Як створити биткоин джерела в Windows 7?

Я намагаюся побудувати поточну биткоин джерела в Windows 7x64 - не знаю, хто ідіот-доказ підручник? Деякі кроки в комплекті док дав мені помилки.

Коли я намагаюся смоли OpenSSL з префікса msys, я отримую помилки симлинк.

Є краще прогулянки?

+167
Robert Shullich 26 лют. 2013 р., 12:02:32
26 відповідей

Биткоины створюються з допомогою блок нагороди. Комісія за операції не створюють монет, вони лише перерозподіляють їх. Отже, після того, як блок нагорода йде до 0, більше не буде створюються біткойни.

Що стосується дефляційні проблеми, код завжди можна поміняти, щоб повторно реалізувати блок нагороди. Вам просто потрібно, щоб отримати більшість вузлів для запуску нового коду, так що нові блоки будуть прийняті.

+1000
keisekenze 03 февр. '09 в 4:24

Мені потрібно надіслати невелику суму 0.00001 BTC на когось. Клієнт вимагає плату в розмірі 0.0005 БТЦ (набагато більше, ніж сума). Це здається абсурдним. Там повинен бути спосіб, щоб відправити монети безкоштовно, як вже згадувалося у кількох статтях ("немає плата за операцію"). Будь ласка, дайте мені знати, якщо це можливо, щоб відправити BTC безкоштовно і який клієнт використовувати.

+974
Sanzeev Pokhrel 24 груд. 2019 р., 03:30:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо я запостив brainwallet пароль тут кодуванні секретного ключа з нерозтраченої биткоины і Ти спокутував биткоин, я знаю, що це був хтось @AmirrezaNasiri:

  1. Як же можна йти про виявлення вашої реальної особистості?
  2. Як ваша онлайн/реальному житті тож допоможіть мені безповоротно відновити витрачені биткоины?
  3. Як мені довести, що донощик бреше, коли вони стверджують, що груба гра в руках хакера? винен хакер
  4. Якщо у мене є документ, що підтверджує вашу особу, хоча, які правові наслідки може на міжнародному рівні на основі особистості, очікувати від моєї країни закони?

Але припустимо, в кращому випадку, де онлайн-ідентичність пов'язана з відомою реального життя особистості. І припустимо, що жертви шахрайства з того, хто є громадянином тієї ж країни. Дуже малоймовірно? Ну, все це насправді сталося з $1,8 млн "рубати" входів.Іо; адміністратора відповідь на австралійські ЗМІ:

(Входів.TradeFortress Іо адмін) він сказав, що не буде повідомлення про інцидент у правоохоронні тому що були вкрай обмежені дії" він міг би зробити, враховуючи валюти не може бути легко простежується.

Це насправді дуже простий: якщо ви не тримаєте особисті ключі до біткойн, ти не володієш ним

+879
Gyliyo Diaz 15 лип. 2013 р., 19:13:59

Я новачок так що це може бути дурне питання, але на блокчейн, він каже, що мені зробили дві операції, проте, я зробив тільки одну операцію, і загальна справа не має сенсу для мене. Може хтось будь ласка, поясніть, де ця друга проводка, і що в 10 BTC на правильний шлях?

Це сторінка: https://blockchain.info/address/12b6BMrGnqm5eHiLGejWuESurbVxwVU4gk

Дякую

+872
AgileYogi 26 лист. 2016 р., 04:43:35

Є два припущення на своє питання, що не зовсім правильно.

1) кожен вузол буде тоді потрібно 68 хвилин, щоб знайти докази роботи (спроб 2^52 хеші).

Процес пошуку нового блоку є не лінійною завдань роботи, який повинен бути накопичений. Швидше, це випадковий процес. Замість купи роботи ви переживаєте, що має фіксований розмір, ви можете думати про це як лотерея: кожен може спробувати виграти, але в середньому це займає 2^52 намагається виграти. Це розходження дуже важливо, тому що...

2) чесний вузлів в мережі не працюють у співпраці.

...це дозволяє мережу для співпраці без погодження!
Кожне видобувне підприємство намагається підтвердити інший блок. Це так, тому що кожен намагається претендувати на блок нагороду за себе, тому, принаймні, одну операцію, в останні угоди, повинна відрізнятися.1
Отже, ми встановили, що ми шукаємо у випадковому процесі, і всі працюють на різних даних, ми розуміємо, що чесні учасники не дублювали роботу один одного. Тому всі чесні вузли переживають набагато більше входів, ніж противник, і, по суті, співпрацюють у пошуку нового блоку.
Як cpast зазначив у коментарях, це теж дуже важливо усвідомити, що ніхто не втрачає хід при перемиканні. Тому, тільки той момент, що блок вимагає, щоб поширювати через мережу втрачається, і всі перейдуть на новий блок з одним просто знайшли як батько, як тільки вони отримують його. Нарешті, це означає, що ми повинні порівнювати гірничо владі чесні мережі з гірничо силу супротивника для того, щоб побачити, хто може створити велику мережу. І як ви самі сказали, з зразковими номерами мережі 2^15 разів могутніше, ніж супостат.


1 Крім того, вони можуть працювати з різних наборів операцій, операцій буде в різному порядку для різних шахтарів, мітка часу змінюється щосекунди, і вони додати більше випадкових даних, щоб спробувати різні входи.

+819
user59415 23 жовт. 2011 р., 02:47:04

Ніхто не має верхню руку в цьому процесі. Так що не варто P і Q дорівнюють один одному?

Шанси знайти правильного заголовка блоку, який відповідає меті, підвищує вимоги пропорційно кількості спроб. Це означає, що вона пропорційна потужності майнінгу, що у вас є. Навіть якщо є два гірники, один може бути з допомогою величезного центру обробки даних (розмір США), в той час як інші можуть видобуток корисних копалин на його 10-річний ноутбук. Їх потужність майнінгу не буде таким же, і, отже, P і Q не рівні один одному. Хэшрейт-це показник, який буде використовуватися, щоб з'ясувати ймовірність Шахтар знаходження наступного блоку.

Тоді все, що зловмисник повинен зробити, це сформувати пул, чиї обчислювальні потужності більше, ніж Max(p_i). Я щось пропустила? Іншими словами, басейн з максимальною обчислювальної потужності може вже напасти на блокчейн.

Те, що ви описуєте-це 51% атаки. При поточної потужності мережі Bitcoin, це вимагатиме величезних інвестицій (мільярди доларів) від особи, яка планує зробити такі напади. При цьому рівень інвестицій, економічний стимул для подібних атак може бути крихітним, якщо це стан актора, який намагається знищити довіру в мережі. Навіть якщо шахрайські Шахтар накопичує більше 50% хэшрейт мережі, повні вузли можуть спробувати залатати себе відкинути такі блоки (наприклад: якщо зловмисник намагається транслювати довгий ланцюжок, що є > 6 блоків відрізняється від оригінальної ланцюга, щоб не допустити подвійних витратах).

+782
jiwox ujixe 28 січ. 2013 р., 19:20:00

Я думаю, я знайшов один з найдовшою firstbits http://blockchain.info/fb/1234567891234567891234567891w

+730
Padro 28 вер. 2018 р., 01:05:02

Транзакції можуть відбуватися дуже швидко і вкрадені монети можна обміняти руки, подрібнювати і змішувати з іншими монетами кілька разів, перш ніж крадіжка буде виявлена. Багатьох невинних сторін (будь то купці, біржах або інших осіб) можуть бути порушені. Хто буде відповідати?

+729
Spartibartfast 21 бер. 2011 р., 17:34:53

Я новачок в розумінні биткоин, але просто читати це:

Якщо UTXO перевищує потрібне значення угоди, їх має надходити в організм у повному обсязі і зміни повинні бути згенеровані в угоді. Іншими словами, якщо у вас є UTXO вартістю 20 Bitcoin і хочуть платити тільки 1 биткоин, транзакція повинна споживати всього 20-биткоин UTXO і провести два виходи: один платить 1 биткоин до потрібного одержувача і ще платити 19 Bitcoin в зміни на ваш гаманець. В результаті неподільний характер виходи угоди, більшість біткойн-транзакції доведеться провести зміни.

Не знаючи чого, я не розумію, чому не можна просто розділити биткоин довільно, як ціле. Я бачив, як ці:

Цікаво, якщо це рішення було прийнято з деяким істотним причин або якщо це просто "його, тому що це все одно, що" подібне.

+726
Yesh 29 бер. 2012 р., 10:51:09

Де БД буде?

Якщо БД зберігається в центральне сховище, то биткоин вже не децентралізована.

В принципі, БД повинні зберігається в розподіленій мережі вузлів чесним, і поділився у мережі P2P. Однак, нам потрібен спосіб для одиночних вузлів, щоб мати можливість перевірити, якщо блок не підробляли. Введіть код/хеш: це щось складно створити, (підробити), але легко перевірити. Потрібно підібрати правильний код для блоку хеш, щоб слідувати критеріям, і потрібен час, щоб знайти працюючий код. (З іншого боку, перевірка хеш-це швидка робота)

Зараз, звичайно, нам потрібен спосіб, щоб "законно" генерувати випадкові код-там немає центральної влади, роздають спеціальні слова. Введіть шахтарі: поки майже всі гірське населення працює в напрямку створення ідіотів, а для "хороших" блоків (блоків, що містять всі транслювалося угод з не підробки), ми можемо гарантувати, що всі створені блоки приходять з цих шахтарів, і, таким чином, ці блоки є "законними".

У той час як операції отримують ефір, немає ніякого способу дізнатися, якщо угода дійшла до решти світу. Я можу прямі угоди на вас і зробити його дивитися , як я дав тобі гроші, коли я не. Однак, випічки транзакції в блок-це щось майже неможливо для будь-якої людини, щоб робити те, що він був у гонці проти більшості шахтарів.

См. також: http://codinginmysleep.com/bitcoin-mining-in-plain-english/

+715
tramsgar 20 груд. 2019 р., 05:49:47

Поглянувши на недавню історію биткоина, скажімо, один рік, один бачить багато проблем, які можуть перешкодити більшості проектів. Там був міхур спекуляції, падіння цін, багато писаки на гучні сайти, биткоин звинувачують у сприянні торгівлі наркотиками і так далі. У той же час було кілька випадків, коли биткоин був помічений в позитивному світлі - мабуть, тільки хороша серія дружина. З цього можна зробити висновок, що проект може зазнати невдачі.

Реальний стан проекту Bitcoin є трохи більш складним, ніж це. Там зав'язані великі гроші з ним (шахтарі та інвестори), і стандартний клієнт досить зоряних шматок програмного забезпечення, але в той же час є кілька можливостей, щоб насправді витрачати біткойни осмислено, і велика екосистемою Bitcoin спирається на сумнівну безпека сторонніх додатків.

Взагалі, биткоин, проект, ймовірно, пройти через період ремісії від загальної уваги, сподіваюся, що дає достатньо часу для сторонніх додатків, щоб підтягнутися, користувачів системи повільно рости і так далі, і тільки потім стає більш помітним, коли він почне заміняти інші онлайн платіжні системи. Крім того, деякі великі биткоин рішень може бути виведений з ладу і весь проект може постраждати із-за цього (скажімо, якщо біржі MtGox припинила свою роботу).

Биткоин не мертвий, і він, ймовірно, не буде сформовано великих статей Новини.

+691
NielsKuil 24 лист. 2014 р., 19:05:02

Я не хочу використовувати сторонні сервіси або API, як блокчейн про Blockchain гаманець. Я не хочу, щоб завантажити і обробити всі блокчейн.

Якщо ви не хочете використовувати 3-й партії API-інтерфейси, ви повинні мати свій власний сайт, який вимагає завантажили повний блокчейн. Є блокчейн торрент https://bitcoin.org/bin/block-chain/ що прискорює процес завантаження, і там передовий биткоин сайту бібліотеки http://bitcore.io які інтегруються з биткоин ядра.

Є більш надійний блокчейн в якості послуги, як BlockCypher https://dev.blockcypher.com що програмування не залежать від мови програмування. Я використовую його весь час, і я задоволений.

+685
Dulan Chiranthaka 12 бер. 2019 р., 19:48:25

Б Samsung Chromebook не бути підходящим вибором для запуску оффлайн гаманець??? Я читав, що хромбуки працювати в Unix на основі ОС. (Я б, очевидно, відключити мережу, Bluetooth і т. д.)

Дякую

+685
user3596844 21 вер. 2018 р., 09:08:07

Я натрапив на це у вихідному коді ECKey.java:

"Являє собою еліптичну криву громадських і (за бажанням) закритий ключ, використовувані для цифрового підпису , а не шифрування."

Чому ви не зашифрувати його? Було б корисно, щоб бути в змозі зробити це, наприклад, ви можете написати повідомлення комусь, що тільки вони можуть прочитати. Це принципова проблема або просто питання часу, щоб це реалізувати? (Я радий це писати, якщо це можливо.)

+670
Simon Berka 13 лип. 2019 р., 17:54:43

Я не найбільш знайомі з альткоинов, але...

  1. Так, я впевнений, що ви можете. Тому що в основному ви добували блоки, використовуючи інформацію зі свого сайту, так що я не бачу ніякої шкоди. Я ніколи не перевіряв це, тому що мені ліньки і я не бачу сенсу робити свій власний альткоины. Так що не цитуйте мене на цьому.

  2. Скрипт не потребує OpenCL. Якщо я не помиляюся, OpenCL-це головним чином використовується, щоб дозволити GPU для шахти.

+611
Ji Ka 29 січ. 2011 р., 06:26:11

Клієнт не гарантує колег прийняти його. Якщо жоден з ваших колег реле угоді, то він, ймовірно, ніколи не потрапити в блок і залишиться непідтвердженими назавжди. Ваш клієнт буде продовжувати робити спроби періодично реле угоду, і ви в кінцевому підсумку може підключитися до клієнта, який буде ретранслювати угод, які не мають винагороду або на ваші монети з часом може вам достатньо старий, що стандартний клієнт буде ретранслювати їх без плати.

+609
Fresz 15 груд. 2019 р., 13:19:11

Тут можна знайти покроковий опис того, як биткоин-адресу автоматично: https://en.bitcoin.it/wiki/Technical_background_of_version_1_Bitcoin_addresses

Коротка відповідь: Биткоин-адреса складається з <version_byte><20 байт хеш-функція ripemd-160(ша-256(відкритий ключ))><4 байт контрольної суми> = 25 байт

Контрольна сума-це тільки перші 4 байти ша(ша()) дані попереднього

+567
Adib Becca 11 трав. 2012 р., 21:32:22

Погляньте на: http://bitcoinstatus.rowit.co.uk/

Нібор на список розсилки bitcoinj створив цілу серію графіків мережі биткоин Р2Р.

+565
Chris Ramey 14 груд. 2014 р., 17:13:04

Ви могли б використовувати https://btct.co/ - віртуальна фондова біржа схожа на GLBSE.

+399
CBusBus 6 січ. 2014 р., 14:30:48

на Windows, наприклад:

oclvanitygen.exe -Д 1:0 1YourName
+395
Albert Romkes 16 серп. 2014 р., 10:47:21

В Bitcoin Core не використовуйте насіння фрази. Ваш пароль є просто пароль для гаманця.DAT-файл. Особисті ключі є похідними від пароля. Для того, щоб відновити ваші биткоины, вам необхідно мати гаманець.DAT-файл.

+383
Gizelle Gjrljaj 4 жовт. 2013 р., 17:57:17

Насправді, це гірше: канали оплати можуть тільки перевести баланс, який належить відправнику в ньому. Так що, якщо Девід і Роб кожен заплатив 25BTC в канал, Девід може відправити 25 BTC на Роб.— Однак, їх може бути кілька шляхів від Аліси грабувати, які могли б паралельно виділити 100BTC грабувати.

Є цікавий компроміс тут: Биткоин блокчейн легкоатлетів в суми повинні бути погашені, але обмежені в пропускної здатності транзакцій. Мережа блискавка з іншого боку практично не обмежений у транзакционную продуктивність, але обмежені в розмірах, щоб бути відправлені. Саме тому транзакцій на блокчейн оцінюються за вартістю їх включення в блоці, тобто основним "вузьким місцем", та трансакції в мережі освітлення, ймовірно, буде оцінений в основному по відношенню до вартості їх передачі. Очевидно, це сприяє більшій передачі значення на Blockchain і дрібних платежів, щоб перейти до мережі освітлення. Однак, відправка меншого розміру вимагає менше заблокованою в розмірі, і буде легше знайти маршрути.

Отже, він може насправді просто відпрацьовують.— Ми побачимо, коли він іде жити на ланцюжку блоків Bitcoin.

+366
CR269518 10 бер. 2019 р., 13:45:39

Термін для такого сайту-це блок Explorer, і, є багато з них. Серед перших в Гуглі за "блок-дослідник" є:

+309
pitastic 24 лип. 2019 р., 06:46:33

Я читав багато статей пояснити биткоин військовополонених, але кожна стаття подається форма копіюють один одного. вони просто вказують на знайти запустити спеціальну від 1 року, але я до сих пір плутають, чому знайти число nonce-це так складно? Я знаю, що хеш-значення нижче цільового рівня складності.

наприклад блок #502500, значення nonce 3965324040, тому цей блок хеш-значення менше, ніж мета, коли код дорівнює 3965324040.

якщо я почну з 1 збільшення nonce під 3965324040, це означає, що комп'ютер робить те SHA256 3965324040 раз, але майже кожен пул вже досяг PHash/S, тому їм просто потрібно менше 1 секунди, щоб знайти код?

після 2016 друге перейти до наступного труднощі? тому що вони просто взяли на 1 секунду, щоб знайти код.

я щось пропустив?

Блок #502500 від Blockchain.info

+256
Kiran Kumaran 11 лист. 2019 р., 05:37:33

Найдорожча частина перевірки угоди, перевірка алгоритму ECDSA, кешується.

+225
iamed18 11 лип. 2013 р., 02:37:08

Мені потрібні поради з приводу заробітку з Bitcoin Мені теж потрібна допомога з цим

+137
Vladimir Mikryukov 22 лип. 2014 р., 16:26:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil