Що є найбільш ефективним способом купити Bitcoin від швейцарських франках?

Найбільш ефективним способом я міг знайти до сих пір був МТ.Гора Gox. Витрати, які беруть участь ще досить висока. Але це потім зводиться до питання: який найефективніший спосіб отримати свої гроші з [вставити банерами тут]-обмін.

Чи є які-небудь кращий спосіб, щоб конвертувати вашу валюту? (Швейцарських франків в моєму випадку)

+891
jacques 14 жовт. 2014 р., 16:19:18
29 відповідей

Від: https://en.bitcoin.it/wiki/Address#A_Bitcoin_address_is_a_single-use_token

Биткоин-адреса-це одноразовий маркер

Як адреси електронної пошти, ви можете відправити биткоины на людину, відправивши биткоины на одній зі своїх адрес. Однак, на відміну від електронної пошти, люди мають безліч різних адрес Bitcoin і унікальний адреса для кожної транзакції. Більшість биткоин програмного забезпечення та веб-сайтів допоможе вам в цьому, створюючи нову адресу кожен раз, коли ви створити рахунок на оплату або платіжне вимога.

Ваш гаманець програмне забезпечення повинно (всього) дозволить вам створити новий адресу отримання пов'язаний з закритим ключем. Коли ви отримуєте новий биткоин на нову адресу отримання він буде відображатися у вашому гаманці. Я думаю, що це те, що ви хочете.

Якщо ви хочете створити адресу для отримання себе з "струн", я б запропонував walletgenerator.net. Коли ви відкриваєте сайт, натисніть на кнопку пропустити , а потім спробувати мозок гаманець вкладці. Зверніть увагу, що це дозволить вам отримувати Биткоины, але, для того, щоб побачити свій баланс або провести биткоин, вам доведеться імпортувати закритий ключ до биткоин гаманець. Якщо секретний ключ загублений або вкрадений, ваші биткоины будуть втрачені або вкрадені.

+970
cryptocoinpractice 03 февр. '09 в 4:24

Протокол не включає в себе спосіб відмовитися від операції, з різних причин (протокол не знаю який вихід і зміна; блоки не можуть бути змінені після того, як видобувають; і т. д.) Але можна зробити щось подібне.

 • Приймаємо оплату, потім повернути його

  Виберіть один з адрес фінансування у випадковому порядку, а потім відправити монети назад на цю адресу.

 • Приймаємо оплату, потім знищити його

  Відправити монетах на адресу, яка не має закритого ключа, пов'язаного з ним, як 1BitcoinEaterAddressDontSendf59kue.

Реалізації

Наскільки мені відомо, ні один клієнт не реалізує простий спосіб зробити будь-який з цих речей. Найкращим способом буде використовувати контроль монету, щоб вибрати образливий вихід, а потім зробити проводки, який повернувся/його знищили.

+948
Saqib Rehman 8 лист. 2019 р., 13:19:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви не можете. Це те, що підтверджень для. В "останній" блок багато в чому є неефективною через можливості чесного реорганізації або той рідкісний випадок, коли 51% атаки.

Кожен підтвердить, по суті, виховує впевненість у всіх попередніх блоків до 99.9999...%. Блокчейн-це одне з головних нововведень, що біткойн порівняно з іншими розподіленими підписав систем договір.

Цей процес докладно розглянутий на сторінках 6-8 в биткоин.в PDF документі.

Редагувати: якщо ви не можете перевірити свій клієнт проти клієнта надійного колеги, ви можете подивитися на мітку на останній блок, але це не прикрашає всю картину. Дослідивши мережі потужності і струму складності, щоб отримати уявлення про гірничодобувної промисловості в той час необхідно оцінити, як довго, на вашу часу, він буде приймати для комп'ютерів в шахті наступний блок.

Є цикли високої і низької складності, які виникають у зв'язку з коливаннями потужності мережі, які викликають великі зміни в кількості часу, який потрібен, щоб знайти блок. Оскільки ваше питання припускає посилання на альт монета ланцюжок, яка, як відомо, в мережі потужності змінюється в діапазоні +/- 1000%, це буде корисно для вас, щоб враховувати при останній складності перенацілити було, середнє час в останні кілька кварталів порівняно з "очікується" блок таймера, і розрахункова потужності мережі.

Загалом, перевіряв тимчасові мітки на попередні 6 блоків проти вашого місцевого годинник досить добре для биткоина. Монети з низькою очікуваною блок таймерів потребує додаткових підтверджень, щоб бути на 99,9% впевнений, ці блоки не будуть філії-сиріт або замах на 51% атаки.

+902
Sasi 14 бер. 2014 р., 09:18:30

Транзакція не може бути підтвердженим і непідтвердженими. Ваша транзакція не буде підтверджена, так що ваш гаманець не показує потрібну інформацію. Це не нормальна поведінка. Це відбувається, коли ваш гаманець не синхронізований з іншою частиною мережі. Ви повинні бути в змозі виправити це, перейшовши в Управління гаманцем і натисканням ремонту гаманець кнопка. Потім дотримуйтесь інструкцій у діалоговому вікні, яке з'являється.

+846
Jamoq 17 бер. 2010 р., 04:26:12

Ви повинні проконсультуватися з цієї Вікі запис , щоб дізнатися, скільки хешей в секунду можна зробити з вашим обладнанням. Після цього, просто введіть у видобутку Bitcoin калькулятор і у вас буде оцінка вашої коефіцієнт виплат.

Зверніть увагу, що цей калькулятор не бере в рахунок, так що ваші зароблені значення може змінюватися з плином часу. Є й інші калькулятори , які намагаються передбачити еволюцію складності, але вони не дуже точні. Прямо зараз, складність залежить від дуже багатьох чинників, щоб бути правильно пророкував на період довше, ніж на кілька місяців.

+807
Jim McCartan 24 січ. 2010 р., 01:37:21

В залежності від того, які функції центру сертифікації, який ви шукаєте, биткоин не потрібен, або блокчейн це.

Тож в е-банкінг проти особистості в мережі Bitcoin

Електронний банкінг базується на комунікації між банком і клієнтом захищеними, що вони використовують зашифровані протоколи. Вони не використовують ні майнінгу, ні приватні та публічні ключі в будь-якому подібному способі як биткоин. Насправді, коли ви замовляєте платіж через інтернет-банкінг, ви повинні розкрити всі таємниці в банк, щоб прийняти себе: наприклад. ви кладете в ваше ім'я користувача, пароль, а потім конкретний одноразовий код, передбаченої банком, або при використанні кредитних карт, ви даєте ім'я, номер кредитної картки та код безпеки. Як ці шматки інформації буде достатньо, щоб захопити платіж у Атака "людина посередині", зв'язок має бути безпечною і шифруються. У зв'язку з цим, орган з сертифікації видає "паспорта", які дозволяють переконатися, що ви говорите правильні особи.

З іншого боку, спілкування в биткоин проходить перевірку автентичності за змістом самого повідомлення. Коли ви замовляєте виплату, вона включає в себе підпис, яка може бути створено тільки власник адреси, який раніше обіймав гроші. Ніхто не може змінити повідомлення, тому що підписи будуть дійсні для будь-якого іншого повідомлення, і вони не можуть зробити інший підписом, Не маючи доступу до закритого ключа. Секрет не розкрив , щоб замовити виплату. Тому не треба шифрувати спілкування всередині мережі, а також немає потреби засвідчувати особу учасників мережі. Можна сказати прямо з повідомлення, є дійсним це чи ні, роблячи особистість джерела недоречне повідомлення.

Справжність платежів по електронній банківській мережі проти биткоин

В інтернет-банкінг тільки банк і ви знаєте свій баланс. Тому, коли ви замовляєте платіж, банк буде перевіряти їх книги і підтвердити платіж.

В Bitcoin, кожен може перевірити баланс можна витратити. Як зазначено вище порядок угоді може бути перевірений на відповідність кожного учасника, тому не можна витрачати гроші, які не твої. Блокчейн відстежує залишки, тому стає книга все торкаючись при перевірці платежів. Тим не менш, блокчейн поширюється на децентралізовані процес, тому поки блокчейн займає центральне місце в мережі, ведеться децентралізовано.

Де е-банківська і Биткоин-схожі

Єдине, що все ще може бути атакований таким же чином в биткоин як в е-банкінг з іншого боку оплата: люди можуть спробувати обдурити вас, змушуючи платити те, що ви не маєте наміру оплачувати. Вам все ще потрібно з'ясувати, куди послати гроші. Ось де банківська і Биткоин має ті ж уразливості для шахрайських сайтів. По суті, биткоин-це трохи нанівець втрати, тому що після того, як ви відправили гроші, він пішов, а у вас може бути звернення через банк шляхом зворотного платежу.

+805
imafancyman 7 лип. 2012 р., 07:37:06

Я був у биткоин-співтовариства в 2011 році. Це здається досить безпечно і має багато людей, дивлячись на нього. Я думаю, що одна з головних зростання крипто полягає в тому, що він повинен працювати протягом усього вегетаційного етапу. З численних збоїв і зломів, що биткоин отримав через, здається, це тут, щоб залишитися.

+782
Omar Sohel 25 лист. 2011 р., 16:23:50

З допомогою міксера допомагає зберегти ваш фінансової конфіденційності. Питання: кого ви захищаєте своє приватне життя від?

Біткойн-транзакції є публічними, так що будь-хто може подивитися будь-які історичні угоди на дозвіллі. Тому при розгляді вашої конфіденційності, існує кілька різних ситуацій, які варто відвідати, наприклад:

Незалежною третьою стороною дивиться на ваші угоди

Історія блокчейн-це публічний реєстр, так що кожен може переглянути всю історію. - Адреси не пов'язані з реальною особистості, але, дивлячись на структуру витрат, третя особа може висловити припущення, у яких адреси знаходяться під контролем тієї ж гаманці (і, таким чином, користувачі). Майте на увазі, це всього лише припущення, зроблене з використанням певних евристичних правил, які не завжди коректно, але тим не менш у багатьох випадках ці припущення можуть ще бути точним.

Шукаю контрагента для ваших операцій

Це, мабуть, де биткоин міксер стає найбільш корисним. У той час як адреси псевдонімом, коли ви ведете з ким-то, вони отримають деяку інформацію про те, які адреси ви керуєте.

Наприклад, якщо у вас є 5 UTXO БТЦ, і витрачати його для відправлення 1 BTC на кого-то, то, дивлячись на угоді, ваш контрагент буде знати, що ви володієте як мінімум 4 БТЦ більше. І, аналізуючи історію входів і виходів) від вашої угоди з ними, то третя сторона може бути в змозі здогадатися, що решту адрес ви володієте, використовуючи ті ж згадані вище евристики. Так несподівано, просто вести з ким-те, чим ти пожертвував, можливо, зайве кількість ваших фінансових конфіденційності та історії до них.

Це де такий змішувач може допомогти: він розриває зв'язки між адресами у вашому гаманці, дозволяючи брати участь в угодах, які порушують методів аналізу блокчейна. Як у прикладі вище, ваш контрагент буде як і раніше бути в змозі бачити ваші зміна вихідного сигналу, але вони не можуть подивитися історію входів і виходів) від угоди для отримання інформації про стан вашого гаманця (хоча вони будуть в змозі сказати вам, тістоміс).

Аналітики компанії з великою кількістю ресурсів перегляд

Ця ситуація з тих же міркувань, що й вище, але варто відзначити, що аналітики компанії можуть мати достатньо ресурсів, щоб брати участь у більш глибоких досліджень і аналізу, наприклад, з допомогою відстеження IP-адресу, щоб зв'язати адрес користувачів. Тим не менш, за допомогою сервісу змішуючи все одно допоможе зберегти ваш фінансової конфіденційності.

Як приклад, багато ЗСК обмін за законом зобов'язані відстежувати, як користувачі взаємодіють з сервісом, і провести биткоин вони набувають через нього. Це означає, що обслуговування може подивитися, як ви проводите биткоины, які вони продають, для того, щоб переконатися, що ви не залучений в якусь незаконну діяльність (відповідно до законодавства обмін повинен слідувати). Отже, з допомогою міксера, ви можете розірвати зв'язок між обліковим записом Exchange, і ваш Bitcoin звички.


Зверніть увагу, що протягом усього цього, основна ідея полягає в тому, що ви повинні розкрити свої фінансові історії тих людей ви вибрали, сенс, це дає селективна здатність до збереження вашої конфіденційності. Якщо вам потрібно надати історію угод з аудиту, то ви можете зробити це, і биткоин міксер не допоможе підробити історію.

Це робить биткоин міксер більш корисні для повсякденного користувача, який хоче захищати своє приватне життя, ніж кримінальну бажаючи приховати свою історію від влади. Збереження конфіденційності-це складно, але можливо, і справді, багато биткоин-розробники працюють над технологіями, які дозволять зробити відстеження угоди складніше. Збереження конфіденційності і взаємозамінність дуже важлива: без неї биткоин як система гроші і цінності були б розбиті.


Редагувати: також варто відзначити, що не всі змішувачі однакові. В насправді, багато змішувачі мають історично виявився не в змозі розірвати зв'язок між користувачами/гаманці/адреси, тому вони дають помилкове відчуття безпеки.

Подумайте: якщо б Ви були під управлінням мережі компанії аналіз, і наявність змішувач зашкодить вашій бізнес-моделі, то чому б просто не запустити мікшер себе, і вести журнали всі операції, які користувачі відправляють через нього? Ви б у першому ряду доступ до всіх своїх операціях, під виглядом забезпечення їх конфіденційності.

Маючи це на увазі, хороший змішувач повинен бути:

 • Не пов'язаних з позбавленням волі
 • Можете розрізняти користувачів/входи/виходи, і, таким чином, можна зберегти історію користувачів/транзакцій
 • Треба, напевно, працювати виключно через мережу Tor

Якщо змішувач не задовольняє ці точки, слід уникати.

+695
SkyRipper 1 квіт. 2012 р., 07:58:43

Це дійсно 160 бітний хеш (RIPEMD160) вже хэширован (і SHA256) громадська крива secp256k1 еліптичної кривої ключ. І так, в середньому, в кожному-близько 2256-160=296 пар закритий/відкритий ключі.

+678
Babak Delavarpour 1 лист. 2016 р., 18:26:36

Загальна кількість створюваних Bincoins можна знайти тут https://blockchain.info/pools. Також важливо для мене, щоб побачити ціну биткоина онлайн. Історія та інформація про ціни на один біткойн можна подивитися на http://mining-profit.com/bitcoin-price-chart.

+671
Erik Pettersson 1 лют. 2017 р., 20:51:49

Чому не рекомендується використовувати адреси:

 1. Зниження безпеки невикористаний адреса захищена рівнем і декількох sha-256 і хеш-функція ripemd-160 операцій, але тільки рівнем після використання, тому що відкритий ключ повинен бути виявлено в ході витрат. Це було показано, щоб відкрити кілька можливих нападів в минулому.[1]
 2. Зниження конфіденційності всіх учасників, хто ви дати адресу, щоб знати, це твоє очевидно. Вони можуть використовувати цю інформацію для аналізу вхідних і вихідних операцій з метою виявлення інших адрес, якими ви володієте і які ви взаємодієте з, не кажучи про те, скільки биткоинов у вас є. Це може бути серйозним для бізнесу в конкуренції або в ситуаціях, коли платіж може може поставити когось у дорозі шкоди (політично непопулярні пожертвування або в якості засобу для вимагання тощо).

[1] Детальніше: https://en.bitcoin.it/wiki/Address_reuse

+642
piperchester 16 бер. 2010 р., 16:29:07

Це старе питання, але просто сказати, що команда dumpwallet була додана в ядра биткоин. Це дасть вам всі приватні ключі в текстовому форматі.

+594
Daniel Lewis 12 січ. 2015 р., 11:52:21

Якщо хтось blockchain.info відкрити, побачити блоки та ім'я пулу, який надено. Я хочу знати, як це підписати?

Дякую

+585
Erro 14 бер. 2018 р., 23:47:55

У мене була така ж проблема з одним з моїх клієнтів, і з'ясували, що багаторозрядні викликав неприпустимий ключ з-за помилки в програмному забезпеченні. Цей ключ не може бути використаний, тому що це поза діапазону специфікацій биткоин ЄС. Перевірте, якщо ваш ключ буде працювати з будь-яким іншим програмним забезпеченням. В даний час ми працюємо над вирішенням - ви можете мені в лічку.

+571
Saren Arterius 4 вер. 2016 р., 16:48:17

Casascius' биткоин-адреси утиліта включає в себе Base58 калькулятор. Ви можете ввести в нього найнижчі та найвищі значення для кодування, щоб отримати найнижчі та найвищі струни.

Наприклад, щоб отримати найменший адреса свій Namecoin, почнемо з подання шістнадцяткових мережі байт 52, що на 34, і додати 40 нулів (тобто 160 біт хеша відкритого ключа в шістнадцятковому вигляді). В результаті MvaNCeVyvP6ZXYFWGpKaDX9ujEQ418F7sm. Крім того, щоб отримати вищу використовувати рядок 34 40 Ф, даючи NKuyBkoGdZZSLyPbJEetheRhMjezbtjJcf.

Тільки 34-символьні рядки, які знаходяться між цими двома, в лексикографічний замовлення, можуть бути дійсні адреси свій Namecoin. Порядок символів сумісна з 123456789ABCDEFGHJKLMNPQRSTUVWXYzabcdefghijkmnopqrstuvwxyz у форматі ASCII, і тому більшість середовищ програмування повинні бути в змозі перевірити адресу з вбудовані функції порівняння рядків.

Зокрема, перші 2 символу може бути лише одна з комбінацій між МВ і ПК, які МВ, МВ, МХ, мій, МОЗ, Н1, Н2, Н3, Н4, Н5, Н6, Н7, Н8, Н9, Н, НБ, ПК, НД, нє, НФ, НГ, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі і ПК.

Більш загальний підхід для декодування адреси число, і переконайтеся, що результат складається із Необхідна версія байт послідувало n біт (де Н - це довжина закодованих даних, 160 у разі отримання адреси).

+569
Jiajin Yu 12 трав. 2015 р., 10:21:16

Він працює. Так вам потрібен зовнішній HD для даних Blockchain (якщо ви хочете запустити обрізають вузол) і Raspian нормально.

На мою думку найкращий підручник для створення повного вузла на ТП3-це:

Керівництво Даміан ми за

+525
user489481 9 лип. 2010 р., 09:01:09

Доказ від противного до абсурду: припустимо, це спрацює. Інвестувати суму, еквівалентну 1$ в День 0.

 • День 1: Ви отримуєте 2$, давайте їх реінвестувати!
 • День 2: Ви отримуєте 4$, поїхали!
 • ...
 • День 30: ви отримуєте 1073741824$, тобто в один місяць ви не мільярдер.
 • День 37: ви найбагатша людина в світі

Тоді чому не творець цього "биткоин удвоитель" зробити це для себе? Якщо він працює, він уже повинен бути найбагатшою людиною в світі, але він не. Проблема!

+486
user60484 4 лист. 2013 р., 23:25:05

ти подивися на bitcoind? Він робить все, що ви шукаєте.

-порт= прослуховування підключень (за замовчуванням: 8333 або тестовому режимі: 18333)

-walletnotify= виконати команду, коли гаманець зміна транзакцій (%s УМК замінюється TxID)

-alertnotify= виконати команду, коли отримав відповідне попередження (%s УМК замінюється сполученням)

http://paste.ee/p/IBU79

І всі ваші транзакції ви через RPC https://en.bitcoin.it/wiki/Original_Bitcoin_client/API_calls_list

насолоджуйтесь!

+485
gliere 7 лип. 2013 р., 15:28:18

Існуючі Методи

Клієнт Bitcoin має спосіб виявлення, якщо він не в достатній мірі синхронізовані. Однак, наскільки мені відомо, він не схильний RPC в хорошому сенсі.

Це називається IsInitialBlockDownload(), і він буде вважати себе не синхронізовані, якщо будь-яка з таких умов:

 • Клієнт імпортує з бутстрапа.DAT або переіндексація блоків.
 • Клієнт не досяг усіх своїх блок контрольно-пропускні пункти.
 • Клієнт отримає і перевірить блок в останні 10 секунд, і цей блок містить позначку часу більше, ніж 24 години тому.

Ви можете зателефонувати getblocktemplate, і якщо IsInitialBlockDownload() істинно, то воно повернеться з помилкою RPC_CLIENT_IN_INITIAL_DOWNLOAD (або -10).

Недоліки

 • Якщо ваш біткойн-вузол вниз менш ніж за 24 години, це не виявить у цьому нічого поганого, коли він повернеться.
 • Це трохи негарно.
 • Коли ваш клієнт отримує протягом 24 годин поточного блоку, він подумає, що це дата, коли він, ймовірно, повинен отримати ~144 блоків.
 • Якщо клієнт припиняє завантаження блоків, це все-таки синхронізація, це не виявить в цьому нічого поганого.

Новий виклик RPC

Припустимо, що ми проектуємо новий виклик RPC з нуля. Як і інші плакати вже відзначили, неможливо точно визначити у присутності зловмисників. Які чинники ми можемо виміряти, щоб зробити обгрунтоване припущення?

 • Працездатність сайту. Вузол було принаймні п'ять хвилин?
 • Вузол простою. Вузол був недавно? Якщо це так, буде потрібно час, що він був вниз, і розділіть його на тисячу. Якщо ваш сайт не був, принаймні, що довго, то він не синхронізується.
 • Блок мітки. Мережа досить ліберальна про реалізацію цього правила, але моє ненаукове припущення, що це, як правило, протягом півгодини або близько того. Ви могли б використовувати цю інформацію аналогічно тому, як IsInitialBlockDownload() робить.
 • Висота блоку центрального вузла. Це "подивися на blockheight в blockexplorer," рішення зазначених в іншому питання.
 • Ваш метод може спрацювати. Єдина проблема я можу думати, що якщо ви підключені до іншого сайту, який був ще syncronizing, ти косячишь.
+484
Thomas Holzknecht 20 лист. 2016 р., 04:12:21

З моменту його трохи важко знайти відповідні відомості для розробників биткоин готівкові я питаю тут. Які зміни потрібні від Гірничо-басейн розробника точку зору також підтримує Биткоин-гроші?

+381
Anand Rockzz 20 серп. 2013 р., 21:32:39

На жаль, існує не так багато ви можете зробити.

По дизайну, дуже важко визначити людину від биткоин-адресу. В принципі, якщо злодій зрештою переводить монети на біржу, щоб продати їх, можна було б простежити монет, і обмін може знати, хто отримав гроші. Але вони, ймовірно, не розголошувати це без рішення суду (якщо навіть потім), і вони можуть бути в іншій країні з іншими законами. Крім того, злодій може використовувати послуги змішування або інші способи, щоб зробити його набагато важче відстежити монети на обмін.

IP-адреса-це трохи краще (твій відсутні деякі точки, до речі). Ви можете використовувати засоби, такі як whois, щоб знайти інтернет-провайдера, до якого адресу не зареєстрований, і їх записи показують, що їх абонентів використовувати його в той час. Але знову ж таки, потрібно постанова суду, а вони можуть бути в іншій країні. Крім цього, є дуже хороший шанс, що злодій насправді не їх абонент, а той, хто зараженому комп'ютері їх абонентом і використовувати його віддалено. Там навіть може бути кілька шарів цього.

Кожен з цих етапів потрібна допомога правоохоронних органів, так що було б розумно повідомити про крадіжку місцевий або Національне поліцейське агентство, і дає їм інформацію, якою ви поділилися з нами. (Це може зайняти деякий роботу, щоб виховувати їх на Bitcoin, або знайти співробітника, який вже знайомий з ним.) Але якщо злодій зробив халтурную роботу, щоб замітати сліди, навряд чи його зловлять, і ще менш імовірно, що ви зможете відновити свої монети.

На жаль.

+381
Rendy Eko Prastiyo 4 черв. 2010 р., 11:34:21

Скільки монет видобувається в тестовому режимі? Як я можу перевірити, скільки монет були здобуті?

+310
cyboman33 9 лип. 2015 р., 05:02:10

Я просто почав отримувати зацікавлені в Blockchain тиждень тому, однак є те, що я просто не можу з'ясувати.

Щодо прапора "витрачено/невикористаних" в угодах. Я розумію, що у нас прапор "провів" вихід з угоди, якщо цей же вихід використовується в якості входу в майбутній угоді.

-Припустимо, що ми укладаємо угоди (операція 1), і цій угоді включаються в блокчейн (скажімо, блок 1). Ми не провели вихідний (розглянемо простий операції один вхід і один вихід) до 100 блоків пізніше (транзакція 2) в Blockchain.

Я розумію, що в угоді 2, на входах, є інформація про попередніх угод (оскільки ми реалізуємо хеш-покажчики), як показано нижче у "prev_out" (формат JSON угоди, витягнуті з Blockexplorer по API) :

'входи': [{'prev_out': {'адресу': '1PFtrRjbq4aLfM7k4tyLZ3ZAuTsgLr6Q8q',
 'н': 0,
 'скрипт': '76a914f423dfee34e4833104508103d89e316b4a49314088ac',
 'провів': правда,
 'tx_index': 356882858,

До тепер, немає ніяких проблем, я можу повністю зрозуміти, що ми можемо додати прапор використано/невикористаних за попередній виходи (входи) в транзакції 2.

Припустимо тепер, що це вихід з угоди 1 (який ми збираємося витрачати 100 блоків пізніше).

До речі, це реальна угода, його хеш: a117a7aab7e2db8ef5fd40e74f72d689e13b733136454d2340a244236fbed9eb

'поза': {'адресу': '1PFtrRjbq4aLfM7k4tyLZ3ZAuTsgLr6Q8q',
 'н': 0,
 'скрипт': '76a914f423dfee34e4833104508103d89e316b4a49314088ac',
 'провів': правда,
 'tx_index': 356893407,
 'тип': 0,
 "значення": 16351264}

Моє питання: Ви можете побачити, що прапор "провів" це правда, як це взагалі можливо ? Тому що в 99 блоки угода була невитрачені (прапор=false). Їсти можна тільки в одному випадку за прапор "витрачено", щоб бути правдою:

Транзакція 2 повинна бути в одному блоці , як правочину 1. В іншому випадку, якщо угода 2-в блоці 100 і прапор "проводив" операції 1-true, це означає, що:

Для 99 блоки прапор був хибним і в блоці 100, ми змінюємо прапор проводки 1, яка знаходиться в блоці 1.

Це означає, що ми поміняли блок 1, отже, змінюється його хеш --> неможливо з урахуванням структури блокчейн.

Дякую що просвітили мене !

+272
aefxx 19 черв. 2018 р., 00:41:04

У биткоины, можна перевірити, якщо секретний ключ діє з допомогою WIF з контрольною сумою.

Це також стосується і альткоинов, які використовують і SHA256. А як щодо тих, які використовують інший алгоритм хешування?

+250
nazar2001 3 жовт. 2012 р., 02:08:25

Де я можу знайти загальна кількість биткоинов на даний момент там?

+241
deepeer 14 січ. 2020 р., 09:31:02

Ви повинні відправити запит з даними у форматі JSON-RPC в специфікації. Так що це не буде працювати через Firefox без яких-небудь спеціальних розширень, що дозволяє розміщувати інформацію. Ви не можете просто попросити сторінку http://user:[email protected]:8332/getinfo і чекати bitcoind повернути getinfo. Немає системи, це не звичайний www-сервері (тобто сторінок з гіперпосиланнями разом), він просто використовує протокол HTTP для передачі даних JSON. Як довго, як ви зажадаєте пост правильно, я не думаю, що він матує, на якій сторінці ви зателефонуйте.

+205
Don smith 11 трав. 2010 р., 09:57:45

Хеш, що ідентифікує блоку розраховується з заголовка блоку. Цей хеш-код повинен відповідати вимогам складності. Кожен вузол перевірити будь-який блок, який вони отримують насправді. Оскільки це вимагає багато роботи, щоб створити блок, хеш задовольняє заяву труднощі, це неможливо підроблені блоки і банально перевірити дійсної блоків.

+155
dbo 3 трав. 2012 р., 23:16:08

просто цікаво, якщо ви можете зупинити шахраїв

+135
Vian Esterhuizen 25 лют. 2016 р., 16:19:13

Поки ваша транзакція може бути скасована за якою б системою ви не користувалися, ви повинні чекати його, щоб скасувати скрізь.

З вами тільки за умови призначення гаманець, а не реальний ідентифікатор транзакції, важко надати багато інформації. Я роблю, однак, див. операцій з гаманця, який ви вказали вище без проблем. Схоже, що ваш гонорар (8.93 СБ/Б на 224byte транс) була значно нижче розумну плату повинні бути оброблені в пристойну кількість часу на операціях, які показують вгору, хоча..

Я пропоную використання https://bitcoinfees.21.co/ для забезпечення ваших угод процес в пристойну кількість часу в майбутньому. Покладаючись на скасування є недостовірними.

Щоб побачити ваші ідентифікатори транзакцій, перевірте посилання

https://blockchain.info/address/39j2nuZWr4F2hZ5wYDwQwZWzsTJC4H6ujn https://blockexplorer.com/address/39j2nuZWr4F2hZ5wYDwQwZWzsTJC4H6ujn

ви помітите ідентифікатори транзакцій під заголовком "операції"

+123
lsa 31 серп. 2013 р., 20:50:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil