Синхронізація офіційний гаманець Bitcoin вперше; на 95% початок руху назад

В. О. 9900 блокує інші, 9904 блокує інші і сумарний відсоток синхронізації зменшується. Це нормальна поведінка? Я на мобільне Широкосмугове підключення, але з'єднання по протоколу HTTP працює нормально. Він також говорить, що у мене 8 активних сполук, який я розумію максимум?

Спасибі.

+733
haters 20 лют. 2018 р., 18:24:27
38 відповідей

Є деякі ЗМІ, які стверджують, що якщо коефіцієнт обміну BTCUSD крапель досить далеко, скажімо, нижче $5к за БТЦ, що видобуток більше не буде прибутковим. Але, я не бачу, як це має сенс, тому що як тільки биткоин досягне 21 млн монет стимул для майнер товариства за угодою плату.

Не плата за транзакції для майнінг просто підійти, щоб покрити витрати на видобуток корисних копалин?

+956
tracey funk 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що це буде коштувати сотні мільйонів доларів за 51% атаку на биткоин, але якщо хтось зробив це, купив обладнання і т. д. Можна ядра биткоин або будь-яка інша програма, бути легко налаштовані, щоб робити те, що вони хочуть (е. р, ігнорувати блоків, що містять певні операції для того, щоб спробувати позбутися від нього), або такі ж зловмисникові потрібно писати своє власне програмне забезпечення?

+951
Rupesh Goud 27 трав. 2012 р., 11:03:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тільки недавно дізнався, що ваш публічний ключ + закритий ключ хэшируется разом, щоб сформувати свій биткоин-адресу. Це правда?

Може хтось будь ласка, підтвердіть, якщо виконуються наступні умови:

 • Якщо биткоин-адреса ніколи не відправляли кошти, ви повинні вгадати публічних + закритий ключ биткоин-адреси.
 • Якщо биткоин-адреса вихідного платежу, відкритий ключ, тепер у відкриту і вам потрібно буде тільки вгадати секретний ключ.
 • Один адреса паперові гаманці, що відбувається угода має ризик крадіжки коштів з допомогою відкритого ключа Тепер у відкриту.
 • Є сайт, який містить список всіх биткоин-адрес з їх відкритих ключів, що також досі має великої суми биткоинов в ньому?
+949
Suze 14 серп. 2018 р., 17:14:19

За останні два місяці я була здобич, без пригод, з використанням stratrum proxie на мій блок кубики. Я біжу proxie, чергуючи, від двох різних систем, так що я не вірю, що щось змінилося на стороні ПК, або я очікую, що один з них до цих пір працюють. Єдине, що я зробив, що відрізняється, це спробувати змінити басейни ппц басейн урізноманітнити свій заробіток. Так як я намагався змінити басейни я більше не можу помоєму на будь-який басейн (в тому числі BTCGuild, якої в мене ніколи не було проблем раніше. Я отримую повідомлення про помилки, які я не можу розшифрувати, а я не знаю, що робити про це. Хто-небудь стикався з цією проблемою раніше, і якщо так ви знайшли рішення.

here is an image of the errors I am receiving

and one more

Якщо у когось є якісь пропозиції, я буду вічно в боргу. Я в повній розгубленості, як вирішити цю проблему. Дякую, що знайшли час, щоб подивитися.

+922
Beliau Kdg 17 вер. 2014 р., 21:42:27

В мережному протоколі, раз представлені як в Unix тимчасові мітки зберігаються як беззнакові 32-розрядні цілі числа.

це час перетворюється в 32-розрядний шістнадцятковий для обчислення хеша, якщо так, то як ?

Биткоин використовує бінарний протокол. Нічого не наговір. При перегляді двійкових даних, ваш інструмент може відображати дані в hex, але ви не можете безпосередньо використовувати ці символи для майнінг і т. д.

+901
Dan Borza 6 січ. 2012 р., 23:19:29

Схоже, що плата, надана вами, є занадто низькою, і його загальна сума нижча, ніж плата реле (==мінімальна сума внеску, який може гарантувати, що ваша угода буде перераховуються в мережі). Ви можете знайти цю суму шляхом виклику getinfo функції і приймаючи "relayfee". В даний час "relayfee" знаходиться за 0.00001000 BTC в Mainnet.

+872
Ben Tam 27 лют. 2019 р., 17:49:07

Схоже, що є багато способів, щоб пройти біткойн-адреси. Я шукаю кращі практики, і я теж шукаю документована логіка, як звичайні гаманці зробити це так що я можу повторити свою поведінку.

Наприклад, Трезор створює перший адресу в цьому місці: м/49'/0'/0'/0/0, а потім на наступний адреса м/49'/0'/0'/0/1, і так далі. Таким чином, представляється, що було б легко просто використовувати ітератор над останньою цифрою.

Але, коли ви витрачаєте від М/49'/0'/0'/0/0, вона рухається залишилися до М/49'/0'/0'/1/0 . Так, раптом, я не тільки потрібно проходити по останній цифрі, у мене теж є, щоб виконати ітерації по передостанній цифрі. Я міг би сказати "передостанній", але я сказав, що передостанній, тому що це звучить більш розумним.

Є стандартна практика для обходу адрес? Щось подобається, продовжуйте обхід за адресами, поки ви не натиснете адресу без операції? Або, можливо, сказати три адреси поспіль без операції? Чи це дійсно дикий захід і ми просто робимо те, що хочемо?

+869
077 9 трав. 2013 р., 11:03:04

Ми можемо зробити обґрунтоване припущення про це.

Ми можемо подивитися на ті потужності, які рекламують різні басейни. Ми можемо подивитися, які IP-адреси в блок вперше побачили на. Ми можемо подивитися на всіх блоку. (Элигия.ст хвацько врізав цитати з Біблії.) Ми також можемо здогадуватися за розміром з гірського басейну, дивлячись на її Alexa rank.

Але ми не знаємо напевно.

Ця сторінка використовує рекламований hashrates з басейнів: https://blockchain.info/pools

+794
Ken Meyers 30 бер. 2017 р., 22:47:20

Згідно Ethash алгоритм , описаний тут, обчислення кожного значення Nonce вимагає петлі 64 ітерацій, де кожна ітерація читає блоку 128 байт від псевдо-випадкове місце в пам'яті.

Повідомляється хеш-тариф для NVIDIA для відеокарти GTX 1070 навколо 30MH/s, що означає, що кожну секунду цього процесора значення 30.000.000 ідіотів ітерацій х 64 х 128 байт пам'яті. Це 245.76 ГБ/сек.

Я не зміг знайти пікової пропускної здатності пам'яті, що 1070 здатний, але цей потік передбачає, що це має бути 197.76 Гбіт/с, і Ethash-це досягнення навіть більше того. Howcome?!

Крім того, я очікую, що читання з різних місць пам'яті (на відміну від послідовного читання) призведе до неефективного використання пам'яті, але, здається, це дійсно не має значення?

Я би дуже вдячний, якщо хтось може прояснити, спасибі!

+760
alliaces 25 жовт. 2011 р., 08:24:11

У мене є старий гаманець.DAT-файл (з архіву) і клієнта не встановлено, так як дуже довго. Останнім часом деякі операції були зроблені (БТЦ були відправлені в мою адресу).

Це старий гаманець.файл DAT дозвольте мені бути власником нові гроші? Я читав, що 100 приватна ключі генеруються заздалегідь і є в наявності файлу. Чи означає це, що я можу отримати 100 угод після прийняття мого клієнта (він був у Bitcoin-Qt з/биткоин-ядра) в автономному режимі? Або що ці 100 ключів?

+759
Kylie Manalo 2 груд. 2017 р., 11:43:01

Це може працювати. Учасникам потрібно надавати достатні кошти на біржу, щоб захистити інших від їх невиконання. Але біржа ніколи б не доторкатися до будь-яких биткоины.

Коли ви продаєте биткоины, вам доведеться нести відповідальність за будь-яке зменшення вартості биткоинов між тим, коли ви продали їх, і коли ти зрадив їх. Раціональні продавці буде ціна цього ризику в їх спредах і намагатися доставити якомога швидше.

Швидше за все, покупець матиме можливість скасувати покупку, якщо продавець не доставить. Якщо ціна впала, то покупець буде нести відповідальність за різницю в ціні.

Проблема з такого сервісу, принаймні сьогодні, це буде важко для людей, щоб купувати і продавати на ньому. Покупців доведеться чекати доставки і, можливо, вимикач знаходиться і продавці повинні швидко доставити або ризикуєте втратити гроші. Це призведе до зростання цін покупки і низькі ціни продай, який міг би привести до відмови прийняття.

Він може стати популярним серед людей, які хочуть спекулювати на ціні биткоина з кредитним плечем. Ви могли б продати биткоины у вас немає, наприклад. Покупець не хоче біткойни, вони просто хочуть отримати прибуток, якщо ціна йде вгору.

+685
user84775 4 лют. 2012 р., 03:22:50

Мій друг передав 0.00369135 БТЦ від Coinbase щоб мій zebpay , але я отримав тільки 0.0028 БТЦ . Чому різниця в цифрах ?

Будь ласка, дайте мені знати

Дякую

+643
patchariadog 28 січ. 2010 р., 14:49:00

Крім HD-гаманця техніки, ви могли б хотіти досліджувати "стелс-адресами", які є новими для биткоин. Не знаю ні одного простий у використанні, гаманці, підтримують стелс адрес, але якщо ви знаходитесь в Darkwallet.

В рамках libbitcoin в даний час підтримує стелс-адресою можливість для Bitcoin, зокрема, побачити ВХ команду, яка, до речі, закривається ЗХ команди також зазначив Андреас Антонопулос по книзі - на о'рейлі. ВХ-це чистий C++ код в той час як SX був комбінацією C++ і Python.

Я підозрюю, що незабаром гаманець, в даний час високої чіткості зображення буде одним з перших, основний мобільний гаманець додатки, що підтримують стелс-адрес, так як він побудований вгору по libbitcoin фонду.

Я вважаю, що одна з головних проблем, з адресами стелс як відправника, гаманець і гаманець одержувача повинен підтримувати його, тому що адреса формант дуже відрізняється від типових биткоин-адресу. (Ще не експериментував з ВХ достатньо, щоб сказати, якщо це справедливо для деяких.) Адреси стелс ефективно виконувати Діффі-Хеллмана-Меркле обміну ключами за сценою. Більш детальна інформація повинна бути доведена до цього.

У двох словах, адреса винаходу стелс Пітер Тодд буде великий друку на візитних картках, щоб поділитися зберігаючи ваш фінансової конфіденційності. Тільки чекає стелс адреса BIP63, які будуть розміщені на https://github.com/bitcoin/bips. Не впевнений, що політика...

+624
Phurba Tshephel Tshering 9 квіт. 2014 р., 05:24:39

Кожен хоп вздовж траси передається в повному обсязі, включаючи тарифи з нового HTLC, а всередині цибулю пакет, вони сказали, скільки з нього вперед до наступного стрибка. Вони можуть тому визначити, чи достатньо надається за плату вони рекламували на своєму власному сайті, і якщо плата недостатньо, їх можна просто видалити HTLC без переадресації, повертаючи fee_insufficient збій код до попереднього вузла в маршруті.

Є можливо стан гонки, де мита були змінені, тому що останні channel_update надсилається разом з fee_insufficient відмови, так що гравець може повторити маршрут з оновленням збори.

Кожен HTLC залежить від отримання payment_preimage або тайм-ауту. В даний час, той же прообраз використовується для кожен перехід по маршруту, який робить платіж від Аліси до Бобу умови Дейв випускаючи образі Чарлі, який потім може направити його Вася, який потім пересилає його Алісі.

Якщо передостанній сайт намагається вперед менше, ніж передбачувана сума, призначення платежу, призначення платежу буде реагувати з невиконанням код incorrect_or_unknown_payment_details, який буде також видалити HTLC. Кожен вузол вздовж траси будуть потім вперед таким же невдахою і компенсують один HTLC, і ніякі гроші не змінять руки.

+613
Jeremy Pino 4 вер. 2014 р., 12:43:01

Що я не розумію, як до вас на баланс гаманця. Потрібно невитрачені виходи запиту для кожного відкритого ключа в гаманці, які я створив?

Коротка відповідь: так. Роду.

Вам потрібно знайти всі ключі, щоб обмежити розрив (більшість гаманців використовують 20). Побачити Bip32 і 44. Якщо ви дійсно хочете, ви могли б піти далі. Тоді вам пошук utxo для цих.

Або ви могли б просто використовувати mybitprices.info яка знайде використовуються адреси для вас, і можете також роздрукувати транзакцію звіту. Вихідний код на GitHub, ви можете знайти його за посиланням вище.

+611
Blake Kincaid 13 трав. 2017 р., 13:00:13

Є усунення аспект хеш-найдорожча частина, для комп'ютер? Або збирає операцій і підтверджують їх більше дорого?

Знайти nonce, яке виробляє правильний хеш є найбільш обчислювально витратною частиною.

Як підтвердити угоди? Вони повинні пройти весь блокчейн, або тільки знайти самі останні книги, яка показує обидва користувача баланс для підтвердження?

Блокчейн-це єдиний биткоин книгу. Один підтверджує угоди, підтвердивши кожен з них. Для підтвердження угода дійсна, вона повинна відповідати певним правилам. Одне з цих правил полягає в тому, що кожен з входів транзакції повинні бути підписані правильно.

Введення проводок від виведення низки попередніх угод. Біткойн-вузол, який хоче перевірити транзакцію підтримує список всіх невитрачених попередніх угод (цей список регулярно оновлюється і містить лише невелику частину блокчейна), тому він може легко знайти вихід, введення поточної транзакції вказує. Вихід повинен бути в цьому списку невитрачені угоди. Вихід є всі дані для перевірки електронного підпису відповідних вхідних даних.

Тому вузол, який перевіряє блок, робить вище перевірка вхідного сигналу для кожного входу кожної угоди.

+575
Huperniketes 29 серп. 2015 р., 22:31:07

Автошоу вже були пропозиції по поліпшенню операцій відбору, в порядку черговості пріоритетів за додаткову плату пріоритетний метод (насправді це визначення пріоритетів на основі збору і час очікування - тим вище гонорар і чим довше чекати, тим більше ймовірність транзакція буде включена до блоку), але для цього методу буде здійснюватися в робочому порядку, інші зміни теж потрібні.

Збори завжди були включені в Биткоин, це не нова ідея з самого початку. Я завжди думав про нього, як користувач платить системі, але нещодавно дізнався це, по суті, обмежений пропускною здатністю аукціону. Саме тому останнім часом збори здавався таким високим.

Оскільки це завжди необхідно для шахтарів, щоб їм платили за роботу, це не є необґрунтованим для зборів буде введена так рано, щоб дати час для стабілізації, перш ніж заблокувати нагороди і зовсім пішли в 2140.

+544
claudiapro 13 черв. 2013 р., 11:02:32

Я правильно припускаю, що біткойн-транзакцій (https://blockchain.info/nl/charts/n-transactions-excluding-popular) являє собою "використання в реальних угодах", отже, він зовсім не представляють біржових торгів угод?

Чому я питаю це тому, що обсяг операції проти угод співвідношення не доступний: (https://www.quandl.com/data/BCHAIN/TVTVR-Bitcoin-Trade-Volume-vs-Transaction-Volume-Ratio) і мене трохи бентежать імена змінних.

Коротше: Це https://blockchain.info/nl/charts/n-transactions-excluding-chains-longer-than-100 угоди обсяг? (Купівлю реального життя товару і т. д.)

Спасибі.

+534
Michael336 12 лист. 2012 р., 01:31:05

Це небувала ситуація в світі програмного забезпечення. В інших однорангових систем (думаю, Skype або BitTorrent або будь-який інший), оновлення програмного забезпечення для виправлення помилок і додавання нових функцій, і якщо користувач не оновлює своє програмне забезпечення найгірше, що може статися, що їх програма буде працювати з деякими проблемами.

В Bitcoin ситуація кардинально відрізняється, тому що система повністю заснована на досягненні консенсусу на щось. BitTorrent або скайп насправді не потрібно, щоб досягти консенсусу про що завгодно. Впевнений, що ще є протокол, що клієнти повинні слідувати для системи, щоб працювати, як очікувалося, але навіть якщо ці правила трохи відрізняються від клієнта до клієнта, в цілому система досі функціонує.

З Bitcoin, консенсус-це те, що робить всю систему можливо. Правила як досягти консенсусу врізані (насправді жорстко) всередині клієнта/вузла, всі люди біжать. Тепер, якщо є деякі клієнти, які мають інші правила, ніж інші, що стосується консенсусу, то вся система в різних варіантах створення ефективно різні версії биткоина.

Насправді, можна піти далі і сказати, що Bitcoin-це набір правил (власне алгоритм) для досягнення консенсусу. Якщо ви не використовуєте ці правила, ви не використовуєте биткоин, ви використовуєте щось інше (2.0 Биткоин, Лайткоин 2.0, що...).

Тепер ви розумієте, чому це дійсно безпрецедентна ситуація в світі програмного забезпечення (можливо, крім вилки 2013 року). Якщо ви міняєте правила, то фактично ви створюєте нову версію Bitcoin, і ви повинні змусити всіх перейти на нову версію - і я не кажу про тільки шахтарі тут; і всі люди, які працюють з клієнтами на своїх телефонах, або на своїх комп'ютерах; всі веб-гаманці; всі обміни. Вони всі повинні оновити свій код, в іншому випадку ви, по суті, створили іншу систему, яка не є биткоин.

Так що відповідь на твоє питання про "хто приймає рішення про правила", це справжні люди, керуючі биткоин програми, які вирішують в кінці дня.

Редагування як було зазначено у коментарях, що стосуються конкретного розміру блоку питання, СПВ клієнти насправді не повинні бути оновлені, тому що вони не перевіряють розмір блоків - вони довіряють шахтарі, робити перевірку до них.

+509
Nekoframe 21 бер. 2016 р., 17:34:46

Це не спосіб створення заголовка блоку. Заголовок блок побудований в якості версії, хеш попереднього блоку, Меркле корінь, мітка, поле nBits і одноразовий код. Один раз по частинах у байт, заголовок двічі хэшируется з допомогою SHA256 не один раз. Поширеною помилкою є хеш рядка в шістнадцятковий байт, ви повинні хеш самих байтів.

Дивіться тут для отримання додаткової інформації: https://en.bitcoin.it/wiki/Block_hashing_algorithm

Хеш-це хеш блоку. Це нічого не дасть хеш наступного блоку після цього, немає ніякого способу, щоб знати, що наступний блок хеш буде і є багато можливих хешей це може бути

+412
FailedFace 15 вер. 2011 р., 10:32:40

Я хотів би знати, якщо угоди пастці вважаються стандартними з поточним клієнтом Bitcoin. Якщо відповіді немає, це означає, що ви повинні використовувати інший клієнт або це до вибору користувача? Крім того, якщо хтось хоче побудувати такої угоди, структуру він повинен мати?

+406
Jeoff Wilks 20 бер. 2015 р., 11:52:38

Наприклад якщо я покладу гроші на Кракена з моєї кредитної картки, і я не куплю ні однієї монети, вони просто залишитися на мого облікового запису користувача, так як вони зняті з мого банківського рахунку є кошти, розміщені в чудовисько банківський рахунок або ?

Це питання також може бути запропоновано для будь-якого сайту веб-додаток, яке приймає депозити на рахунки користувачів ..

+362
Stephen Brimhall 28 серп. 2010 р., 08:01:43

Подвійний витрати не має нічого спільного з подвійним натисканням на кнопку Відправити.

Він включає в себе зловмисником, який не буде використовувати стандартний клієнт. Він буде рубати один, щоб уникнути будь-яких клієнтські ліміти, відправивши дві угоди в різні боки блокчейн виделкою, так що обидві сторони не знають про угоду послав до колеги і включає проведення в роздвоєний версія.

Якщо вам вдасться зробити це, використовуючи обидві угоди, щоб заплатити за щось і приймаються, після реорганізації (процес, при якому вила вирішуються) тільки з одного боку вилки будуть збережені, так що блокчейн буде ОК, як тільки одна транзакція буде зберігатися, але у тебе обидва платежу, ефективно використовуючи ті ж монети, щоб заплатити два різних продавців і одна з них втратить те, що ви заплатили.

Як бачите, це не звичайний сценарій. Вилки більш менш поширених, але не дуже глибокий, так як вони зазвичай вирішуються в межах одного блоку. Ось чому рекомендується приймати транзакції тільки після шести підтверджень, як вилку з шести блоків, майже неможливо з'являтися в нормальних умовах. Але зауважте, що навіть це сталося, коли помилка між версіями програмного забезпечення зберегли деякі шахтарі з шахти погоджуючись на те, що інакше було консенсусу філії.

+358
dracuella 6 груд. 2016 р., 06:39:26

Ви можете обчислити це самостійно. Використовувати API, щоб отримати прибутки і збитки за період 14 очок і поклав його у формулі, описаної тут: http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:technical_indicators:relative_strength_index_rsi

+342
user3319123 4 лист. 2010 р., 05:14:40

якщо ви подивитеся на формат channel_update повідомлення, ви зрозумієте, немає поля ид_узла в повідомленні. С. Ф.:

тип: 258 (channel_update)
відомості:
[64:підпис]
[32:chain_hash]
[8:short_channel_id]
[4:мітка]
[1:message_flags]
[1:channel_flags]
[2:cltv_expiry_delta]
[8:htlc_minimum_msat]
[4:fee_base_msat]
[4:fee_proportional_millionths]
[8:htlc_maximum_msat] (option_channel_htlc_max)

Таким чином, як я прочитав RFC полягає в тому, що колега може вирішити, в чорний список ид_узла своїх однолітків (той, хто поширює ковані / протиправного channel_update повідомлення у цьому разі можна було б не створювати DoS-атаки на який-небудь випадковий ид_узла (жертва), але для себе, як саме він повинен спрацювати.

+310
Rocky Inde 16 черв. 2017 р., 02:45:50

Це пов'язано не тільки з блискавкою, але залишається вірним для будь-яких критично важливих додатків, які ви запускаєте на вашому комп'ютері при підключенні до домашньої мережі. Якщо у вашій домашній мережі скомпрометований, то зловмисник може підвищити свої привілеї і скомпрометувати машину, на якій ваш сайт блискавка працює (а також інших критично важливих додатків). Блискавка вважається аналогічно тому, як ви носите готівку у вашому гаманці. Це допомагає дуже легко зробити невелику операцію і в той же час це не кінець світу, якщо ви втратите готівку зі свого гаманця. Ваші основні заощадження зберігаються в банку, точно так само, як ви будете використовувати апаратний гаманець для зберігання ваших головних Біткойн-заощадження. Я можу думати про Нижче кілька випадків у верхній частині мій розум.

Відправити платіж на будь-який вузол блискавки
Ваш сайт блискавок доводиться постійно укладати нові угоди зобов'язання для того, щоб додати входять HTLCs і виконати HTLC платежів. В результаті, в закритих ключів, пов'язаних із укладанням нових угод на каналі піддаються аплікації, безперервно взаємодіючи з вашої домашньої мережі. У випадку, якщо ваша машина стає загрозою, як ми говорили раніше, ваші особисті ключі більше не в безпеці. Таким чином, ці ключі можуть бути використані, щоб відправити платіж блискавки в будь-який вузол, який побічно пов'язаний з вами.

Силу закрити свій канал
Оскільки угода резервні копії зберігаються на комп'ютері, який взаємодіє з домашньої мережі, зловмисник, який отримав доступ до вашої машини, можете скористатися одним з резервних копій і транслювати його в мережу Bitcoin буде коштувати вам високі гонорари порівняно з взаєморозрахунків (у разі, якщо ви були в Apple).

Трансляції попередні зобов'язання держави угоди
Зловмисник може також транслюватиметься в попередній стан транзакції змусити вас втратити майже весь баланс каналу через операції відкликання.

Краш силу свого сайту і видалити файли резервної копії
На відміну від биткоин, збереженої в ланцюзі гаманець, грошові кошти в мережі блискавки стан. Якщо у вас немає резервних копій і ваш партнер каналу не реагує, ви, ймовірно, відчувають постійну втрату коштів. Це може бути дещо пом'якшені за допомогою option_data_loss_protect характеристика, але це сильно залежить від того, що ваш контрагент вузол є чесним.

Кращою практикою буде, щоб зберегти ваш комп'ютер чистим від будь-яких сумнівних додатків, використовувати авторитетних анти-шкідливих програм, сервісів і не дають частку домашньої мережі Wi-Fi пароль.

+308
calebwatt15 23 жовт. 2012 р., 02:20:00

Коротка відповідь: так.
Довгий відповідь: щоб зробити ваші монети зрілі, все, що вам потрібно зробити, це чекати, але необхідно, щоб ваш гаманець повинен бути відкритий та запущений процес укладання, в іншому випадку нічого не відбувається.

+259
Anike Michael Uchechukwu 17 лип. 2017 р., 13:47:00

Відкрийте вікно терміналу і введіть у верхній. Це дасть вам список всіх запущених процесів в системі. Використовуйте клавіші вгору/вниз, щоб прокрутити через нього, і шукати bitcoind і Bitcoin-це Qt.

Як тільки ви знайдете її, зверніть увагу на кількість процесів. Натисніть до, типу в цьому процесі число, натисніть Enter, введіть 9, натисніть Enter. Що повинен убити биткоин.

Потім натисніть Q для виходу в топ.

Хто-небудь, сподіваюся, зможе допомогти вам з видаленням биткоин частини.

+212
Matt Caton 12 вер. 2016 р., 05:06:52

Електрум здається дуже зручний, тонкий і зручний, але це криптографічно безпечний? Один із способів атаки будь криптографічного системи полягає у використанні недоліки алгоритму генерації ключів. Електрум використовує детермінований алгоритм, заснований на псевдо-випадкових насіння, щоб отримати відкритий і закритий ключі. Це криптографічно безпечний спосіб отримання ключів?

+210
tbee 10 жовт. 2017 р., 11:49:57

На основі популярних рекомендацій, я почав з Электрумом, як моя Ubuntu столі гаманець і blockchain гаманець як спосіб купити биткоин онлайн.

Однак, не схоже, що є простий спосіб перевести биткоины з Coinbase щоб Електрум (не без використання паперового гаманця).

Це правильно? Якщо я хочу купити биткоины тільки зручно, але й безпечно зберігати їх на мій власний автономний жорсткий диск, який найкращий спосіб зробити це?

+174
Lobsang 26 лип. 2016 р., 05:29:03

Скажіть мені, якщо це дійсний / безпечної ідеєю, щоб розділити мої монети в гаманці після хард-форк без захисту, аналізувати (наприклад, segwit2x).

Я прочитав питання тут, але я хочу уточнити, як використовувати його з мого гаманця (Електрум, але, імовірно, схожий на інші гаманці). Мій план полягає в основному використовувати "душок" спосіб, використовуючи coinbase.com щоб забезпечити "порченою" монети.

У мене є кілька пре-форк на Bitcoin coinbase.com так, після розвилки я буду мати право на деякі BTC і B2X. У мене також є деякі пре-форк Bitcoin в мій власний гаманець. Мій план такий:

 1. Надіслати невелику кількість B2X від coinbase.com для мого гаманця
 2. В гаманці, виберіть сервер на гілці segwit2x. Я повинен побачити угоди з (1).
 3. Створити новий гаманець
 4. Відправити всі монети, включаючи нові зіпсованої монети, на адресу, мій новий гаманець
 5. Зміни на сервер не segwit2x філії. Я бачу, що мій залишок невитрачених.

Зроблено.

Тепер мій новий гаманець буде містити тільки монети діє на B2X, оскільки угода (4) не буде діяти на BTC. Мій старий гаманець буде містити тільки монети діє на BTC, тому що вони вже були витрачені на B2X.

coinbase.com стверджують, що їх посилає вже аналізувати захисту: "ви можете сміливо відправляти будь-які BTC або B2X від Coinbase, не турбуючись про повторі на інший ланцюга."

Чи означає це, що монети, які я отримую в (1) може бути використаний в якості "душок"?

Я міг би повторити процедуру, посилаючи невелику кількість BTC на свій старий гаманець, і відправивши це плюс всіх моїх монет на нову адресу в той же гаманець, щоб переконатися, що будь-які угоди через них не іграбельною на B2X філії. Це необхідно, або мої БТЦ монети імунної аналізувати чинності вже витратили? Навіть якщо правочин я зробив на BTC може бути переграний B2X, мені було б все одно, тому що моя цінність на B2X зараз в іншу адресу. Я хочу пропустити цей крок, щоб уникнути комісії за переклад.

Тепер у мене є гаманець для кожної ланцюга, вони будуть пам'ятати, які ланцюга вони належать? Якщо я використовую автоматичний вибір сервера, тоді якщо я помилився сервером мій гаманець показує баланс 0. Це більше роздратування, ніж реальна небезпека, тому що я завжди можу вибрати сервер. Просто цікаво.

В якості альтернативи (3) і (4), я можу просто взяти і послати цю угоду безпосередньо coinbase.com обміняти B2X. Якщо це змінена процедура також працювати як я хочу?

Я знаю, що є інші методи, але у мене є свої причини не віддаючи перевагу, наприклад, fiddliness або з використанням функції не підтримуються в моєму гаманці.

+170
Trend123 20 лип. 2017 р., 21:20:06

Я написав простий PHP-код з поясненням кожної коми

PHP код

<?в PHP

$lastBlockEnd = $цьому->MyRPC->BitcoinCoreCommand('getblockcount' , []);
// https://bitcoin.org/en/developer-reference#getblockcount

для ($Я = 0; $я <= $lastBlockEnd; $я++){
 $blockHash = $цьому->MyRPC->BitcoinCoreCommand('getblockhash' , [$i]);
//https://bitcoin.org/en/developer-reference#getblockhash
 $блокшотам = $цьому->MyRPC->BitcoinCoreCommand('дані' , [$blockHash]);
//https://bitcoin.org/en/developer-reference#getblock
 $блок[$i]['час'] = $блокшотам['час'];
 $блок[$i]['хеш'] = $blockHash;
}

print_r($блок);

Пояснення Коду

 • Ми отримуємо загальну кількість доступних блоків, його 65443
 • ми почнемо цикл з блок число від 0 до 65443

Примітка: Ви повинні відправити "пакетний запит" замість виклику кожного блоку окремо - ми отримуємо блоку хеш, то ми називаємо методу GetData і передачі цього блоку хешування.

Тепер ми отримали наступну відповідь:

{
 "хеш": "00000000839a8e6886ab5951d76f411475428afc90947ee320161bbf18eb6048",
 "підтверджень": 447014,
 "strippedsize": 215,
 розмір: 215,
 "вага": 860,
 висота: 1,
 "версії": 1,
 "versionHex": "00000001",
 "merkleroot": "0e3e2357e806b6cdb1f70b54c3a3a17b6714ee1f0e68bebb44a74b1efd512098",
 "Техас": [
"0e3e2357e806b6cdb1f70b54c3a3a17b6714ee1f0e68bebb44a74b1efd512098"
],
 "час": 1231469665,
 "mediantime": 1231469665,
 "збоченець": 2573394689,
 "Дід": "1d00ffff",
 "складність": 1,
 "chainwork": "0000000000000000000000000000000000000000000000000000000200020002",
 "previousblockhash": "000000000019d6689c085ae165831e934ff763ae46a2a6c172b3f1b60a8ce26f",
 "nextblockhash": "000000006a625f06636b8bb6ac7b960a8d03705d1ace08b1a19da3fdcc99ddbd"
}

Нарешті, ми зберігаємо час і блок хеш в масив і печаткою.

+155
Octor M 15 лют. 2019 р., 18:22:17

Я не пробувала ці сайт, але я припускаю, що це повинно працювати: http://satoshibakery.com/ripple-faucet.php

+138
thatsafunnyname 12 черв. 2017 р., 11:49:54

Спробувати Bigchaindb.com або ви повинні будете використовувати монго.дБ з блокчейн шару. Я не знаю вашого походження, але я думаю, вам будуть потрібні деякі висококласні програмісти, щоб зробити це для вас.

+82
Thiago Trennepohl 6 трав. 2013 р., 16:10:49

Вам потрібно поговорити з кожного гаманця через це з JSON API-інтерфейс RPC. Поговорити з гаманця вам потрібно написати певний код.

Якщо ви хочете, щоб перевірити цей API перейти на ваш гаманець в меню Help->налаштування->консоль і напиши 'Help команда', він дасть вам список всіх доступних команд.

Щоб включити цю RPC для зовнішніх додатків потрібно створити .конф файл. Спробуйте запустити гаманець з командного рядка і він повинен скаржитися, що ви повинні створити цей файл. Цей файл містить дані, що зовнішні програми використати, щоб отримати доступ до JSON-RPC в API для гаманця. Це відрізняється, ніж пароль, який вам потрібно для того, щоб відправити монети.

Є деякі міркування безпеки, які ви повинні мати на увазі:

 • за замовчуванням дані в JSON викликів RPC передаються у вигляді звичайного тексту, так що вам явно потрібно включити шифрування

 • мінімізувати кількість монет у вас на сервері гарячий гаманець. Замість того, щоб використовувати один зовнішній скрипт, щоб поповнити гаманець, потрібно (також Це можна порівняти адрес в базі даних з витраченої суми)

 • вказати облікові дані для доступу до гаманця в безпечному режимі

+77
mityaz 777 29 трав. 2010 р., 13:28:44

Майже все, що ви налаштувати (з деяким практичним мінімумом очевидно).

Наприклад: як я можу запустити bitcoind в обрізанні режимі?

Зверніть увагу, що з 0,11 ви не можете використовувати функцію гаманця при обрізанні. У зв'язку з майбутнім 0.12 ви можете (реліз кандидат зараз). В іншому функціональність залишилася колишньою.

+73
LakshyAAAgrawal 12 квіт. 2014 р., 16:09:07

на підставі Ансер/коментарі раніше, я хотів би допомогти трохи глибше: Дивлячись на стандартну транзакцію P2PKH, існує механізм запирання і відмикання. Механізм блокування в скрипті (у вихідному перерізі) попередньої транзакції (деякі ставляться до нього як умова витрат). За чутками, у sigscript частини угоди (вам би знайти "свій" Зіг і за замовчуванням тут). В скрипті за замовчуванням автор попереднього Техас визначає мету (до яких Вашингтон повинен піти), яка представлена як за замовчуванням хеш. Коли приймач Техас хоче провести Техас, він (а)повинен задовольняти умові (показуючи не хэшируется за замовчуванням), а також підписує TX за допомогою свого особистого ключа.

Зв'язок між ними така:

Сценарій P2PKH попередньої угоди розділ скрипт за замовчуванням говорить С. й. як:

"якщо за замовчуванням хешей таке ж значення, як я представили тут, ви виконали умову для обробки Техас далі"

Тепер як це хешування-це одна функція, тільки люди, які мають "оригінальні" публічний ключ у форматі HEX можете створити необхідний хеш (якщо ви спробуєте грубу силу або перепроектувати, що станом на сьогодні практично неможливо). І де ви уявляєте свій публічний ключ? У розділі sigscript! Ви надаєте підпис, і відкритий ключ. Врешті-решт все це закінчується в стеку, де на першому кроці хеш порівнюється, і якщо рівні, і підпис перевіряється. Тільки коли обидва умови будуть дотримані, угода обробляється далі.

Більше на сценарій перевірки на сторінках розробників биткоин, і в Андреаса книги "освоюючи биткоин" у розділі 6 "операції". Настійно рекомендується. Він може бути знайдений онлайн, Також тут.

Сподіваюся, що це допомагає краще зрозуміти.

+64
Yana Cherednik 7 квіт. 2015 р., 16:22:05

Я розслідую те, що технологія blockchain, щоб використовувати в основному для внутрихолдингового управління активами активи, такі як ноутбуки, акцій, інтелектуальної власності та інших, більш складних контрактів, де учасник Х згоден з р на З.

Тепер, Эфириума виглядає дуже підходящий, але у мене є кілька речей, які я не можу здатися, щоб знайти чітку відповідь.

 1. Що якщо я створю новий приватний блокчейн з буття файл, я застряг назавжди з цього ланцюга і всі свої контракти? (тобто перенесення існуючих даних в інший блокчейн взагалі можливо в будь-якому випадку?)
 2. Це usecase з Де X погоджується на y реально? Оскільки договори не можуть читати дані цих двох дисциплін. Як би ви переклали чинних нормативно-правових документів у функціональній або автоматизованої особи? Я думаю, що третя сторона, централізованих серверів потрібно практично в будь-якому випадку, де складність трохи більше, що перенесення значення X до y. Тому що контракти в іншому випадку не мають сенсу, крім реєстрації.

Приклад #1:

Коли час Х закінчується, то визнати недійсним договір Ю.

Принаймні я повинен був би зовні ініціювати нову транзакцію в блокчейне, коли час вже втрачено?

І в якій мірі можливо оцифрувати людини-читається договір, нехай і спрощені варіанти, була б однієї людини-контракт прирівняти до одного солідності контракту (або я або змій), або вони повинні бути скорочені, і як би вони потім спілкуються один з одним?

+42
sandra Rodrigues 31 січ. 2018 р., 12:13:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil