Є командний рядок биткоин майнер на CPU для Windows?

Є биткоин майнер, який можна запустити з командного рядка в Windows? Я хочу Шахтарськ ЦП, а не ГПУ майнер.

+273
Dade Murphy 20 бер. 2010 р., 18:13:53
32 відповідей

Привіт я дуже хочу знати, як конвертувати iTunes подарункові карти для банок або Bitcoin

+992
Nishant Kadivar 03 февр. '09 в 4:24

Під час читання біп 65 він каже, що op_checklocktimeverify може бути використаний для створення доказово витрачається виходів з будь-якого. Як це можливо?

+989
cheeto 13 жовт. 2014 р., 17:08:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я дивився на http://blockexplorer.com/ і побачив останні з 304602210088c72f5fae851934be23ea7f563ce0424397939480e52c27225efbd8c0c1fccc022100e882cc00e76ae150aefe76fa89a262198d4f1d67f95d2cc3a60ce189017c199901 і питає, що блок-це була нагорода від. Я не знаю, якщо Coinbase має нічого спільного з тим, що блок був створений ст.

+967
emkman 8 жовт. 2013 р., 07:17:06

всі нові облікові записи, зроблені за кілька місяців повинні бути перевірені на виведення коштів, у тому числі біткойни, як йдеться у великій попередження на кожній сторінці MtGox вартість :

"Користувачі увагу: всі виплати і внески вимагати підтвердження аккаунта".

так що так, вам доведеться чекати вашої перевірки мають бути оброблені, перш ніж ви зможете небудь зняти.

затримки, здається, близько 5-6 тижнів тому . .. якщо у вас вже чекав один місяць, ви повинні найближчим часом отримати відповідь ви отримаєте по електронній пошті, коли ваш перевірка обробляється.

+840
Ezzat 19 жовт. 2013 р., 11:23:12

Ця дискусія говорить про визнання використовується в якості квитанції. У разі виникнення спору, платник може показати отримувача квитанції до оплати.

Я не думаю, що він говорить. Цитата:

Коли підписали вимогу про сплату не тільки адреси. Меморандум також підписали. Зберігаючи навколо підписаний запит на оплату, і угод, який ви створили, щоб задовольнити її, можна отримати математичне доказ оплати. Купець не може заперечувати те, що було оплачено, тому що в полі Memo містить опис, не може заперечувати те, що платіж був доставлений (якщо вони стверджують, що вони втратили контроль над своїми закритими ключами, звичайно).

Тому, коли збирається вирішенні спорів, покупець показує підписав PaymentRequest, який включає в себе один або більше виходів, і показує транзакції для цих заходів.

Схоже, підписаного підтвердження повідомлення буде чинити сильний доказ покупки, і буде дуже цінним з точки зору захисту прав споживачів. Чому це не було включено в біп 70?

Ну, сервер не зобов'язаний надати підписаний визнання. Це може бути просто розривати з'єднання після оплати був отриманий. У цей момент Ви були б в тій же самій човні.

+824
Anil juttu 10 січ. 2019 р., 13:49:01

Відповідь дійсно залежить від вашого визначення "безпеки" при здійсненні угод. Однак, я припускаю, що ви шукаєте аналогічної операції на фондовій біржі. Багато підприємств, такі величезні насправді, конкурують зі всякими барвистими пропонує вам часток, що "банкір" правила торгівлі крипто-валют.

Незважаючи на багато онлайн-продавці і покупці, ці обміни не пропонувати купити або продати що-небудь самі; навпаки, все в їх бізнес заснований на пропозиції продати або купити зі своїх клієнтів. Ви були б в змозі знайти багато хто з них найшвидший пошук Google для "обмінник".

Як і ваш приклад Ameritrade і те, що ми знаємо як "біржі", крипто-валютні біржі, як правило, відкриті для громадськості для торгівлі крипто-валют один проти одного і проти звичайних коштів, яку зазвичай називають фиатными грошима в цих біржах.

Вони зазвичай вимагають від своїх клієнтів, щоб правильно ідентифікувати себе, а потім передати і вкласти свої гроші або їх крипто-валют на біржі. Потім вони дозволяють кожному замовнику з позитивним балансом, щоб розмістити пропозицію про купівлю або продаж певної кількості іншого крипто-валюти за певною ціною і до вільних коштів або биткоины і крипто-монети клієнта. В результаті обміну буде мати поточний список пропозиції на купівлю та продаж між парами, як пара BTC/USD або Пов/БТЦ (для Ethereum для биткоин-угод).

Обміни зберегти список пропозицій і виконати два протилежних пропозиції/замовлення один проти одного, коли цінники матч. Вони також, як правило, тримати їх список відкритим для своїх клієнтів і іноді навіть в громадських.

Наприклад, якщо я переведу 1 BTC в обмін, я можу відкрити пропозиція продавати продавати до 1 BTC за які пряники я хочу. Тепер якщо я відкриваю ордер на продаж BTC за $10000/БТЦ, в той час як пропозиція за $10005+, я був би на вершині списку продавців. І якщо в той же час ви відкриваєте ордер на покупку за $9999/БТЦ, поки всі інші пропозиції не перевищують $9995 за БТЦ, навіть якщо ваша пропозиція буде на ТП в список покупців, нічого не станеться, поки хто-небудь з нас змінити наш розум, щоб вони відповідали цінам на ЧЄ інше. У цьому випадку, давайте припустимо, що ви б побачити список на продаж і розумію, що з додаванням до вашої пропозиції тільки один долар, він буде відповідати моїм пропозицією. А припустимо, ви б зробили це. Тоді такі дії будуть відбуватися:

 1. Обмін буде видалити вашу пропозицію і мою пропозицію зі списку пропозицію, і замість цього буде створена операція за $10000/BTC і об'ємом 1 БТЦ
 2. $10000 буде вирахувана з вашого депозити в обмін і буде додано до мої депозити
 3. За 1 BTC буде вирахувана з моїх депозитів і будуть додані до вашого депозити в обмін
 4. Залежно від правил біржі, один з нас або ми обоє буде заплатити комісійний збір біржі. Плата, як правило, отримує віднімається з депозиту BTC або фіат.
 5. Поточна ціна биткоина буде оголошена як $10000/BTC в обмін
 6. ... і, нарешті, якщо ми скористалися великий обмін, багато продавців і сайти будуть коригувати свої ціни БТЦ виходячи з ціни нашої торгівлі, як останній угоді, або в середньому за останні пару угод одного або декількох біржі.

Як тільки ви задоволені станом вашого рахунку, ви зможете закрити всі пропозиції/замовлення і вивести баланс на свій рахунок, як і ваші биткоины і інші гроші на свій биткоин гаманець і банківський рахунок.

Пам'ятайте, що перш ніж вивести свої биткоины, то вони б залишилися в гаманці біржі. І плата за операції з обміну валют не має нічого спільного з транзакцій биткоин мережі. Ви повинні були б заплатити биткоин плати за транзакцію, якщо ви депозит або зняти свої биткоины і від біржі. Більшість бірж мають деякі інші збори для різних методів введення та виведення.

І останнє зауваження: завжди дослідіть репутацію і всі правила і політики біржі ще до відкриття рахунку.

+684
mukesh surstya 8 серп. 2015 р., 16:42:46

Припинити надсилати BTC, тільки reciev

Ядра Биткоин

Наскільки я знаю, існує не дуже хороша підтримка для цього в біткойн-ядра.

Найбезпечніший спосіб-це видалити свій приватний ключ(ключі) від гаманця.

Можна архівувати ваш існуючий гаманець (і тест повного одужання акуратно) потім налаштуйте годинник-тільки гаманець з допомогою importaddress

Однак зверніть увагу, що це не створює нових адрес для вас, якщо ви будете використовувати нову адресу для прийому по кожній угоді (як вам треба), ніж ви будете мати, щоб генерувати кожен адресу зовні і імпортувати його в години-тільки гаманець.

Інші гаманці можуть мати кращу підтримку для цього.

Оффлайн Гаманці

Ви насправді не потрібен гаманець, щоб отримувати виплати, поки ви не заперечуєте

 • втрата недоторканності приватного життя з використанням єдиного отримання адреси.
 • необхідність довіряти третім особам провіднику для контролю отриманих платежів.
+672
Lili Tetherhare 17 лют. 2014 р., 19:55:28

Чи може мій ворог знайти його і підписати її, щоб відмовити мені контракти?

Можна знайти ворога , що і підписати його?

Або дві угоди такі ж або вони різні. Якщо вони різні, це не має значення, що ваш супротивник робить, це не ваша угода. Якщо вони збігаються, то ваша угода повинна бути підписана ворог, так навіщо ж звинувачувати вашого супротивника за те, що ви зробили?

Поки транзакція-це правильно і прекрасно підписані, немає дійсної угоди, і тому абсолютно нічого не може трапитися.

І в разі 20 підписантів? І в разі якщо хтось не підпише, коли угода зривається? Він не знайомий може це шлях до провалу угоди, перш ніж встановити термін?

Поки всі 20 осіб підписати його, немає дійсної угоди, термін. Будь-яка спроба чогось не кожен раз, коли хтось замірявся. Якщо він не підпише, всі операції у вас не вдасться. Ви можете провалитися в неї стільки разів, скільки ви хочете, нічого не станеться. Відмова-це подія-нічого не відбувається.

Поки не буде дійсною транзакції, все, що буде відбуватися невдачі. Як тільки транзакції, вона буде успішною.

+459
Ale Yeva Tver 8 серп. 2017 р., 00:38:47

Це досить поширене явище. Що відбувається, полягає в тому, що ланцюг розгалужується по якимось причинам і деякі шахтарі на кожній стороні вилки. Вони обидва мають свої транзакції в транзакції басейн і тому в кінцевому підсумку включити його в блок. Так що ваша угода закінчується на кожній розвилці.

Зрештою, це не має великого значення, хоча як мережа буде врешті-решт домовитися, який виделкою правильно.

Зазначимо, що нещодавно в тестовому режимі було досить некерованим, регулярно скидає труднощі створення ситуацій, в яких 100С блоків створюються в хвилину. Це створює багато мережевих вилок і деякі з них можуть бути дуже довгими, як у вашому випадку. Також з-за великої кількості вилок, деякі вузли можуть не дізналися про дану блок/вилка взагалі, якщо вона виявилася "втрата".

На mainnet, вилки кілька нечастих (пару в день) і значно коротше (дуже rarerly більше, ніж блок).

+427
GalaxyTramp 4 серп. 2011 р., 23:36:22

Так, хтось запитав мене про mast вчора.

Мабуть, це закріплено в BIP114 – Merkelized абстрактні синтаксичні дерева.

Я не міг пояснити, що це таке і які переваги це принесе нам.

Які щогли, і як вони допоможуть з масштабуванням?

+425
Alex Leidwein 6 серп. 2018 р., 20:19:13

Встановіть Електрум або збройової на автономному комп'ютері, створити детермінований гаманець, роздрукувати паперові копії, зробити годинники-лише копія вашого гаманця і завантажити його на USB жорсткий диск.

встановити те ж програмне забезпечення гаманця на онлайн комп'ютер, завантажити годинники-лише копія цього програмного забезпечення. Ти майже повністю безпечним.

Додатково:

Зберігати паперові копії в іншому фізичному місці, ніж на автономному комп'ютері. Переконайтеся, що це безпечно.

Зашифрувати жорсткий диск вашого комп'ютера, не підключайте його до мережі і використовувати надійні паролі для користувачів.

Не найпростіших сетап, але це самий безпечний варіант на даний момент, наскільки я знаю.

+410
0xbadc0de 9 квіт. 2019 р., 18:53:13

що всередині цих порожніх блоків?

Порожній блок-це блок з тільки угоди, які винагородити горнорабочей мінуючи його. В іншому випадку відомо як би Coinbase транзакції.

як система створює блоки, які є порожніми і не мають ніякої користі

Протокол призначений для того, щоб стимулювати включення максимальної кількості транзакцій в блок, нагородження Шахтаря при транзакції платежів в доповнення до блоку винагороду. Хоча не змусили по Шахтерску, щоб зробити так. Є припущення, що це пов'язано з певними басейни навмисне видобуток "порожні блоки" як роздратування, але є причини, що там може бути перевагою, так як це може дати більшу ймовірність рішення заблокувати рахунок економії часу операцій (12.5 БТД набагато краще, ніж 0 БТЦ).

Це може бути вигідно, тому що порожній блок не має для розрахунку Меркле-дерево більше ніж один раз (тому що там завжди тільки на 1 операцію, фонду). Типовий Шахтар, можливо, доведеться розрахувати Меркле-дерево кілька разів, особливо якщо вирішили заблокувати у них була здобич. Шахтар буде робити операцій додати операції, перерахувати Меркле-корінь, і т. д.

що станеться, якщо є приклад операції, як відправка BTC на іншу адресу, але ніхто його видобуток

Тому що шахтарі отримують гонорари, зрештою, Шахтар буде тягнути проводку з mempool і включити його в блок. Шахтар буде на користь угоди з більш високі гонорари, тому вони, як правило, будуть включені в першу чергу.

Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, прочитайте це і це.

+386
Pyrce 8 жовт. 2019 р., 06:18:12

У мене була ідея, щоб перемістити всі мої існуючі Bitcoins (10 бтц) від Bitcoin-Qt та/паперовий гаманець на blockchain гаманець.

Я імпортувала паперовий гаманець для Bitcoin-Qt і залишок був 10 БТС всього. З деяких причин, то я пішов і імпортного паперу гаманець на Coinbase, і ~5 БТЦ була додана.

В цей момент і Bitcoin-Qt раніше показував залишок 10 бтц. Я пішов вперед і зробив операцію по 10 BTC від Bitcoin-Qt в мою адресу Фонду.

В результаті операції тримає з 0 підтверджень і Bitcoin-Qt показує баланс 0 BTC, а угода так і не з'явився в блокчейн. Я поняття не маю, де "відсутній" 5 БТЦ і що робити. Я розумію, що подвійне витратити могли мати місце як 5 БТЦ вже була імпортована в blockchain гаманець з паперу гаманець і я спробував відправити 10 бтц від Bitcoin-Qt на.

Ось останні адреси https://blockchain.info/address/1GeQeHnJEnKfcfWonGCrj52kChyXqib5sCі ви можете побачити, що 5 БТЦ імпорт з паперу гаманець пройшов.

Яке рішення тут?

Ось як Bitcoin-Qt в історії транзакцій виглядає наступним чином: enter image description here

+373
Ammar Hafeez 18 вер. 2013 р., 14:13:18

Простіше кажучи, всі споживчі клас комп'ютерів "може" добувати Bitcoin і інших криптовалют, питання ви напевно зацікавлені в тому, що стосується profitabiltiy.

У даний момент люди як і раніше гірничо алгоритмі Scrypt заснований альткоинов з спеціально побудовані машини з декількома високу продуктивність процесора. Буде це вигідно, залежить від ваших обставин, наприклад, ціна електроенергії за кВт/год, Вартість монет ви добували і вартість бурової установки ви побудувати/купити.

Гарне місце, щоб прочитати про те, які монети є алгоритмі Scrypt/SHA256-це список альтернативних криптовалют і хорошим місцем, щоб дізнатися про вартість/ринкова капіталізація coinmarketcap.com.

+341
Robert Li 19 жовт. 2012 р., 12:15:37

так що, як каже Крапелька , і якщо я права , биткоин віддається першому Шахтаря, який отримав право хеш , так що з 21 млн Кап це означає, що ліміт операцій також 21 млн транзакцій ?

+335
kinoman1110 8 лип. 2011 р., 00:39:28

Більшість шахтарів зараз використовувати шар, але старий протокол getwork не повністю пішла.

 1. URL-адреса є кореневий каталог (/) сервера зазвичай в порт 8332, наприклад http://mint.bitminter.com:8332. Ви можете побачити, як виглядають дані тут: як я можу код биткоин в JSON-RPC в "getwork" запит в Java?

 2. Ні, це в JSON-RPC. Це в стилі RPC інтерфейс, який більш чи менш протилежні філософії для відпочинку. Це навіть не хороший дизайн RPC, а така ж процедура "getwork" використовується як для роботи, так і для повернення результатів роботи.

 3. Базової автентифікації HTTP використовується для аутентифікації. Якщо ви розмовляєте з bitcoind ви поставити ім'я користувача і пароль у файлі config. Якщо ви розмовляєте з басейном ви реєструєтеся в басейні.

Є деяка інформація про getwork і різних розширень в https://en.bitcoin.it/wiki/Getwork

+324
FLASh 25 лип. 2012 р., 07:03:51

Я настійно не раджу писати власний PHP додаток Гаманець, в якому без належного забезпечення, вашого гаманця і ваших клієнтів гаманці можуть бути порушені в майбутньому.

Але якщо ви наполягаєте на створення онлайн-гаманця, я дуже рекомендую онлайн-гаманця блокчейн. Ви можете відкрити вихідний код тут

Програма написана на JavaScript, що забезпечує другий рівень безпеки (всі операції виконуються в браузері користувача). Я думаю, що ви можете використовувати це через PHP-додаток, в якому майже всі веб-додатки за допомогою JavaScript-бібліотеки.

Ура,

-Бешир

+307
that guy 10 вер. 2013 р., 10:34:03

Я зробив 'відправити транзакцію Биткоин від мого старого биткоин Qt в основний клієнт (починаючи з версії v0.7 2-бета) кілька днів тому в якості тесту. Клієнт не оновлюється роками з приводу блокчейна.

Я можу подивитися статус транзакції на клієнті приблизно через годину після відправки воно було дано в якості -->

"Статус: 0/не підтверджено, що транслюються через 28 вузлів".

Я послав номінальної транзакції BTC на адресу, що починається з "1Б.." спадщина BTC-адресу. Вартість угоди на додану спочатку клієнтом (0.0005 БТЦ).

У мене є БТЦ ідентифікатор транзакції для відправки БТЦ - але це не з'являтися на blockchain.info через 2 або 3 дні.. ?

 • Хто-небудь знає в чому може бути проблема ?

PS - Якщо це безнадійний сценарій - це там, де я міг би переломити цю угоду ?

Зрозуміти основний оновлення клієнта буде шлях - але я перевіряю, якщо я можу так послати (як тестер), щоб врятувати мене до вас моя установка на сьогоднішній день, скачати 145gig і т. д..

Спасибі!

+290
Mic X 1 жовт. 2015 р., 11:54:59

Це дійсно не має значення все, що багато. Набір працівників, які працюють на одному блоці або кожен працює на одному блоці, дає вам ту ж прибуток в середньому. Єдиним недоліком є те, що для того, щоб шахта блоків потрібно або мати bitcoind працює, або запишіться в басейн. Якщо ви хочете, щоб підірвати кілька блоків відразу, ви повинні бути запущені кілька примірників bitcoind. Чим простіше установка, щоб просто мати один bitcoind працює і всі ваші шахтарі підключитися до нього.

Ну, це взагалі ідеальна ситуація. Насправді, ви ніколи не мені заблокувати цей шлях. Ви можете перевірити мій майнінг калькулятор і підключити ваш номер. Як довго це ваш час, щоб створити один блок? Ви можете почекати в 5 разів? Напевно, немає. Вам потрібно вступити в пул, щоб отримати менші нагороди частіше. Але зробити це швидко, як тільки ASIC майнеры підуть і прибуток дуже маленька.

Коли ви підете в басейн, логічно ви б всі працівники підключені до однієї басейн. Підключення до декількох басейни не змінить вашу прибуток, можливо, це буде згладжувати ваші доходи небагато, але зміни будуть незначними, якщо ви використовуєте великі басейни.

+288
Anbu369 16 бер. 2011 р., 10:56:26

Якщо ви нікому не довіряєте, вам потрібно прочитати відразу всю історію блокчейн, щоб створити свій власний набір невитрачених угод (UTXOs). Ви не будете тоді потрібно знову прочитати повну історію кожен раз, коли ви хочете бачити свій баланс. Невитрачені угод є достатньо, щоб зробити так.

Ваш баланс-це сума значень невитрачений транзакції на ваш гаманець. Невитрачені тут означає, що ви не витрачаєте" раніше отриманої суми на вихідні операції.

Приклад:

 • Аліса посилає вас за 1 BTC. тепер у вас є невитрачені транзакцій за 1 BTC. Ваш баланс становить сума невитрачених угод, тобто 1 БТЦ
 • Тоді Боб вирішує відправити вас 2 БТЦ. Тепер у тебе дві невитрачені операції, пов'язані з вашого гаманця, на загальну суму 3 БТЦ.
 • Припустимо тепер, що ви хочете відправити 1 BTC на Чарлі. Перевіривши, що у вас є принаймні 1 невитрачені БТЦ (що має місце), ваша транзакція буде оброблена і сума, яку ви витрачаєте, буде видалений з вашого "невитрачені" угоди. В такому випадку, угода отримала від Еліс буде тепер позначений як витрачається і буде видалена з вашого списку невитрачені угод.
 • Ваш баланс як і раніше сума невитрачених угод, тобто 2 БТЦ (від Боба)
+280
msolters 27 лип. 2015 р., 22:12:06

Тому що це можливо тільки частково підписувати угоди (наприклад, тільки один вхід), а потім дати, що незавершені операції для іншої сторони, хто може завершити угоду своїм підписом (на інший вхід). Сторони не повинні розкривати свої особисті ключі до один одному.

Тільки після того, як усі сторони підписали угоди можуть бути відправлені в мережу Біткойн. Частково підписані транзакції завжди буде відмовлено.

+277
Panda Mann 3 трав. 2014 р., 12:26:01

Tradehill не був закритий із-за відсутності ліцензії передачі грошей.

Але сенс вашого питання, що необхідно для виконання вимог, що ніхто не може толком відповісти, що так як він сильно залежить від юрисдикції.

Тепер, IMNAL, але я б сказав, що основне правило полягає в тому, що якщо ви працюєте з сервером, ви, напевно, грають з вогнем в юридичному сенсі. Існують безліч організацій по всьому світу, які будуть претендувати на владу над цим видом бізнесу.

Проте, компанія BitInstant і останні, напевно, більше в зоні безпеки з тієї простої причини, що вони купують і продають свої акції биткоинов, а не робити це від імені третьої особи. Це підпадає значно більше під місцевої юрисдикції та ліцензійних вимог буде істотно відрізнятися. Чи потрібна ліцензія передача грошей на експлуатацію даного виду бізнесу? Може бути. Це залежить від того, якщо юрисдикція вважає Bitcoin на гроші чи товар. Якщо він вважає биткоин цифровий товар, то ви, ймовірно, просто потрібна бізнес-ліцензія, і, можливо, податок з продажу ліцензії. Якщо він вважає Bitcoin на гроші, то вам швидше за все знадобиться ліцензія передача грошей, ліцензія на обмін валюти, або навіть потенційно банківської ліцензії.

Знову IMNAL, і ви, безумовно, повинні консультуватися один перед початком будь-якого виду бізнесу, тим більше в биткоин арені.

+269
Laurent Perso 11 трав. 2010 р., 01:55:34

Така угода називається сирота угоди.

Коли ви оголосити про угоду з ровесником, який пропускає один або більше з її входів, угода буде розміщений в безгоспних басейн , де вони тимчасово зберігаються в надії, що їх залежностей приїхати. Запит піде на те, щоб принести ці залежності від того, хто послав нас угоди.

Угоди не передається, поки він не може бути перевірений. Як тільки всі залежно прибути, всі вони будуть з урахуванням нормального перевірці і реле політики, і якщо прийнятно, передаються у порядку залежностей.

+194
CasualCoder3 2 черв. 2014 р., 07:47:32

Я використовую биткоин Абе (БД MySQL) для аналізу ланцюжка блоків, так що я можу імпортувати його в MATLAB для аналізу. Є що представляється мережева атака навколо block_id 225503. Щоб обійти це та інші сирітські блоків, я почав в блок таблиці і запити виберіть block_id,block_height,block_ntime,block_total_satoshis,prev_block_id від Ейба.блок, де block_id=" корпус " тоді я користувався prev_block_id і почав на останнього блоку в ланцюжку блоків і працював послідовно в зворотному напрямку, використовуючи prev_block_id , щоб вибрати наступний block_id.

+192
Dmytro Danylyk 4 трав. 2012 р., 17:29:39

Якщо у вас є тільки 10 євро в биткоин, то він в даний час не варто відправляти на ваш гаманець. Поточна биткоин плати за угоду сьогодні в середньому близько 50 доларів США. Ви можете побачити діаграму тут. Це відбувається тому, що існує величезна кількість биткоин-транзакцій, але тільки кілька угод укладається в 1Мб блок.

Якщо у вас набагато більше грошей, ви повинні обов'язково відправити їх у гаманець, власні закриті ключі. Деякі біржі як МТ. Стінка закрита і мільйони биткоинов були втрачені. Є багато вогню зараз в биткоин-спільноти, так мати свої монети-це гарний початок.

+188
anurag thakur 14 квіт. 2010 р., 01:12:15

Насправді, ви сказали, що ви втратили ваш пароль на ваш blockchain гаманець, і оскільки у вас є гаманець та пароль безпеки, потім ви повинні перевірити свою адресу BTC, в якому у вас є фонд на blockchain.info щоб побачити, якщо ваш насправді баланс є

+158
Renato Silva 16 січ. 2017 р., 20:42:27

Чи можу я надіслати майже 1МБ угоди?

Щоб мати можливість відправляти транзакції, що Шахтар буде приймати, що угода повинна бути стандартної операції. Як визначено в політиці.год

/** Максимальна вага для угоди ми готові реле/шахта */
статичний константный беззнаковий інт MAX_STANDARD_TX_WEIGHT = 400000;

Для non-Segwit операцій, ліміт становить 400,000 КБ / 4 = 100,000 б = 100 кб.

Тому, якщо у вас є попередньо Segwit угоди розміром більше 100 Кб, але менше, ніж розмір блоку межа ваги, ви повинні зв'язатися з Шахтарем, і вони зможуть додавати свої угоди, щоб їх заблокувати вручну, якщо це вигідно для них.

+115
Krzysiu 1 жовт. 2018 р., 00:05:08

Я використовую blockchain.info мій гаманець для здійснення операцій, одна з причин, чому я любив це було, тому що я міг вибрати, щоб не платити комісію за транзакцію. Але нещодавно я помітив, інтерфейс blockchain.info'и змінилося, немає ніякого способу, щоб не включати збір за операцію зараз? (чи я помиляюся?).

Було зміна в протоколі Биткоин вимагати плату за транзакцію? або там, як і раніше доступний клієнтам, які мають функцію не платити комісійні?

+101
Sol Keys 4 груд. 2010 р., 16:22:24

Якщо параметри вірні, спробуйте перезавантажити збройової, і дайте йому попрацювати протягом декількох хвилин. У мене була та ж турбота, думаючи, що це озброєння було повторне завантаження блокчейна, але це було насправді читання з жорсткого диска (слухати диск).

Після приблизно 10 хвилин, синхронізація блоку з 0% дуже швидко до 100%, потім статус змінився на "з'єднане". Наступний арсенал синхронізувати історію операцій протягом ще 10 до 15 хвилин.

Я думаю, що тут досвід користувачів помилка. Арсенал повинен був відправити повідомлення користувачеві десь щось на кшталт: "перевірка місцевої блокчейн".

+53
Yooyoo 6 трав. 2019 р., 20:09:54

Гаманець головного мозку, як правило, використовується хеш-функція пароль, щоб отримати секретний ключ. Але що робити, якщо закритий ключ сам запам'ятовується, і ми просто використовувати закритий ключ, як гаманець мозку?

Наприклад, дуже легко запам'ятати цей ключ:

Закритий ключ: 5JustSomeVeryEasyToRememberBitcoinprivatekeywalemag
Адреса: 1GtAW7vntpij1q8Mqi3FQw8R1gAd9rnRv4
+38
Jose SIERRA SALAMANCA 20 серп. 2019 р., 15:07:22

На основі ваших коментарів, я думаю, одне принципове питання ви втрачаєте, що розплачуватися з ЛН, інша сторона має бути онлайн на момент. Немає жодних сумнівів, "що станеться, якщо Боб знаходиться в автономному режимі", тому що якщо він перебуває в автономному режимі, без оплати можна.

Інша річ, ви повинні знати, особливо якщо мається на увазі, що Боб знаходиться в автономному режимі після оплати був завершений - це те, що ЛН-це складно. Багато операції залучені в кожен платіж. Для отримання повної інформації вам доведеться прочитати в статті - https://lightning.network/lightning-network-paper.pdf.

Але головне питання полягає в тому, що в рамках процесу прийняття до ОПЛАТИ, Боб отримує транзакцію штраф. Якщо Аліса не намагається транслювати Техас, який представляє собою старицю держава, таким чином, повертаючись до раніше оплати, Боб може транслювати його страту Техас, і візьмуть всі гроші в канал (навіть та частина, яка ніколи не належала йому).

З-за цього, рекомендується, щоб Боб залишився в онлайні постійно, або делегатів сторожовими вежами на цю роботу (яка не дає вишками доступ до грошей Боба).

+32
kanape 5 лют. 2014 р., 20:06:56

Я б триматися подалі від усіх цих. Нігерійські принци теж на facebook. Їх тактика, ймовірно:

 1. Знайти людину, який зацікавлений у Bitcoin, але мало технічних ноу-хау про систему.
 2. Переконати їх, що вони можуть зробити легкі гроші. Кинути в деякі слівця, щоб здавалося, що вони роблять те, чого ніхто не робить.
 3. Отримати доступ до закритих ключів, переконавши користувачів, щоб поділитися ними. Якщо це не працює, переконати користувачів, що їм треба встановити трохи програм для отримання видобутку на роботу / з роботи швидше. Це програмне забезпечення скоріше всього кейлоггер і інструменту гірничодобувного, що міни крипто без відома користувача.
 4. Прибуток і повторіть.

Ніколи не вірте те, що вам повідомили на одного користувача в інтернеті. Навіть цей пост. Завжди перевіряйте інформацію в різних частинах інтернету. У цьому випадку: сторінка клієнт StackExchange, биткоин сабреддит, на форумі bitcointalk. Ці концентратори для людей з таким самим інтересом і глибокими технічними знаннями.

+15
01egi4 18 черв. 2016 р., 09:14:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil