Як би інтерес і часткове банківське резервування роботи в обмеженому грошової маси?

Припустимо биткоин кредитори (банки, кредитори, інвестори) видавати кредити з відсотками. Як загальна пропозиція биткоинов наближається до 21М стелю, загальна сума заборгованості заборгованість за відсотками перевищить грошову масу.

Це так само, як існуючі банки: вони реально провести лише частковий запас коштів, і економіки в цілому має саме більше грошей, ніж є в існуванні.

Різниця в тому, що резервні банки можуть надрукувати більше грошей (так, з інфляцією). Биткоин не може.

Економіка може продовжувати працювати, я припускаю, що поки є достатньо для циркуляції боржника погасити його інтерес. Однак, оскільки інтерес посилюється, зростає в геометричній прогресії: за час, що не загальні борги, в кінцевому рахунку, випередити монети в обігу, доступний для їх погашення?

Биткоин б знайти себе в ситуації, схожій на нинішня глобальна економічна криза? Як би це виправити?

+126
Nabeel Hossain 16 лют. 2011 р., 18:23:51
40 відповідей

Я намагаюся знайти відмивання грошей та інших "поганих" випадків використання биткоинов. Звичайно, публічному блокчейне доступний для мене і це мій основний джерело даних. Але це також досить обмеженим, тому що все, що я можу зробити, це запустити "розпізнавання образів", як алгоритм.

Я можу перевірити, контролювати і поліпшити свою продуктивність, якщо я можу мати доступ до попереднім аналізи на Blockchain, що стосуються фінансової діяльності. Наприклад, набір тегом биткоин-адреси, мережа організацій у рамках блокчейна і т. д.

+989
tkuichooseyou 03 февр. '09 в 4:24

Встановлення електронно-готівкою (увага, трохи інша назва , електрпроте, що відрізняє її від оригіналу електррозум).

Перший випуск електрпро-готівкові прикра помилка, внаслідок якої його шукали гаманці в тій же папці, електррозум: це зараз (я не перевіряв), але не робити ніяких операцій, поки ви не впевнені. У вас є можливість вказати папки гаманець вашого власного вибору.

Як тільки ви переконалися, що ви використовуєте окремий гаманець папки для електрпро-грошових коштів проти електророзум, ви повинні скопіювати (не перемістити!) ваш старий гаманець файл зі свого електррозум гаманці папки на ваш електрпро-грошові гаманці папки. Зробіть життя простішим для себе, даючи йому впізнаване ім'я (якщо старий гаманець файл називається default_wallet, а потім використовувати якусь іншу назву, можливо BCHdefault_wallet, за вашу нову копію).

В електрпро-готівка, відкрити свій знову скопійований гаманець (якщо ви завбачливо надавши йому унікальне ім'я, то ви будете мати, щоб вказати, що ім'я для того, щоб відкрити його). Зараз ви переглядаєте свій баланс ВСН по одному і тому ж адресою/адресами на Ваш баланс БТЦ. ВСН є вбудований захист від повтору, так що ви можете спокійно перемістити їх на іншу адресу без випадкового переміщення вашого БТЦ. Очевидно, саме безпечне місце, щоб відправити це адреса (контрольовані вами), що не має ніякого BTC в ньому.

Немає нічого, щоб зупинити вас від відправки їх на неіснуючу адресу в той же гаманець, але якщо ви зробите це, ви хочете перейти на ваш биткоин гаманець (електроЕМ) і позначити цю адресу як "заморожені" (в новому ВСН гаманець ви хотіли б "заморозити" будь-які адреси, у тому числі зміна адреси, що ви знаєте, дивлячись у свій старий гаманець, щоб BTC в них).

Для будь-якої майбутньої вилки, не сліпо припускати, що захист від прослуховування є вбудованим. Це було в серпні 2017 виделкою, але ви повинні будете зробити своє власне дослідження в наступний раз!

+949
connerc 7 серп. 2013 р., 12:29:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Єдина реальна надія-це биткоин буде рости в ціні, це те, що я обгрунтовую свою здобич на.

Приймаючи припущення про те, що він росте в ціні є два варіанти: 1) купити биткоин, 2), а "Шахтар". У першому випадку ви будете мати, 1х ваші гроші. У другому випадку у вас буде 1х плюс ви будете ще більше монет покоління.

Це все дуже азартна гра на биткоин зростає. Якщо вона йде вниз в будь-якому випадку є втрати. Я готовий втратити все в надії, що биткоин виживе.

Моє припущення: якщо биткоин переживе ще один рік, і я думаю, що це буде, це буде значно ціннішим,

+919
kliq 18 бер. 2017 р., 15:11:16

Я вірю, що одного разу це буде значно дешевше для переказу грошей між країнами, використовуючи биткоины, його використання значно зросте. Моє питання полягає, отже, між якими країнами перекладу (з банківського рахунку на банківський рахунок) дешевше, використовуючи биткоины, ніж PayPal. Для простоти, скажімо, що гонорари PayPal 2,9% + 30 центів за транзакцію та сума переказу становить 100$.

З Данії в США, я вважаю, що збори будуть наступні:

 • Мій банківський рахунок на банківський рахунок біржі MtGox в Данії: 0%
 • MtGox вартість біржового збору: 0,6%
 • Втрати ринкового спреду (різниці між купівлею і продажною ціною/2): 1,12%
 • Передача биткоинов: 0%
 • MtGox вартість у доларах США: 0,6%
 • Втрати через ринковий спред (різниця між ціною купівлі і продажу/2): ~0%
 • Біржі MtGox на рахунок в американському банку: 0%?

Це означає, що там буде 2,32% гонорару між цими валютами, якщо немає плати з MtGox на банківський рахунок США, в той час як гонорари PayPal буде 3,2% на 100$. Це означає, що биткоины будуть більш дешевий спосіб трансферу між Данією і США. Тепер я хотів би знати, що в інших країнах було б дешевше використовувати биткоины для передачі між?

Причина, чому я розрахунку ринкового спреду різниці між ціною купівлі і продажу/2, тому що ринкова ціна повинна бути в середньому між ціною купівлі та продажу на біржі. Поширення залежатиме від щоденного обсягу торгів на біржі, і так як обсяг торгівлі між датських крон-це так низько, обмін вартість у зв'язку з поширенням на ринку значної шкоди.

+872
user1767891 21 черв. 2011 р., 09:48:18

Відповідні використовуваний простір це те, що потрібно в магазині блокчейн, публічний реєстр, де всі биткоин-операції записуються. Це в даний час близько 16 ГБ, ви можете подивитися зростаючого курсу тут https://blockchain.info/charts/blocks-size

+835
WangWenJie 30 черв. 2012 р., 04:13:36

2^32 секунд становить 136 років. Таким чином, це стане проблемою в рік 2106. Тим не менш, навіть в цей момент є речі, які ми можемо зробити, щоб виправити проблему.

Хоча це технічно правильно, що номер блоку не кодується в заголовку кожного блоку, номер блоку може легко бути виведений. У заголовку кожного блоку є хеш попереднього блоку заголовка. Якщо ви прямуєте за цим тому досить далеко, ви потрапите в генезис блоці. Вам навіть не потрібно скачувати всю історію транзакцій, тільки заголовки блоків.

Отже, у нас є номер блоку, та Дата. Зараз, ми правило, що на блок 4786000 і всі наступні блоки (які приземляться близько 2100) поле дата буде розглядатися через 100 років. Блок 4786000 буде вказати дату 2000 року, але тому що ми зробили це правило завчасно (ми зробили заздалегідь, вірно?) всі клієнти будуть знати, що дата фактично означає 2100.

Таким чином, ми купили собі ще 100 років. На блок 9572000, ми можемо зробити те ж саме.

+832
whyer 26 квіт. 2016 р., 16:45:32

Так це один параметр OP_RETURN для кожного биткоин-транзакції або в кожен вхід/вихід адреси?

Один вихід OP_RETURN за транзакцію, незалежно від кількості входів і виходів стандартний для 0.9.х биткоин основних клієнтів.

Якщо її кожної угоди, тому з впевненістю сказати про .0001 BTC на відправити 40 байт повідомлення?

Так, але ви не повинні робити це без серйозних причин.

Крім OP_RETURN повідомлення вкладення, які інші методи є щоб прикріпити дані користувача?

Є різні способи. Ви можете використовувати підроблені відкритих ключів у голій виходи multisig. Або закодувати дані значення або адреси інших виходів.

+816
Mihai Schmidt 30 груд. 2010 р., 02:16:01

Для повної ясності, вам слід звернутися до відповідного юристу / податкового фахівця у вашій юрисдикції.

Однак, в цілому, бере биткоин до оплати повинна бути не відрізняється, ніж приймати будь-які інші форми оплати. Думайте про нього, як прийом іноземній валюті, а також застосовувати відповідні практики бухгалтерського обліку. Є навіть сервіси, які дозволяють приймати оплату від клієнтів Bitcoin, а потім буде розплачуватися в місцевій валюті.

ЗСК/АМЛ тип речі, як правило, поширюється на підприємства, які є грошовими переказами, торгуючи однією з форм валюти на іншу. Але як я вже згадував вище, якщо ви дійсно переживаєте, то ви не повинні слідувати порадам незнайомої людини в інтернеті, вам потрібно найняти відповідних професійно проконсультуємо вас з цього питання.

+710
LuckyStarr 2 груд. 2014 р., 21:56:03

Є оновлений провіднику для роботи з альткоины?

Я налаштований найпопулярнішим blockhain провідник: провідник iquidus але операції відображення таблиці обмежені на дисплеї, не можу показати або вставити всі угоди.

+705
Daniela Xuereb 2 квіт. 2017 р., 19:23:59

Робить біп 32 завжди неявно припускаємо назвою secp256k1 криптографії на основі еліптичних кривих (ЕСС) має бути застосований, або може біп 32 технологія також використовується для створення протяжних відкритих або закритих ключів, які можуть легко бути перетворені, щоб сказати ed25519 приватних публічних пар ключів? Одна з причин, чому я питаю це тому, що якщо математична чи обчислювальна бекдор коли-небудь виявлених за назвою secp256k1 можете ed25519 слайд вправо або робить біп 32 потрібно бути модернізована для підтримки ed25519? Ed25519 можуть також бути застосовані, щоб забезпечити підпису Шнорра можливості.

+687
qpu3uk 29 вер. 2016 р., 10:32:25

В Bitcoin, ви можете використовувати вихід OP_RETURN для кодування довільних даних у вихідний угоди.

Але є й інші способи зробити це, фактично не говорять явно, щось довільні дані. Наприклад, ви могли розрізати даних у 32 байта скибочками і стверджують, що це відкритий ключ. Для стороннього спостерігача, це цілком може бути публічним ключем. Так то людина кодування даних створює безліч виходів P2PK або великі голі multisig вихід з публічних ключів, які насправді дані.

Для того, щоб дані були поставити на Blockchain, як правило, має бути трансформовано якимось чином (наприклад, порізати) і це повинно бути витлумачено спеціально для того, щоб отримати закодовані дані. Що хтось закодованих протиправної інформації в блокчейн-це не нова ідея, але для того, щоб насправді отримати незаконну інформацію, потрібен спеціальний декодер, інакше це просто довільний байт.

+670
treze 2 трав. 2011 р., 23:24:00

Знайти список оновлень на нові шахтарі тут: http://thegenesisblock.com/category/mining-2/

+639
Tim Condit 13 лист. 2017 р., 22:45:02

В теорії, як працює освітлення дозволяє використовувати апаратний модуль безпеки виконувати багато логіки, яка дозволила б Секретні матеріали будуть зберігатися в захищеному зовні прилад схожий на Трезор. Однак не існує на момент написання статті, та постійний доступ до більшість файлів, ймовірно, потрібно в поточному програмного забезпечення. Баланс блискавки гаманець повинен бути на даний момент вважаються надзвичайно гарячої гаманець, а не тривалого зберігання з цього приводу.

+624
nateclonch 14 груд. 2016 р., 08:09:49

У биткоин даних каталогу є файл під назвою "налагодження".журнал. Цей файл як наголошується в биткоин документація:

Може містити IP-адреси і ID транзакції.

Це не означає, що транзакція з певної IP-адреси, але це не означає, що ваш сайт отримав транзакції з цієї IP-адреси. Якщо хтось має досить широкий погляд на мережу і достатня кількість контрольованих вузлів, то можна зробити висновок, що творець конкретної угоди з допомогою певного IP в той час. Це не завжди є переконливим доказом у цей час.

+606
nomeaning 2 лют. 2010 р., 05:48:37

Ви не зламали. Це не дві окремі операції; це одна транзакція з двома виходами. Другий вихід був автоматично створений ваш гаманець і відправляє назад на нову адресу, який також належить вам. Це нормальна і необхідна функція, як працює біткойн, називається "змінити". Дивись Як змінюється робота в биткоин-транзакції?

Якщо цієї угоди були злими, це буде означати, що хтось мав доступ до вашого закритого ключа; якщо так, вони вкрали ваші попередні транзакції. Крім того, вони вкрали б монети, як тільки вони отримали ключ; вони не чекали для вас, щоб зробити свої власні угоди.

+597
TWith2Sugars 21 бер. 2010 р., 00:52:16

Ви можете завантажити дані тікер BTC за лютий 2014 року

http://btce-alert.com/files/BTC_USD_ticker_data_february2014.csv

+540
Sixshot 20 січ. 2010 р., 10:44:33

Відповідь проста: щоб порівняти результати 2-х сайтах за відповідь. Обидві монетки гірничо сторінок порівняння апаратного забезпечення, один сценарій, інший для SHA256. На жаль, мало інформації для старих відеокарт NVIDIA на алгоритмі Scrypt майнінг.

 • Ша-256: https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison
 • Скрипт: http://litecoin.info/Mining_Hardware_Comparison

вони також включають в себе кілька інших процесорах і процесорів ARM, а також Пліс. З множенням FPGA і паралельного того, чим більше ключових сегментах, швидше за все, він може зробити це і зробити це швидко з ПОЗА того, щоб амортизувати суму, а потім використовувати суму в якості внеску в рівняння. Спартан 6 Пліс є хорошим прикладом швидкі юніти, і в залежності від яких, можливо, в змозі зробити множення як функція низький логічний рівень, а не використовувати математичний процесор з-за логічних комірок.

Наскільки можливості графічного процесора йдуть, новіше, швидше і більше шейдерних ядер ( або еквівалент ) краще в математиці карта буде.

+489
Egor Gizatullin 6 лист. 2010 р., 12:08:44

Майнінг-це взагалі не про ЦПУ, а ГПУ. Ви повинні перевірити, що відеокарта у вас в комп'ютері, довідник по Гірничо обладнання порівняння на биткоин Вікі, а потім зробити деякі розрахунки на таких сайтах, як мій биткоин калькулятор, наприклад. Якщо ви вважаєте, що ваші налаштування будуть надати вам досить биткоины за свої гроші, піти на це.

Однак, як є багато нових шахтарів ввели в мережі Bitcoin, які використовують енергоефективні Пліс або ASIC-плат, навіть найефективніша GPU майнеры могли б боротися, щоб конкурувати.

Ви також можете подивитися на альтернативних биткоина як валюти, які є "ГПУ-стійкі", тобто, вони найбільш ефективно добувають з ЦП. Вони можуть бути більш ефективними для вашої установки.

+478
Sumisumith Sumith 19 вер. 2010 р., 22:43:25

Планета грошей на NPR робили історію про Bitcoin деякий час тому: http://www.npr.org/blogs/money/2011/07/13/137795648/the-tuesday-podcast-bitcoin

Вони говорили кілька економістів там.

+471
user54356 3 бер. 2010 р., 22:40:15

Я посилаюся на цей сайт , як активувати базові ТХ?

 1. (стадії підписання) тепер ми двічі SHA256 хеш вся ця структура, яка дає хеш 9302bda273a887cb40c13e02a50b4071a31fd3aae3ae04021b0b843dd61ad18e

 2. Потім ми створити пару відкритий/закритий ключ з наданого закритим ключем. Ми підписуємо хеш із Крок 14 з допомогою закритого ключа, який дає наступним кодуванням Der підписи (підпис відрізнятиметься вашому випадку): 30460221009e0339f72c793a89e664a8a932df073962a3f84eda0bd9e02084a6a9567f75aa022100bd9cbaca2e5ec195751efdfac164b76250b1e21302e51ca86dd7ebd7020cdc06 У цій підписи ми додаємо одне-байтовий хеш-код типу: 01. В відкритий ключ: 0450863ad64a87ae8a2fe83c1af1a8403cb53f53e486d8511dad8a04887e5b23522cd470243453a299fa9e77237716103abc11a1df38855ed6f2ee187e9c582ba6

Я намагаюся перевірити, чи правильно повідомлення

Повідомлення 9302bda273a887cb40c13e02a50b4071a31fd3aae3ae04021b0b843dd61ad18e, Відкритий ключ mfcSEPR8EkJrpX91YkTJ9iscdAzppJrG9j, і підпис 30460221009e0339f72c793a89e664a8a932df073962a3f84eda0bd9e02084a6a9567f75aa022100bd9cbaca2e5ec195751efdfac164b76250b1e21302e51ca86dd7ebd7020cdc06

Однак, коли я перевірити його на http://www.coinig.com/підпис невірна. Чому це так? Дякую

+460
Carolina SH 21 квіт. 2014 р., 19:31:38

Збережіть код в файл php в каталозі:

<?в PHP 
 $URL = "https://bitpay.com/api/rates";

 $JSON з = функції file_get_contents($URL);
 $даних = json_decode($JSON, то правда);

 $ставка = $даних[1]["курс"]; 
 $usd_price = 10; # нехай вартість слона складає 10$
 $bitcoin_price = круглий( $usd_price / $курс , 8 );
?>

<ул>
 <li>ціна: <?=$usd_price ?> $ / <?=$bitcoin_price ?> БТЦ
</ул>
+454
BalajiB 10 бер. 2013 р., 03:20:35
 • операції multisig
 • блокчейн-вбудований ескроу
 • строки угод
 • доказ-спалити
 • ставки на основі оракула, або довіряти або децентралізованої

Я вважаю, що є багато і що деякі, якщо не все перераховане може бути, більш або менш ефективно, зрозуміла з P2PKH, можливо, з деяким потрібні додаткові протоколи.

+433
Chrris White 11 лют. 2012 р., 02:30:15

Я отримую цей вихід з gettransaction:

{
"txid" : "48476129249868825168d72ec6224d8be8ed70a204a7ac4b6523cf3eb8782e83",
"txid" : "48476129249868825168d72ec6224d8be8ed70a204a7ac4b6523cf3eb8782e83",
"версії" : 1,
"час" : 1392083602,
"locktime" : 0,
"Альвин" : [
{
"txid" : "f56aaf54ccd5e6f1a5aa7d79f413c8b528151464ccc05b42c334ba3abcfec3a9",
"Uвих" : 0,
"scriptSig" : {
"АСМ" : "30450221008018b4a64cbf305691922152bc3823d6c2eb58ce3935aaad6ca3d9bc7cfeee27022050656428b7d69a50bd9c6ed8cf81213b7d3457c424cf722bb42da4e325ac4bb001 03edba2f5507510abf156b178b82ac93b36c4480010b0cd5242a86b2532655d11c",
"наклеп" : "4830450221008018b4a64cbf305691922152bc3823d6c2eb58ce3935aaad6ca3d9bc7cfeee27022050656428b7d69a50bd9c6ed8cf81213b7d3457c424cf722bb42da4e325ac4bb0012103edba2f5507510abf156b178b82ac93b36c4480010b0cd5242a86b2532655d11c"
},
"послідовності" : 4294967295
}
],
"Uвих" : [
{
"значення" : 232306.19497700,
"н" : 0,
"scriptPubKey" : {
"АСМ" : "OP_DUP OP_HASH160 fd4c23e37c3e35db14b045e1657c821696ffd774 OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG",
"наклеп" : "76a914fd4c23e37c3e35db14b045e1657c821696ffd77488ac",
"reqSigs" : 1,
"тип" : "pubkeyhash",
"адреси" : [
"MvL5PPHRz9PMHiwToAzXi7aptRrxZ9GLjy"
]
}
},
{
"значення" : 3777.33695900,
"Н" : 1,
"scriptPubKey" : {
"АСМ" : "OP_DUP OP_HASH160 8c0634d7a07bd4041b4651c7b98ade93ca11e951 OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG",
"наклеп" : "76a9148c0634d7a07bd4041b4651c7b98ade93ca11e95188ac",
"reqSigs" : 1,
"тип" : "pubkeyhash",
"адреси" : [
"Mk19FdAUVMSp7MM5dWRPnA9Nvj6bjMaFmh"
]
}
}
],
"blockhash" : "000000000448d9bf8021c78b6eeb1182a2cc2281185870111e094e4278ea27b4",
"підтверджень" : 45591,
"txntime" : 1392083602,
"час" : 1392083613
}

Як я можу декодувати його в щось подібне за допомогою Perl? Мені потрібно експортувати базу даних в MySQL.

Вихід:
wallet1 0.123 БТЦ
wallet2 0.5 БТЦ
Вхід:
wallet3 0.4 БТЦ
wallet4 0.222 БТЦ
Збори: 0.001 БТЦ
+420
chilltemp 20 черв. 2018 р., 22:44:26

Я слідував інструкціям в https://github.com/litecoin-project/litecoin/blob/master/doc/build-windows.md на Windows 10 машина запущена підсистема ОС Ubuntu Linux, але я не вдається знайти виконувані файли в будь-якому місці? Є Лінукс лайткоинов-CLI і лайткоины-Техас, але немає .EXE файли? команди, які я використав:

Шлях=$(Ехо "$шлях" | СЕД -е 'с/:\/тугриків.*//г') # вирізати проблематично для Windows %шлях% імпортні ВАР
кд залежить
зробити вузол=архітектуру x86_64-w64-mingw32
компакт-диск ... 
./autogen.sh # не потрібно при будівництві з архіву
CONFIG_SITE=$ФРД/залежить/архітектуру x86_64-w64-mingw32/частка/конфіг.сайт ./налаштувати --префікс=/
зробити
+414
Firas Khalil Khana 19 лист. 2013 р., 11:31:43

Це прищеплення потреби в більш високому хэшрейт, ніж інші (чесні) шахтарів. Успіх інтелектуального аналізу має імовірнісний характер, проте, так це 50% або 51% - це вказівка на передбачуване поводження дається нескінченну кількість спроб.

Використовуючи сценарій, в якому зловмисник намагається побудувати свою власну мережу, щоб в кінцевому підсумку замінити оригінал:

Якщо у зловмисника є 50% від вартості мережі хеш, очікуваний результат полягає в тому, що два ланцюги буде рости в тому ж темпі, і ланцюг зловмисник ніколи не буде випереджати чесний ланцюга.

Якщо у зловмисника є трохи більше 50% від вартості мережі хеш, мережу зловмисника буде випереджати чесний ланцюга, зі швидкістю, порівняною з Скільки більше 50% органи управління зловмисника.

Якщо у атакуючого менше, то ланцюгова реакція буде залишений в пилу.

Ось чому це називається 51% атаки. 50% - це межа, але не вистачає в цій ймовірнісної моделі. Враховуючи кількість є цілим числом, наступним кроком є 51. Назвавши його 50.1% атаки буде так само неправильно, і немає ніякої суми в реальні цифри, що б дозволити 50.000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001% атаки, які будуть використовуватися в якості канонічної перспективі (ви б їх отримати люди запитують, чому не 50.0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001% атаки). Виявляється, у людей є більш важливі справи.

Тепер, вище на основі моделі очікуваних результатів дається нескінченну кількість спроб. На практиці, ми ніколи не дійти до нескінченності, тому зловмисник з 49% від вартості мережі хеш цілком може вийде, забігаючи вперед чесні ланцюжка достатньо, щоб замінити їх. Так що 49% технічно достатньо, щоб отримати досить коротку ланцюг до якогось часу. З тих же причин (зрештою, 48.5% теж досить час від часу), це також ігнорується на користь 51% запам'ятовується номер. Людей пам'ятати про них простіше.

+412
Reddter 13 вер. 2016 р., 14:03:47

Ви можете розрахувати свій розмір транзакцій перед відправкою транзакції. Ось ще деяка інформація про те, що:

Як розрахувати розмір транзакцій перед відправкою

Однією угодою не обмежується, скільки виходів має, скоріше, є деякі обмеження на те, як великий блок. Ви можете прочитати більше тут:

Скільки різних напрямів єдиної угоди?

Редагувати: Після підрахунку розмірів, ви можете далі розрахувати платежі з допомогою цього методу (він враховує деякі код в основних.ч):

Яка точна формула для розрахунку плати за операції?

+384
Haytham Olwan 26 трав. 2019 р., 03:11:32


Переживає main.cpp я не міг повністю зрозуміти сенс подвійний бар'єр кодується як-заяви:
Я маю на увазі ...

якщо (ПМО->setInventoryKnown.граф(інв))

і

якщо (ПМО->setInventoryKnown.вставка(інв).другий)

А в чому ідея перевірки, якщо інвентаризація відомий цільової однолітків у два рази?
Я знаю, що якщо (ПМО->setInventoryKnown.граф(інв)) тільки перевіряє, якщо вхід відомий цільової однолітків і якщо (ПМО->setInventoryKnown.вставка(інв).другий) вставляє інвентаризації товару після перевірки його унікальності.
Я маю на увазі не просто використовувати тільки одну , якщо заяву поєднувати?

+376
wolff 14 жовт. 2016 р., 11:28:05

Мітка часу є частиною вхідних даних для процесу видобутку корисних копалин.

Так, Шахтар може встановити довільну мітку, але повинні вирішити перед хэшированием , що мітку він хоче потенційний блок.

Він не може змінювати дату після знаходження блоку, так як час є частиною блоку, і іншої не буде дійсним. Щоб змінити мітку, йому доведеться почати над здобиччю.

+371
Skandan raj01 5 черв. 2018 р., 03:51:32

Я намагаюся перевірити, якщо угоди пройшли чи ні і blockchain.info дуже корисна для цього на реальній мережі.

+348
Hazelrose Tiongson 13 серп. 2011 р., 12:19:53

Поняття грошового мультиплікатора не має сенсу в нерегульованому середовищі. Грошовий мультиплікатор-це, за визначенням, юридичне обмеження на резерви банки повинні мати.

+346
Ken Bliss 1 лип. 2015 р., 18:34:38

Я не розумію цього пояснення.

+343
user1150609 27 лип. 2012 р., 18:31:34

Є дуже багато питань на це питання, я постараюся звертатися до кожного окремо.

 1. Той факт, що Шахтар не включає операції це не проблема. Шахтарі мають право виключити угоди, навіть всі угоди. Відправники можуть включати Техас збори, якщо вони хочуть підвищити шанси бути включеними швидко (якщо Шахтар виключення операцій із-за свого характеру роботи індивідуальної мита не допоможе, а якщо загальний збір збільшується рівень, 0-Техас шахтарі будуть значно менш прибутковими і, отже, менш впливових).

 2. Той факт, що є видобуток ботнет проблема, так як ми не хочемо, щоб біткойн в якості каталізатора шкідливої діяльності, але не шкодить сам біткойн. Цілком імовірно, що новий ПЛІС і ASIC на основі інтелектуального аналізу продуктів зроблять процесор на основі бот-мережі менш ефективний.

 3. Втрачені блоки-це нормальне явище у функціонуванні мережі, і випадкова сирота, цей шахтар не хвилює.

 4. Якщо Шахтар починає відкидати більше філій (як у 51% атаки) це проблема, але це сильно обговорювали основні проблеми, який не є специфічним для ботнетів і поки не вирішене. Я вважаю, що докази пакета акцій Системи може істотно пом'якшити проблему (і, ймовірно, роблять ботнети менш ефективним шахтарів).

 5. Якщо ми хочемо, щоб в принципі відбити у блоків, які мають мало або немає операцій, ми можемо включити деяку міру обсягу угод у галузі критерій відбору. Одним з таких заходів є біткойн днів знищені. Він стійкий до маніпуляції, відправивши ті ж монети, щоб знову і знову себе, тому що такі монети будуть тільки руйнувати кілька днів кожен раз.

+341
satyamkumar singh 9 лист. 2017 р., 04:01:43

Ви можете завантажити історичні дані coinmarketcap.com з моїм розвиненим обхідник: https://github.com/roNn23/coinmarketcap-historical-data-crawler. Але це тільки отримувати знімки coinmarketcap.comможе, це широкий для ваших потреб.

+312
NerdGacha 18 лют. 2010 р., 10:44:13

Ви створюєте і зберігайте отримання биткоин адреси кожного користувача в базі даних. Тоді ви bitcoind опитування для нових угод за все отримувати адреса у вас в базі. Коли приймає Bitcoin адресу і входять транзакції, тоді ви прямуєте зв'язку від приймаючої біткойн-адресу користувача, а потім кредитні проводки на балансі бази даних користувача.

Деякі з цих транслюється в мій підручник , приймаючих биткоины в Django додаток.

+172
violet harvey 15 жовт. 2013 р., 07:39:54

Тому я хочу, щоб отримати кошти від різних биткоин-Форкс, і у мене є ключі.

Чи є сайти або послуги, яка дозволяє вводити ключі, щоб отримати доступ до засобів з вилки?

Мені точку в правильному напрямку

+166
Eugene Odame 9 черв. 2014 р., 02:18:39

Ідентифікатор транзакції і виведення другого 1 БТЦ, який був відправлений на адресу буде відрізнятися від першої 1 БТЦ, що був посланий туди. Оскільки операції відносяться до витрат по їх txid і індекс обсягів виробництва, підписи використовували в першій угоді не будуть дійсні ще в Техас намагався провести другий депозит.

Крім того, в залежності від типу підпис, це може також обмежити, що вихід може бути тільки на адресу "Б".

+124
avinash 29 бер. 2010 р., 01:19:15

Як розрахувати розмір транзакції від свого наговору-закодоване уявлення, так що я може включати в себе комісійні за КБ ?

+100
Lasse Laaksonen 17 січ. 2018 р., 20:13:49

я не знаю допоможе вам чи ні, але є дуже хороші інструкції для розвиток ваших монет на вікна тут:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=225690.0

+100
Celta 14 лист. 2010 р., 08:18:15

Угоди не підтверджений, а таких як виходи в цій угоді не підтвердили (і всі інші). Є ~50 байт на Сатоши плата за угоду, і це занадто мало, щоб приймати до уваги будь-якого рудокопа. Є безліч операцій, пропонуючи більш високу плату, так що ви, можливо, доведеться чекати досить довго.

Детальніше тут: Чому моя транзакція не отримуємо підтвердження, а що я можу вдіяти?

+54
Sean Tyner 28 черв. 2011 р., 19:08:55

Припустимо, ви хочете створити гарну таблицю подвійних-ша-256, ви тоді хочете, щоб обчислити 2^256 хешей який 1.579*10^77 хешей дозволяє divived на середньому поїмо влада у нас (один в 30Ghash/с):

1.579*10^77 хеш / хеш 30,000,000,000/с
3.8596*10^66 секунд
Або 1.2238*10^59 років

Що, поправте мене, більше, ніж час всесвіту!

І якщо ми взяли власне біткойн-мережа потужність (@ близько 20 палац Таш/с), ми б досі чекати 1.8358*10^56 років. Який навіть не швидше.

Ну удачі намагаються зробити райдужну таблицю, я думаю.

+15
ajratcliffe 30 черв. 2014 р., 20:46:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil