Як створити гаманець на моєму комп'ютері?

Можливі Дублікати:
Яке програмне забезпечення і навички мені потрібні?

Я бачив на Вікі, там занадто багато кроків (жорсткий кроків для не-виродка людини) для створення гаманця. Є простий спосіб для нового виродка биткоин-користувачів? (якийсь скрипт?). Спасибі.

Редагувати: я хочу побудувати свій перший гаманець.

+93
interstar 20 вер. 2019 р., 18:46:59
38 відповідей

Як я вже зрозумів мнемоніка закритий ключ, розділених на 12 слів, які з'єднані разом у тому ж порядку виробляє закритий ключ.

 1. Як мнемоніка автоматично?
 2. Чому книга мнемоніка є 24 слова?
 3. Як ці слова перетворюються в закриті ключі?
+996
bjornswift 03 февр. '09 в 4:24

У теорії це повинно працювати. На Antminer Д3+ використовує менше 500 Вт, у той час як С7 блок живлення забезпечує більш 1000 Вт.

Ви повинні переконатися, що джерело живлення сумісний в інших відносинах. Ви повинні переконатися, що С7 блок живлення і Д3+, що ви розглядаєте зроблені з тієї ж частоти і напруги (які варіюються по всьому світу)

+993
Sam Heuck 18 лист. 2018 р., 22:02:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

1) незрозуміло, чому ви думаєте, що кожен клієнт, щоб завантажити весь ланцюжок блоків-це проблеми масштабованості. В даний час обрізання не відбувається, але він повинен у кінцевому рахунку бути можливо в теорії. Простір для зберігання даних росте значно швидше, ніж биткоин.

2) для перевірки нової операції, транзакції тільки ви повинні дивитися на кілька входів, щоб переконатися, що це дійсно претендує на них. Ймовірно, ви вже знаєте, кожен в даний час-дійсний вихід угоди вже. Вам потрібно поставити блок, щоб все одно прийняти його.

3) це природа так Биткоин запобігає подвійний витрати атак. Це тому, що биткоин був прийнятий "центральної влади на всі" підхід. Ніхто, наскільки я знаю, знає, як зробити миттєвий переказ без центральної влади. (Розглянемо, наприклад, у разі стихійного лиха розбиває мережа Bitcoin на дві половини і кожна половина бачить конфліктуючих транзакцій. Звідки ти знаєш?)

+982
Kahler 2 трав. 2014 р., 16:36:40

Я читав, що ринок знайде рівновагу, скільки цих транзакцій.

Його не буде. Це, мабуть, самий великий недолік в биткоин на даний момент: після того, як видобуток винагороджує решт, немає жодного прямого зв'язку між кількістю hashpower необхідні для забезпечення безпеки мережі і стимул мій.

Правда, є обмеження на розмір блоку, тому якщо обсяг транзакцій в блоці вікно (приблизно 10 хвилин), перевищує розмір блоку можна очікувати мініатюрі "аукціон", де транзакції боротися за місце в блоці торгів до мінімальних плата за операцію потрібно. Однак це не зовсім замкнутого контуру регулювання: максимальна довжина довільно обраного числа, і немає підстав вважати, що максимальний розмір досить маленький, щоб гарантувати, що комісії за транзакції є достатньо висока, щоб стимулювати шахтарів на шахті, щоб зберегти систему безпечною. На відміну від складності і USD/BTC за курсом він не реагує на активність ринку. Він також має негативний побічний ефект, покриваючи у всьому світі транзакція Bitcoin пропускної здатності з іншими частинами протоколу спираються на припущення, що блоки створюються -- в довгостроковій перспективі -- не більш ніж один раз кожні десять хвилин.

Порівняйте це з нинішньою ситуацією з видобуванням нагороди: більш цінний Bitcoin є більш стимул для кого-то, щоб спробувати знищити "хороші хлопці", отримавши 50%+1 hashpower. Однак, більш цінним Bitcoin є більш гірники шахти! Вона не досконала, але важливим моментом є те, що потреба в безпеці підвищує стимули до шахті. Зверніть увагу, що, хоча складність буде збільшуватися, що просто гарантує, що нагорода вручається кожні десять хвилин приблизно постійна кількість БТЦ-кількість terahashes/сек битися за це кількість BTC вільно реагувати на зміни в їх зміні вартості (з точки зору всіх інших товарів у світі, в тому числі в інших валютах).

В якості винагороди видобуток знижується, це "пряме з'єднання" між потребою мережі для безпеки і стимулом, щоб добувати стає все більш розбавленим.

Я дуже переживаю, що буде з биткоин після того, як ми відокремити ці дві сили. Я думаю, що розробники повинні хоча б вигадати історію про те, як це буде вирішуватися, так що люди можуть почати відчувати його.

+978
user109231 12 лист. 2014 р., 10:53:09

Отже, я була видобуток ДСУ з користувальницьким спорядження (див. нижче для деталей обладнання) і сьогодні вранці це було. Коли я перезапустив, все працювало нормально, потім через дві хвилини знову вимикається без звукового сигналу, ні синього екрану. Ось що я намагаюся зрозуміти, де проблема виходить від.

 1. Спробував іншу планку потужності
 2. Нехай комп'ютер працювати без шахтарському програмного забезпечення (ПК не аварія в такому випадку)
 3. Нехай комп'ютер працювати з мінера, але тільки 3 графічні роботи (ПК не аварія в такому випадку)
 4. Нехай комп'ютер працювати з мінера, але 4-5-6 графічні роботи (комп'ютер зависає)

У мене є кілька гіпотез.

 1. Add4PSU який підключити два блоки живлення серії не працює: я не знаю, якщо 6 графічних процесорів почнеться в цьому випадку, однак, оскільки три підключені на другому БЖ.
 2. З якоїсь причини спеки зробити вимкнути ПК (зламані датчики або щось дивне)
 3. Один з БЖ не вистачає потужності, коли GPU працюють на 100%


Я не знаю, якщо хто має якісь ідеї. Я викладу це на стек суперкористувача. Ось моє залізо:

 • Мобо: МСИ плати z77a-G45 АТХ роз'єм LGA1155 Z77 на ддр3 3шт я-Е16 4шт я-Е1
 • ГПУ: 6 шт материнська плата+ AX7950 3GBD5-2DHPP Radeon серії HD 7950 3 ГБ 384-бітної пам'яті GDDR5
 • Процесор: Інтел Селерон G1620
 • Пам'ять: 2 Вайпер екстремальні 1600 МГц, 2 ГБ
 • ПГУ: 2 Корсар професійний HX850W 850 Вт АТХ 12В 70А 24-контактний ATX модульний (золото рейтинг, plugped з Add2PSU)
+934
goldlucifer 26 черв. 2016 р., 11:49:10

Побачити цей PDF-файл для отримання додаткової інформації.

Якщо ви питали про двох валютного арбітражу між різними ринками. Наприклад, пара BTC/USD по курсу на біржі MtGox і один в Intersango тоді наступні формули застосовуються з урахуванням брокерські збори на обох біржах.

Для простоти я використовую біткойн як базову валюту і долар США як валюта котирування, але ви можете легко обмінюватися ці.

Припустимо:

 • А це обмінний курс BTC/USD на біржа MtGox
 • Б є курс ХХХ/YYY на обмін Intersango
 • ФА - плата на біржі MtGox
 • ФБ - це плата Intersango

Немає апбитража якщо А = Б + ( ФА + ФБ )

Але якщо А - B > FA + FB , то базова валюта, биткоин, дешевше на обмін б, ніж в А. значить, людина буде купувати BTC на Intersango (Б) і продати BTC на біржі MtGox (а).

прибуток = у - Б - ( ФА + ФБ )

Якщо б - > ( ФА + ФБ ) , то базова валюта, биткоин, дешевше на біржі, ніж у Б. Так що людина буде купувати за BTC на MtGox (А) і продати його на Intersango (Б).

прибуток = в - А - ( ФА + ФБ )

Інші можливості арбітражу будуть існувати такі як трикутний арбітраж. Але тих, хто не буде розвиватися до тих пір, поки біржі не тільки пар BTC/Фіат, але інших валютних пар, а також.

+872
Richard Manns 7 черв. 2019 р., 19:43:04

Я використав мій клієнт Bitcoin протягом декількох місяців на моєму комп'ютері під керуванням Windows ХР.

Одного разу, у мене проблеми з підключенням до чого-небудь в інтернеті, але мій клієнт Bitcoin, здається, працює добре. Коли я перезавантажити комп'ютер, мій інтернет згодом повертається, але у мене було "0 зв'язку" мережа Bitcoin за останні 2 тижні.

Я спробував відправити тестовий платіж, та що оплата була вирахувана з мого гаманця, але це ніколи не було трансляції. Я думаю, він буде отримувати, коли я, нарешті, з'ясувати, мої проблеми зі з'єднанням.

У мене мій гаманець резервного копіювання на флешку, але завантаження, що дані гаманця не зробив нічого, щоб допомогти мені встановити мережеві підключення.

Я не застряг синхронізації. Я просто не підключений або синхронізації на всіх. Все інше на мій комп'ютер, в іншому випадку працює нормально.

 1. Що краще-адресу і порт для підключення до? Є хороші варіанти резервного копіювання?

 2. Якщо всі мої адреси правильні, як я можу з'ясувати, чому у мене 0 підключення до мережі Bitcoin, і як я можу скинути ці сполуки або інакше встаєш і знову біжиш?

+869
Berivilka 29 серп. 2018 р., 05:18:46

Я не бачу ніяких причин, чому б і ні. Я десь читав в цій гілці , що люди біжать різних примірників multicoin для аналогічних цілей.

+862
Silverstorm 2 жовт. 2018 р., 12:07:36

Це було можливо в Многоразрядной класичний, але я не можу знайти його в Многоразрядной HD якості.

+859
Donvini 16 лип. 2013 р., 22:40:19

це хреново, сталося зі мною кілька років тому.

Оскільки комп'ютер нещодавно був відформатований і встановлений АВ софт, я думаю, що виключає шкідливі програми у вашій новій системі. Я думаю, що це більш ймовірно, що ви були шкідливі програми в стару і вона напала абсолютно випадково після того, як ви почали працювати за новою системою.

Відновлення файлу гаманець від старого комп'ютера вам не допоможе. Він буде мати ті ж дані.

Ви не биткоины, вам власні секретні ключі для розблокування входу. Якщо ваш клієнт доповідь цих матеріалів прямує кудись ви не означає, що хтось інший використав ваші ключі для входу в операції. Електрум є стабільним, це не може бути помилка або проблема корупції гаманець.

Мені дуже шкода людини.

+841
Tom Cumming 25 січ. 2018 р., 01:46:06

Найбільш ймовірний відповідь - Ні.

Ви можете отримати їх, тільки якщо ви якимось чином потрапили на приватний ключ адреси, який ви відправили або якщо особа, якій ви відправили монети, готовий відправити вам биткоины. Шанси не можливо, тому що:

 • Для створення закритого ключа, знаючи адресу практично неможливо. Зазвичай ви починаєте з закритим ключем, і генерувати адресу з нього. Це дуже легко, і як "створив гаманці", вони добірку закритий ключ + адресу пари.
 • Швидше за все, ніхто і ніколи не створить пару ключів туди, куди ви надіслали свої монети випадково. Це з-за практично безмежні можливості.

Немає ніякого способу, щоб скасувати платежі в Bitcoin, і це є одним з важливих особливостей биткоина.

Для 2-ї частини - так, адреси змінюються. Ваш гаманець, створює ці пари ключів (закритий ключ і адреса) автоматично всякий раз, коли ви робите угоди, або коли ви хочете. Зазвичай, коли ви відправляєте биткоины, гаманці витратити на адресу, але одна частина відправляється того, кому Ви платите, а "зміна" повертається до вас на іншу адресу всередині вашого гаманця. Це хороша конфіденційність / практика безпеки. Зверніть увагу, що деякі гаманці випадковим чином генерувати всі пари ключів. Отже, вам потрібно зберегти резервну копію всієї колекції. Є також HD-гаманці, які генерують всі пари ключів від загального джерела, також звана насіння. Таким чином, ви можете відновити всі ваші адреси, якщо ви зробили резервну копію тільки насіння.

+793
Delisa Wells 18 лист. 2010 р., 12:13:51

Вибачаюся за witcoin йде вниз.

У мене було багато внутрішніх питань з адміністрацією старого сайту й сподіваюся незабаром відновити доступ до ваших рахунків, тому, будь ласка, залишайтеся налаштованими для оновлень. Про це я смиренно прошу вибачення. Не соромтеся представити нічого в цьому блозі, Як я залишив його відкритим для вас, щоб розмістити речі для. Зв'яжіться зі мною, задаючи питання і ще раз повторю, мені дуже шкода.

Дейв , cryptocoinmedia , witcoin.

Опубліковано 2 місяців тому

+776
Jason Kelly 23 черв. 2019 р., 11:46:29

У мене є трохи биткоинов затримуючись в старий гаманець биткоин (близько 2011). Я просто відновив його з резервної копії, але я не можу здатися, щоб завантажити його в биткоин-інтервалу QT.

Якщо я запустити додаток, закрийте його, скопіювати в мій старий гаманець.дат файл і знову відкрити, він показує нульовий баланс.

Якщо, замість цього, я закрив його, скопіювати цілком з моїх старих .биткоин папку, а потім заново відкрити, я відразу ж обробка виходу онлайн / оффлайн. Я сильно облажалася?

+763
ZABUR 9 квіт. 2016 р., 09:03:08

Я шукаю, щоб побачити загальна кількість скачувань для Многоразрядной, що в статті проекту, на початку цього року. В ідеалі хотілося б побачити їх на місяць. Ніяких джерел там?

+676
fengxing 7 серп. 2010 р., 14:13:59

Його на доплати кінець, щоб відкрити підтримки квиток з ними і подивитися, якщо вам відшкодовується плата шахтарів та плата за биткоин, щоб піти за правильною адресою. Чисто проблема на їх кінці, і ви нічого не можете зробити про мережі Bitcoin.

+660
jeremy sam 9 серп. 2015 р., 10:22:03

Так, вони такі високі на даний момент. Ви не повинні посилати такі невеликі суми в даний час. Ви могли б почекати, поки мережа працює освітлення. Збори, ймовірно, впаде потім.

+644
Sougata 31 груд. 2011 р., 11:36:22

за замовчуванням стислі і стиснені мають різні суми. Отже, ваш код повинен бути щось на кшталт:

scriptSig1 = "76a914" + hashedPubKey_1 + "88ac"; 
scriptSig2 = "76a914" + hashedPubKey_2 + "88ac"; 
+600
Pochanx 5 лют. 2011 р., 14:31:31

У мене цей Bip44 шлях реалізований

м / призначенням / тип_монеты' / рахунку / зміни / порядковый_номер_адреса 

Можна використовувати майстер-закритий ключ, щоб підписати всі ТХ
тобто Биткоин Техас, Техас Etherum

або мені доведеться зробити на основі активів закритих ключів для кожного активу і підписати в Техас ?

+536
realgt 1 лют. 2014 р., 23:33:28

Я б припустив, що це був testnet5, тому що segnet (в segwit тестовому режимі розвитку) розглядається як 4-ї тестовому режимі. Хоча це не зовсім вірно, так як биткоин має необмежену тестовому режимі Нол (без обмежень) і дуже ймовірно, є й інші експериментальні testnets, про який я не знаю.

Є трохи історії, пропускаючи числа, як це: не було в тестовому режимі, який був названий testnet2 - перші два testnets називалося просто 'тестовому режимі, але тим не менш testnet3 був названий так - пропуск на ім'я testnet2 - тому що це був 3-й тестовому режимі. (І testnet3 раніше основний тестовому режимі для Bitcoin.)

Правка, щоб додати: до речі, чому ми на третьому (основний) биткоин тестовому режимі, полягає в тому, що люди почали насправді торгівля тестовому режимі монети як отримувати гроші, так що розробники виконали свою погрозу обнулити тестовому режимі (з нової генезис блоку), щоб застосувати принцип, що в тестовому режимі, монети повинні мати жодного значення.

+529
Danzel 19 квіт. 2018 р., 17:10:25

Так, усіх видів гірничих робіт, включаючи Соло мають однакову віддачу (хоча деякі з більш дисперсійна, ніж інші). Однак деякі басейни стягувати плату.

+515
derSamurai 25 бер. 2016 р., 20:19:58

Я намагаюся створити биткоин готівку HD-гаманця з допомогою мнемонічної фрази, але я не знаю жодного НПМ пакет, який сумісний з HD-гаманці биткоин і гроші. Може хто допоможе мені побудувати ВСН HD-гаманця?

+505
Paul Bogdan 12 квіт. 2014 р., 17:32:29

У вас не вказано звідки ви отримали биткоин-адресу в першу чергу.

Він не вийшов з того ж гаманця Blockchain.info/wallet тому що Blockchain.info/wallet не дозволю вам дивитися один з ваших адрес.

Якщо адреса вашого клієнта Bitcoin.org (тобто биткоин-Кварти), то ви просто витрачаєте від клієнта bitcoin.org і не від Blockchain.info/wallet.

Якщо адресу з іншого електронного гаманця на Blockchain.info просто зайдіть в потрібний гаманець і витратити з цього.

Якщо адресу з електронного гаманця на деякі інші послуги, наприклад, на МТ. Gox, а потім ви повинні піти туди, щоб зняти будь-які кошти, які ви отримали.

Сподіваюся, ви пам'ятаєте з якого гаманець або послуга електронний гаманець ви отримали биткоин-адреса спочатку.

+452
designermonkey 31 трав. 2014 р., 09:55:01

Я не впевнений, що ви маєте на увазі, що вони були "заблоковані" ?

Що скріншот показує "блок" номер, що угода була здобута в, Що означає, що було підтверджено на біткойн-мережі і доступні для вас, щоб провести.

Ви пробували використовувати цей гаманець, щоб заплатити за щось і ви отримуєте повідомлення про помилку? Тому що, наскільки я бачу, ніби нормально:)

+446
Undo 27 квіт. 2013 р., 19:22:06

як BlinkTrade, WLOX, MarginCall, Peatio і т. д.? Тим не менш, вона повинна включати як Bitcoin і эфириума, і по можливості мобільний додаток..

+401
siva ganesh 29 жовт. 2011 р., 20:23:22

Корпус 1 є простим з технічної точки зору: створення єдиної ієрархічної детермінованої гаманець і взяти повну опіку балансів користувачів. Щоб зробити це, вам надають окремі адреси для кожного користувача, якщо вони хочуть депозити або отримувати монети. Вам відстежувати, які адреси асоційовані з якого рахунку, але тільки покажи їм свій баланс агрегований від того, що вони отримані і відправлені. Коли вони надіслати іншому користувачеві ваших послуг, ви тільки оновити базу і не переміщати будь-які монети. Для створення зняття або відправити операцій, можна використовувати будь-які монети зручні для цього. Зверніть увагу, що це просто тільки з технічної точки зору, це складно з юридичної та регуляторної точки зору.

Випадок 2 неможливий: дві вимоги користувачів, які мають свої власні ключі і можливість передачі монет без сплати комісії за транзакції не сумісні.
Якщо ви хочете, щоб користувачі, щоб тримати свої ключі, підписати за биткоины, вони повинні бути передані під контроль інший ключовий. Це вимагає по-ланцюжку і, отже, вимагає плати. З іншого боку, переносити баланс без комісії, монети повинні бути під контролем вашої служби, так що ви можете в односторонньому порядку змінити баланс у вашій базі.

+311
rubberband876 4 груд. 2011 р., 04:15:01

Існує кілька груп людей, які могли б стимули для DDoS-атак, майнінг пули:

 • Власники інших гірських басейнів. Майнінг пули отримати прибуток з блоків, що видобуваються на їх шахтарів. Так що це буде мати сенс для них, щоб напасти на інші пули, щоб спонукати користувачів відмовитися від басейну і, можливо, знайти новий будинок на їх.

 • Люди мінування в інші басейни, в тому числі їх господарів. Коли Шахтар видобуває для басейну, який має проблеми, велика ймовірність їх акцій заблукати. Це означає, що шанси є, що басейн під атакою не зможете знайти блоки і так хеш силу своїх користувачів втрачається, викликаючи нові блоки знаходяться рідше. Це може бути вигідно, щоб люди гірничодобувної промисловості на інші пули, тому що це призведе до труднощів опускають, даючи їм більший шанс знаходити блоки. (І знову, як кілька блоків знаходяться на інший пул, власник басейну робить більший прибуток.)

 • Нелюбителі биткоин. Це не тільки уряду, але можуть також включати банки і платіжні системи , як PayPal, Visa або MasterCard. Bitcoin-це дуже інноваційний спосіб оплати і має потенціал, щоб взяти на себе значну частину інтернет-платежів. Крім того, Биткоин скасовує централізованого поняття грошей, від якої банк отримує прибуток. Так вони у всіх є причини, не бажаючи бачити биткоин успіху як успішним валюту і спосіб оплати.

+305
samish 23 черв. 2011 р., 09:20:13

Хоча шахтарі мають великий вплив, це не Шахтар тільки що. Ви можете висловити свою думку шляхом запуску сайту у відповідність з вашими поглядами на це питання.

+290
noor2050 27 серп. 2012 р., 11:48:36

У мене є паперовий гаманець з публічним адресою і зашифрований закритим ключем ( паролем ), але немає QR-коду. Так що я потрібен спосіб, щоб генерувати QR-зображення, або вручну ввести ключ.

На жаль в QR генератори не приймають мій зашифрований приватний ключ. Тому мені потрібно, щоб розшифрувати його першим.

Чи є спосіб я можу розшифрувати свій секретний ключ, використовуючи мій пароль, а потім перетворити його в QR-код?

Кращі.

+286
Edoardo Cucchetti 19 груд. 2010 р., 23:32:23

Що є доповненням и маєте на увазі?

Я не чув, щоб цей термін використовували раніше, але прочитавши код, здається, щоб порівняти з , щоб побачити, якщо це більше, ніж в N/2 з округленням вниз (де п - порядок кривої, FFFFFFFF FFFFFFFF FFFFFFFF FFFFFFFE BAAEDCE6 AF48A03B BFD25E8C D0364141.)

Якщо це так, то обчислення н - и і в и.

+285
Olek Chojnacki 28 трав. 2018 р., 08:57:18

Стосуються різних версій операційних систем і програмного забезпечення для Mac.

+256
John A Adams 25 січ. 2018 р., 01:19:50

Я старий біп-38 паперовий гаманець, і я імпортував цю адресу в Електрум (версія 3.3.6) годинники-лише гаманець.

Тепер я хочу передати, що BTC на біржі. У мене є пароль для Электруме гаманця і приватний ключ для паперового гаманця і я перевірив на блоці провідника, що баланс в тому, що адреса правильний, і це.

Питання: Як я можу витратити з електрума дивитися-тільки гаманець?

Якщо я відкриваю Electum я тільки надана можливість експорту (і там виберіть суму, виберіть Оплата, перегляд, копіювання, дисплей, де я в кінцевому підсумку з типом звіту про кількість відправлених, розмір угоди, зборів, locktime, входи і виходи

Я за цей варіант, але нічого не відбувається. БТЦ раніше на мою адресу і не на адресу біржі та її був час, і плата була встановлена на максимум.

Де тут? Якісь поради?

(ЗИ: я бачу, що поради тут, щоб змести папери адреса гаманця у гаманець Electum але я розумію, що буде стягуватися плата за операцію, і дар бачення, що я збираюся відправити BTC на біржі і що угода була також вартості зборів - так я не хочу йти по цьому шляху :) )

ти

+195
ique 15 квіт. 2015 р., 02:36:03

Що ви бачите, - це змінити адресу.

Гаманець створено нову адресу для себе, щоб відправити зміни витрат на 1 BTC до. Це означає, що це не очевидно для решти світу, що є що. У 0.9999 БТЦ ще її витрачати, просто присвоюється іншу адресу.

І це працює: якщо ви не знаєте, вона посилала свого брата чи його адресу, ви не могли б вивести більше, скільки БТЦ вона тримає.

У мене ніколи не було причини використовувати Провіднику

Вам взагалі ніколи не доведеться. Проблема в тому, що дослідники не знають свій гаманець. Вони представляють більш низького рівня уявлення про те, що відбувається в системі, ніж ваш гаманець, в яких можна заплутатися.

Докладніше: Чому Биткоин відправити "зміни" за іншою адресою?

+165
Isaak Golbraykh 12 серп. 2015 р., 17:28:52

Так, двічі проводять спроби може трапитися. Вони-причина, чому нам потрібен блокчейн в першу чергу. Щоб бути в змозі знати, які операції був "першим", а який був подвійний витрачають потрібні узгоджені історію: блокчейн.

Поки транзакція в блокчейне, немає ніякого способу знати, чи є він першим або подвійним витрачати, так це насправді досить нераціонально, що є що. Як тільки транзакція в блокчейне він за визначенням стає "першим", і всі подальші спроби "подвійних витрати" (і невірний, тому вони ніколи не підуть в блокчейн).

Докази роботи видобуток забезпечує повільне цокання (і дуже важко підробити) годинник, яке визначає порядок операцій.

Єдине що ще можу послати тебе за це ре-орг: ще одна філія блокчейн з Можливо різних операцій обгін гілку, на яку ви дивилися раніше і стає де-факто визнав філії. Насправді це не рідкість, щоб статися, якщо у вас є тільки один або два підтвердження, але стає по експоненті рідше з кожним додатковим підтвердженням. Ось чому біла папір передбачає, чекають шести.

+136
aburime gregory 14 груд. 2019 р., 05:17:16

Більше торгувати... більше довіри... більше БТЦ 'банків'...? Це така велика система. Він просто повинен піти основний потік.

Які думки?

+134
user3388661 7 лип. 2018 р., 13:50:05

Заголовки першої синхронізації визначається дещо по біп 130 і розширені компактний блок реле в біп 152. Я вважаю, що це є фіксація, в якому він був доданий в ядра биткоин.

Результатом є те, що биткоин основних вузлів ніколи не відправляйте getblocks повідомлень більше, вони отримують заголовки спочатку з getheaders, потім через якийсь перевірки, вони просять повних блоків з допомогою методу GetData.

Моє питання, чи є вузли СПВ повинні слідувати цій схемі, а? Вони звичайно могли б, вони б просто відкрити однорангових з'єднання з filterload тому, коли вони встановлює них вам merkleblock повідомлення, а не повністю заблокувати або cmpctblock повідомлення.

Це реалізація-конкретне питання, але я справді сподівався на приклади. Наприклад, Breadwallet, здається, є спеціальний мережевий протокол , в якому обидві getheaders і getblocks використовуються.

Є інші приклади СПВ додатків з використанням getheaders і getblocks таким чином?

Більшість СПВ споживачі просто використовувати getblocks або вони намагаються синхронізувати заголовки-перше, хоча вони ніколи не запитувати повні блоки?

+57
Erii 22 лип. 2018 р., 08:38:51

Коли ви створюєте новий гаманець, є 4 варіанти, один з яких "залізний " гаманець'. Однак, немає жодної згадки про апаратні гаманці в документації! http://docs.electrum.org/en/latest/search.html?q=hardware&check_keywords=yes&area=default

electrum wallet selection

Як це працює? Не доводити до апаратного гаманця за допомогою спеціального протоколу?

+55
loqman chookili 27 вер. 2018 р., 10:44:11

Них. дозволяє приймати платежі в биткоинах отримувати будь-яку комбінацію твердої валюти і биткоинов (ви можете вибрати 100% твердої валюти, якщо ви хочете).

Я не впевнений, якщо це те, що ви хочете, але, чесно кажучи, ваш пост настільки заплутався важко сказати: якщо це не те, що ви шукаєте, будь ласка, постарайтеся бути більш ясним (не хочу образити вас, звичайно).

+38
denis kyalo 25 груд. 2017 р., 17:50:35

Ви можете зробити дві речі

 • Зачекайте, поки транзакція не передається. Угоди без комісійних зазвичай передаються так само, але часто пізніше, ніж ті, з комісії.

 • Надіслати нову транзакцію проводити ті ж заходи, за додаткову плату. Цілком можливо, що деякі Шахтар буде приймати його в кінці кінців. Це може бути складно, коли ви використовуєте blockchain.info'и гаманець. Це називається подвійні витрати, ви можете, ймовірно, знайти деяку інформацію про те, що в інших місцях, як на bitcointalk. Цієї статті радимо імпортувати приватний ключ від адреси, ви посилаєте на Bitcoin-Qt і спробуйте повторити те ж транзакції звідти.

+16
AttackOrchid 12 серп. 2018 р., 14:21:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil