заміновані.

2 етап: видобуток угоди (блокчейн)

На цьому етапі вашої угоди додаються в блок, який був останньою заміновані. Цей блок додається до самої довгому ланцюгу в існуючій блокчейн, отже, що підтверджують операцію.

Пояснюючи подальші нюанси;

У вашому випадку використовувати, ви робите угоди на платформі посередником, який надає вам гаманець. Тепер, цей гаманець розділений на дві частини, гаряча гаманець і холодної гаманець. Гаряча гаманець використовується для безпосереднього запису даних в блокчейн і холодної гаманець де - /централізоване книга, що ці посередники використовують, щоб тримати внутрішні транзакції запису. Будь-які внутрішні угоди, отже, миттєво зрозумів.

Для зовнішніх операцій, складність збільшується трохи.

Тепер, скажімо, у вас є 2BTC і вирішили здійснити операцію з Алісою варто 1.5 БТЦ. Ви робите угоди і транслювати його в мережу. Це оновить ваш баланс до 0,5 BTC і забезпечити Аліса з 1.5 БТЦ. Ви обидві можете побачити оновлені записи транзакцій у ваші гаманці, але обмежені відкликання (відновлення витрат) обумовлену суму, поки транзакція не здійснюється, що дозволяє уникнути подвійних витрат.

Наскільки я розумію, ці веб-сайти часто розглядають операції Mempool як досить перевірки для підтвердження операцій на своєму рівні.

P. S. Я все ще вчуся і це не може бути ідеальною відповіддю на ваше запитання.

+917
Ryno Gerber 12 вер. 2017 р., 18:18:51

Я новачок в Bitcoin і є питання нещодавно піднімався в моїй голові. Я дізнався, що кожен людина, що робить операції вузлів в p2p мережі BTC і що, коли він/вона приєднується до мережі, він/вона отримує повний блокчейн, починаючи з генезису блоку. Але може хто-небудь сказати мені, що насправді я стаю вузол, поки я зареєструвати себе на торгової майданчику, як варіант Zebpay, Koinex або IQ. Якщо так, то як я можу побачити блокчейна я отримав.

+875
fat potato 29 черв. 2014 р., 07:29:27

Ви праві в тому, що автономний вузол повинен отримати свої кошти, тому він не може бути повністю ізольована.

В даний час найбільш зрілі автономному гаманців через клієнт під назвою Биткоин Збройової. Ось що ваш робочий процес виглядає з оффлайн-гаманці:

Онлайн вузол створює транзакції -> флешку -> автономні транзакції -> комп'ютера знаків ключа -> USB онлайн вузол транзакції

Ви можете використовувати Windows, Linux або Mac для оффлайн гаманець, але я б рекомендував Linux, як важко відключити автозапуск/автозапуску в Windows.

Завантажити:

Ця сторінка пояснює оффлайн-транзакції більш докладно.

+861
user2886912 29 жовт. 2014 р., 07:21:28

Якщо я 36,235.97 БТЦ, я скоротити, що, написавши, що у мене 36.2 до БТЦ або я пишу 36.2 kBTC?

Схоже, що останній є належним для одиниць СІ, а перша використовується частіше за гроші, принаймні в США

+826
peter de schrijver 18 вер. 2015 р., 15:53:16

mSIGNA є multisignature гаманець для биткоин. Сайт Продукту.

+801
Jumstik 14 трав. 2012 р., 18:43:05

Я написав їм по електронній пошті відповідь:

Привіт,

Це нормально. У нас немає обмежень на даний момент.

Спасибі,

Команда MtGox.com

Так що це досить дивним!

+786
rupindersingh 17 груд. 2019 р., 11:39:04

Є деякі правила, звані правилами консенсусу. Наприклад, блок мито в сумі покоління.

І він сказав, що "зміни правила консенсусу складно-вилка".

Але як саме правила консенсусу змушують?

Інтернет каже, що правила консенсусу правила Тет кожний повний вузол наступним чином. І відкидає блоки, які не відповідають правилам консенсусу "ні на що".

ОК.

Але.

Повинні всі повні вузли приймаєте? Чи має найбільш повного вузли приймають? Чи є якийсь "святий повний вузол", які повинні взяти?

Якщо один контролює 90% від повної вузлів і вирішує взяти блоки, скажімо, 200btc/заблокувати? Якщо один контролює 90% hashpower і 90% всіх вузлів і 90% всіх вузлів?

Це програмне забезпечення повного вузла "підпис" у якийсь спосіб, щоб запобігти зміни правила консенсусу?

+725
Andres Ramos 7 лист. 2015 р., 23:11:26

Це можливо, але не для звичайних операцій

+723
d9k 8 черв. 2015 р., 01:59:54

У вас є невеличке непорозуміння про шляхи оплати, який збиває з пантелику ваших міркувань. Коли шлях компенсації пульсацій за допомогою облікового запису, ця обліковий запис отримує актив від попередньої засланні в шляху і питання активу до наступної ланки в дорозі, а не відправнику.

Тому відповідь на ваше перше питання полягає в тому, що немає довіри потрібен, так як Аліса ніколи не тримає у валюті. Активу, ніж інші спільноти, які можуть бути доставлені тільки до людини, який створив довіри або пропозицію, що погодилася прийняти цей актив. Але вона ніколи не тримає його.

І відповідь на ваше друге питання полягає в тому, що немає другого транзиту. Еліс ніколи не тримає активу, тому що вона ніколи не погодилися. Активом передається наступному ланці в дорогу оплати.

Використовувати більш реалістичний шлях оплати, розглянемо випадок, коли Аліса тримає в доларах США, випущених Snapswap і хоче заплатити Бобу биткоин. Боб повинен бути телефон довіри чи це не можливо, тому припустимо, він має лінію довіри, головне пережити цей момент з ліміту вище свого балансу. Повний шлях оплати може бути:

Аліса/долар -> Snapswap/долар -> книги -> того, головне пережити цей момент/БТЦ -> Боб/БТЦ

Зверніть увагу, що тільки книги можуть поміняти валюту. Аліса повертається USD на Snapswap, і в питаннях обміну Snapswap доларів тому, хто розмістив пропонує замовити книгу. Власник пропонуємо в свою чергу відправляє БТЦ назад в головне пережити цей момент, який, у свою чергу, видає їх з Бобом. Ніхто не має активів, якими вони не погоджуються проводити.

Це робить його легше зрозуміти, як оплату послуги. Якщо головне пережити цей момент звинувачення .2%, тоді маркет-мейкер повинен відправити 1.002 БТЦ назад в головне пережити цей момент для того, щоб доставити 1 BTC на Боб.

+699
Steven Varga 31 груд. 2017 р., 15:21:00

Я отримую повідомлення, коли я запустити bitcoind :

Налаштування rpcuser і rpcpassword скоро буде застарілим. Локально запускати екземпляри можуть видалити rpcuser використовувати на основі файлів cookie автентифікації, або можуть бути замінені rpcauth. Будь ласка, див. У розділі спільний доступ/rpcuser для rpcauth авт покоління

Що печиво на основі auth і як я можу його використовувати ?

Дякую

+693
tatira 15 груд. 2019 р., 06:54:51

Тільки що встановив вузол lightnig. Це круто! Хто-небудь знає реалізацію або документацію, яка пояснює, як змусити його працювати на rinkeby або эфириума mainnet?

+682
user3057093 7 лист. 2014 р., 20:16:39

Перейдіть в каталог cgminer.

Тип

судо -з

Введіть пароль

Тип

чмод +х cgminer

Тип

./cgminer --допоможіть
+682
DTown 10 серп. 2011 р., 02:43:45

Перкінс, мабуть, ближче всього до мітки, що я бачу.

Але ще невеличке питання. Суть питання виходить з договірного права.

Proferentem контра (тлумачення проти кресляр)

Більшість відповідей тут заявити, що це несправедливо, що ОП діє зараз "безризикових спекуляцій". Однак це саме те, що каже закон.

Враховуючи, що ВП явно не державу в тому, що є така стаття в первісної угоди, що визначають спосіб повернення коштів, враховуючи, що операція провалилася. Тоді ВП дозволено тлумачити договір у будь проклятих, як він себе відчуває, як (якщо це є допустимим і юридичне тлумачення). Той факт, що його трактування правила, по яких, як USDBTC неактуальною і спірний, продавець (як упорядник договору, повинно бути зазначено в договорі, що його умовах).

Міркування для цього полягає в тому, що продавець спочатку в кращому правовому становищі, як упорядник договору нав'язати будь-які умови, він хоче уникнути втрат.

+662
Cary Stringfield 8 серп. 2018 р., 23:33:07

У isStandard() перевірити, чи були ослаблені станом на 2014 рік. Тепер ви можете включати різні сценарії операції.

Детальніше тут: Що розуміється під "розслабленим стандартів" для P2SH активувати скрипти в биткоин основних 0.10.0?

+638
Michal Dorsett 16 бер. 2016 р., 10:18:19

Я не можу здатися, щоб обернути мою голову навколо цього. Припустимо, у нас є ці підроблені угоди між двома валютами

 С1 С2 коефіцієнт дпип торгівля значення значення С1 С2
День 1 1 0 10 0 купити 1 10
День 2 0 10 10 0 продавати 1 10
День 3 10 0 1 -9 купити 10 10
День 4 0 1000 100 99 продати 10 1000
День 5 5 0 200 100 Купити 5 1000

День 2 ви вирішили короткий і ніч вона падає до 1 на 3-й день. Так що ви купуєте. Запаси валюти 1 (С1) йти до 10х. Але цінність ваших володінь не змінюється. Також ви вирішили коротше на 4 день після перегляду 100х стрибати. На 5-й день Ви отримуєте холодні ноги і вирішите, що вам продали занадто рано і купити в раз в 2 рази при програші.

Як ви визначаєте працюючому прибутків і збитків (і в якій валюті має бути посилання)? Наприклад на 3 день ви зробили 9 С1. День 4: 990 С2, день 5: ви втратили 5 С1. Що таке правильний спосіб, щоб відстежувати П&L, тому що вони є по відношенню один до одного.

І який загальний урожай? В кінці кінців ви пішли від С1=1 С1=5 або в частині С2...С2=10 С2=1000.

Редагувати: я подивився, що це. Якщо я дивлюся на зміни в значення С2 за продажів і зміна значень С1 під купує, я думаю, я отримую торгівля-торгівля врожайності. Це виглядати правильно? Тоді може бути суммирован, щоб показати сумарна прибутковість?

Приклад прибутковості С1 (2-ий покупки) прибутковість=((10-1)/1)*100 = 900%

 Курс угоди С1 значення дпип значення С2 С1 С2 прибутковість %
День 1 1 0 10 0 купити 1 10
День 2 0 10 10 0 продавати 1 10 0
День 3 10 0 1 -9 купити 10 10 900
День 4 0 1000 100 99 продати 10 1000 9900
День 5 5 0 200 100 Купити 5 1000 -50

Так що якщо скласти прибутковість ви отримуєте 900+9900-50=10750%, але якщо ви подивитеся на прибутковість на С1 вона становить 500% порівняно з С2 на 1000%. Очевидно, я не роблю щось правильно.

+625
XxxJOOKERxxX 2 лип. 2017 р., 13:33:30

Угоди у вигляді:

2 pubkeyA pubkeyA pubkeyB pubkeyC 4 OP_CHECKMULTISIG

повинен робити те, що ви хочете. Дайте йому спробувати в тестовому режимі, не повинно бути важко для нагнітання тесту з допомогою необроблених транзакцій API з ядра биткоин.

+590
Charlie Clark 26 лип. 2013 р., 23:56:05

Пітон bitcoinlib може? Див.: https://coineva.com/create-multisig-wallet-bitcoin-python.html

+586
harley 29 лип. 2013 р., 15:56:15

Я не зміг знайти інформацію про те, як ефективно індекс UTXOs. Чи Можете ви пояснити, або вказати мені на деякі ресурси?

Оновлення: до речі, я цілком розумію, що поняття адреси, баланс ніяково в кращому випадку і що він ніколи не може дійсно бути відомо зі 100% впевненістю, тим більше що угоди P2SH набирати популярність.

+555
chiajw1 18 жовт. 2013 р., 22:15:28

Є якісь поточні проекти, намагаючись розвинути широко доступного WebCL-працює інтелектуального програмного забезпечення? Я чув про двох у минулому, але їх сайти не працюють більше.

+547
kapitony4 19 лист. 2010 р., 10:15:46

Я оплатив рахунок, а потім я помітив, що я заплатив більше, ніж сума рахунку-фактури.

1201035 (я насправді заплатив) - 1200000 (в сумі) = 1035 (?)

Мої питання..

  1. Що таке 1035 Сатоши? (маршрутизація плата..?)
  2. Чи можна дізнатися, скільки додаткової суми я буду платити, перш ніж платити.
$ блискавок-CLI і платити lntb12u1pw0ljy4pp55mjg93fckm3ydxsdglp4xxtc8vuc0v79g24gm3rz8h72j8fg32tqdp2xys9xct5da3kx6twv9kk7m3qg3hkccm9ypxxzar5v5cqp5336eqcvsmkx9507p6r82ekralj82jl3npv0v2k8auj2kkgmc9l68mmmzkxvpcnzd3feyygp8hw6wq2qup6f97zfjlm2hzhlk4a9veegqstahde
{
 "ідентифікатор" : 1,
 "payment_hash" : "a6e482c538b6e2469a0d47c35319783b3987b3c542aa8dc4623dfca91d288a96",
 "пункт призначення" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "msatoshi_sent" : 1201035,
 "amount_sent_msat" : "1201035msat",
 "created_at" : 1560268918,
 "статус" : "повне",
 "payment_preimage" : "c718e470dcf429280c611afba095c7396e219d60e590c6ee6beca8042f616483",
 "bolt11" : "lntb12u1pw0ljy4pp55mjg93fckm3ydxsdglp4xxtc8vuc0v79g24gm3rz8h72j8fg32tqdp2xys9xct5da3kx6twv9kk7m3qg3hkccm9ypxxzar5v5cqp5336eqcvsmkx9507p6r82ekralj82jl3npv0v2k8auj2kkgmc9l68mmmzkxvpcnzd3feyygp8hw6wq2qup6f97zfjlm2hzhlk4a9veegqstahde"
}

$ блискавок-Кінк listpeers
{
 "однолітки" : [
{
 "ідентифікатор" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "Зв'язковий" : правда,
 "netaddr" : [
"23.237.77.12:9735"
],
 "globalfeatures" : "",
 "localfeatures" : "82",
 "канали" : [
{
 "держава" : "CHANNELD_NORMAL",
 "scratch_txid" : "e7a65a4f1e625a218baf640a154b04bdf06aa922ff1970ee64cbb3f0046b7866",
 "власник" : "lightning_channeld",
 "short_channel_id" : "1542376x20x0",
 "напрямок" : 1,
 "channel_id" : "6673cb8effd2bae6e0168949fcd8581acd1f6149f0966b568e8900d384f0729c",
 "funding_txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366",
 "приватна" : помилкові,
 "funding_allocation_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : 0,
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : 20000000
},
 "funding_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : "0msat",
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : "20000000msat"
},
 "msatoshi_to_us" : 18798965,
 "to_us_msat" : "18798965msat",
 "msatoshi_to_us_min" : 18798965,
 "min_to_us_msat" : "18798965msat",
 "msatoshi_to_us_max" : 20000000,
 "max_to_us_msat" : "20000000msat",
 "msatoshi_total" : 20000000,
 "total_msat" : "20000000msat",
 "dust_limit_satoshis" : 546,
 "dust_limit_msat" : "546000msat",
 "max_htlc_value_in_flight_msat" : 18446744073709551615,
 "max_total_htlc_in_msat" : "18446744073709551615msat",
 "their_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "their_reserve_msat" : "546000msat",
 "our_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "our_reserve_msat" : "546000msat",
 "spendable_msatoshi" : 18252965,
 "spendable_msat" : "18252965msat",
 "htlc_minimum_msat" : 0,
 "minimum_htlc_in_msat" : "0msat",
 "their_to_self_delay" : 6,
 "our_to_self_delay" : 144,
 "max_accepted_htlcs" : 483,
 "статус" : [
 "CHANNELD_NORMAL:підключенні, і знову.",
 "CHANNELD_NORMAL:операції фінансування заблокована. Канал оголосив".
],
 "in_payments_offered" : 0,
 "in_msatoshi_offered" : 0,
 "in_offered_msat" : "0msat",
 "in_payments_fulfilled" : 0,
 "in_msatoshi_fulfilled" : 0,
 "in_fulfilled_msat" : "0msat",
 "out_payments_offered" : 2,
 "out_msatoshi_offered" : 2402049,
 "out_offered_msat" : "2402049msat",
 "out_payments_fulfilled" : 1,
 "out_msatoshi_fulfilled" : 1201035,
 "out_fulfilled_msat" : "1201035msat",
 "htlcs" : []
}
]
}
]
}

Оновлення 1

Я спробував sendpay. Потім він працював.

Я виконав команду getroute і я очікував, що плата була 1022.

Після того, як я заплатила, сума була знижена 1201022 (сума накладної + плата), як я очікував.

18798965 - 17597943 = 1201022

// перед оплатою
"msatoshi_to_us" : 18798965,

// після оплати
"msatoshi_to_us" : 17597943,
// listfunds до оплати
$ блискавок-Кінк listfunds
{
 "виходи" : [
{
 "txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366",
 "вихід" : 1,
 "значення" : 92846,
 "amount_msat" : "92846000msat",
 адреса : "tb1qyee36f2jmsytxxymwzc8rps7e7gmkky04lvtz6",
 "статус" : "підтверджено"
}
],
 "канали" : [
{
 "peer_id" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "short_channel_id" : "1542376x20x0",
 "channel_sat" : 18798,
 "our_amount_msat" : "18798000msat",
 "channel_total_sat" : 20000,
 "amount_msat" : "20000000msat",
 "funding_txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366"
}
]
}

// listpeers до оплати
$ блискавок-Кінк listpeers
{
 "однолітки" : [
{
 "ідентифікатор" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "Зв'язковий" : правда,
 "netaddr" : [
"23.237.77.12:9735"
],
 "globalfeatures" : "",
 "localfeatures" : "82",
 "канали" : [
{
 "держава" : "CHANNELD_NORMAL",
 "scratch_txid" : "e7a65a4f1e625a218baf640a154b04bdf06aa922ff1970ee64cbb3f0046b7866",
 "власник" : "lightning_channeld",
 "short_channel_id" : "1542376x20x0",
 "напрямок" : 1,
 "channel_id" : "6673cb8effd2bae6e0168949fcd8581acd1f6149f0966b568e8900d384f0729c",
 "funding_txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366",
 "приватна" : помилкові,
 "funding_allocation_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : 0,
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : 20000000
},
 "funding_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : "0msat",
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : "20000000msat"
},
 "msatoshi_to_us" : 18798965,
 "to_us_msat" : "18798965msat",
 "msatoshi_to_us_min" : 18798965,
 "min_to_us_msat" : "18798965msat",
 "msatoshi_to_us_max" : 20000000,
 "max_to_us_msat" : "20000000msat",
 "msatoshi_total" : 20000000,
 "total_msat" : "20000000msat",
 "dust_limit_satoshis" : 546,
 "dust_limit_msat" : "546000msat",
 "max_htlc_value_in_flight_msat" : 18446744073709551615,
 "max_total_htlc_in_msat" : "18446744073709551615msat",
 "their_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "their_reserve_msat" : "546000msat",
 "our_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "our_reserve_msat" : "546000msat",
 "spendable_msatoshi" : 18252965,
 "spendable_msat" : "18252965msat",
 "htlc_minimum_msat" : 0,
 "minimum_htlc_in_msat" : "0msat",
 "their_to_self_delay" : 6,
 "our_to_self_delay" : 144,
 "max_accepted_htlcs" : 483,
 "статус" : [
 "CHANNELD_NORMAL:підключенні, і знову.",
 "CHANNELD_NORMAL:операції фінансування заблокована. Канал оголосив".
],
 "in_payments_offered" : 0,
 "in_msatoshi_offered" : 0,
 "in_offered_msat" : "0msat",
 "in_payments_fulfilled" : 0,
 "in_msatoshi_fulfilled" : 0,
 "in_fulfilled_msat" : "0msat",
 "out_payments_offered" : 2,
 "out_msatoshi_offered" : 2402049,
 "out_offered_msat" : "2402049msat",
 "out_payments_fulfilled" : 1,
 "out_msatoshi_fulfilled" : 1201035,
 "out_fulfilled_msat" : "1201035msat",
 "htlcs" : []
}
]
},
{
 "ідентифікатор" : "03f44acc1df8639efbe5099da403f213a4ce5bbe6f9bdac7bfa26dcc338761e9de",
 "Зв'язковий" : правда,
 "netaddr" : [
"207.154.224.115:9735"
],
 "globalfeatures" : "",
 "localfeatures" : "81",
 "канали" : []
}
]
}

// getroute
$ блискавично Кінк getroute 03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134 1200000 0
{
 "маршрут" : [
{
 "ідентифікатор" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "канал" : "1542376x20x0",
 "напрямок" : 1,
 "msatoshi" : 1201022,
 "amount_msat" : "1201022msat",
 "затримка" : 157
},
{
 "ідентифікатор" : "034fe52e98a0e9d3c21b767e1b371881265d8c7578c21f5afd6d6438da10348b36",
 "канал" : "1514318x209x0",
 "напрямок" : 0,
 "msatoshi" : 1200021,
 "amount_msat" : "1200021msat",
 "затримка" : 13
},
{
 "ідентифікатор" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "канал" : "1513532x23x1",
 "напрямок" : 0,
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "затримка" : 9
}
]
}

// decodepay отримати payment_hash
$ блискавок-Кінк decodepay lntb12u1pwsp655pp5rs20fvw8es376wcxxv6u5lxgmh020tlaj77k57rwuzee8qd9a6jqdp2xys9xct5da3kx6twv9kk7m3qg3hkccm9ypxxzar5v5cqp5ufncstk7609dzjg5pm9vjsnf8aphvncpzndup9ly640ggzev76yyazzaxx5uachlp0ld62qlf4qvp7a9w7m4lyagwvehh5cjh2gr90sqet6hjs
{
 "валюти" : "ТБ",
 "created_at" : 1560341140,
 "дії" : 3600,
 "одержувач" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "опис" : "1 Satoccinamon Дольче латте",
 "min_final_cltv_expiry" : 20,
 "payment_hash" : "1c14f4b1c7cc23ed3b063335ca7cc8dddea7affd97bd6a786ee0b39381a5eea4",
 "підпис" : "3045022100e267882eded3cad149140ecac942693f43764f0114dbc097e4d55e840b2cf68802204e885d31a9cee2ff0bfedd281f4d40c0fba577b75f93a873337bd312ba9032be"
}

// sendpay
$ блискавично командного рядка sendpay '[{"ідентифікатор" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248","Перший канал" : "1542376x20x0","напрям" : 1,"msatoshi" : 1201022,"amount_msat" : "1201022msat","затримка" : 157},{"ідентифікатор" : "034fe52e98a0e9d3c21b767e1b371881265d8c7578c21f5afd6d6438da10348b36","Перший канал" : "1514318x209x0","напрям" : 0,"msatoshi" : 1200021,"amount_msat" : "1200021msat","затримка" : 13},{"ідентифікатор" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134","канал" : "1513532x23x1","напрям" : 0,"msatoshi" : 1200000,"amount_msat" : "1200000msat","затримка" : 9}]' 1c14f4b1c7cc23ed3b063335ca7cc8dddea7affd97bd6a786ee0b39381a5eea4
{
 "повідомлення" : "моніторинг стану з listpayments або waitsendpay",
 "ідентифікатор" : 2,
 "payment_hash" : "1c14f4b1c7cc23ed3b063335ca7cc8dddea7affd97bd6a786ee0b39381a5eea4",
 "пункт призначення" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "msatoshi_sent" : 1201022,
 "amount_sent_msat" : "1201022msat",
 "created_at" : 1560342528,
 "статус" : "в очікуванні"
}

// перевіряємо статус оплати
$ блискавок-Кінк listpayments
{
 "платежі" : [
{
 "ідентифікатор" : 1,
 "payment_hash" : "a6e482c538b6e2469a0d47c35319783b3987b3c542aa8dc4623dfca91d288a96",
 "пункт призначення" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "msatoshi_sent" : 1201035,
 "amount_sent_msat" : "1201035msat",
 "created_at" : 1560268918,
 "статус" : "повне",
 "payment_preimage" : "c718e470dcf429280c611afba095c7396e219d60e590c6ee6beca8042f616483",
 "bolt11" : "lntb12u1pw0ljy4pp55mjg93fckm3ydxsdglp4xxtc8vuc0v79g24gm3rz8h72j8fg32tqdp2xys9xct5da3kx6twv9kk7m3qg3hkccm9ypxxzar5v5cqp5336eqcvsmkx9507p6r82ekralj82jl3npv0v2k8auj2kkgmc9l68mmmzkxvpcnzd3feyygp8hw6wq2qup6f97zfjlm2hzhlk4a9veegqstahde"
},
{
 "ідентифікатор" : 2,
 "payment_hash" : "1c14f4b1c7cc23ed3b063335ca7cc8dddea7affd97bd6a786ee0b39381a5eea4",
 "пункт призначення" : "03933884aaf1d6b108397e5efe5c86bcf2d8ca8d2f700eda99db9214fc2712b134",
 "msatoshi" : 1200000,
 "amount_msat" : "1200000msat",
 "msatoshi_sent" : 1201022,
 "amount_sent_msat" : "1201022msat",
 "created_at" : 1560342528,
 "статус" : "повне",
 "payment_preimage" : "92ef9e7fd0d7d54565f83e623b8182fdb2884cc6c81071cb8ef3797da4a7efd5"
}
]
}

// listfunds після оплати
$ блискавок-Кінк listfunds
{
 "виходи" : [
{
 "txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366",
 "вихід" : 1,
 "значення" : 92846,
 "amount_msat" : "92846000msat",
 адреса : "tb1qyee36f2jmsytxxymwzc8rps7e7gmkky04lvtz6",
 "статус" : "підтверджено"
}
],
 "канали" : [
{
 "peer_id" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "short_channel_id" : "1542376x20x0",
 "channel_sat" : 17597,
 "our_amount_msat" : "17597000msat",
 "channel_total_sat" : 20000,
 "amount_msat" : "20000000msat",
 "funding_txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366"
}
]
}

// listpeers після оплати
$ блискавок-Кінк listpeers
{
 "однолітки" : [
{
 "ідентифікатор" : "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248",
 "Зв'язковий" : правда,
 "netaddr" : [
"23.237.77.12:9735"
],
 "globalfeatures" : "",
 "localfeatures" : "82",
 "канали" : [
{
 "держава" : "CHANNELD_NORMAL",
 "scratch_txid" : "743a7677371cea3cb4b75efdb4934ff3a1a8bdce9a152cf9266b057b24c6f300",
 "власник" : "lightning_channeld",
 "short_channel_id" : "1542376x20x0",
 "напрямок" : 1,
 "channel_id" : "6673cb8effd2bae6e0168949fcd8581acd1f6149f0966b568e8900d384f0729c",
 "funding_txid" : "9c72f084d300898e566b96f049611fcd1a58d8fc498916e0e6bad2ff8ecb7366",
 "приватна" : помилкові,
 "funding_allocation_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : 0,
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : 20000000
},
 "funding_msat" : {
 "02312627fdf07fbdd7e5ddb136611bdde9b00d26821d14d94891395452f67af248" : "0msat",
 "023a41771d55140a27c35687727a4b51bc6b58254129bd216fb000f405b7701cb4" : "20000000msat"
},
 "msatoshi_to_us" : 17597943,
 "to_us_msat" : "17597943msat",
 "msatoshi_to_us_min" : 17597943,
 "min_to_us_msat" : "17597943msat",
 "msatoshi_to_us_max" : 20000000,
 "max_to_us_msat" : "20000000msat",
 "msatoshi_total" : 20000000,
 "total_msat" : "20000000msat",
 "dust_limit_satoshis" : 546,
 "dust_limit_msat" : "546000msat",
 "max_htlc_value_in_flight_msat" : 18446744073709551615,
 "max_total_htlc_in_msat" : "18446744073709551615msat",
 "their_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "their_reserve_msat" : "546000msat",
 "our_channel_reserve_satoshis" : 546,
 "our_reserve_msat" : "546000msat",
 "spendable_msatoshi" : 17051943,
 "spendable_msat" : "17051943msat",
 "htlc_minimum_msat" : 0,
 "minimum_htlc_in_msat" : "0msat",
 "their_to_self_delay" : 6,
 "our_to_self_delay" : 144,
 "max_accepted_htlcs" : 483,
 "статус" : [
 "CHANNELD_NORMAL:підключенні, і знову.",
 "CHANNELD_NORMAL:операції фінансування заблокована. Канал оголосив".
],
 "in_payments_offered" : 0,
 "in_msatoshi_offered" : 0,
 "in_offered_msat" : "0msat",
 "in_payments_fulfilled" : 0,
 "in_msatoshi_fulfilled" : 0,
 "in_fulfilled_msat" : "0msat",
 "out_payments_offered" : 3,
 "out_msatoshi_offered" : 3603071,
 "out_offered_msat" : "3603071msat",
 "out_payments_fulfilled" : 2,
 "out_msatoshi_fulfilled" : 2402057,
 "out_fulfilled_msat" : "2402057msat",
 "htlcs" : []
}
]
},
{
 "ідентифікатор" : "03f44acc1df8639efbe5099da403f213a4ce5bbe6f9bdac7bfa26dcc338761e9de",
 "Зв'язковий" : правда,
 "netaddr" : [
"207.154.224.115:9735"
],
 "globalfeatures" : "",
 "localfeatures" : "81",
 "канали" : []
}
]
}
+543
hasusuf 17 серп. 2018 р., 19:49:04

Ви можете використовувати API для отримання цих даних.

+537
goddyguy 21 вер. 2018 р., 08:43:30

Розглянемо наступний алгоритм

  • перерахувати всі приватні ключі

  • для кожного з перерахованих закриті ключі, генерувати відносний відкритим ключем і перевірити, чи є невитрачені монети, пов'язаний з відкритим ключем

  • якщо є які-небудь невитрачені монети, ці монети на адресу, що належить зловмиснику

Б атаки, як це працює?

+489
SasukeUchiha 27 лип. 2017 р., 08:43:26

Ні, там не такого поняття, як initialfreecoins=10000000. Однак видобуток на регтест-це не ресурс голодний і майже миттєвий. Це єдиний спосіб отримати монети.

Щоб отримати монети на регтест вам потрібен адреса шахти ці монети. Адреси можуть бути створені з биткоин-Кінк -регтест getnewaddress.

В шахті і виплати на цю адресу використовувати З <адреса> є виходом першого кроку і <nblock> кількість блоків, які ви хочете добувати. Хороший номер, наприклад 101, щоб отримати 50 монет (тому що монети потрібні 100 підтверджень, щоб бути витрачається).

биткоин-Кінк -регтест generatetoaddress <nblocks> <адреса>

Ви можете повторити generatetoaddress або встановити більш високе значення для <nblock> , щоб отримати більше монет.

+393
qichen ou 22 лист. 2013 р., 14:06:22

Я б хотів знати, якщо є amining басейн, що дозволить нам добувати биткоины, лайткоины і Namecoins в той же час.

Я Коу є деякі, які дозволяють нам добувати биткоины і лайткоины, але я не міг знайти один, щоб добувати ці три.

Спасибі, хлопці

+357
MichaelGreen 9 лист. 2017 р., 09:33:49

Дивлячись на цей Дев довідник , я знайшов повернуті поле мітки. Це той же ярлик , зазначені в кожен ключ при використанні importmulti?

+341
Gary Collins 19 лют. 2018 р., 02:29:58

Крім графічних стають більш життєздатними для майнінг, немає, немає. (І ASICS бути менш життєздатні, більш або менш марно..)

Крім, може бути, різниця в складності і т. д., Але blocktimes і blocksizes повинні бути однаковими.

(Якщо, звичайно, вони змінили його в самому hardfork, але це не має нічого спільного з алгоритмом інтелектуального аналізу даних.)

Редагувати:

Примітка: Я вже відповідав на це питання з технічної точки зору, а не економічної/емоційному плані.

+237
lionel torres 9 лют. 2017 р., 03:50:49

Одна велика різниця між MainNet і Testnet, що тестовому режимі існувати за примхою розробників. В даний час ми знаходимося в тестовому режимі 3, Що означає, що вся мережа була скинути 2 разів у минулому.

Якщо ви намагаєтеся продати тестовому режимі биткоины з іншими людьми, ви могли швидко знайти, що команда ядра биткоин розвитку скине в тестовому режимі, і ви знайдете себе багато нікчемних монет. З того, що я чув, це була одна з причин тестовому режимі, був скинутий в минулому - люди почали продавати монети ТН.

Оскільки тестовому режимі і MainNet використовувати різні чисті байт (0x6F, а не від 0x00), означає, що адреси не збігаються один з одним - ви не можете відправити тестовому режимі биткоины на звичайний биткоин адресу. Навіть якщо такі операції будуть дозволені (наприклад, за допомогою "оплатити з відкритим ключем" скрипт), сама угода не буде пропускати з однієї мережі в іншу. У Биткойне, угода є дійсною, тільки якщо вона створена з можливих виходів (серед багатьох інших речей). Оскільки угода від тестовому режимі, буде посилатися на висновок, що не існує на основний блокчейн, угода буде визнана недійсною.

+234
KateBuryakova 3 лист. 2010 р., 17:34:54

Я досліджую биткоин; що я не можу знайти багато інформації про хоча сам P2P мережі працює. Наприклад, BitTorrent використовує протокол ДГТ, що дозволяє вузол виявлення і розрахунку відстані між вузлами і т. д.

Так що якщо биткоин клієнт хоче зробити операцію, яким чином він дізнається, який IP-адресу для підключення до для того, щоб оголосити про це?

А як же вузол, що транзакція відправляється знаю, які інші вузли, він повинен підключитися, і так далі?

+188
kaesaecracker 16 трав. 2018 р., 12:56:44

Я тільки що відповів на подібне питання. Відповідні частини:

Це зараз можна визначити список адрес, направив операції з використанням сировини операції з JSON-RPC в АПІ викликів, які були випущені з bitcoind і Bitcoin-Qt версія 0.7. Псевдо-код для цього:

txid = <ідентифікатор транзакції>
адреси = []
raw_tx = decoderawtransaction(getrawtransaction(txid))
для(введення в raw_tx['він']) {
 input_raw_tx = decoderawtransaction(getrawtransaction(вхід['txid']))
адреси.поштовх(input_raw_tx['u вих'][вхід['u вих']]['scriptPubKey']['адреса'][0])
}
+171
Donson 23 лист. 2011 р., 15:12:52

Якщо у вас є гаманець.дат файл від Bitcoin-Qt з установкою в свій час отримав адресу гаманця, який ви відправили гроші ви можете використовувати, що з нового Биткоин-встановлення інтервалу QT, щоб спробувати змусити його працювати. Якщо у вас немає цього гаманця.дат файл більше грошей буде втрачено.

Що стосується проблеми із завантаженням блокчейн, ви впевнені, що у вас достатньо місця? Зараз близько 12 ГБ. Іноді потрібно дуже багато часу для завантаження і може просто дивитися, як вона сидить тут, нічого не роблячи, потім знову забрати трохи пізніше.

+151
Russell Castagnaro 2 лип. 2013 р., 19:46:53

Биткоины мають цінність для одного простого факту: 2 або більше людей згодні вони роблять.

Підтвердженням системної роботи у гірничодобувній промисловості доводить, що кількість людей з цим згодні, і згодні на метод обліку операцій між ними.

Не було певного фінансового стимулювання. Система була запропонована, і люди погодилися, що це буде працювати. Вони довели, що вони погодилися, додавши свої обчислювальні потужності в мережу. Це почалося, Щоб додати значення до Bitcoin.

Потужності процесора не додають цінність, але те, що він обчислює, тому що це доводить існування договору між зацікавленими парився. Угода є кодом відповідної реалізації биткоина. Дана угода є фундаментальною цінністю в Bitcoin.

Після створення угоди, люди можуть використовувати його, щоб обміняти на інші речі (долари, євро, товарів, послуг), встановлює її відносну купівельну спроможність.

+116
Joseph ssali 3 лют. 2019 р., 20:19:01

Я думав, що я бачив ця функція існувала десь, але я не можу знайти посилання.

Приклад: Аліса повинна тримати відправка кількох біткойн-транзакції з Бобом, і хоче використовувати різні адреси оплати кожний раз, але ні Аліса, ні Боб хоче неприємностей Боба з того, щоб прислати нову адресу для Аліси у використанні. Ні Аліса, ні Боб хочете, щоб Аліса закритий ключ Боба.

Будь-сервіс, який відправляє біткойни в кілька угод, щоб клієнт міг скористатися цією функцією. Поточних послуг, що я бачив, як мінування, просто повторно використовувати ту ж адресу знову і знову, що не рекомендується.

Ця функція називається?

Що биткоин API (якщо такі є) полегшує його, або як почати використовувати цю функцію API?

Редагувати

З допомогою відповіді, я був в змозі зробити це шляхом додавання bitwasp/Bitcoin на мій проект PHP і цей код:

/бібліотека/bitwasp/биткоин 
їм require_once(__Дір__.'\..\../vendor/autoload.php');
//використовувати BitWasp\биткоин\Біткойн;
використовувати BitWasp\биткоин\ключ\детерміновано\HierarchicalKeyFactory;
використовувати BitWasp\биткоин\ключ\детерміновано\HierarchicalKeySequence;
використовувати BitWasp\биткоин\ключ\детерміновано\MultisigHD;
використовувати BitWasp\мережа Bitcoin\NetworkFactory\;
використовувати BitWasp\биткоин адресу PayToPubKeyHashAddress\;

//$xpub = 'xpub661MyMwAqRbcGYcu6n1FmV1TbE8Ewnskecrzlvkamyj4qlf15qxsonryiknvckrq3z5kbcezg8115jj28evqmekbjzpqjafwrd3tgx1w5hy';
//$xpub = 'xpub6CUGRUonZSQ4TWtTMmzXdrXDtypWkikrhko4egpimzbpiaql2jkwsb1icqyh2cfdfvxdx4df189olknc5fswqpfgyp3hooxujyzau3fdvmz';
//у$Path = '0/0'; // 1-й адреса отримання
/ / у $Path = '0/2'; // 3-й адреса отримання
/ / у $Path = '1/0'; // 1-й змінити адресу 
/ / у $Path = '1/1'; // 2-й зміною адреси 
публічний статичний NewReceivingAddress функція($xpub, $індекс, $зміна = false){
 $ключ = HierarchicalKeyFactory::fromExtended($xpub, NetworkFactory::биткоин());
 шляхи $Path = ($зміна ? '1' : '0').'/'.$індекс;
 $child_key = $ключ->derivePath($шлях);
 повертати новий результат('дані',(новий PayToPubKeyHashAddress($child_key->getPublicKey()->getPubKeyHash()))->getAddress());
}
+77
ManishNegi 2 вер. 2015 р., 12:49:52

Це майже неможливо мати криза ліквідності в Bitcoin. Для підтвердження точки зору торгівлі, ліквідність, розмір і ринку попиту і пропозиції. Тому що биткоин ділиться до 100 000 000 разів (тобто один сатоши), що означає, що навіть якщо одна людина володіє і провів 99% биткоинов, залишиться досить биткоин в світі для більшості населення для торгівлі.

Е. Р. 17 000 000 (сучасні монети) 0.01 (відсотків залишилося) = 170 000 биткоинов ліворуч. Що означатиме для Bitcoin, щоб не бути практично корисною більше (скажімо, не вдалося отримати менше відсотка), то його вартість повинна бути B170 000 $1 000 000.

Іншими словами величезну ціну, і навіть якщо цей момент настав, спільнота, ймовірно, прийти до консенсусу в подальшій подільності в коді. Межа 21М Bitcoin-це несерйозно і насправді це просто випадкове число.

+10
Jake Paras 26 вер. 2017 р., 01:00:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil