Що буде, якщо ви відправите біткойни на неіснуючу адресу биткоин?

Якби потрібно було відправити биткоины на адресу, який ще не створений, що б сталося? Б монети будуть втрачені назавжди? Вони просто сидять там до адресу і пари ключів генеруються?

+281
RyanTheCactus 29 квіт. 2013 р., 23:29:57
40 відповідей

Я відповідаю на це заснований на книзі нано з:

Джерело

Розглянемо сценарій, в якому ви налаштували апаратне гаманець і використовую його протягом деякого часу. І, на жаль, вони згоріли або потонули, або були знищені або втрачені.

Ви як і раніше будете мати резервну копію фрази, які ви зробили під час створення своєї книги С. нано резервного копіювання Фраза 24 список слів, які ви можете використовувати, щоб відновити свій попередній запис.

Тому, якщо у вас інша книга нано або будь-який інший гаманець, які підтримують BIP39 детерміновані ключі, ви можете просто ввести ці слова і відновити свій гаманець.

Ще один корисний джерело, щоб відновити свій гросбух гаманець тут

Сподіваюся, що це переконує вас придбати апаратний гаманець.

+986
santiago bueno 03 февр. '09 в 4:24

термінал просто висить там

Так, якщо ви хочете працювати у фоновому режимі, ви повинні запустити з -демон прапор.

як я можу вивчити діяльність?

Ви можете подивитися на налагодження.лог - файл (в змінної datadir), або ви можете запустити з -printtoconsole прапор. Ви можете збільшити рівень деталізації з використанням -налагодження прапор (або вказати конкретну категорію, наприклад -налагодження=mempool; щоб побачити різні налагодження категорій і більше, використовувати -допомогою).

Наприклад, побачити монети, які генеруються в мій гаманець, і т. д.

Вбудований майнер був вилучений у Bitcoin версії v0.13.0, як це було корисно для тестування більше. Якщо ви хочете монети, вам доведеться або купувати їх, змусити когось прислати тобі, або запустити програму установки видобутку (який на момент написання статті майже напевно вимагає спеціального обладнання поїмо).

Я спробував це запропоноване рішення, тобто писати

bitcoind getinfo

Вам потрібно використовувати биткоин-CLI і тепер спілкуватися з bitcoind (так як кілька років тому...). У getinfo команда як і раніше працює, але засуджується. Більш конкретну інформацію можна отримати з допомогою викликів RPC:

 • getblockchaininfo
 • getpeerinfo
 • getnetworkinfo
 • getwalletinfo
 • gettxoutsetinfo
 • getaddednodeinfo
 • getmempoolinfo
+952
Sharandin 23 вер. 2015 р., 09:59:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я все ще досить нове в крипто світі, і особливо в світі фінансів. Коли ви думаєте про покупку деяких АЛТ монет, я зрозумів, що це в більшості випадків можливе тільки через биткоин.

Мої питання:

Не поточна ціна биткоина і його волатильності, що безпосередньо впливають/впливають на всі Alt монети, які можуть тільки бути куплені через биткоин?

Як ціни на АЛТ монети розраховані, щоб не показати цю залежність?

Це дуже широке питання, я думаю. Вдячний за будь-яку допомогу!

+900
rockzombie2 30 серп. 2016 р., 20:28:03

Я встановив биткоин Qt і у мене також скачували завантажувальний.DAT з торрента. У мене виникли проблеми при додаванні завантаження.DAT в биткоин на Qt. Будь ласка, керівництво мене. Спасибі.

+879
ETA76 8 серп. 2011 р., 04:22:45

Зміна ціни на операції не повинні повернутися до первісного адресою: частина може бути відправлена до одержувача, а інша частина може повернутися на нову адресу. Таким чином це трохи складніше відстежити, куди пішли гроші, а ви не знаєте, яка частина була передача і було змінити.

+862
hola 1 груд. 2014 р., 23:40:50

Я торгую на крипто біржах досить активно з досить кілька стратегій. У моїй системі " я отримую дані бірж, потім я обробляю його, потім створити замовлення і відправити його на біржах. Однак, я борюся, щоб знайти найбільш ефективний (затримка мудрий) спосіб, з допомогою якого я можу виконати мій наказ. Моя проблема/питання полягає в наступному: - Який найшвидший спосіб, щоб відправити замовлення, створені за моєю стратегії інших процесів/потоків, які надсилає для бірж без зупинки зазначеної стратегії, в той час як ми чекаємо відповіді надходять від біржі? (Ідея в тому, щоб бути в змозі створити інші замовлення, якщо обставини дозволять.)

В даний час я тестую багато методів, але я не впевнений, що він той самий, який йде з мінімальною затримкою. Я займаюся арбітражем, тому затримки дуже важливо для коду, а також одночасне виконання замовлення.

Я відчував безліч методів, і в основному я шукаю самий швидкий, з якою у мене все ще є деякий контроль над чергою з моїх замовлень. В даний час ZMQ протоколу необ-реп не дає мені більше контролю (де виконання ордерів відправляє запити, коли це має потенціал, щоб відправити нові замовлення, так що замовлення не накопичуються при оформленні замовлення), але це необ-реп шаблон поставляється з підвісним зв'язку. Тому я шукаю подібний метод з мінімальною затримкою, або будь-яку іншу ідею, яка допомагає мені зберігати контроль над чергою (я не можу мати нескінченні процеси або потоки виконання замовлень, як я не мають повноважень для цього), і знижує затримки.

Я використовую Python для кодування.

+833
Huib Geselschap 13 лют. 2014 р., 04:06:57

Я згоден з більшістю того, що @Zergatul сказав, за винятком тієї частини, ніхто не надає приватні ключі для правостороннього адреси.

Це класичний "SendMany" типу угоди. З рахунку в гаманці, користувач хоче відправити близько $88,000 в БТЦ з різними людьми. Я часто бачу такого роду угоди з майнінг пули, які платять з акцій окремих шахтарів, але є багато інших можливих пояснень.

В даному випадку, оскільки відправник зібрано 5 невитрачені матеріали для створення кількість BTC, що він/вона потребує. Ось у лівій колонці. Гаманець, як правило, робить це автоматично при створенні угоди.

Потім відправник, зазначений на різних одержувачів і суму, яка повинна бути спрямована на кожного. Це право-мали адреси. Протокол Биткоин ставить всі ці одержувачі в одній транзакції.

+814
trapridge 9 груд. 2018 р., 14:47:23

Я в шахтарському басейн, через кілька багатоядерних серверів і генерує близько 7-10Mhashes/сек. Це дало мені даний час близько 0,01 доларів за останні 36 годин. Мені не платять за електрику. Я зробив копійки. Це не так цікаво. :) Ні GPU, які можуть накопичуватися мого курсу MHash, що я створюю між декількома процесорами, навіть не теплий. Так що я думаю, виходячи з мого досвіду, це "ні"

+811
leonid123 28 трав. 2011 р., 10:15:22

Як правило, якщо ви хочете дійсно безпечно ви зайдіть на офіційний джерело, завантажте його, перевірте код, а потім зібрати його самостійно.

В іншому випадку просто перевірити його проти хеша MD5 або SHA хеш.

+808
Ali Syed 3 лип. 2013 р., 05:12:57

Я з допомогою API estimatefee для розрахунку плати за транзакцію для некурців Segwit.

Я використовую цю формулу.

розмір = 180 * льон(входи) * 34 * льон(виходи) + 10
necessary_fee = інт(розмір / 1000 * fee_per_kb)

Приклад (1 вхід, 2 виходи. Вони всі p2pkh)

fee_per_kb = 25000 // результаті биткоин-Кінк estimatefee
розмір = 180 * 1 * 34 * 2 + 10
necessary_fee = інт(розмір / 1000 * 25000)

// necessary_fee => 306250 Сатоши

Тепер мені потрібно розрахувати плату за Segwit. Моє питання полягає в тому, що я можу використовувати Bitcoin-CLI і estimatefee для ваги? Моє очікування це, як показано нижче.

fee_per_kb = 25000 // результаті биткоин-Кінк estimatefee
virtual_size = (щось логіки розрахунку, включаючи знижку segwit)
necessary_fee = інт(virtual_size / 1000 * 25000)
+787
dsearles 23 жовт. 2014 р., 01:39:15

Видобуток не виграв Шахтар "найсильніші здатність вирішувати блоку".
Майнінг-це випадковий процес, а не лінійний стек роботи, який повинен живитись через. Це тому, що кожен майнер працює на різних входів , щоб їх заблокувати: як всі намагаються відправити блок винагородити себе, вони використовують різні з усіх угод. Таким чином, Шахтар з самими хешування влада має найбільші шанси виграти, але це зовсім не гарантовано.

Думаю, це як люди, які купують лотерейні квитки, відповідної швидкості їх шахтарями: є тільки так багато виграшних квитків в горщику, але хто може зробити це на своїй четвертій спробі, в той час як інший вже купив п'ятдесят програшні квитки.

Для кращого огляду, що це видобутку, ви можете поглянути на "те, що саме гірський?".

+757
PoEt 7 вер. 2011 р., 19:09:12

Наприклад, на пізньому ринку Силкроад, або в биткоин послуги змішування. Вони, нібито, є "рахунок" (або депозитного рахунку і т. д.), де всі монети йдуть, і з яких кошти були виділені.

Не така підстава бути кошмаром про те, як великі комісії за транзакції під час виводу, з-за великої кількості введення адреси? Принаймні, з того, що я розумію з розрахунку плату (чесно кажучи, багато биткоин поняття йдуть над моєю головою, незалежно від того, скільки я перечитав відповідні статті).

+753
Kamal Verma 5 бер. 2016 р., 17:09:08

Я особисто віддаю перевагу думати, що біткойн днів знищили як вимір "збагачення", а не як показник економічної активності.

Накопичувальний:

http://pi.uk.com/bitcoin/charts/bitcoin-days-destroyed-cumulative?timespan=180days&showDataPoints=false&daysAverageString=1

Крутій частині графіка являють собою велику кількість біткойн днів знищені, що, як кажуть, nealmcb може бути ранні переведення або переміщення монети між гаманцями. Це не обов'язково не представляють збільшення обсягу угод.

Жоден кумулятивний:

http://pi.uk.com/bitcoin/charts/bitcoin-days-destroyed?timespan=180days&showDataPoints=false&daysAverageString=1

Піки являють собою великий обсяг старих монет перекидаються. Ви можете бачити, що є певна кореляція між кількістю угод

+673
rmflight 30 квіт. 2018 р., 13:20:34

Є досить багато бібліотек Java та я будую мій код Scala на BitcoinJ, але, очевидно, власні бібліотеки Scala можуть бути трохи більш елегантним. Хто-небудь пробував?

+656
Oliver Matuschin 10 жовт. 2016 р., 05:37:40
Правові питання, що стосуються використання биткоинов або аналогічні кріптовалюти. Це включає в себе питання правового дотриманням правових областях, таких як оподаткування, відмивання грошей, міжнародні валютний контроль, і так далі. Будь ласка, не просіть за юридичною консультацією.
+617
bijoy digital 27 черв. 2010 р., 20:17:31

Збори не виходячи з суми переказу, але замість цього на космічні суми угоди займає.

З дуже простої транзакцій з одним входом і двома виходами, ви могли б зайняти кілька сотень байт простору.

Крім того, мита встановлюються (або обмін/розміщених гаманець, ви зробите висновок). Сплачене мито становить різницю між загальною enter, і загальний обсяг виробництва.

Наприклад, якщо у вас є внесок на 1 БТЦ, і вихід 0.99 BTC за транзакцію, яка займає 100 байт, плата 0.01 BTC або 0.00001 BTC за байтом, який називається тарифом.

Ставка збору постійно розраховані більшість гаманців при зміні стану мережі, і може бути як немногой як 0.00000001 BTC в байт в періоди низької завантаженості мережі.

+606
Mohit Deshpande 13 лист. 2017 р., 11:26:39

Ми є компанією, яка продає недорогих товарів в інтернеті (0.05 $ - 0.50$). Через валютного ажіотажу крипто, ми також хотіли б приймати платежі через щонайменше один крипто валюти.

Я проаналізував пару кріптовалюти за їх середньої вартості угоди, ринкова капіталізація, сер. підтвердження угоди і т. д.

Я дізнався, що Dogecoin і пульсації в даний час дешеві квитки, менше ніж $0.01 центів в середньому.

Питання: чи ми Можемо найняти компанію, яка інтегрує це в нашому інтернет-торгівлі backend або щось ще важливо знати, у біржових зборів? Наші угоди занадто мала?

Досі я брав до уваги наступне

 • Плата за транзакції не фіксуються, але як писати це питання плати прийнятні для мого випадку
 • Біржові збори (в основному трохи вище, оскільки торгують через БТЦ від доларів США/євро)
 • Середній зростання тарифів становить менше 0.01$, але теоретично вони можуть бути вище (якщо не середній)

Для більшості операцій я припускаю, що мита <= $0.02. Це було б добре для нас, але що кріптовалюти ми повинні вибрати?

+590
user15304 31 лип. 2015 р., 10:30:10

Чому існує обмеження на суму биткоинов, щоб створити дизайн, який повинен збільшення вартості довгострокових на відміну від зниження вічно як Fiat робить. Ніхто не хоче інвестувати в нову валюту, яка була розроблена, щоб зменшити вартості.

Оскільки немає обмежень на розмір биткоин може бути розділений на. Одна монета може бути досить, щоб покрити всю землю, якщо всі 21 мільйон монет губляться.

+588
Evan Lynch 28 трав. 2017 р., 08:48:01

Я використовую стандартний клієнт командного рядка (під OSX, у випадку, якщо це має значення).

Я читала в якійсь нитки, які досить розумні, щоб створити заздалегідь 100+ адрес, які будуть використовуватися в майбутньому, коли ви запитаєте їх, так що якщо ви резервне копіювання попередньої гаманець, майбутнє секретні ключі не втрачаються.

Це буде круто, але як перевірити це правда?

Кожен раз, коли я "отримати новий адреса", мені здалося, пройшло достатньо часу, щоб підозрюю, що це був генерувати його на льоту, не використовуючи його від згенерованої басейн. Може бути, це був повільний і з інших причин, хоча, і саме тому я хочу перевірити.

+519
Anuja Dey Bhowmik 28 трав. 2019 р., 15:11:11

Припустимо, що якимось чином я збираюся генерувати нові адреси, які вже "прийняті". Я розумію, що шанси адресою зіткнення надзвичайно низька, так як за це можна перебором створення біткойн-адреси для того, щоб вкрасти гроші?, але давайте просто скажемо, що це відбувається.

Для аргументу заради, скажімо, я приземляюся на 1FeexV6bAHb8ybZjqQMjJrcCrHGW9sb6uf (в даний час носить баланс близько 80 000 БТЦ).

Якби я тоді знак переклад на іншу адресу, я буду робити нічого поганого чи протизаконного? Я думаю, що це було б аморально, але чи є які-небудь правові порушення?

Я не думаю, що це досить Як знайти карта банкоматів і вгадати ПІН-код, але більше люблю ходити в швейцарському банку, ворожіння випадковий номер рахунку та ПІН-код, і ходити з тим, що в сейф, так? Це "крадіжка" ?

+499
Agent J Wall 1 черв. 2016 р., 16:03:37

Шукаю фрагмент коду, відповідальний за винесення всіх майнеру, який вирішує головоломки. Я припускаю, що це десь в src/rpc/mining.cpp але це важко зрозуміти з коду, де виплата відбувається. Може хто-небудь пояснити це?

+486
Brian Kwong 13 січ. 2012 р., 15:55:59

Я можу відслідковувати всі операції з обміну, не тільки моєї. Можна призначити торгівля на анонімний фігури, то продовжувати відслідковувати цю цифру?

+451
Henchi Marlynn Joash Lamin 9 бер. 2013 р., 18:03:18

За даними цієї відповіді: https://bitcoin.stackexchange.com/a/58908/41513 Візантійська відмовостійкість (БФТ) консенсус поріг становить 1/3.

З іншого боку, є думка, що биткоин-безпека мережі до більшості гірських потужності (тобто більше 1/2) чесно, що означає, Візантійська відмовостійкість поріг биткоин-мережа, 1/2.

Який поріг є правильним? 1/3 або 1/2 ?

+437
BlDM 23 груд. 2017 р., 07:31:37

Ваш може також використовувати Biteasy.com тестовому режимі, блок Експлорер , який досить швидко і також включає в себе API-інтерфейс REST.

+431
arbuz 11 лип. 2016 р., 03:44:19

Ви виконуєте SHA256 на ASCII-рядок, а не на фактичну кількість. Цю рядок ASCII-це насправді шістнадцяткове представлення дійсного числа.

Це невеликий фрагмент коду , який використовує hex2bin функцій для включення в шістнадцяткове подання (з вашого питання) на фактичне число перед виконанням SHA256 на це.

+324
Alexander Hartmaier 28 серп. 2011 р., 23:54:14
Питання про обсяг даних, збережених на жорсткому диску.
+300
Juan Hernando 23 серп. 2010 р., 08:07:02

Там зараз "цвітуть фільтра" підтримку мережевого протоколу для відправки тільки відповідні операції для легких клієнтів.

Які наслідки конфіденційності фільтр Блума? Це витік інформації про те, які ключі я зацікавлений в мережу?

+267
hkBattousai 4 лип. 2018 р., 18:16:36

Я намагаюся використовувати Python на bitcoinlib на мій биткоин проект. Я тепер розумію, як я можу відправити платіж, але я не можу знайти нічого схожого на getreceivedbyaddress() команду я зазвичай користувався.

Хіба це не присутній у мові Python-bitcoinlib, є обхідний шлях, або я просто видом щось? Всі поради вітаються!

+235
user58477 6 лист. 2011 р., 10:19:15

за умовчанням вона йде в шлях, який ви описали. Якщо шлях був змінений, то пошук в Finder може допомогти. Проте пошук в видошукач не зазирнути в кожен каталог. Спробуйте пошук по імені "гаманець.DAT" або "mempool.дат". Натисніть ліву клавішу Alt і вибрав "перейти" і виберіть "Бібліотека". Потім знову виконайте пошук в Finder. Тільки тоді моє розташування зустрівся з вказаних файлів. Якщо це не допомогло, відкрийте термінал і спробуйте це:

компакт-диск /користувачі
знайти . -тип F -імені гаманець.дат

там може бути багато дозволів спростував повідомлення, але це буде шоу, якщо знайдений файл. Якщо немає, просто немає повідомлень. Якщо це не допоможе, йти в інший каталог (команди"cd /"), і спробуйте знову. Часу на пошуки буде massivly збільшити потім...

+177
CrVestal 10 жовт. 2015 р., 06:40:37

Від Брайана Армстронга, всіх агента, через Фонду підтримки сайту, 11 листопада 2012 року:

Ми інтегруємо з різних бірж, а також проводити власні резерви. Коли ви продаєте свої биткоины за USD зазвичай ми продаємо їх іншим користувачам з усіх в якийсь момент вниз по лінії (це де наші резерви родом), але ми можемо вивести їх при необхідності. Загалом, наша мета-абстрагуватися деякі складності, так що це простий процес для наших користувачів. Що ми маємо зараз-це гарний початок, але не закінчив будь-якими способами. Сподіваюся, що це допомагає!

+169
Paull 12 черв. 2017 р., 03:21:09

Я помічаю, що mempool повідомлення призвести до кількох Техас повідомлення, як правило, повністю виходить з ладу.

Що мені взагалі робити повторно розміщувати повідомлення в чергу, поки батько оброблені, однак це не здається правильним підходом. Якщо батько не може бути перевірена, не варто його відразу викидати?

У ворожому випадку можна отримати небажану Техас, яка спирається на невидимий батько. Які кращі практики тут? Просто почекай до n секунд, а потім викинути?

+165
Emile Vrijdags 12 вер. 2011 р., 01:34:14

У мене сім ПК і я хочу, щоб згенерувати унікальний биткоин-адресу. На одному ПК швидкість для генерації адрес є низьким. Як я можу використовувати vanitygen.exe на всіх моїх комп'ютерах, щоб збільшити швидкість генерації призначений марнославство адресу?

+164
Neesarg 9 квіт. 2015 р., 22:00:33

Мені подобається альтернативний гаманці збройової і Електрум, тому що вони пропонують більше можливостей, деякі з яких мають фундаментальне значення для безпеки і зручності. Але я трохи турбуюся про них, щоб не бути "сумісні", я маю на увазі, ви не можете імпортувати Збройової гаманець в Bitcoin-Qt версії.

Так що я хотів би знати, чи можливо відновити мої биткоины (які, якщо я не помилилася, вони в blockchain і могли б бути витрачені із закритим ключем) через офіційний гаманець. Наприклад, у статті резервне копіювання генерується Збройова палата містить кореневий ключ" і "код ланцюга". Є одним з тих закритого ключа або що?

+161
user1343012 12 лист. 2015 р., 07:04:33

Я не знаю нічого про це, зокрема, але нічого нового про централізована криптовалюта. Сатоши у своїй статті посилається на стан мистецтва в той час, що підпис на основі маркерів, які повинні бути перевірені м'яти на справжність. Вони можуть використовувати Chaumian засліплення для анонімності, а в продукт - відкриті транзакції також реалізує це.

Биткоин-це, звичайно, зовсім різні в тому, що вона децентралізована. Бен Лорі трохи сумно продемонстрували свою нездатність осягнути концепцію децентралізації:

Один попередив мене, щоб раптова хвиля хвилювання з приводу Биткойна.

Я повинен запитати: чому? Що змінилося за останні 10 років, щоб зробити цю роботу, коли це не, скажімо, в 1999 році, коли багатьох інших суміжних систем (у тому числі моєї), викликаючи подібні хвилювання? Або у 20 років з Хвиля до цього, в 1990 році?

Наскільки я бачу, нічого.

Так fairCash не більше будь-якого конкурента биткоина, ніж у інших аналогічних компаній, які потерпіли невдачу в минулому, і, швидше за все, приєднається до списку Лорі говорите.

+142
MC Naveen 4 лип. 2012 р., 22:01:22

Для усіх тут, хто теж потребує відповідь: мій друг створив просту програму на Python і C++, щоб зробити це точна річ. Ви можете завантажити його тут.

+121
trying2learn 29 трав. 2010 р., 13:39:01

Я хочу купити гофре через биткоин, але приймати встановлює мінімальні угоди явно перевищує початковий депозит від 20 спільноти необхідно для незабезпечених пульсації гаманець. На момент написання цього, друїд вимагає мінімальний депозит 0.01451925 БТЦ, який 93.43467259 співтовариства. Але я не хочу купувати так багато XRPs.

Крім того, changelly не підтримує пульсації.

+108
Graciela Lioni 9 квіт. 2018 р., 07:51:58

У мене є кілька биткоинов на zebpay гаманець. Як мені передати ці биткоины для мого гаманця Blockchain. Чи є плата за операцію для цього?

+67
recovery matrix 20 лют. 2017 р., 20:50:53

По-перше, блокчейн простору, оскільки кожен вузол повинен зберігати все це вічно. Взагалі краще не зберігати надлишкову інформацію в блокчейне, і нехай кожен вузол замість того, щоб обчислити його.

По-друге, "баланс" на адресу можуть бути порушені кілька угод, які не обов'язково впорядкованих по відношенню один до одного. Припустимо, що адреса 123авс спочатку не має ніяких вхідних транзакцій, так що його баланс дорівнює 0. Тепер припустимо, що Аліса вирішує відправити 1 BTC на адресу. Так що за вашою логікою, її проводка повинна показати "кінцевий залишок" за адресою 1 БТЦ. Одночасно, і без знання про те, що Аліса робить, Боб посилає 2 БТЦ за цією адресою, і тому, природно, його операція показує підсумковий баланс як 2 БТЦ. Але "правда" кінцевий баланс 3 БТД, так як їх заяви про остаточну баланс не праві. Тому всім, хто хоче знати справжню остаточний баланс повинен у будь-якому випадку розрахувати його самі, а не покладатися на цифри в транзакції.

Щоб зробити цю роботу, вам знадобиться якийсь правило, що ви не можете відправити більше монет на адресу, поки попередня угода має деяку кількість підтверджень. Це буде повністю недоцільно для адрес, які повинен був отримати багато вхідних транзакцій (думаю, що пожертви-адресу на популярному сайті). Це також означає, що зловмисник, який знає вашу адресу, може запобігти вас від отримання важливої угоди, надіславши вас багато дрібних операцій, які повинні були б підтверджувати по одному.

+64
SAIBOR 30 груд. 2014 р., 04:48:07

Мені цікаво, які бібліотеки є для спілкування з брижі через його API (або з WebSocket протокол RPC або JSON)?

+20
user306709 28 січ. 2010 р., 09:46:36
 1. Збройова (в онлайн режимі) використовує повний вузол. Повні вузли реле проводки для інших програм на мережу Bitcoin, тому, запустивши Збройової Тор, ти допомогти іншим людям відправляти своїх угод з можливо-підвищення конфіденційності.

 2. Відправка ваших операцій через Tor з збройової може допомогти запобігти хто-небудь асоціювати ваш IP-адресу вашої операції, можливо, поліпшення вашої особистої життя.

Примітка: Тор і зброї повинні бути використані належним чином для досягнення підвищеної секретності.

+20
Poojan Patel 13 серп. 2011 р., 01:25:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil