Чи можна змінити протокол, моє безліч блоків в автономному режимі, а потім змінити його назад?

Чи можна внести зміни в біткойн-протоколу, а потім почати добувати швидше, ніж 1 блок на 10 хвилин?

Що відбувається, коли хтось робить ці зміни і "міни в автономному режимі" блокчейн, яка більше, ніж нинішній. І після цього зміни протоколу до "нормального" і з'являється в мережі?

Чи це взагалі можливо?

+512
Phil Vollhardt 17 квіт. 2010 р., 21:08:13
39 відповідей

Щось дивне сталося з проводкою, і я хотів би зрозуміти, що стан мережі може бути причиною цього.

Я перевела близько 150mBTC з мого Андроїда гаманець на мій биткоин гаманець сердечника HD (з версії v0.13.0) я зробив досить багато цих перекладів, і, як правило, протягом декількох секунд, угода передається по мережі і з'являється в моєму биткоин основних mempool. В даному випадку, угода досі не був помічений з Bitcoin-Qt в протягом майже години. Це дуже прості операції з досить високої плати в розмірі 0,1 мбтх (всього 225 байт).

Я спочатку думав, що мій Андроїд не вдалося транслювати угоди. Однак, це припущення може бути відкинуто як blockchain.info успішно отримав його, я отримав ідентифікатор транзакції.

Я тоді думав, що биткоин-Qt і , можливо, не визнають угоди по відношенню до моїх HD-гаманця. Однак, схоже, що угода фактично не отримав мого сайту:

$ кішка ~/.биткоин/налагодження.журнал | дреп <ідентифікатор транзакції> # нічого не з'являється

Так що я тепер під враженням, що операція була успішно транслюються але з якихось причин не була вказана на моєму сайті. Справді, щось на зразок 5 нові блоки з'явилися з моменту початкового мовлення і транзакція ще не підтверджена (що з урахуванням рівня мит і без видимих вузьке місце в мережі, здається, дуже незвично). Так що я тепер під враженням, що деякі шахтарі не бачили транзакцій або (адже якщо це може статися з моїм вузлом, чому не інші?)

До речі я спробував повторно транслювати угоди з https://blockchain.info/pushtx і необроблені транзакції, але він каже мені, що угода вже існує.

У кого-небудь є правдоподібне пояснення того, що може викликати таке рідкісне подія, коли угода, здавалося б, успішно, але не всі вузли, які, здається, чув про це (якщо таке тлумачення є допустимим)?

Редагувати: Насправді, дивлячись на https://blockchain.info/unconfirmed-transactionsяк я писав це питання досі, кількість збільшується і тепер показує близько 18к транзакції, які, здається, вказують на аномальне стан мережі (зазвичай 2К-4К)

Редагувати: Угода була зрештою підтверджена близько 10 блоків пізніше. Факт залишається фактом: він був, здавалося б, не доведені до відома мого сайту до його включення в новий блок.

+987
user54098 03 февр. '09 в 4:24

Як повідомляється на Технік бруд тут адресу, де биткоины вилучили з Силкроад зберігаються виявлені тут.

В результаті багато людей, роблячи мікро-платежі на гаманець і приклавши свої власні повідомлення, я припускаю, що для задоволення.

Може оригінальні засоби ФБР заплатило, щоб їх гаманець ще можна виділити із загального фонду в гаманці після операції з 3-ї сторони? Я припускаю, що вони тримали підрахувати, скільки вони перевели в але для цілей докази я уявляю, як вони повинні були б знати реальних монет, а не тільки сума.

+971
HalfBit 17 бер. 2019 р., 16:50:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Просто пошук свого відкритого ключа Blockchain.info і подивитися, якщо ваш платіж існує. Якщо він прибув, але це непідтверджені дані, це може бути симптомом останнім часом взагалі біда. Підтримувати зв'язок з продавцем і спробувати зв'язатися з коло Пат, вони, ймовірно, може повторно відправити той же транзакції ( з однаковими ID), якщо він застряг.

+920
robertkevinxx 24 жовт. 2010 р., 04:59:50

Спробуй методу getbalance "*" 0 правда.

допомогою методу getbalance каже: методу getbalance ( "рахунок" minconf includeWatchonly )

+884
Mussa Shaaban Kigoye 24 лют. 2010 р., 16:37:10

Немає жодних проблем з використанням того ж адреси знову і знову. Я почав торгувати більш ніж рік тому, і мій "основний" -гаманця є ще один і той же адресу.

Я подивився для вас і я не знайшов можливість додати кілька адрес. Це додаток може бути використано для однієї адреси за раз.

+860
devdrc 27 черв. 2013 р., 08:08:55

Мені довелося відкрити старий гаманець, чекаю гаманець для синхронізації, а потім я перевів усі монети з старого гаманця в новий гаманець.

+801
adamt 6 квіт. 2013 р., 19:48:58

Якщо припустити, що квантові комп'ютери будуть реалізовані в найближчому-бач майбутньому, наскільки вразлива Bitcoin на дешифрування за допомогою квантових алгоритмів? Наприклад, алгоритм Шора дає квантовий комп'ютер прем'єр-розкласти на множники за полиномиальное час. Варіант він може тріснути рівнем.

Однак, біткойн заснований на скриптовой системи, так що якщо квантові комп'ютери будуть створені, можна, напевно, просто переключитися на безпечну сценарій1

Биткоин уразливий до атак квантових комп'ютерів? Ці уразливості виправити2?

1. Знову ж таки, є обмеження для скриптів і квантових обчислень може зробити неможливим для будь-якого сценарію роботи.

2. "Виправляється" може бути як на стороні клієнта поправимо, де все просто підкрутити скрипт і передає всі свої гроші в чистий набір адрес (закріпивши таким чином всі свої биткоины з новим сценарієм), або протоколів на стороні поправимо, де протокол підправили і всі завантаження нового клієнта. Останнє не бажано, так як старі биткоины, ймовірно, будуть втрачені в процесі.

+775
wowayadod 2 серп. 2016 р., 03:48:03

Я можу збільшити або зменшити блок нагород чи монет на блок, після того як я зробити мої монети громадських і люди починають його видобуток.

+758
iyogee 1 черв. 2019 р., 02:27:06

Ти дивишся на Blockchain ?

Ні, тому що блокчейн тільки підтверджені транзакції. Замість цього, Шахтар дивиться на свого пулу пам'яті. Його так звуть, тому що вони забули, коли Шахтар вимикається.

+750
valerjan77 6 черв. 2010 р., 03:44:16

Може бути, хтось контролює ваш биткоин гаманець. Ви повинні включити 2 фактора аутентифікації для підвищення безпеки вашого гаманця. Крім того, деякі операції необхідно як мінімум 3 підтвердження, перш ніж пропоновані гроші введіть свій биткоин гаманець, нарешті. Деякі шахраї можуть використовувати цей метод, щоб зібрати гроші від своїх жертв і скасувати транзакцію до підтвердження були зроблені. Тому, будь ласка, будьте обережні.

+747
Killka2601 24 серп. 2013 р., 07:42:39

Зниження кількості з'єднання ймовірно підключення до мережі менш надійні. Він також може зробити так, що будь-які транзакції, ви мовите буде повільніше поширюватися по мережі, оскільки вони не поширюються настільки широко, наскільки це швидко.

Маючи всього кілька зв'язків, принаймні, зробити це займе більше часу для ваших блокчейн загрузнути, а для завантаження нових блоків.

+733
NeuTroN 13 лют. 2016 р., 23:20:36

Я хочу спробувати свої сили в биткоин, але я не знаю багато місць навколо тут, що це перетворення буде найкращий шлях для мене. Будь-яка інформація буде вкрай корисна. Дякую

+719
Tsybulin Vanya 21 лист. 2014 р., 14:23:43

Звичайно долари зелені...

Так що колір биткоин б, якби це був колір?

+718
Bruno Guardia 9 вер. 2012 р., 03:03:40

Так, ви можете зробити це. Так, він буде в кінцевому підсумку припинити відправку зворотних викликів.

Очікувана Відповідь

Для того, щоб визнати успішною обробки зворотного виклику, сервер повинен відповісти з текстом *ОК*. Якщо сервер відповідає що-небудь ще, зворотний виклик буде знову обурюватися кожен новий блок (приблизно кожні 10 хвилин) до 1000 разів (1 тиждень).

https://blockchain.info/api/api_receive

+695
quinn 11 груд. 2013 р., 15:24:08

Уявіть собі такий сценарій:

 • Я посилаю вам 1000 БТЦ.

 • Після 6 підтверджень, ти даси мені те, що я купив.

 • Я створюю ще одну угоду з 900 BTC на мій власний гаманець і 100 BTC в якості плати за транзакцію, використовуючи один і той же вхід, як і попередня угода. (подвійна витратити)

 • Видобувних басейнів вважають, що 100 БТЦ вище, ніж 6 блок винагород, який становить 12,5 * 6 = 75 БТЦ, щоб вони почали видобувати на останній блок, який не містить свою першу операцію.

 • Ці 6 підтверджень-сиріт та басейни заробили більше грошей.

 • Мої подвійні витрати вдалося.

Я знаю, що таке майнінг стратегія не реалізується в більшості басейни сьогодні, але нічого не заважає басейни робити це в майбутньому.

100 БТЦ велику кількість грошей. Але після багатьох років блокують нагорода буде дуже низьким, тому ця атака не може вимагати стільки грошей, щоб виконати в майбутньому.

Я погуглив і не знайшов ніяких питань.

Я хочу знати, чи є цей вид атаки можливий на практиці і що ми можемо зробити, щоб запобігти цьому.

+694
Florian Dagron 9 квіт. 2013 р., 12:46:22

Заголовок блок є частиною блоку, тому ви можете замовити все це і просто розглянути перші 80 байт. Програмного забезпечення, як правило, не повинні робити це.

+667
scooterbaga 19 лют. 2019 р., 20:20:11

З чисто грошової точки зору різниця між фиатными валютами і биткоинами тим, що Bitcoin не має центрального банку (це була головна мета Сатоши Накамото, як ми можемо прочитати тут). Центральний банк може створити нові гроші тільки на печать, яка викликає інфляцію.

Якщо ви вважаєте, що фіатной валюти, коли Центральний банк вирішує збільшити пропозицію грошей (дуже не часто історично), це буде нагадувати Bitcion (Примітка: тільки з фінансової точки зору, а не технологічно). Але коли є банки або інші способи надання позик відбуваються дві речі. По-перше, підвищений попит на гроші для виплати відсотків. По-друге, гроші, які було запозичено або безпосередньо на зберігання в банк або купити щось, а потім на зберігання в банку покупцем. Банк може (і швидше за все) взяти ці гроші, щоб надати новий кредит, який, у свою чергу, збільшує пропозицію грошей.

Коли грошова маса збільшується за рахунок кредитів, він використовується для покриття зрослого попиту на гроші від процентних платежів. Мій співзасновник і я біжу биткоин однорангової кредитування платформи Bitbond.net де видаються кредити, але без банку. Деякі інші сайти, по суті також надають кредити. Такі сервіси не постраждають кінцеве число біткойнів, тому що кредити істотно збільшити грошову масу.

+631
Francis Origi 9 серп. 2015 р., 14:41:48

я читав документ про транзакції даних, і там, здається, дві що суперечать пункту:

Кожен блок повинен включати одну або декілька операцій. Перша з цих операцій повинна бути транзакція blockchain гаманець, також називається проводка покоління, який повинен збирати і витрачати блоку нагороду (у складі субсидії блок і операційні витрати, виплачувані операцій, включених у цей блок).

Блоки не повинні включати будь-яке не всіх операцій, але шахтарі майже завжди включають додаткові операції для того, щоб зібрати їх операційні витрати.

мої запитання про угоди Coinbase і зборів по угоді:

 • це додаток Coinbase транзакції автоматично додається (тобто: передбачається на основі консенсусу) для кожного блоку, або шахтарі повинні додати його в явному вигляді перша транзакція в кожному блоці? якщо так, то як вони позначити його як транзакція blockchain гаманець? достатньо встановити без входів і список його в якості першого?

 • як шахтарі збирають плати за угоду? вони повинні явно додати не останні операції з їх власну адресу в якості вихідного? якщо це так, то мито-збір угоди мають однаковий тип, як і інші угоди, або вони особливі в деякому роді?

перший абзац цитованого тексту, здається, має на увазі, комісійних за операції в блоці може бути зібрана за останні угоди, але другий пункт, здається, має на увазі, шахтарі мають явно додати не всіх операцій для збору виплат; якщо Шахтар Му хоче збирати плату з проводкою А->Б, повинні му також включати в себе додаткові операції а->м , крім А->Б? якщо ні, то звідки іншим знати, де стягуються мита, тобто адреса м?

+605
jpatokal 3 лист. 2011 р., 15:50:48

Я читаю через освоєння биткоин книгу і розділ про які вузли перевірити, щоб переконатися, угода дійсна, перш ніж прийняти це відноситься до цього:

Кожен вузол перевіряє кожну операцію на довгий перелік критерії:

...

Для кожного вхідного сигналу, зазначений вихід повинен існувати і не може вже бути витрачені.

Однак, я не впевнений точно, що це означає для "виведення на існування". Як вихід існує, якщо я створюю його зараз з цієї оборудки?

+579
Stephanie Wills 21 лют. 2013 р., 09:26:58

Ви хочете, щоб використовувати Bitcoin-CLI, щоб скинути ключ прив і імпортувати його в легкий гаманець. Ось команда для цього в біткойн-ядра:

$ биткоин-Кінк dumpprivkey <адресу який містить ваші монети>

Це слід вивести ВІФ формат закритого ключа.

Ви можете імпортувати цей ключ в щось на зразок грибниці, тоді будете мати доступ до ваших коштів. Як правило, гаманець змете коштів з адреси, що містить ваші монети на адресу контролюються міцелію. У будь-якому випадку, ви будете мати повний доступ до своїх коштів після цього, хоча вартість деяких комісій Шахтар (близько 10 центів)

+536
Moe Hussein 28 лип. 2010 р., 02:50:09

Це, напевно, очевидним для деяких з вас тут, але я новачок. Я нещодавно прочитав в мережі блискавка технічний опис і дуже незрозуміло мені, як блискавка мережевих адрес подвійні провести проблему без операції мовлення в публічному блокчейне. Може хто-небудь пояснити це мені?

Щоб використовувати цей приклад в білу папір, якщо Аліса і Боб посилають БТЦ назад і вперед один з одним через безпечний канал оплати, я згоден, це забезпечує Візантійської відмовостійкості у двох осіб економія тільки Аліса і Боб. Більше того, я згоден, це вирішує в даний час питання масштабування присутня в биткоин. Моє розуміння тут полягає в тому, що кінцевим результатом Аліса і угод Боба виклала в мережу декілька пізніше, що биткоин вирішує проблеми масштабування. Що сказав, Якщо угоди Аліса і Боб не відразу транслювати в мережу, то чому ні Аліси і Боба подвійних витрат з іншого боку, Сінді? За умови, що Аліса і Боб угоди з Сінді перед гаманець Штати Аліса і Боб, які транслюються з допомогою блокчейна, то немає ніякого способу для Сінді гаманець, щоб бути "в курсі" чи Аліса / Боб гаманець держави досить біткойн-транзакції з Сінді. З цієї причини, я не розумію, як подвійні витрати уникати і чому Сінді можете бути впевнені, що Аліса / Боб не обманює Сінді в угоді.

+458
Lindsay Spencer 21 трав. 2014 р., 05:16:18

"Пазл" метафора не може бути корисним. Мета завжди одна: створити блок, чий заголовок має досить невеликий хеш-значення, менше, ніж поточна мета.

Так що кожен шахтар може створити блок, як захоче, так довго, як це відповідає загальним вимогам протокол (всі операції були належним чином підписані, блок нагорода не більше, ніж поточне стандартне значення, і т. д.), а потім почати змінювати спеціальне значення в надії знайти той, який робить хеш-досить мало. Немає єдиного централізованого органу або протокол, який роздає блоки для людей, щоб працювати.

На практиці це означає, що немає двох шахтарі постійно працюють на точно такий же блок. Два різних Соло шахтарі будуть різні блоки, тому що у кожного буде транзакція blockchain гаманець, який сплачує винагороду своєму адресою. Двох різних членів однієї і тієї ж басейн буде призначена різних варіантів одного і того ж блоку, з тим щоб уникнути дублювання роботи (можливо, кожен поставить свій ідентифікатор десь в блоці).

В створ - це, в певному сенсі, однозначно визначається протоколом. Біткойн-протоколу визначає, як мета повинна бути розрахована на основі позначки часу до блоків; це гарантує, що він регулює із загальною видобутку електроенергії з мережі для того, щоб тримати блок часу приблизно постійною на 10 хвилин. Це повинно бути так, що всі шахтарі на мережі використовують однакове цільове значення, щоб порівняти зі своїми блоками.

Так що в цьому сенсі, кожен намагається вирішити той же "головоломка" (які прагнуть до тієї ж цілі), але кожен пробує різні підходи до цього (іншого блоку кандидата).

Мета тільки змінюється кожні 2016 блоків (приблизно кожні два тижні). Так що більшу частину часу, ви можете знати, що буде після наступного блоку: так само, як поточну ціль. Якщо наступний блок буде кратний 2016 року, то вам доведеться почекати, поки її видобувають, тому що його підписи будуть брати участь в обчисленні наступної мети.

+448
Jim Foley 4 квіт. 2014 р., 18:53:18

Ви думаєте відкритих ключів? Відкритий ключ нестисненого складається з двох значень x і y. Для даного X, є тільки дві можливості для У, можна навіть і один непарний, тому іноді відкритий ключ дається просто як Х плюс цифра, щоб вказати, якщо відповідна Y є парним або непарним. Це стисла форма публічного ключа.

+393
Jan Blanke 5 лют. 2013 р., 06:23:30

Так наскільки я розумію, видобуток биткоинов, по суті, стає складніше, так як добувається більше биткоинов. Це робиться для того, обчислювальної потужності не буває настільки сильною, що видобуток биткоинов стає тривіальним до точки, де люди могли б видобувати 100 биткоинов в день, використовуючи свій мобільний телефон, наприклад.

Припускаючи, що моє розуміння правильне, хто-небудь з вас математика майстрів там знаю, якщо там коли-небудь настане момент, коли потужності процесора досить сильні, щоб зробити гірничодобувної час незначні, або блокчейн завжди бути попереду, так сказати, тому що вона стає все більш складним у міру того як биткоины знайшли/винагороджений/що?

Дуже цікаво про це. Спасибі за будь-які відповіді.

+367
Vairam Alagappan 27 жовт. 2012 р., 11:14:25

Я новачок в Bitcoin і маючи важкий час, намагаючись взяти частину басейну. Я підписалася на різні, в тому числі : ЄС.P2Pool ви.хмара або дайте мені-монет

І видобуток з Windows з наступного софт: guiminer.org

Наприклад, для того, щоб добувати на ЄС.P2Pool ви.хмара, я вводжу такі параметри GUI:

Ведучий: ЄС.P2Pool ви.хмара Порт: 9332 ім'я користувача: 1NMNeA1ViusfvmX9mwNe2UiGUcNHwSaWl4 (це мій адреса виплата) пароль: ХХХ

Мій вибір ГПУ, і маючи ~20MHashs/с відображається в GUI. Мій вентилятор працює багато, так що я припускаю, що розрахунки насправді відбувається.

Дозволяючи йому працювати протягом приблизно 20 хвилин...

І коли я заходжу в http://eu.p2pool.cloud/#/user я бачу 0 скрізь, биткоин граф, хеш/с і т. д.

Я розумію, що я дуже дуже малоймовірно отримати Bitcoin з моєї машини в такий короткий проміжок часу, але чому я бачу 0 навіть на хеш/с ?

Те ж саме відбувається для мене-монети.

Я щось пропустила ?

Спасибі велике

+348
gerla 3 квіт. 2012 р., 19:18:18

Im шукає 20Вт/год (при 5В) споживання системи для роботи з сонячною панеллю. Це можливо з поточної шахтарів? Якщо ви кажете, що це ніколи не буде вигідно, я кажу 5$ за місяць-це велика мета для мене. Валюта може бути різною, ніж биткоин. Я так початківець.

+337
Dr4ke the b4dass 10 черв. 2014 р., 22:10:55

Як криптовалют торгівля двигун працює? Я хочу побудувати простий двигун торгівлі(торговий бот) в Рубі на рейках для криптовалют. Хто-небудь може вести мене через всі необхідні кроки. Я новачок в криптомонеты.

+290
Ongati Felix 19 жовт. 2014 р., 18:40:45

Я (поки) з допомогою Bitcoin, і я просто підходимо до цього світу, як зараз.

Я натрапив на деякі торговці, що продають гірничого обладнання (з ГР/с). Але я поки не розумію, що вони отримують, крім додаткових грошей.

Чому варто купити обладнання для майнінг, якщо я не помиляюся, "генерувати биткоины", тобто "створювати гроші"; так, можна очікувати, щоб бути в змозі мати повернення інвестицій в майбутньому, так що я думаю, що в деякому роді мій задоволенні позову є правильним (про "створення грошей").

Але тоді чому б компанії просто використовувати власне обладнання?

+283
user3281375 23 лист. 2016 р., 06:10:51

Моє перше запитання: які конкретні логічні/теоретичні причина в тому, що є тільки фіксована кількість можливих адрес Bitcoin.

Бо фізика не дозволяє нам робити нічого, що нескінченна.

Але навіть якщо існує кінцева кількість адрес, кількість можливих адрес настільки великий, що він також може бути нескінченним. Немає ніякого способу, яким ми могли б вичерпати всі можливі адреси; там просто занадто багато з них.

По-друге, я можу створити биткоин-адресу за допомогою IP-адреса(то SHA256("пароль")). Якщо це навіть можна визначити, якою буде "пароль" для того, щоб обчислити перший і останній можливий адресу?

Це не те, що адреси працюють. Це не впорядкований список і адреси не створюються в будь-якому порядку. Адреси не створюється шляхом хешування пароль; не будуть вони замовлені пароль.

Адреси генеруються шляхом хешування відкритого ключа за допомогою SHA256, те, що окрошка з RIPEMD160. Результуючий хеш потім кодується з перевіркою кодуванні Base58. Ці хеш-функції є незворотними, тому, враховуючи їх виходу, ви не можете знайти свій внесок. Так ні, неможливо, щоб з'ясувати, що відкритий ключ адреса хеш дали тільки адресу.

Якщо ви дійсно хотіли замовити-адрес, то перший адреса-це Base58 перевірити кодування 0000000000000000000000000000000000000000 і Останній адреса є Base58 перевірити кодування ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff. Діапазон можливих адрес просто спектр усіх можливих 160 біт (20 байт) значень. Це тому, що це діапазон всіх можливих значень, які може виводити RIPEMD160.

+276
DiscreteCircle 4 лют. 2014 р., 07:22:12

Я думаю, ви могли б мати на увазі гіпотезу про те, що велика частина видобутку енергії буде переключити на удвічі. Це припущення, щоб почати ланцюгову реакцію:

 1. Нижній рівень мережі хеш призводить до повільної блоків
 2. Повільно блоків посилить конкуренцію блоку простору
 3. Конкуренція блок простору збільшує збори
 4. Підвищення мит підштовхне користувачів мережі для конкуруючих монет
 5. ...
 6. Биткоин не

Я думаю, що ця теорія трохи слизький схил:

Потужності

Більше, ніж половину потужності, тільки онлайн в останні півтора року. Гірничодобувні компанії повинні бути добре обізнані про Halvening і я б очікувати, що вони вважають їх фінансового планування. Деякі можуть помилитися свій вплив, але це не повинно стати повною несподіванкою.

Я очікував, що інвестиції в майнінг-обладнання для уповільнення часу до Halvening, і гірничодобувні компанії тримати дивитися відразу на свої доходи після нього. Вони б спочатку відключити найменш ефективного обладнання, що знижує їх вартість і також не зробить істотного впливу на їх потужності. Кожен шматок обладнання, який вимикається робить решту обладнання більш вигідно. Він може впасти, але поступово буде знайти новий баланс.

Аналогічним чином, деякі альткоины може бути раптом ще вигідніше. Але, як видобуток енергії перемикається, конкуренція за прибуток, що отримувати гроші стає більш жорсткою, а зменшення потужності, в свою чергу, робить біткойн більш вигідним для інших.

Блок простору
Більше конкуренції, щоб увійти в блокчейн не буде кінця світу. У деяких сабреддиты оповідання, здається, що повних блоків обов'язково викликати непідтверджені транзакції зростати безмежно. Однак, здається, набагато більш імовірно, що люди будуть вважати свої операції більш обережно, і заблокувати простір буде використовуватися більш ефективно. Е. Р. великих биткоин-компаній, які роблять дві угоди на виплати, ймовірно, знайти спосіб, щоб зберегти деякі з тих, гірничодобувної мінімальний пул виплати може збільшитися, ти б об'єднати операції, де це можливо. Крім того, цілком імовірно, що SegWit б розгорнути, і блок може бути менш важливою проблемою в цілому.

Конкуруючі монет
Биткоин-монета з найбільшим безпеки та корисності. Сплативши преміум-функції, які вам не потрібні нерозумно. Якщо люди переїжджають в інший монет за низьку кількість угод, один або два з них можуть побачити Ренесансу, але вони не змогли обігнати биткоин, тому що вони мають все ті ж проблеми з масштабуванням, управління і розвиток програмного забезпечення, як тільки вони отримують однакову кількість уваги.

ТЛ;ін: якщо мережевий потужності Діпи, це навряд чи відбудеться миттєво. Він може зменшити трохи з плином часу. В результаті біль буде стимулювати більш ефективну поведінку, але я не бачу, як вони створять биткоин на провал.

+246
shanqui 27 квіт. 2015 р., 10:22:46

Перейти на RPC і зробити 'listunspent', він покаже вам всі суми в основний гаманець, які доступні, щоб витрачати.

Якщо ви, наприклад, назвав адресу, ви також можете використовувати 'listaccounts', щоб побачити те, що доступно кожному.

+204
Brian Whicheloe 2 січ. 2012 р., 06:00:11

Я використовую ETH для ГПУ шахти для Эфириума. Після запуску протягом 10 хвилин, він сказав:

я 23:58:32|gpuminer0 мінували #7a877124ΓǪ (батька: #d4e56740ΓǪ )

Якщо б це був биткоин, я піду перевірю blockchain.info і теж радію, що у мене просто 25 БТЦ. А що я зробив для Эфириума і як мені підтвердити це?

+201
Misys 20 лист. 2018 р., 07:07:18

Я створення біткойн-адреси для гаманця, ми будуємо. Щоб переконатися, що адреса є дійсними, я пішов на пару біткойн-дослідників, і вони повідомили, правильно, що адреси не має яких-небудь транзакций.

Здорово. Але тепер я зробив пару адрес з мого існуючого гаманці (хліб і Джонс), які мають кілька угод за останній рік або близько того. В черговий раз дослідники повідомили, - це неправильно, що адреси немає угод.

Дослідники пробувала, приклад адреси, який був операціями, пов'язаними з ним:

www.blockchain.com/btc/address/1LQs3i94JTJGimr2BiM929Zdhm1ShCatJR 

insight.bitpay.com/address/1LQs3i94JTJGimr2BiM929Zdhm1ShCatJR

Чому я не можу подивитися операції за цією адресою?

+138
Tsultrim Sangpo 19 черв. 2012 р., 07:42:05

Я з допомогою bitcoind. Я пройшов в JSON-RPC для АФІ.

listunspent [minconf=1] [maxconf=999999] версія 0.7 повертає масив невикористаних входів транзакції в гаманці.

спосіб listunspent дає невитрачені входів транзакції адрес в гаманці.

Я хочу отримати невитрачений входів транзакції одного конкретного биткоин-адресу, який в даний час не частина нашого гаманця. Може хто-небудь сказати мені, як отримати це?

+99
Alexandre Datain 5 трав. 2014 р., 20:39:42

Я не знайомий з PPC, NXT у відношенні він зарекомендував себе, щоб бути захищеною і масштабованої в останні 18 місяців на провал численні спроби атаки. Вона має багато функцій, які не доступні в простих ланцюжку блоків Bitcoin і не може бути безпосередньо порівняно з пульсаціями, які не на основі блокчейна наскільки я знаю. Почати з візиту в NXT nxtforum.org

+96
Ganesan Mahendrababu 1 лист. 2010 р., 05:17:00

У США, Финсен конкретні правила, що стосуються законів грошей-передавач для тих, хто надає послуги. Користувачі, які просто протегувати грошей служби майже ніколи не вважав гроші передавачі або постачальниками грошових послуг. Так, у вашому прикладі, то відповідь, швидше за все ні-Ні, висновок з однієї служби і депозит ще не ймовірно, заподіяти вам потрібно повідомити про операцію в уряд.

Що ж стосується податків, що теж є конкретною юрисдикцій. У США, податки на приріст капіталу, однак, може застосувати у вашому прикладі не було ніякого приросту, так що було б тоді, ймовірно, не потрібно повідомити про операцію в податкових деклараціях.

Розкриття інформації: я не є податковим консультантом.

+59
IcarusNM 6 квіт. 2018 р., 06:50:17

Я пишу дослідницьку роботу на валютному darkmarkets крипто, порівнюючи і протиставляючи їх.

У кого-небудь є список темних ринках з допомогою биткоинов, які були закриті ФБР?

Досі я:

 • AlphaBay

 • Силкроад

 • SilkRoad2.0

+53
Reuben Hawkins 21 жовт. 2010 р., 11:04:17

Так, Willtech прав. Ви можете виводити свої активи, якщо обмін ви використовуєте дозволяє це робити. До речі, не тільки запропонувати Binance такий варіант. Також можна перевести в готівку З СЕХ. Просто погляньте.

+49
Deb Sairafi 7 лют. 2018 р., 17:39:00

Ви не можете довідатися, є чи 2 блоки були здобуті з однієї і тієї ж суті (наприклад, людини) точно. Вгадати можна. Якщо ви йдете у http://blockchain.infoви побачите "ретранслюється" стовпець у таблиці праворуч на стартовій сторінці. Ви можете бути впевнені, що пул видобутого блоку. Деякі майнінг пули завжди надсилати свої гроші на ту ж адресу. У цьому випадку, ви можете бути ще більше впевнені, що всі блоки, що б Coinbase транзакції яких пішли за цією адресою були здобуті за однієї й тієї ж сутності, тому що інакше вони будуть давати багато грошей на різні сутності.

Доказ того, що транзакція була включена в блокчейн, що є дійсний блокчейн, яка містить блок, який містить цю угоду. Ви не можете просто взяти Blockchain і своп угоди його на інший, тому що, що б блокчейн недійсним, так як хеші не перевірити.

Крім того, якщо ви хочете бути повністю впевнені в тому, що операція не тільки в будь блокчейн, але і в самий довгий, ви повинні бути підключені до мережі Bitcoin, щоб ви знали, найдовший блокчейн. Найдовший це той, який вважається.

+19
kicito 31 серп. 2018 р., 21:01:55

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil